اجرای 54 طرح عمرانی با 120 میلیارد ریال اعتبار

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: 54 طرح عمرانی با اعتبار 120میلیارد ریال به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی در سه دهستان استان در حال اجراست.مطالب مرتبط

گلستان|اختصاص 270 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای پروژه‌های عمرانی کلاله

فرماندار شهرستان کلاله گفت: امسال 27 میلیارد و 258 میلیون تومان اعتبارات پروژه‌های عمرانی به شهرستان کلاله اختصاص یافته است.

1484 میلیارد ریال به طرح‌های عمرانی گچساران اختصاص یافت

گچساران - ایرنا -فرماندار گچساران گفت: یک هزار و 484 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات نفت، تملک و دارایی و متوازن به طرح‌های عمرانی این شهرستان اختصاص است.

200 میلیارد ریال اعتبار به طرح های آبخیزداری اختصاص یافت

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: 200 میلیارد ریال اعتبار از محل صندوق ملی توسعه به اجرای طرح های آبخیزداری و آبخوان داری استان اختصاص داده شد.

تامین ۲۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه طرح‌های درمانی

۲۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح‌های جدید و تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام حوزه درمان استان بوشهر تامین شد.

اختصاص 200 میلیارد ریال اعتبار به طرح‌های آبخیزداری+فیلم

200 میلیارد ریال اعتبار از محل صندوق ملی توسعه به اجرای طرح‌های آبخیزداری و آبخوان‎داری در چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت.

اختصاص ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار به پروژه‌های عمرانی دانشگاه محقق اردبیلی

معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم از اختصاص اعتبار 300 میلیارد ریالی به دانشگاه محقق اردبیلی برای تکمیل و شروع پروژه های عمرانی جدید خبر داد.

اختصاص 8 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرحهای هادی روستایی

برای اجرای طرحهای هادی روستایی در 4 روستای شهرستانهای ماکو چالدران شوط و پلدشت هشت میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافت .

700 میلیارد ریال طرح عمرانی به بخش خصوصی در لرستان واگذار می شود

خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: امسال متعهد به واگذاری 700 میلیارد ریال طرح عمرانی به بخش خصوصی در استان هستیم که تاکنون 240 میلیارد ریال آن انجام شده است.

اختصاص 152 میلیارد ریال اعتبار برای طرحهای آبخیزداری

152 میلیارد ریال اعتبار ملی برای  اجرای  عملیات آبخیزداری استان مرکزی اختصاص یافت.

بوشهر| 17 میلیارد ریال اعتبار در منطقه توریستی تنگستان اختصاص یافت

شهردار مرکز تنگستان با اشاره به اجرای فاز دوم منطقه توریستی اهرم گفت: این منطقه در قالب فاز دوم آب‌گرم معدنی، تفریحی و سیاحتی تنگستان با اعتبار 17 میلیارد ریال در هفته دولت افتتاح می‌شود.

اجرای پروژه های آبخیزداری در پردیس با ۱۲ میلیارد ریال اعتبار

پردیس- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری پردیس از اجرای پروژه های آبخیزداری در حوزه های آبخیز «باغکمش» و «گلخندان» این شهرستان با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال خبرداد.

40 میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان جهرم نیاز است

شیراز-ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تکمیل بیمارستان 310 تختخوابی سید الشهدای شهرستان جهرم نیازمند 40 میلیارد ریال اعتبار است و با تخصیص آن جمع کل اعتبار هزینه شده برای این مرکز درمانی به حدود یک هزار و 400 میلیارد ریال خواهد رسید.

78 طرح عمرانی در زیرکوه آماده افتتاح است

بیرجند - ایرنا - سرپرست فرمانداری زیرکوه گفت: 78 طرح عمرانی به مناسبت هفته دولت با اعتبار 85 میلیارد ریال در این شهرستان مرزی آماده افتتاح است.

44 طرح عمرانی همزمان با هفته دولت در اشنویه افتتاح می شود

مهاباد-ایرنا- فرماندار اشنویه گفت: 44 طرح عمرانی و خدماتی با 180 میلیارد ریال اعتبار در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد.

بازسازی تونل گردنه خان 35 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

سنندج - ایرنا - رئیس راهداری و حمل نقل جاده ای بانه گفت: طرح مطالعاتی تونل گردنه خان یک میلیارد 200 میلیون ریال و بازسازی و مقاوم سازی آن هم 35 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

بستن پرونده خاموشی 40 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

ساری - ایرنا - وزیر نیرو با بیان اینکه برای بسته شدن پرونده خاموشی در کشور حدود 40 هزار میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است، گفت: برای اجرای این برنامه باید حدود 25 نیروگاه جدید در کشور ساخته شود که بتوانند حدود 5 هزار مگاوات برق تولید کنند.

۳۸ پروژه عمرانی در دشتی افتتاح و اجرا می شود

دشتی- فرماندار دشتی گفت: در هفته دولت امسال ۳۸ پروژه عمرانی با اعتبار ۳۰۴ میلیارد ریال افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.

51 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه زیرساختهای خرقان وجود دارد

ساوه - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: دهیاری های بخش خرقان با 51 میلیارد ریال اعتبار موجود، می توانند زیرساخت های روستایی این منطقه را توسعه دهند.

30 میلیارد ریال برای طرحهای آبرسانی جوانرود اختصاص یافت

کرمانشاه - ایرنا - فرماندار جوانرود گفت : 30 میلیارد ریال اعتبار امسال برای اجرای طرح های آب شرب روستاهای این شهرستان اختصاص یافت.

250 میلیارد ریال اعتبار صرف زیرساخت های جیرفت می شود

جیرفت - ایرنا - فرماندار جیرفت گفت: در سالجاری 250 میلیارد ریال اعتبار در قالب ستاد توسعه برای تکمیل زیرساخت های این شهرستان مصوب شد.