استاندار مرکزی: مشکلات کارگران هپکو بررسی می شود

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی با اشاره به این که مشکلات کارگران هپکو بررسی می شود، گفت: احقاق حقوق کارگران این واحد تولیدی، صنعتی را با همه توان دنبال می کنیم.مطالب مرتبط

استاندار مرکزی خواستار حمایت معدنداران از هپکو شد

استاندار مرکزی با اشاره به اینکه تولید هپکو امسال آغاز می‌شود، گفـت: از مجموعه معدنداران انتظار می‌رود که حمایت لازم را با خرید ماشین آلات از این شرکت انجام دهند.

مشکلات واحدهای صنعتی زرندیه با حضور استاندار مرکزی بررسی شد

ساوه - ایرنا - استاندار مرکزی در سفر به شهرستان زرندیه مشکلات 2 واحدهای صنعتی را بررسی کرد.

مشکلات شرکت‌های بزرگ استان مرکزی در ستاد تسهیل ملی بررسی می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی با بیان اینکه امسال مسائل 220 شرکت در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مرکزی طرح و رسیدگی شد گفت: مشکلات شرکت‌های بزرگ استان مرکزی در ستاد تسهیل ملی بررسی می‌شود.

موضوعات زیست محیطی استان مرکزی به طور علمی بررسی و رسیدگی می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی با بیان اینکه مجموعه‌ای علمی از مسئولان و کارشناسان مسائل محیط زیست استان مرکزی را بررسی می‌کند گفت: موضوعات زیست محیطی استان مرکزی به طور علمی بررسی و رسیدگی می‌شود.

تولیدکنندگان و فعالان بخش دام و طیور استان مرکزی با مشکل تامین نهاده‌ها روبه‌رو هستند‌

استاندار مرکزی با بیان اینکه تولیدکنندگان و فعالان بخش دام و طیور استان مرکزی با مشکل تامین نهاده‌ها روبه‌رو هستند، گفت: مشکلات فعالان بخش دام و طیور استان مرکزی احاص و بررسی شد.

مشکلات روستاهای بخش مرکزی بافق بررسی شد

شروع فعالیت داروگر از سه هفته آینده/بازگشت به کار تمام کارگران

شرکت داروگر که کارگران خود را به دلیل مشکلات اقتصادی به مرخصی اجباری فرستاده بود، از سه هفته دیگر فعالیت خود را با بازگشت به کار تمام کارگران آغاز می کند.

شروع فعالیت داروگر از هفته آینده/بازگشت به کار تمام کارگران

شرکت داروگر که کارگران خود را به دلیل مشکلات اقتصادی به مرخصی اجباری فرستاده بود، از هفته دیگر فعالیت خود را با بازگشت به کار تمام کارگران آغاز می کند.

شرط اساسی غلبه بر مشکلات اقتصادی از نگاه رئیس کل بانک مرکزی

رئیس کل بانک مرکزی معتقد است، همراهی دولت در پیشبرد سیاست‌های بانک مرکزی و پشتیبانی دو قوه دیگر، شرط اساسی فائق آمدن بر مشکلات است.

شرط عبور از مشکلات پشتیبانی همه قوا از بانک مرکزی است

تهران- ایرنا- رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب برای حل 5 مشکل کلیدی اقتصاد، گفت: همراهی اعضای دولت در پیشبرد سیاست های بانک مرکزی و پشتیبانی دو قوه دیگر، شرط اساسی عبور از مشکلات است.

واگذاری خانه‌های خالی از سکنه به کارگران

دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران می‌گوید:دولت باید جدا از دهکهای محروم و خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی برای کارگران بسته‌های غذایی در نظر بگیرد تا بیش از این سبد معیشت کارگران به مخاطره نیفتد. او همچنین پیشنهاد اجاره واحدهای خالی از سکن

شهرداری شادگان برای پرداخت حقوق کارگران چاره اندیشی کند

آبادان - ایرنا - فرماندار شادگان از شهرداری های شادگان، دارخوین و خنافره خواست ضمن شناسایی و رفع مشکلات کارگران خود نسبت به پرداخت فوری حقوق و مزایای معوقه آنان اقدام کنند.

بررسی مشکلات واحدهای تولیدی صنفی در مهاباد

برای حمایت ازتولیدکنندگان و بررسی مشکلات آنها امروزبسیج سازندگی و اداره صنعت معدن و تجارت مهاباد ازچند واحدتولیدی صنفی این شهربازدید کردند.

اکنون بهترین زمان ترمیم مزد کارگران است

نایب رییس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران تاکید دارد که شرایط اقتصادی حاضر بهترین زمان برای ترمیم مزد کارگران است. او می‌گوید وقتی تمام تولیدکنندگان قیمت محصولاتشان را بالا برده‌اند و سود می‌کنند، حقوق کارگران و کارمندان هم باید افزایش یابد تا قادر به ا

پیام استاندار مرکزی به مناسبت عروج مرتضی کارچانی

استاندار مرکزی در پیامی شهادت مرتضی کارچانی را تبریک و تسلیت گفت.

طرح جامع "بررسی علل خشونت" در استان مرکزی اجرا می شود

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مرکزی گفت: بر اساس فراخوان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان مرکزی با همکاری استانداری در نظر دارد "طرح جامع بررسی علل خشونت در استان مرکزی با تأکید

برنامه‌ بانک مرکزی برای حل مشکل نقدینگی،تورم و اصلاح نظام بانکی

رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به تاکیدات رهبر انقلاب برای حل مشکلات کلیدی اقتصاد کشور گفت: شرط اساسی فائق آمدن بر مشکلات، همراهی اعضای دولت و پشتیبانی دو قوه محترم دیگر است.

مشکلات کامیونداران باحضور معاون وزیرراه دربندر امام بررسی شد

بندرماهشهر - ایرنا - مسایل و مشکلات کامیونداران روز یکشنبه با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در پایانه حمل و نقل بندر امام خمینی (ره) بررسی شد.

‌استان مرکزی به سامانه سیماک می پیوندد

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار مرکزی با بیان اینکه خدمات نوین پست باید برای مردم استان مرکزی تبیین شود گفت: استان مرکزی به سیماک می پیوندد.

انتقاد استاندار ایلام به اجرایی نشدن برخی مصوبات توسط مدیران واحدهای تولیدی

در نشست این هفته‌ی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، مشکلات سه واحد تولیدی مورد بررسی قرار گرفت.