با روزه خواری در ملا عام برخورد جدی می شود

دادستان مرکز استان در نشست با ضابطین قضایی استان گفت: باید با هر گونه هنجار شکنی اخلاقی در جامعه با جدیت برخورد شود.مطالب مرتبط

پلیس با روزه خواری در ملاء عام برخورد می کند

تهران – ایرنا – فرمانده انتظامی ویژه شرق استان گفت : حفظ حرمت ماه مبارک رمضان به ویژه در انظار عمومی بر همگان واجب است و پلیس با کسانی که رعایت شرایط جامعه اسلامی را نمی کنند و در ملاءعام روزه خواری می کنند برخورد می کند.

فعال شدن گروه‌های تذکر لسانی و برخورد با روزه خواری

امام جمعه دولت آباد از فعال شدن گروه‌های تذکر لسانی و برخورد با روزه خواری در شهرستان برخوار خبر داد.

اصفهان| برخورد قاطع پلیس اصفهان با روزه‌خواران در ملاء‌عام

رئیس پلیس شهرستان اصفهان گفت: پلیس اصفهان در ایام ماه مبارک رمضان، با افرادی که در ملاء عام روزه خواری می‌کنند، برخورد قاطع می‌کند.

برخورد جدی با روزخواری در ملاء عام

با روزه خواری در ملاء عام برخورد جدی می شود .

برخورد پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام با مظاهر روزه خواری

ایلام-رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام از برخورد پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام با مظاهر روزه خواری خبر داد.

تمهیدات ماه رمضانی پلیس گلستان + فیلم

رئیس پلیس گلستان از برخورد جدی با هنجارشکنان و متظاهران روزه خواری گفت.

مردم روزه‌خواری های علنی را به پلیس گزارش دهند

تبریز- جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی گفت: مردم روزه‌خواری های علنی را به پلیس گزارش دهند.

اصفهان| راه‌اندازی گشت پلیس امنیت عمومی در ایام ماه رمضان در اصفهان

رئیس پلیس امنیت عمومی استان اصفهان با بیان اینکه کافی‌شاپ‌ها و چایخانه‌ها از زمان افطار تا ساعت 12 شب مجوز فعالیت دارند گفت: گشت‌های پلیس امنیت عمومی با افرادی که به صورت علنی اقدام به روزه‌خواری می‌کنند برخورد می‌کند.

تهران|نیروی انتظامی با روزه‌خواران و هنجارشکنان در استان تهران برخورد می‌کند

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: پلیس به عنوان ضابط دستگاه قضایی در ماه رمضان با روزه‌خواران و هنجارشکنان برخورد می‌کند.

تشکیل شعب ویژه رسیدگی به جرائم روزه خواری

دادستان آبیک از اختصاص ۲ شعبه ویژه برای رسیدگی به جرایم هتک حرمت ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.

ریاست صداوسیما با خبرنگار ناآگاه به مردم سیستان برخورد کند

نماینده زاهدان در مجلس گفت: خبرنگار ناآگاه و مغرض صداوسیما در صفحه شخصی خود به مردم غیور و مرزدار سیستان توهین کرده و مردم را به علت فقر در ماه مبارک رمضان به حرام‌خواری متهم کرده است، ریاست صدا و سیما با خبرنگار هتاک به مردم سیستان برخورد کند.

شرایط روزه‌داری برای دختران روزه اولی/ روزه سربازان چگونه است؟

رهبر معظم انقلاب در استفتائی فرمودند: بلوغ شرعى دختران همان تکمیل 9 سال قمرى است که در این هنگام روزه بر آن‌ها واجب است و ترک آن به مجرد بعضى از عذرها جایز نیست، ولى اگر روزه گرفتن براى ایشان ضرر داشته باشد، افطار براى آن‌ها جایز است.

پنج خبر از شهرستان های یزد، مهریز ، ابرکوه و بافق

یزد - ایرنا - کشف 2 میلیارد ریال کالای قاچاق در یزد، تجلیل از برترین های ورزشی مهریز، فراهم بودن زمینه کشت محصولات کم آبخواه در ابرکوه، تقسیم حوزه انتخابیه مهریز بر محور حق باشد و عذر شرعی مجوز تظاهر به روزه خواری نیست از جمله خبرهای روزشنبه استان یزد است

رییس صداوسیما از مردم سیستان و بلوچستان عذرخواهی کند

نماینده مردم زاهدان در تذکری گفت: متاسفانه در چند روز گذشته خبرنگار ناآگاه و مغرض صداوسیما در اینستاگرام خود به مردم غیور سیستان توهین کرده و این مردم را به علت فقر در ماه مبارک رمضان با زبان روزه به حرام‌خواری متهم کرده است.

مدیران برای مقابله با زمین‌خواری انگیزه ندارند

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: مهم‌ترین مشکل در اجرای قانون کاداستر و مقابله با زمین خواری کمبود انگیزه و اراده در مدیران است.

کاهش تقاضای مرغداران گوشتی، جوجه یک روزه را ارزان کرد

تهران- ایرنا- دبیر انجمن تولیدکنندگان جوجه یک روزه گفت: جوجه یک روزه طبق روال طبیعی تولید می شود اما بی رغبتی پرورش دهندگان مرغ گوشتی به خرید، قیمت جوجه یک روزه را کاهش داد.

شعبه ویژه مقابله با هنجار شکنی در دادسرای کرج تشکیل شد

کرج-ایرنا-رییس کل دادگستری استان البرز گفت کسانی که عذر شرعی دارند باید از تظاهر به روزه‌خواری در اماکن عمومی خودداری کنند، به همین منظور و با هدف مقابله با هنجارشکنی‌های احتمالی تدابیر لازم اتخاذ شده و شعبه ویژه‌ای در دادسرای کرج تشکیل شده است.

روزه داری و مرزبانی

مرزبانان روزه دار و تامین امنیت مرزهای کشورمان // نوید سالم زاده در ماه مبارک رمضان به نقطه صفر مرزی رفته و در گزارشش از تلاش سربازان ایران اسلامی با زبان روزه گفته است.

تغذیه و روزه داری

کارشناس تغذیه مرکز توسعه سلامت کیش گفت: کسانی که به شكل صحیح روزه می‌گیرند و دو وعده غذای نسبتاً سبک در سحری و افطار می‌خورند، روزه سبب کاهش وزن آنها می‌شود.

زمین خواری ۵۰۰ میلیون ریالی در بجنورد کشف شد

بجنورد- رئیس پلیس آگاهی خراسان شمالی از شناسایی و دستگیری عامل زمین خواری ۵۰۰ میلیون ریالی در بجنورد خبر داد.