199هزار قلم لوازم ضروری بین مددجویان مناطق محروم توزیع شد

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران و مناطق محروم کمیته امداد از توزیع 199 هزار قلم لوازم ضروری زندگی بین مددجویان ساکن در مناطق محروم خبر داد.مطالب مرتبط

توزیع شیر رایگان ویژه دانش آموزان مناطق محروم راستقان

قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه جوادالائمه خراسان شمالی طرح توزیع شیر رایگان ویژه دانش آموزان مناطق محروم در دهستان راستقان اجرا کرد

شرایط مناطق محروم خوزستان بهتر می شود

اندیمشک - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: شرایط مناطق محروم با توجه به تلاش مسئولان برای توزیع خدمات در این مناطق بهتر می شود.

توزیع کتاب رایگان بین دانش آموزان مناطق محروم

آموزش و پرورش فارس، کتاب رایگان بین دانش آموزان مناطق محروم این استان توزیع کرد.

37درصد جمعیت مددجویی بوشهر در مناطق محروم و مرزی هستند

بوشهر- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: 37 درصد از جمعیت مددجویی زیرپوشش این نهاد در مناطق محروم ومرزی استان قرار دارند که نسبت به سایر مددجویان از مشکلات بیشتری برخوردارند.

توزیع کتاب رایگان در مناطق محرم فارس

بیش از ۳۳هزار جلد کتاب رایگان بین دانش آموزان مناطق محروم فارس توزیع شد.

توسعه زیرساختهای مناطق روستایی و محروم

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با اشاره به اینکه ۶۸ درصد خدمات امداد در مناطق محروم انجام می شود، گفت: ۹۸ درصد روستاهای زیر ۲۰ خانوار تحت پوشش آب و برق قرار گرفته اند.

عدم دسترسی به آب آشامیدنی در برخی مدارس مناطق محروم/رشد ویژه حقوق معلمان در سال آتی

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش با اشاره به مشکلات مدارس در مناطق محروم در شورای هماهنگی بهبود شاخص‌های آموزشی مناطق محروم گفت: پیشنهادم این است که مشکلات اولویت دار در این استان‌ها در حوزه بهداشتی مورد توجه قرار بگیرد که از جمله آنها می‌توان

40 واحد مسکونی برای مددجویان روستایی سمنان احداث می‌شود

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان سمنان گفت: عملیات اجرایی ساخت 40 واحد مسکونی مددجویان مناطق محروم روستایی استان سمنان آغاز شد.

افزایش توانمندی‌ اقتصادی مناطق محروم باید راهبرد اصلی کشور باشد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در نشست مشترک با مجموعه معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور، افزایش توانمندی‌ اقتصادی مناطق محروم را به عنوان یک راهبرد اصلی نظام در دستور کار خود قرار می‌دهیم و این کار را پیگیری می‌کنیم.

۶۰ پروژه فرهنگی در مناطق محروم خوزستان افتتاح می شوند

اهواز-مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خوزستان گفت: حداقل ٦٠ پروژه فرهنگی در مناطق محروم و مناطق مورد هدف دشمنان اسلام در سراسر استان خوزستان به بهره برداری می رسند.

تعدیل قیمت لوازم خانگی ضروری است

مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی گفت: دولت باید با حمایت از تولید لوازم خانگی به کاهش قیمت تمام شده و تعدیل نرخ آنها کمک کند.

اشتغال زایی در مناطق محروم به همت گروههای جهادی

از چندین سال پیش تاکنون گروه های جهادی با همت طلاب و روحانیون در مناطق محروم کشور اردوهای مختلف برگزار کرده و خدمات متعدد پزشکی، آموزشی، عمرانی و غیره به افراد بی بضاعت ارائه کرده اند.

توزیع تجهیزات پزشکی بین مددجویان بیمار کمیته امداد خراسان شمالی

تجهیزات پزشکی به ارزش 600 میلیون تومان بین مددجویان بیمار کمیته امداد توزیع شد.

20 گروه جهادی به مناطق محروم شهرستان پارس‌آباد اعزام شد

فرمانده سپاه ناحیه پارس‌آباد از اجرای 26 پروژه محرومیت‌زدایی در 9 ماهه امسال توسط بسیجیان در مناطق محروم شهرستان خبر داد و گفت: در این مدت 340 نفر در قالب 20 گروه جهادی به این مناطق اعزام شدند.

لزوم استقرار عدالت آموزشی در مناطق محروم

وزیر کار: ­برای استقرار عدالت آموزشی در مناطق محروم باید گام‌های محکم تری برداریم

جهاد نهادهای انقلابی در دل مناطق محروم/ نور امید به روستاها تابید

جهاد نهادهای برآمده از دل انقلاب با رسالت خدمت‌گزاری به مستضعفان، نور امید را به دل روستاها و مناطق محروم کشور تابانده و لرستان در غرب ایران روی مدار محرومیت‌زدایی قرار گرفته است.

زندگی ۱۱۰ هزار دانش‌آموز در مناطق محروم/ واریز ۲۲۰ هزارتومان مستمری برای کودکان فقیر

رئیس کمیته امداد امام خمینی گفت: از ۳۴۰ هزار دانش‌آموز، ۱۱۰ هزار نفر آنها در مناطق محروم هستند که این افراد هم بسته آموزشی دریافت می‌کنند و هم در طول سال حمایت‌های مختلف می‌گیرند.

پرهیز از بخشی نگری موجب توجه به مناطق محروم می شود

تهران-ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: باید با پرهیز از بخشی نگری به دولت کمک کرد هنگام تدوین بودجه توجه کافی به مناطق محروم داشته باشد تا توسعه متوازن و عدالت محور در کشور ایجاد شود.

6000 روحانی در مناطق محروم مستقرند و خدمت‌رسانی می‌کنند

معاون فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: در قالب مناسبت‌های تبلیغی جهادی 400 گروه ساماندهی شده‌اند که در مراکز رسمی، کمپهای ترک اعتیاد، مدارس به فعالیت‌های تبلیغی می‌پردازند، بیش از 6000 نفر از حوزویان در مناطق محروم خدمت‌‌رسانی می‌‌کنند.

توزیع 29 هزار تن آهن آلات در مناطق زلزله زده آغاز شد

قصرشیرین - ایرنا - رییس ستاد هماهنگی بازسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه گفت: به منظور حمایت از زلزله زدگان و تسریع در امر بازسازی واحدهای مسکونی ، توزیع 20 هزار تن آهن آلات در مناطق زلزله زده این استان آغاز شد.