سفیر سابق انگلیس: سرپوش جنایات دلیل حمایت بحرین از صهیونیستها
مطالب مرتبط

شبکه العربیه و حمایت بی شرمانه از جنایات سعودیها

مقاله نویس العهد تاکید کرد شبکه تلویزیونی العربیه وابسته به سعودی ها به عنوان یک ماشین رسانه ای، تلاش می کند تا بر جنایات وقیحانه عربستان در منطقه سرپوش بگذارد.

تهران از گفت و گوی یمنی-یمنی حمایت می کند

نیویورک- ایرنا- نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد، طرح اتهام سعودی ها علیه کشورمان را سرپوش گذاشتن بر جنایات جنگی خود در یمن دانست و گفت: موضع جمهوری اسلامی همواره حمایت از گفت و گوی یمنی-یمنی بوده است.

سفیر سابق انگلیس در سازمان ملل: اروپا می‌تواند زمینه سرمایه‌گذاری را در ایران فراهم کند

سفیر سابق انگلیس در سازمان ملل معتقد است کشورهای اروپایی قادرند مسیرها و کانال‌های مطمئنی را برای نقل و انتقالات مالی با هدف تسهیل و تشویق سرمایه‌گذاری و فعالیت اقتصادی در ایران فراهم کنند.

آمادگی روسیه برای همکاری با انگلیس برای روشن شدن قضیه مسمویت اسکریپال

سفیر روسیه در لندن در مصاحبه‌ای گفت، با گذشت 6 ماه دولت انگلیس هنوز نتوانسته حقایق حادثه مسمومیت در شهر سالیزبری را روشن کند، ولی مسکو همچنان حاضر به همکاری برای تنبیه عاملین اصلی این جنایات است.

جنایات ائتلاف سعودی در یمن شبیه جنایات صهیونیست‌ها علیه فلسطینیان است

ائتلاف جوانان ۱۴ فوریه بحرین در بیانیه‌ای جنایت تازه ائتلاف سعودی-آمریکایی در صعده یمن که به کشته شدن بیش از ۵۰ دانش‌آموز یمنی منجر شد، را محکوم کرد.

شورای امنیت از کنار جنایات سعودی ها در یمن گذشت

سفیر انگلیس که رئیس دوره ای شورای امنیت است به یک ابراز تاسف و درخواست تحقیق بسنده کرد.

انگلیس باید از تحریم‌های آمریکا حمایت کند نه توافق هسته‌ای ایران

سفیر آمریکا در انگلیس، طی ایمیلی برای روزنامه تلگراف تاکید کرد که لندن باید ضمن حمایت از تحریم‌های آمریکا علیه ایران، فشار حداکثری به تهران وارد کند.

الوفاق بحرین خواستار آزادی شیخ حسن عیسی شد

جمعیت اسلامی وفاق ملی بحرین خواستار آزادی «شیخ حسن عیسی» از مقامات این جمعیت و نماینده سابق پارلمان بحرین و همه زندانیان سیاسی شد.

درخواست آمریکا از انگلیس برای پیوستن به تحریم‌ها علیه ایران

سفیر آمریکا در انگلیس از لندن خواست تا از تحریم‌های واشنگتن علیه تهران حمایت کند تا فشار بیشتری بر جمهوری اسلامی تحمیل شود.

روزی که پهلوی «استقلال بحرین» و جدایی از ایران را تبریک گفت

۲۴ مرداد سال ۱۳۵۰، شاه پهلوی استقلال بحرین را تبریک گفت؛ سرزمینی که تا پیش از آن، استان چهاردهم ایران بود. حتی از عضویت بحرین در سازمان ملل هم حمایت کردند درحالیکه خود اعراب مخالف بودند!

حمایت‌های آمریکا از عربستان؛ تداوم جنایات در یمن

تداوم جنایات سعودی‌ها در یمن نشان می‌دهد که سیاست غرب و به خصوص آمریکا در دفاع از حقوق بشر ریاکارانه است.

رهبران مسلمان انگلیس تحقیقات کامل از جانسون را خواستار شدند

تهران-ایرنا- بزرگترین سازمان اسلامی انگلیس در نامه ای به «ترزا می» نخست وزیر این کشور خواستار تحقیقات کامل از «بوریس جانسون» وزیر امور خارجه سابق انگلیس به دلیل اظهاراتش درباره استفاده از پوشش صورت (برقع) توسط زنان مسلمان شدند.

اتوبوس مرگ؛ کودکانی که قربانی قساوت و کینه آل سعود شدند+ فیلم و عکس

رژیم سعودی با به راه انداختن ائتلاف جنگ‌افروزان بیش از سه سال است با چراغ سبز و حمایت آمریکا هولناک‌ترین جنایات را علیه ملت یمن مرتکب می‌شود که در تازه‌ترین این جنایات، ده‌ها کودک دانش‌آموز بیگناه را به خاک و خون کشید.

حمایت های آمریکا از عربستان؛ تداوم جنایات آل سعود در یمن

تداوم جنایات سران عربستان سعودی در یمن ،بیش از هر زمانی نشان می دهد که سیاست غرب و بخصوص آمریکا در دفاع از حقوق بشر ریاکارانه است.

سفیر آمریکا در لندن:‌ انگلیس با تحریم‌های آمریکا علیه ایران همراهی کند

سفیر آمریکا از دولت انگلیس خواست به جای همراهی با اتحادیه اروپا، از آن فاصله گرفته و در تحریم ایران در کنار ایالات متحده قرار بگیرد.

گزارش تسنیم| سفر محرمانه یک مقام آمریکایی به شمال سوریه؛چرا واشنگتن از توافق دمشق و قسد نگران است؟

«ویلیام روباک» سفیر سابق آمریکا در بحرین آخر هفته گذشته بدون پوشش رسانه‌ای به شمال سوریه سفر کرده تا با تحریک سران ائتلاف موسوم به سوریه دموکراتیک (قسد)، مانع پیشرفت مذاکرات میان دولت مرکزی سوریه و شبه‌نظامیان کرد شود!

معاون اندیشکده سلطنتی انگلیس درخواست ضدایرانی سفیر آمریکا را به تمسخر گرفت

معاون رئیس اندیشکده سلطنتی «چتم هاوس» در انگلستان در واکنش به دعوت سفیر آمریکا برای ملحق شدن لندن به واشنگتن و خروج از برجام گفت که انگلیس از پیش‌قدم‌ها در حفظ برجام بوده است.

نمی توان در مقابل جنایات سعودی ها در یمن سکوت کرد

رباط کریم- فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: در حالی که غربی ها از جنایات آل سعود در عربستان پیروی می کنند، نمی توان در قبال این جنایات سکوت کرد.

اروپا می‌تواند زمینه سرمایه‌گذاری را در ایران فراهم کند

سفیر سابق انگلیس در سازمان ملل معتقد است کشورهای اروپایی قادرند مسیرها و کانال‌های مطمئنی را برای نقل و انتقالات مالی با هدف تسهیل و تشویق سرمایه‌گذاری و فعالیت اقتصادی در ایران فراهم کنند.

سرمنشاء جنایات بی‌سابقه علیه یمن شورای امنیت است/ فرماندهی جنگ با آمریکاست

کارشناس مسائل بین‌الملل، جنایات صورت گرفته علیه ملت یمن را جنایاتی مهندسی شده‌ عنوان کرد و تصریح کرد: این جنایات، گُتره‌ای، موردی و سرخودی، از سوی یکی دو کشور نیست، بلکه شورای امنیت سازمان ملل پشت گرفتاری‌های یمن است.