اردن تصمیم گواتمالا برای انتقال سفارتش به قدس را محکوم کرد

دولت اردن تصمیم دولت گواتمالا برای انتقال سفارتش به قدس اشغالی را محکوم کرده و نسبت به پیامدهای این اقدام هشدار داد.مطالب مرتبط

حماس جلوگیری از انتقال کمک های قطر به غزه را محکوم کرد

تهران - ایرنا - جنبش مقاومت اسلامی (حماس) با محکوم کردن تصمیم رژیم صهیونیستی برای تعلیق انتقال کمک های مالی قطر به نوار غزه، بر ادامه راهپیمایی های «بزرگ بازگشت» تا احقاق کامل حقوق فلسطینیان تاکید کرد.

دادگاه قانون اساسی گواتمالا در مقابل رئیس جمهوری ایستاد

تهران-ایرنا-دادگاه قانون اساسی گواتمالا که عالی ترین دادگاه در این کشور است، روز چهارشنبه با صدور حکمی از اجرای تصمیم «جیمی مورالس» رئیس جمهوری این کشور برای خروج یکجانبه از کمیسیون مبارزه با فساد سازمان ملل متحد، جلوگیری کرد.

دیوان عالی گواتمالا حکم رئیس‌جمهور در انحلال کمیسیون سازمان ملل را رد کرد

دیوان عالی گواتمالا در حکمی تصمیم یک طرفه رئیس جمهور این کشور برای پایان دادن به فعالیت کمیسیون ضدفساد سازمان ملل در این کشور را رد کرد.

چرا اردن به ائتلاف ضدایرانی آمریکا نمی‌پیوندد؟

منابع نزدیک به محافل تصمیم‌ساز در اردن می‌گویند، امان دست رد به سینه وزیر خارجه آمریکا برای پیوستن به ائتلاف منطقه ای علیه ایران زده و تاکید کرده که اردن منافع خود را فدای خصومت با ایران و متحدانش نمی‌کند.

نماینده مردم بابل در مجلس: تصمیم دولت برای انتقال آب دریای خزر غیرکارشناسی است

عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس با اشاره به مخالفت کمیسیون با انتقال آب دریای خزر به سمنان گفت: تصمیم دولت برای انتقال آب دریای خزر غیرکارشناسی است.

انتقال ۲۲۱ محکوم افغانستانی از ایران به افغانستان

معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری از انتقال ۲۲۱ محکوم افغانستانی به افغانستان خبر داد.

انتقال ۲۴۲ محکوم افغانی به افغانستان

معاون وزیر دادگستری از انتقال 242 محکوم افغانی به افغانستان خبر داد.

انتقال 221 محکوم افغانی به افغانستان

معاون وزیر دادگستری از انتقال ۲21 محکوم افغانی به افغانستان خبر داد.

واکنش ایران به یک تصمیم

سخنگوی وزارت امورخارجه ،تصمیم اخیر اتحادیه اروپا علیه تهران را محکوم کرد.

گواتمالا ازکمیسیون مبارزه با فساد سازمان ملل خارج می شود

تهران – ایرنا – خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد: دولت گواتمالا اعلام کرده است از کمیسیون مبارزه با فساد سازمان ملل متحد خارج می شود.

سفر وزیر خارجه فرانسه به اردن؛ «امان»: اولویت سوریه راهکار سیاسی است

وزیر خارجه فرانسه که به اردن سفر کرده است با همتای اردنی خود دیدار و درباره تحولات سوریه و تصمیم آمریکا برای خروج نظامیانش از این کشور گفت‌وگو کرد.

مهاجران هندوراسی وارد گواتمالا شدند

تهران – ایرنا – کاروان جدیدی از مهاجران هندوراسی به امید رساندن خود به آمریکا، روز چهارشنبه به نحوی مسالمت آمیز ار مرز گواتمالا عبور و تحت نظارت 200 نیروی نظامی و پلیس وارد این کشور شدند.

خروج افغانستانی‌ها از ایران به زندانیان رسید/ انتقال 443 محکوم در یک هفته

در جریان توافق مسئولان ایران و افغانستان برای انتقال محکومان افغانستانی، از هفته گذشته تا امروز، 443 زندانی افغانستانی به کشور خود منتقل شدند.

گواتمالا اعضای کمیسیون مبارزه با فساد سازمان ملل را اخراج می‌کند

گواتمالا اظهار کرد از کمیسیون مبارزه با فساد سازمان ملل کنار می‌کشد و به دادستانان این کمیسیون یک روز زمان می‌دهد تا از این کشور خارج شوند.

۲۲۱ محکوم افغانستانی در مرز دوغارون به افغانستان منتقل شدند

معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری از انتقال ۲۲۱ محکوم افغانستانی به افغانستان خبر داد.

سوریه تصمیم ترکیه برای ایجاد منطقه امن در اراضی خود را محکوم کرد

تهران – ایرنا – یک مقام در وزارت خارجه سوریه سه شنبه شب اظهارات رجب طیب ازدوغان رئیس جمهوری ترکیه در خصوص ایجاد منطقه امن در نوار مرزی سوریه با این کشور را محکوم کرد.

موضع‌گیری جدید عربستان سعودی درباره سوریه و علیه ایران و قطر

سفیر عربستان سعودی در بحرین ضمن بیان این ادعا که ایران سبب طولانی شدن بحران در یمن است، قطر را نیز عامل دودستگی در فلسطین توصیف کرد و گفت ریاض برای بازگشایی سفارتش در سوریه در زمان مناسب تصمیم می‌گیرد.

تلگراف: عربستان بزودی سفارتش در دمشق را بازگشایی می کند

تهران - ایرنا - روزنامه انگلیسی 'تلگراف' اعلام کرد که عربستان روابط دیپلماتیک را با دولت سوریه از سرخواهد گرفت و سفارتش در دمشق را حداکثر تا اواسط سال 2019 بازگشایی خواهد کرد.

اصرار دولت برای انتقال آب خزر به سمنان یعنی پیگیری کار پوپولیستی/ دولت گرانی را ببیند

نماینده مردم نوشهر در مجلس با اشاره به اصرار دولت برای انتقال اب دریای خزر به استان سمنان این تصمیم‌گیری را در اتاق‌های شیشه‌ای و بدون توجه به نظرات کارشناسان و نخبگان دانست و گفت: بهتر است دولت به جای حل اب بخشی از کشور گرانی همه جانبه را ببند.

ریاض احتمالاً سفارتش را در دمشق باز می‌کند/دنیا به استقبال اسد آمده است

یک روزنامه انگلیسی با اشاره به اینکه عربستان سعودی احتمالاً سفارتش را در دمشق بازگشایی خواهد کرد نوشته دنیا به استقبال بشار اسد، رئیس‌جمهور سوریه آمده است.