نمایشگاه بین المللی با حضور چندشرکت ایرانی در باکو

نمایشگاه بین المللی محصولات غذایی و صنایع کشاورزی با حضور بیش از 400 شرکت داخلی و خارجی از جمله چند شرکت ایرانی در جمهوری آذربایجان آغاز به کار کرد.مطالب مرتبط

نمایشگاه بین المللی کشاورزی در همدان

ایرنا-همدان-پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کشاورزی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان همدان، با حضور معاون وزیر کشاورزی و نماینده همدان در مجلس شورای اسلامی آغاز به کار کرد

نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل ؛ هفته اینده

بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل ، با حضور شرکت های داخلی و خارجی از 24 تا 27 مرداد به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین اللملی تهران برگزار می شود.

افتتاح نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل

بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل ، با حضور معاون وزیر صنعت و رئیس اتحادیه در نمایشگاه بین اللملی تهران افتتاح شد.

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو به میزبانی مشهد مقدس برگزار می‌شود

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد گفت: هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته از فردا 16 مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی مشهد آغاز به‌کار می‌کند.

هجدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو در مشهد گشایش یافت

مشهد - ایرنا - هجدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته این صنعت روز سه شنبه با حضور 130 شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد گشایش یافت.

آغاز هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با حضور وزیر راه و شهرسازی و مشارکت بیش از 900 شرکت داخلی و خارجی افتتاح شد.

برگزاری نمایشگاه «ایران‌نوشت» با حضور 100 تولیدکننده نوشت‌افزار ایرانی اسلامی

ششمین دوره نمایشگاه «ایران‌نوشت» با حضور 100 تولیدکننده به منظور عرضه نوشت‌افزار اسلامی ایرانی به علاقه‌مندان برگزار می‌شود.

پوستر نمایشگاه «ایران نوشت» رونمایی شد

پوستر نمایشگاه لوازم‌التحریر ایرانی ـ اسلامی با حضور مشاور وزیر آموزش و پرورش و مدیرعامل مجمع نوشت‌افزار ایرانی - اسلامی رونمایی شد.

حضور بازی ایرانی «قصه‌بیستون» در نمایشگاه اروپا

بازی ایرانی «قصه بیستون» در بخش بازی‌های مستقل نمایشگاه گیمزکام که بزرگ‌ترین رویداد بازی‌های رایانه‌ای اروپا به حساب می‌آید، مورد پذیرش قرار گرفت.

مشکلات، خودروسازان را از نمایشگاه مشهد دور کرد

پایگاه خبری شهرآرا آنلاین 20 مردادماه در مصاحبه ای به نقل از مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد نوشت: به دلیل مشکلات شدید اقتصادی و تحریم و خروج نمایندگان خودروهای خارجی از کشور، 60 درصد از متقاضیان هجدهمین نمایشگاه خودرو در مشهد از حضور در این نمایشگ

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان افتتاح شد

هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مشارکت 919 شرکت داخلی و خارجی صبح امروز افتتاح شد.

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان افتتاح شد

هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مشارکت 919 شرکت داخلی و خارجی صبح امروز افتتاح شد.

اولین مدرسه تابستانی بین المللی طب ایرانی افتتاح شد

نخستین مدرسه تابستانی بین المللی طب ایرانی در قالب برنامه مشترک با حضور دانشجویان خارجی در دانشگاه علوم پزشکی تهران آغاز به کار کرد.

پیشنهاد ویژه نمایشگاه «گیم کانکشن فرانسه» به بازی‌سازان ایرانی

مجموعه گیم کانکشن فرانسه شرایط ویژه‌ای را برای حضور استودیوهای بازی‌سازی ایرانی در نظر گرفته تا بازی‌سازان ایرانی راحت‌تر بتوانند در این رویداد تجاری معتبر حضور پیدا کنند.

نمایشگاه بین‌المللی صنایع‌دستی با حضور شهرهای جهانی صنایع‌دستی در همدان برگزار می‌شود

معاون صنایع‌دستی استان همدان با بیان اینکه اینکه نمایشگاه بین‌المللی صنایع‌دستی از 30 مردادماه تا 3 شهریورماه در همدان برگزار می‌شود، گفت: در این نمایشگاه شهرهای جهانی صنایع‌دستی حضور دارند.

گشایش هجدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو در مشهد

هجدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته امروز در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد گشایش یافت.

نمایشگاهی که عنوان بین المللی را یدک می کشد

تهران- ایرنا- نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی (الکامپ) اخیرا بیست و چهارمین دوره خود را نیز پشت سر گذاشت اما در اغلب دوره های آن شرکت های خارجی حضور پررنگ نداشته و به عبارت دیگر، تاکنون در حد و اندازه ملی و نه بین المللی ظاهر شد

دو خودرو در نمایشگاه بین المللی خودرو مشهد رونمایی شد

مشهد - ایرنا - همزمان با گشایش هجدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته خودرو در مشهد از 2 خودرو جدید به نام 'بیسو تی 5' و 'بیسو تی 3' محصول شرکت سیف خودرو با حضور مسئولان خراسان رضوی رونمایی شد.

صبا میزبان نمایشگاه پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس «خیام»

موسسه صبا میزبان نمایشگاه پنجمین جشنواره بین المللی عکس «خیام» با حضور ۶۸ کشور جهان می‌شود.

گشایش نخستین مدرسه تابستانی بین المللی طب ایرانی

نخستین مدرسه تابستانی بین المللی طب ایرانی با حضور جمعی از پزشکان خارجی علاقمند به طب سنتی، در شیراز آغاز به کار کرد.