راهپیمایی اعتراض آمیز مردم به جنایات رژیم صهیونیستی

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: نظر به جنایات وحشیانه رژیم غاصب اسرائیل و شهادت مردم مظلوم فلسطین و محکومیت انتقال سفارتخانه آمریکا به قدس شریف، جهان اسلام فریاد اعتراض سرخواهد داد.مطالب مرتبط

مردم بحرین علیه انتخابات فرمایشی رژیم آل خلیفه تظاهرات کردند

دوحه – ایرنا - در ادامه راهپیمایی های هفتگی شیعیان بحرین، امروز (جمعه) هم شمار زیادی با راهپیمایی در اطراف مسجد امام جعفر صادق (ع) از شیخ عیسی قاسم رهبر شیعی این کشور و تحریم انتخابات نمایشی رژیم حمایت و به ممانعت رژیم از برگزاری نماز جمعه اعتراض کردند..

آماده شدن مردم غزه برای «سی‌و‌یکمین راهپیمایی بازگشت»

مردم فلسطین در نوار غزه تحت محاصره امروز خود را برای سی و یکمین راهپیمایی بازگشت در سایه تشدید تحرکات نظامی رژیم صهیونیستی آماده می‌کنند.

فلسطین|اتحادیه عرب جنایات اسرائیل در مرزهای غزه را محکوم کرد

اتحادیه عرب به جنایات روز گذشته رژیم صهیونیستی علیه شهروندان فلسطینی در مرزهای نوار غزه واکنش نشان داد.

صحنه‌های قهرمانه از راهپیمایی بازگشت؛ تقویت طرح مقاومت ضد اشغالگری

یک تحلیلگر عرب با اشاره به تداوم راهپیمایی‌های بازگشت طی شش ماه اخیر با وجود تشدید سرکوبگری ارتش رژیم صهیونیستی تاکید کرد توده های مردم فلسطین توانستند معادله ترس و وحشت از اشغالگران را با شکست روبرو کنند.

عریقات خواستار تحقیق دیوان کیفری درخصوص جنایات رژیم صهیونیستی شد

فلسطین|لیبرمن: باید ضربه‌ای سخت به غزه وارد کنیم

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفت که این رژیم با تمام قدرت برای بازگردان اوضاع به روزهای قبل از آغاز راهپیمایی‌های بازگشت در مرزهای غزه تلاش خواهد کرد.

عکرمه از رژیم صهیونیستی شکایت کرد

امام جماعت مسجدالاقصی پس از رهایی از حصر شش ماهه رژیم صهیونیستی برای نخستین بار با سفر به مالزی متن شکایت از رژیم صهیونیستی را در نقض آشکار قطعنامه 2334 شورای امنیت تایید کرد.

دادستان دیوان لاهه در مورد جنایات جنگی به اسرائیل هشدار داد

تهران – ایرنا – 'فاتو بنسودا'دادستان دیوان بین المللی دادگستری لاهه در بیانیه ای در مورد جنایات جنگی در فلسطین اشغالی از سوی رژیم صهیونیستی هشدار جدی داد.

فلسطین| ده‌ها زخمی در یورش ارتش رژیم صهیونیستی به دوازدهمین راهپیمایی دریایی غزه

منابع فلسطینی از حملات نظامیان صهیونیست به شرکت کنندگان و حامیان دوازدهمین راهپیمایی دریایی برای شکستن محاصره نوار غزه خبر دادند.

تکرار تهدیدات وزیر جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بار دیگر پس از ادعاهای مراجع صهیونیستی مبنی بر اصابت موشک شلیک شده از غزه به بئر السبع در اراضی اشغالی، تهدید کرد که این رژیم ضربه سخت و دردناکی به غزه وارد خواهد کرد.

زخمی شدن ۸ فلسطینی در پی حملات هوایی رژیم صهیونیستی به غزه

ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای صبح امروز (چهارشنبه) مدعی شلیک راکتی از غزه شد که بلند شدن صدای آژیرهای خطر را در شهر بئر السبع به دنبال داشت. با این بهانه جنگنده‌های رژیم صهیونیستی سلسله حملاتی را به چندین نقطه در غزه انجام دادند.

حمله نظامیان رژیم صهیونیستی به شرکت کنندگان در راهپیمایی بازگشت برزگ

با وجود تقویت نظامیان صهیونیست و استقرار سیستم موشکی گنبد آهنین، ملت فلسطین همچنان با قدرت هر چه بیشتر در سی امین راهپیمایی «بازگشت بزرگ» مشارکت کردند.

«تیراندازی با کمان» شیوه جدید مبارزه فلسطینی‌ها در راهپیمایی‌های بازگشت+تصاویر

با ادامه راهپیمایی‌های بازگشت در مرز غزه با فلسطین اشغالی، جوانان فلسطینی به شیوه جدیدی برای مقابله با نظامیان رژیم صهیونیستی روی آوردند.

راهپیمایی گسترده فلسطینیان در سی امین جمعه بازگشت

نظامیان رژیم صهیونیستی با شلیک گلوله و گاز اشک آور به شرکت کنندگان در سی امین جمعه راهپیمایی بازگشت بزرگ و شکستن محاصره در مرز نوار غزه حمله و 130 فلسطینی را مجروح کردند.

تکرار تهدیدات وزیر جنگ رژیم صهیونیستی علیه باریکه غزه

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بار دیگر پس از ادعاهای مراجع صهیونیستی مبنی بر اصابت موشک شلیک شده از باریکه غزه به بئر السبع در اراضی اشغالی سال ۱۹۴۸، تهدید کرد که این رژیم ضربه سخت و دردناکی به غزه وارد خواهد کرد.]]>

در حملات جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به غزه یک فلسطینی شهید و تعدادی زخمی شدند

ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه‌ای صبح امروز (چهارشنبه) مدعی شلیک راکتی از غزه شد که بلند شدن صدای آژیرهای خطر را در شهر بئر السبع به دنبال داشت. با این بهانه جنگنده‌های رژیم صهیونیستی سلسله حملاتی را به چندین نقطه در غزه انجام دادند.

مهمترین اخبار جهان (07-19)

نماینده دائم ایران در سازمان ملل گفت : دنیا نباید اجازه دهد که زورگویی آمریکا و جنایات رژیم صهیونیستی موجب تضییع بیشتر حقوق فلسطینیان شود.

لیبرمن: حماس راهپیمایی بازگشت را به سلاحی استراتژیک تبدیل کرده است

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفت که جنبش حماس موفق شد راهپیمایی‌های بازگشت را به سلاحی راهبردی تبدیل کند.

فلسطین|ادامه راهپیمایی‌ بازگشت تا شکستن محاصره غزه؛ ده‌ها نفر در حمله صهیونیست‌ها زخمی شدند

نظامیان رژیم صهیونیستی همانند هفته‌های گذشته به شرکت کنندگان در راهپیمایی دریایی برای شکستن محاصره ظالمانه نوار غزه حمله‌ور شدند.

تاکید جنبش حماس بر ادامه مقاومت؛ تهدیدهای دشمن را نمی‌توان جدی گرفت

یک عضو مطرح حماس در واکنش به تهدیدهای سردمداران رژیم صهیونیستی علیه نوارغزه خاطر نشان کرد: ادعاهای تهدید آمیز اخیر رهبران دشمن صهیونیستی را نمی‌توان جدی گرفت.