اجرای 54 طرح عمرانی با 120 میلیارد ریال اعتبار

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: 54 طرح عمرانی با اعتبار 120میلیارد ریال به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی در سه دهستان استان در حال اجراست.مطالب مرتبط

اختصاص 195 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرحهای آبخیزداری

صد و نودو پنج میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرحهای آبخیزداری ، احیای قناتها و آب شرب شهرستان سمیرم اختصاص یافت.

212 میلیارد ریال اعتبار اشتغال به خراسان رضوی ابلاغ شد

مشهد- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی گفت: 212 میلیارد و 810 میلیون ریال اعتبار امسال برای اجرای طرحهای اشتغالزا به این استان ابلاغ شد.

212 میلیارد ریال اعتبار اشتغال به خراسان رضوی ابلاغ شد

212 میلیارد و 810 میلیون ریال اعتبار امسال برای اجرای طرحهای اشتغالزا به خراسان رضوی ابلاغ شد.

انعقاد قرارداد ۱۶پروژه عمرانی به ارزش بیش از ۳۷۵ میلیارد ریال در رشت

سرپرست شهرداری رشت از انعقاد قرارداد ۱۶ پروژه عمرانی به ارزش بیش از ۳۷۵ میلیارد ریال، ۲ قرارداد در حوزه سرمایه گذاری به مبلغ بیش از ۶ میلیارد ریال و قرارداد خرید اتوبوس به مبلغ ۱۲۸ میلیارد ریال خبر داد.]]>

افتتاح و کلنگ زنی هفت طرح عمرانی و خدماتی

از چهار طرح عمرانی، خدماتی شهرداری درچه با اعتبار 20 میلیارد ریال بهره برداری و سه طرح دیگر هم کلنگ زنی شد.

همدان| 5 میلیارد تومان اعتبار عمرانی برای بهسازی روستاهای رزن اختصاص یافت

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی گفت: پنج میلیارد تومان اعتبار عمرانی شهرستان و دو میلیارد و 800 میلیون تومان نیز از اعتباری که نزد نمایندگان استان بود به بهسازی روستاها اختصاص یافت است.

آبرسانی به مسکن مهر تکاب نیازمند 25 میلیارد ریال اعتبار است

مهاباد- ایرنا- رییس اداره آب و فاضلاب شهری تکاب با اشاره به پیشرفت 28 درصدی طرح تامین آب مسکن مهر 192 واحدی این شهرستان گفت: تکمیل آبرسانی به این طرح به 25 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

150 میلیارد ریال ‌برای مرمت بنای تاریخی عمارت ملک بوشهر تصویب شد

معاون میراث فرهنگی استان بوشهر با اشاره اینکه طرح مرمت تکمیلی عمارت تاریخی ملک بوشهر تهیه شده است گفت: برای اجرای این طرح 150 میلیارد ریال اعتبار مصوب شده است.

بیش از یکهزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی جذب شد

بجنورد- ایرنا- سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تاکنون، یکهزار و 150 میلیارد ریال از یکهزار و 500 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته در زمینه اشتغال فراگیر روستایی، جذب شده است.

65 میلیارد ریال از اعتبارات عمرانی روانسر تخصیص یافته است

کرمانشاه - ایرنا - فرماندار روانسر گفت: 65 میلیارد و 809 میلیون ریال از اعتبارات عمرانی سال 97 این شهرستان تخصیص یافته است.

اختصاص 41 میلیارد ریال اعتبار به مکانیزاسیون کشاورزی

رئیس اداره امور فناوری های مکانیزه کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: امسال ، 41 میلیارد ریال اعتبار به منظور بهبود حوزه مکانیزاسیون کشاورزی به این استان اختصاص یافت.

اختصاص ۲۷۴ میلیارد ریال برای اجرای عملیات آبخیزداری استان بوشهر

بوشهر - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: از محل اعتبار صندوق توسعه ملی و اعتبارات استانی سال جاری ۲۷۴ میلیار ریال برای اجرای عملیات آبخیزداری استان بوشهر مصوب شده است.

200 طرح عمرانی و خدماتی در نهبندان در دست اجراست

بیرجند - ایرنا - معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار نهبندان گفت: امسال 200 طرح عمرانی و خدماتی با اعتبار 36 میلیارد و 600 میلیون تومان در این شهرستان در دست اجراست.

575 میلیارد ریال اعتبار سفر رهبری صرف آب روستایی استان شد

بجنورد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: 575 میلیارد و 380 میلیون ریال از محل اعتبارات سفر رهبر معظم انقلاب، برای آبرسانی به روستاهای این استان هزینه شده است.

46 درصد اعتبارات جاری و عمرانی خراسان رضوی تخصیص یافت

مشهد- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی گفت: مجموع اعتبارات جاری و عمرانی این استان در سال جاری 23 هزار میلیارد ریال است که از این میزان تاکنون 9 هزار و 770 میلیارد ریال معادل 46 درصد تخصیص یافته است.

460میلیارد ریال برای کنترل ریزگرد دریاچه ارومیه هزینه می شود

ارومیه- ایرنا- سرپرست معاونت امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: 460 میلیارد ریال در راستای اجرای طرح کنترل کانون های تولید ریزگرد دریاچه ارومیه هزینه می شود.

یکهزار و 150میلیارد ریال اعتبار اشتغال فراگیر روستایی جذب شد

بجنورد- ایرنا- سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تاکنون، یکهزار و 150 میلیارد ریال از یکهزار و 500 میلیارد ریال اعتبارات اشتغال فراگیر روستایی جذب شده است.

طرح احداث مواکب دائمی اربعین در مرز شلمچه در دست اجراست

آبادان - ایرنا - مدیر طرح عمرانی منطقه آزاد اروند در شلمچه از اجرای پروژه توسعه زیر ساخت های خدماتی و پشتیبانی مواکب در مرز شلمچه با اعتباری بالغ بر 240 میلیارد ریال خبر داد و گفت:با اجرای این پروژه مواکب به صورت دائمی در شلمچه مستقر می شوند.

تکمیل پروژه‌های عمرانی تهران نیازمند 12 هزار میلیارد تومان بودجه

رئیس شورای شهر تهران عنوان کرد که برای تکمیل پروژه‌های عمرانی شهر تهران به غیر از مترو هشت تا 12 هزار میلیارد تومان اعتبار لازم است.

48 میلیارد ریال زکات در همدان جمع آوری شد

همدان- ایرنا- معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد همدان گفت: در 6 ماه نخست امسال 48 میلیارد ریال زکات در سطح این استان جمع آوری شد که در زمینه های کمک به محرومان و ساخت طرح های عمرانی همچون مسجد و حسینیه هزینه می شود.