تجمع مردم همدان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین
مطالب مرتبط

تجمع ضدصهیونیستی مقابل سفارت امریکا در رم

ایتالیایی ها در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و در اعتراض به ادامه جنایت های رژیم صهیونیستی و امریکا تظاهرات کردند.

فیلم/آرژانتینی‌ها خواهان لغو دیدار مقابل رژیم صهیونیستی؛ حمایت از مردم مظلوم فلسطین در قلب بوینس آیرس

اکثر طرفداران تیم فوتبال آرژانتین در تجمعی اعتراض آمیز در بوینس آیرس خواهان لغو دیدار تیم‌شان مقابل رژیم صهیونیستی شدند و در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به حمایت از آن‌ها در قلب بوینس آیرس پرداختند.

مردم آزاده جهان برای حمایت از فلسطین به پا خواسته اند

قزوین-ایرنا-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین، سکوت دولت های عربی منطقه و اروپا را بیانگر دروغگویی آنان در قبال حقوق بشر دانست و گفت: امروز همه مردم آزاده جهان برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین به پا خواسته اند.

ظلم به مردم مظلوم فلسطین پایدار نخواهد ماند

در بیانیه دانش‌آموزان بسیجی سراسر کشور آمده است: این ظلم به مردم مظلوم فلسطین پایدار نخواهد بود و ملت شریف ایران همچون گذشته از هیچگونه کمکی به آنها دریغ نخواهند کرد.

برگزاری کرسی‌های نفحات‌القرآن به یاد مردم مظلوم فلسطین+جزئیات

کرسی‌های تلاوت نفحات‌القرآن این هفته با حضور قاریان ممتاز و بین‌المللی قرآن و به یاد مردم مظلوم فلسطین در نقاط مختلف تهران برگزار می‌شود.

گزارش تسنیم از اعتراض مردم کابل| پرچم آمریکا و اسرائیل به آتش کشیده شد +ویدئو و عکس

مردم در پایتخت افغانستان با اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین نسبت به اقدامات اخیر آمریکا و رژیم صهیونیستی واکنش نشان دادند.

محکومیت کشتار مردم مظلوم فلسطین در نماز جمعه مهاباد

امام جمعه مهاباد گفت: جهان اسلام نباید در برابر کشتار وحشیانه مردم مظلوم فلسطین بدست رژیم غاصب اسرائیل سکوت کنند .

کرمانشاه| نمازگزاران در دفاع از ملت مظلوم فلسطین تجمع کردند + تصاویر

نمازگزاران کرمانشاهی در دفاع از ملت مظلوم فلسطین در مقابل مسجد جامع تجمع کردند.

حمایت دانشجویان و اساتید دانشگاه پیام نور مهاباد ازمردم فلسطین

در ادامه اعتراضات مردم به انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف و کشتار مردم مظلوم فلسطین، دانشگاه پیام نور مهاباد در بیانیه ای این اقدام آمریکا را محکوم کرد .

حمایت مردم پایتخت از فلسطین

مردم روزه دار در نخستین جمعه ماه مبارک رمضان، کشتار بی رحمانه مردم فلسطین را در هفتادمین سالگرد اشغال فلسطین به شدت محکوم کردند.

مردم اهواز جنایات ضدبشری صهیونیست ها را محکوم کردند

اهواز - ایرنا - مردم روزه دار اهواز پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه ، با برپایی راهپیمایی خودجوش ، ضمن اعلام همبستگی و حمایت از مبارزات مردم مظلوم و مقاوم فلسطین ، جنایات وحشیانه و ضدبشری صهیونیست های غاصب در فلسطین را به شدت محکوم کردند.

سکوت کشورهای عربی در برابر کشتار مردم مظلوم فلسطین

امام جمعه یزد با بیان اینکه کشورهای عربی در برابر کشتار مردم مظلوم فلسطین سکوت کرده اند گفت: سازمان ملل اسباب‌بازی و بازیچه آمریکاست.

امام جمعه یزد: سکوت کشورهای عربی در برابر کشتار مردم مظلوم فلسطین

امام جمعه یزد با بیان اینکه کشورهای عربی در برابر کشتار مردم مظلوم فلسطین سکوت کرده اند گفت: سازمان ملل اسباب‌بازی و بازیچه آمریکاست.

کشتار مردم مظلوم فلسطین توسط رژیم صهیونیستی جنایتکارانه و برای جامعه جهانی تاسف برانگیز است

رئیس جمهور اقدام دولت آمریکا در انتقال سفارتخانه خود به قدس شریف را تحریک آمیز و کشتار مردم مظلوم فلسطین توسط رژیم صهیونیستی را جنایتکارانه و برای جامعه جهانی تاسف برانگیز دانست.

مردم پاکستان امروز علیه آمریکا و رژیم صهیونیستی تظاهرات می‌کنند

در پی کشتار بی رحمانه مردم مظلوم فلسطین توسط نظامیان صهیونیستی، مردم پاکستان امروز دست به اعتراض گسترده خواهند زد.

آمادگی نیروهای «اورژانس» برای کمک به مردم بی‌دفاع فلسطین

سرپرست اورژانس کشور طی نامه‌ای از آمادگی این سازمان برای ارسال نیروهای امدادگر و کمک‌های بشر دوستانه در راستای کمک به درمان مردم مظلوم فلسطین خبر داد.

اعلام حمایت نمازگزاران زنجانی از مردم فلسطین

مردم استان زنجان در اعتراض به کشتار وحشیانه مردم فلسطین درجریان راهپیمایی بازگشت و انتقال سفارت آمریکا به قدس در حاشیه اقامه نماز عبادی - سیاسی جمعه شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

اعلام حمایت نمازگزاران زنجانی از مردم فلسطین

مردم استان زنجان در اعتراض به کشتار وحشیانه مردم فلسطین درجریان راهپیمایی بازگشت و انتقال سفارت آمریکا به قدس در حاشیه اقامه نماز عبادی - سیاسی جمعه شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

مردم ایران تا آزادی فلسطین از آن‌ها حمایت خواهند کرد

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان مقاومت و استقامت در برابر رژیم صهیونیستی را تنها راه آزادی فلسطین دانست و گفت: مردم ایران تا آزادی فلسطین از آن‌ها حمایت خواهند کرد.

اروپا در خدمت اهداف آمریکا است/لزوم حمایت از آرمان های فلسطین

کرمان - نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره سکوت کشورهای اروپایی در برابر جنایات اسرائیل علیه مردم مظلوم فلسطین گفت: اروپا همواره در خدمت اهداف آمریکا است.