استاندار مرکزی: مشکلات کارگران هپکو بررسی می شود

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی با اشاره به این که مشکلات کارگران هپکو بررسی می شود، گفت: احقاق حقوق کارگران این واحد تولیدی، صنعتی را با همه توان دنبال می کنیم.مطالب مرتبط

سفر استاندار تهران به فیروزکوه/مشکلات تولیدکنندگان بررسی می شود

فیروزکوه- استاندار تهران در هفتمین سفر از دور دوم سفرهای شهرستانی خود، وارد شهرستان فیروزکوه شد و به بررسی مشکلات پرورش دهندگان ماهی و واحدهای صنعتی این شهرستان پرداخت.

اراک| مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی زرندیه بررسی و رسیدگی شد

استاندار مرکزی گفت: مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی زرندیه بررسی و رسیدگی شد.

تهران| استاندار تهران: باید تمام وقت خود را بگذاریم تا کارگران بیکار نشوند

استاندار تهران با اشاره به مشکلات معیشتی مردم گفت: امروز باید تمام وقت خود را بگذاریم تا کارکنان و کارگران بیکار نشوند و چرخ اقتصاد کشور حرکت کند.

مشکل وام کسبه ساختمان پلاسکو با دستور ویژه استاندار تهران حل شد

جلسه بررسی مشکلات و رفع موانع اجرایی پروژه ساختمان پلاسکو با حضور استاندار تهران و جمعی از نمایندگان کسبه آسیب دیده حادثه ساختمان پلاسکو و نمایندگان بنیاد مستضعفان و بانک مرکزی برگزار شد.

کارگران متروی اهواز یک سال و نیم حقوق نگرفتند

اهواز – ایرنا- پروژه متروی اهواز پس از مساله بدعهدی شرکت پیمانکار و مشکلات مالی که جزء جدایی ناپذیر این پروژه بوده، این بار با چالش معوقات کارگری روبرو شده که مشکلات بسیاری برای کارگران طرح ایجاد کرده است.

وزارت کار برای بررسی افزایش دستمزد کارگران پا پیش نمی‌گذارد

رئیس کمیته مزد کانون عالی شوراهای اسلامی کار با اشاره به اینکه وزارت کار تمایلی به برگزاری کمیته دستمزد برای بررسی پیشنهاد جبران کاهش قدرت خرید ندارد گفت: معیشت و امنیت شغلی دو مطالبه اصلی کارگران از وزارت کار است.

تخصیصِ ضریب سختی کار مهمترین دغدغه کارگران است

روز گذشته (سه‌شنبه) جلسه‌ای به منظور بررسی مطالبات غیرمزدی کارگران سه معدن همکار، هشونی و پابدانا با حضور نماینده شهرستانهای زرند و کوهبنان تشکیل شد. ]]>

بررسی طرح حمایت از معیشت اقشار ضعیف /از سرمایه‌های کارگران در تامین اجتماعی صیانت می‌کنیم

سرپرست وزارت کار درباره حفظ منابع تامین اجتماعی برای کارگران گفت: برنامه های آقای ربیعی در این راستا دنبال می‌شود؛ ما موظفیم از سرمایه‌های کارگران در سازمان تامین اجتماعی صیانت کنیم.

بررسی مشکلات بازار کاغذ با حضور سه وزیر و رئیس بانک مرکزی در کمیسیون فرهنگی

انتقاد استاندار البرز از حقوق نگرفتن کارگران خدمات شهری

کرج - استاندار البرز ضمن انتقاد به شهرداری و شوراهای شهر در استان نسبت به عدم پرداخت حقوق به کارگران خدمات شهری، گفت: مدیریت شهری انصاف داشته بشد.

بررسی پیشنهاد جبران کاهش قدرت خرید کارگران در جلسه بعدی کمیته مزد

مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون درباره پیشنهاد کارگران برای جبران کاهش قدرت خرید آنها با تورم موجود گفت: نظر گروه‌های کارگری در واقع اصلاح دستمزد نیست بلکه آنها پیشنهاد حمایت‌های اجتماعی دولت از کارگران را دارند.

کارگروه بررسی مشکلات شرکت‌های دانش‌بنیان استان بوشهر تشکیل می‌شود

استاندار بوشهر با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان گفت: برای بررسی مشکلات این شرکت‌ها که متشکل از جوانان کارآفرین است کارگروه تخصصی در استان بوشهر تشکیل می‌شود.

قطار مشکلات متروی اهواز

اهواز - ایرنا - پروژه متروی اهواز پس از مساله بدعهدی شرکت پیمانکار و مشکلات مالی که جزو جدایی ناپذیر این طرح بوده است، این بار با چالش معوقات کارگری روبه رو شده که مشکلات بسیاری برای کارگران مجموعه ایجاد کرده است.

روایتی از بیکاری دائمی "کارگران فصلی"؛ کارگرانی که در "فصل کار" هم بیکارند

کارگران فصلی ارومیه گویی مدت‌هاست دیگر شهروند این شهر نیستند و مسئولی به مشکلات آن‌ها رسیدگی نمی‌کند؛ آنان اسم‌شان "کارگر فصلی" است اما حتی در فصل کار هم بیکارند.

اتخاذ سیاست‌های تشویقی جذب سرمایه‌گذار خارجی در استان مرکزی

استاندار مرکزی با بیان اینکه حمایت از سرمایه‌گذاران در استان مرکزی افزایش می‌یابد گفت: فرمانداران طرح‌های کارشناسی شده به مدیریت ارشد استان مرکزی ارائه کنند.

بررسی مشکلات طرح های ملایر و نهاوند+گزارش

نمایندگان مردم شهرستان های ملایر و نهاوند در مجلس شورای اسلامی ، مشکلات برخی از طرح های عمرانی و روستاهای این دو شهرستان را بررسی کردند.

استاندار گیلان مشکلات و چالش‌های استان را بیشتر درک کند

رئیس مجمع عالی بسیج استان گیلان با بیان اینکه تمرکز بر مقوله بوم‌گردی و گردشگری به‌تنهایی مشکلات و معضلات گیلان را رفع نمی‌کند گفت: استاندار گیلان مشکلات و چالش‌های استان را بیشتر درک کند.

تاکید استاندار بوشهر بر رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی

استاندار بوشهر با تاکید بر رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی گفت: مسئولان باید در راستای رفع مشکلات این واحدها از همه ظرفیت‌ها استفاده کنند.

استاندار یزد بررسی فوت 2 فوتبالیست در گرجستان را خواستار شد

یزد - ایرنا - استاندار یزد در نامه ای به مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان این استان با ابراز تاسف از حادثه ناگوار درگذشت 2 فوتبالیست نوجوان یزدی در گرجستان، دستور داد این موضوع با تشکیل کمیته ای در کوتاهترین زمان ممکن بررسی شود.

مشکلات صنعت آب و برق مازندران بررسی می‌شود

رئیس شورای انسجام بخشی صنعت آب و برق مازندران از بررسی مشکلات صنعت آب و برق استان با حضور وزیر نیرو در مازندران خبر داد.