انتصاب نادر برهانی مرند به دبیری جشنواره تئاتر فجر

شهرام کرمی مدیرکل هنر‌های نمایشی در حکمی ­نادر برهانی مرند را به عنوان دبیر سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منصوب کرد.مطالب مرتبط

هدف جشنواره فجر اعتلای هنرمندان استان‌ها است

نادر برهانی مرند گفت: دغدغه‌ای که من به عنوان دبیر سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر همواره دنبال کرده و در حد امکانات در این جشنواره برای آن تلاش شده، اعتلای هنرمندان استان‌ها بوده است.

هدف جشنواره فجر اعتلای هنر تئاتر در استان ها است

آبادان - ایرنا - دبیر سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با تاکید بر استفاده از ظرفیت هنرمندان برای اعتلای هنر نمایشی گفت: هدف جشنواره بین المللی تئاتر فجر اعتلای هنر تئاتر در استان ها است.

بخش استانی جشنواره تئاتر فجر به کار خود پایان داد

خرمشهر - آیین اختتامیه سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر بخش استانی منطقه آزاد اروند با حضور  دبیر جشنواره و مدیر هماهنگی تئاتر استان‌های اداره کل هنرهای نمایشی کشور در خرمشهر برگزار شد.

جشنواره شِبه‌بین‌المللی تئاتر فجر برای حرفه‌ای‌ها مزیتی ندارد

ایوب آقاخانی با شبه‌بین‌المللی دانستن جشنواره تئاتر فجر معتقد است: حساسیت‌هایی که در دو سال گذشته از طرف نهادهای غیرمرتبط در حوزه تئاتر ایجاد شده، مانعی جدی برای تغییر شکل جشنواره و بازگشت به دوران درخشان آن است.

هدف جشنواره فجر اعتلای هنر تئاتر در استان ها است

آبادان - ایرنا - دبیر سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با تاکید بر استفاده از ظرفیت های هرمندان سراسر کشور برای اعتلای هنر نمایشی کشور گفت: هدف جشنواره بین المللی تئاتر فجر اعتلای هنر تئاتر در استان ها است

بیمارستان جدید مرند کلنگ زنی می شود

مرند – نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس از کلنگ زنی بیمارستان جدید ۳۰۴ تختخوابی مرند به زودی خبر داد.

آغاز ثبت‌نام اهالی رسانه برای دریافت کارت جشنواره تئاتر فجر

طبق اعلام روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر خبرنگاران فعال تئاتر و اهالی رسانه می توانند برای دریافت کارت این دوره از جشنواره ثبت نام کنند.

۵۲ درصد برگزیدگان جشنواره تئاتر فجر شهرستانی‌ هستند

خرمشهر - دبیر سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر گفت: طبق آخرین آمار و تاکنون ۵۲ درصد آثار برگزیده در همه بخش‌های این جشنواره متعلق به هنرمندان شهرستانی است.

از جشنواره‌ی تئاتر فجر استانی چه خبر ؟

جشنواره‌ی فجر استانی سی و هفتمین جشنواره‌ی بین‌المللی تئاتر فجر از 18 تا 21 دی در قالب هشت نمایش صحنه‌ای، شش نمایش خیابانی و شش نمایشنامه‌خوانی در منطقه آزاد اروند برگزار می‌شود.

گزارشی از 10 دوره داوری جشنواره تئاتر فجر

آمار و اطلاعات نشان می‌دهد یک دایره بسته داوری و قضاوت جشنواره‌های تئاتر کشور را برعهده دارد. برخی معتقدند این دایره بسته مسیر هنری و آثار اجرایی در تئاتر ایران را تعیین می‌کند.

اعلام اسامی پنج کتابی که در جشنواره‌ تئاتر فجر رونمایی می‌شوند

در سی و هفتمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر از پنج عنوان کتاب تازه رونمایی خواهد شد.

اعلام جدیدترین حکم در جشنواره تئاتر دانشگاهی

دبیر بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران با صدور حکمی مدیر بخش پوستر، عکس و تیزر این دوره را منصوب کرد.

اولویت اصلی مرند رفع معضل بیکاری است

مرند - معاون استاندار آذربایجان شرقی اولویت اصلی در شهرستان مرند را حل مشکل اشتغال دانست و خواستار مشارکت بخش خصوصی برای حل این معضل شد.

«طلایه داران فاطمی» در مرند گردهم آمدند

مرند – همایش «طلایه داران فاطمی» با حضور هیئات مذهبی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در شهرستان مرند برگزار شد.

«تابستان» در سالن اصلی تئاتر مولوی

نمایش برگزیده بیستمین جشنواره تئاتر دانشگاهی از روز سه شنبه 25 دی ماه به صحنه تئاتر مولوی می آید.

معرفی راه‌یافتگان به بازبینی نهایی «تئاتر صحنه» جشنواره دانشگاهی

دبیرخانه بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایرانی اسامی راه‌یافتگان به بازبینی نهایی بخش «تئاتر صحنه» استان های تهران و البرز این رویداد را منتشر کرد.

3 اثر از هرمزگان به جشنواره تئاتر معلولان خلیج فارس راه یافت

بندرعباس- ایرنا- سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از راهیابی سه اثر از استان به هفتمین جشنواره تئاتر معلولان خلیج فارس خبر داد و گفت: این سه اثر در دو بخش صحنه ای و خیابانی به این جشنواره راه یافتند.

جشنواره تئاتر پلاک سرخ برای تقویت هنرمندان بسیجی برپا می‌شود

سرهنگ دوم پاسدار جمال مغروری، فرمانده ناحیه مقاومت مالک اشتر با تعیین دبیر پنجمین دوره این جشنواره گفت: جشنواره تئاتر پلاک سرخ با هدف شناسایی و تقویت هنرمندان بسیجی در عرصه هنرهای نمایشی فعال است.

کارمند اخراجی سارق تجهیزات مخابراتی در مرند دستگیر شد

مرند - فرمانده انتظامی مرند از شناسایی و دستگیری اعضای باند سرقت از دکل ها و تجهیزات مخابراتی و کشف اموال مسروقه توسط کارمند اخراجی مخابرات خبر داد.

نبض تئاتر اردبیل با جشنواره استانی فجر می‌تپد

اردبیل - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: با میزبانی از جشنواره فجر خون جدیدی در رگ‌های تئاتر اردبیل جاری شده تا نبض اعتلای هنرهای نمایشی در حال تپیدن باشد.