سفیر سابق انگلیس: سرپوش جنایات دلیل حمایت بحرین از صهیونیستها
مطالب مرتبط

آمریکا نمی تواند بر جنایت علیه کودکان فلسطینی سرپوش بگذارد

نیویورک- ایرنا- نماینده ایران در سازمان ملل متحد از جامعه بین المللی خواست اجازه ندهند زورگویی آمریکا و جنایات صهیونیست ها حقوق فلسطینیان را تضییع کند و گفت: آمریکا نمی تواند بر جنایات این رژیم علیه کودکان فلسطینی سرپوش بگذارد.

مصاحبه| افسر سابق سیا: ترامپ برای سرپوش گذاشتن بر قتل خاشقجی به سعودی‌ها کمک می‌کند

یک افسر سابق سازمان سیا بر این باور است که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا برای سرپوش گذاشتن بر قتل جمال خاشقجی به مقام‌های عربستان سعودی کمک می‌کند.

بحرین قتلگاه حقوق بشر است

تهران - ایرنا - نماینده سابق پارلمان بحرین نوشت: بحرین قتلگاه حقوق بشر است و از ورود گزارشگران شکنجه، آزادی و حقوق بشر به آن جلوگیری می شود.

انتقاد سفیر روسیه از "کمپین ضدروسی" انگلیس

سفیر روسیه در انگلیس اظهار کرد، روابط مسکو و انگلیس به دنبال "کمپین ضدروسی خصمانه" دولت انگلیس،به "سطحی بسیار پایین" رسیده است.

انتخاب بحرین؛ آزمونی سخت برای شورای حقوق بشر سازمان ملل

نیویورک- ایرنا- عضویت بحرین در شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد، آزمونی سخت برای این شورا است تا جهانیان، واقعی یا دروغین بودن آن را در رسیدگی به جنایات و ظلم های آل خلیفه در حق شهروندان خود به قضاوت بنشینند.

بحرین از خاورمیانه عاری از سلاح اتمی حمایت می کند

نیویورک- ایرنا- نماینده بحرین در کمیته یکم مجمع عمومی سازمان ملل متحد حمایت کشورش را از خاورمیانه عاری از سلاح های اتمی اعلام کرد.

وزیر خارجه بحرین بر حمایت از عربستان در ماجرای جمال خاشقجی تاکید کرد

وزیر امور خارجه بحرین گفت ما بر حمایت از عربستان سعودی در این ماجرا تاکید و به آن اعتماد داریم. 

عجله مصر، بحرین و اتحادیه عرب برای حمایت از عربستان سعودی در پرونده خاشقچی

وزارت خارجه مصر و بحرین و همچنین اتحادیه عرب در اقدامی شتابزده پیش از روشن شدن نتایج تحقیقات مربوط به ناپدید شدن «جمال خاشقچی» روزنامه‌نگار منتقد سعودی، حمایت خود از عربستان سعودی را اعلام کردند.

سفیر آمریکا در انگلیس: یا با ایران یا با آمریکا!

سفیر آمریکا در انگلیس با اشاره به دور دوم تحریم‌های آمریکا علیه ایران در اظهاراتی مداخله جویانه گفت که شرکت‌ها برای تجارت تنها یک حق انتخاب دارند.

جانسون: انگلیس مسئولین قتل خاشقچی را تحریم کند

لندن – ایرنا – وزیر خارجه سابق انگلیس با تشبیه ماجرای قتل 'جمال خاشقچی' روزنامه‌نگار عرب در ترکیه به حادثه مسمومیت سرگئی اسکریپال جاسوس اسبق روس در انگلیس تصریح کرد: انگلیس بایستی حاضر باشد تا آن‌هایی که در قتل وحشیانه این روزنامه‌نگار دخیل و یا مجوزش را

استاندار قدس هم از سوی صهیونیستها ربوده شد

صهیونیستها با سد کردن مسیر خودرو استاندار قدس وی را ربوده و به مکان نامعلومی منتقل کردند.

وزیر خارجه بحرین: با جان و دل با عربستانیم

وزیر خارجه بحرین اعلام کرد: ما با جان و دل با عربستانیم و از آن حمایت می‌کنیم و مشخص است که نمی‌توان با سیاست قطر سازگار شد.

سفیر انگلیس: تعهد به برجام، پایه روابط ما با ایران است

شیراز- ایرنا- سفیر انگلیس در تهران گفت: امروز تعهد به برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) به عنوان یک توافق بین المللی پایه و اساس روابط ما با کشور ایران است.

آزادی خطیب تندرو در انگلیس وحشت ایجاد کرد

لندن – ایرنا – آزادی «انجم چودری» خطیب تندرو انگلیسی که به حمایت از گروه داعش و نفرت پراکنی متهم شده بود، در فضای رسانه‌ای و افکار عمومی انگلیس به دلیل ترس از رابطه او با عناصر افراطی وحشت ایجاد کرده است.

دیلی میل: سعودی‌ها حمایت پارلمان انگلیس را خریده‌اند

عربستان صدها هزار پوند را روانه جیب اعضای پارلمان انگلیس کرده است تا حمایت آن‌ها را به نفع حکومت سعودی بخرد.

سفیر انگلیس: تعهد به برجام، پایه روابط ما با ایران است

شیراز- ایرنا- سفیر انگلیس در ایران گفت: امروز تعهد به برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) به عنوان یک توافق بین المللی پایه و اساس روابط ما با کشور ایران است.

ترامپ شریک جنایات آل سعود

تهران - ایرنا - در سال های اخیر مردم مسلمان منطقه به ویژه کشورهای سوریه، عراق و یمن با توطئه گروه های تروریستی و جنگ روبه رو شدند، توطئه هایی که به طور مستقیم و یا غیر مستقیم دست آل سعود در آنها نمایان بود، ولی به دلیل حمایت استکبار جهانی و در راس آن آمری

افشاگری‌های سفیر سابق آمریکا در مکزیک از آشوب‌های "شدید" در دولت ترامپ

سفیر سابق آمریکا در مکزیک در نامه سرگشاده‌ای برای روزنامه نیویورک تایمز به شرح آنچه که وی آشوب "شدید" در دولت ترامپ خوانده پرداخته است.

سفیر سابق آمریکا در تل‌آویو: قتل خاشقجی و بدنام شدن بن سلمان برای اسرائیل فاجعه است

سفیر سابق آمریکا در تل‌آویو تصریح کرد، قتل خاشقجی، روزنامه‌نگار و منتقد عربستانی فاجعه‌ای برای اسرائیل است و این جنایت نشان می‌دهد نمی‌توان به عربستان درحالی که بن سلمان در راس حکومت است،‌ به عنوان یک شریک استراتژیک اطمینان کرد.

30 کودک بحرینی در زندان رژیم آل خلیفه مسموم شدند

تهران – ایرنا – سازمان حقوق بشری «سلام» بحرین روز چهارشنبه اعلام کرد که 30 کودک در بند زندان های رژیم آل خلیفه بحرین به دلیل وضعیت بد زندان دچار مسمومیت شدند.