انتصاب نادر برهانی مرند به دبیری جشنواره تئاتر فجر

شهرام کرمی مدیرکل هنر‌های نمایشی در حکمی ­نادر برهانی مرند را به عنوان دبیر سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منصوب کرد.مطالب مرتبط

امیدوارم نادر برهانی مرند ۳ سال دبیر جشنواره تئاتر فجر بماند

فرهاد مهندس پور به عنوان دبیر سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، انتخاب نادر برهانی مرند را به عنوان دبیر جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر، تبریک گفت.

نامه فرهاد به نادر؛ دست‌کم یک دوره سه ساله دبیر جشنواره تئاتر فجر بمانی

فرهاد مهندس‌پور، دبیر دوره 36 جشنوار فجر در نامه‌ای برای نادر برهانی‌مرند ابراز امیدواری کرد او بتواند برای سه دوره دبیر جشنواره تئاتر فجر باقی بماند.

استان آذربایجان‌شرقی تنها تبریز نیست/ کمبود تخت بیمارستانی در مرند

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس با انتقاد از عدم همکاری کافی مسئولان شبکه بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی در بحث احداث بیمارستان جدید مرند گفت: مرند کمبود تخت بیمارستانی دارد و به‌شدت پیگیر احداث بیمارستان ۳۰۴ تختی مرند هستیم.]]>

آذربایجان‌شرقی| مرند کمبود تخت بیمارستانی دارد

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عدم همکاری کافی مسئولان شبکه بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی در بحث احداث بیمارستان جدید مرند گفت: مرند کمبود تخت بیمارستانی دارد و به‌شدت پیگیر احداث بیمارستان 304 تختی مرند هستیم.

بزرگ‌ترین مشکل جشنواره‌ی تئاتر دانشگاهی چه بود؟

دبیر بیست‌ویکمین جشنواره تئاتر دانشگاهی معتقد است: مشکلات در برگزاری این جشنواره مانند بحث کمبود زمان و بودجه باعث شد، بسیاری از آرمان‌ها و برنامه‌هایی که برای این جشنواره در نظر داشتیم را نتوانیم اجرا کنیم.

پاره‌ای توضیحات از جانب هیات داوران جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران

هیات داوران جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران در نامه‌ای خطاب به مسئولان دانشگاهی اعلام کردند جشنواره تئاتر دانشگاهی به هیچ‌وجه آماتوری یا تمرینی نیست.

انتشار فراخوان جشنواره تئاتر مریوان/ نامه دبیر سابق تئاتر فجر به دبیر جدید

فراخوان سیزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر (خیابانی – کاربردی – محیطی ) مریوان ۹۷ منتشر شد.

هر دانشگاهی برای خودش یک جشنواره دارد که همه هم از آن ناراضی‌اند

کارگردان نمایش «شب دوازدهم» می‌گوید: معتقدم همه این جشنواره‌هایی دانشجویی می‌توانند تجمیع و تبدیل به یک جشنواره شوند و مثلا به بررسی یا مرور یک سال تئاتر دانشگاهی بپردازند. دقیقا مثل همان بخش مرور جشنواه تئاتر فجر که اجراهایی که یک سال اجرای عمومی داشته‌ا

حاشیه‌نگاری بر سه حکم صادر شده در تئاتر

مدیران جدید تالارهای «سنگلج» و «هنر» و نیز مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی کشور در حالی معرفی شدند که هنوز خبری از انتصاب مدیر جدید تئاتر شهر نیست.

بیش از ۱۰ اثر در جشنواره تئاتر فارس پذیرفته نمی شود

شیراز- دبیر جشنواره تئاتر استان فارس با توجه به انتشار فراخوان بیست و نهمین دوره این رویداد هنرهای نمایشی گفت: بیش از ۱۰ اثر پذیرفته نمی شود.

ارسال 92 متن نمایشی به جشنواره تئاتر رضوی

92 متن نمایشی از هنرمندان 24 استان کشور به بخش صحنه ای سیزدهمین جشنواره تئاتر رضوی رسید.

طرح برگزاری یک جشنواره تئاتر خیابانی در آبیک بررسی شد

در جلسه روز گذشته مدیران و مسئولان شهر آبیک با مدیرکل هنرهای نمایشی زمینه های برگزاری یک جشنواره تئاتر مردمی در این شهر، بررسی و مورد تایید قرار گرفت.

مدیر تئاتر ملی پرتغال جشنواره صهیونیست‌ها را تحریم کرد

مدیر تئاتر ملی پرتغال رسماً اعلام کرد که به خاطر جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی‌ها، جشنواره قدس را تحریم کرده است.

جشنواره ملی تئاتر خیابانی در آبیک برگزار می شود

قزوین-ایرنا-رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبیک گفت: جشنواره ملی تئاتر خیابانی طی سال جاری در این شهرستان برگزار خواهد شد.

کارگردان برگزیده جشنواره تئاتر دانشگاهی بورسیه می‌گیرد

سعید اسدی مدیر امور بین الملل اداره کل هنرهای نمایشی از اعزام کارگردان برگزیده جشنواره تئاتر دانشگاهی به دوره آموزشی در مدرسه تابستانی یونان خبر داد.

بخش صحنه جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت تمدید شد

مهلت ارسال آثار نمایشی در بخش صحنه شانزدهمین جشنواره بین‌الملل تئاتر مقاومت تا روز شنبه 6 خردادماه تمدید شد.

تمدید بخش صحنه‌ جشنواره تئاتر مقاومت تا ۶ خرداد

مهلت ارسال آثار نمایشی در بخش صحنه شانزدهمین جشنواره بین‌الملل تئاتر مقاومت تا روز یکشنبه ۶ خردادماه تمدید شد.

مدیریت تئاتر دولتی سلیقه‌ای است/ مقابل اثر ضددفاع مقدس می‌ایستیم

امیر نصیربیگی رییس سازمان بسیج هنرمندان و دبیر شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت معتقدست اداره کل هنرهای نمایشی در طول سال ها برخوردی سلیقه ای با تئاتر دفاع مقدس داشته است.

فراخوان بیست و نهمین جشنواره تئاتر فارس منتشر شد/سپاسدار دبیر شد

شیراز- معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس از انتشار فراخوان بیست و نهمین جشنواره تئاتر خبر داد.

حضور هنرمندان پیشکسوت در شورای سیاستگذاری جشنواره تئاتر فجر

تهران - ایرنا - مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در آیین نامه شورای سیاستگذاری جشنواره بین المللی تئاتر فجر بر حضور چهار هنرمند پیشکسوت در ترکیب این شورا تاکید شده است.