استاندار مرکزی: مشکلات کارگران هپکو بررسی می شود

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی با اشاره به این که مشکلات کارگران هپکو بررسی می شود، گفت: احقاق حقوق کارگران این واحد تولیدی، صنعتی را با همه توان دنبال می کنیم.مطالب مرتبط

بررسی مشکلات صنفی کارگران در یزد

در نشست مشترک مجمع نمایندگان استان با استاندار بر رفع مشکلات کارگران در استان یزد تاکید شد.

مشکلات مردم محله کارگران بیرجند روی میز خدمت

مسئولان امشب پشت میز خدمت بررسی مشکلات ساکنان محله کارگران بیرجند نشستند.

حاشیه‌های هپکو بعد از ۱۰ سال واگذاری تمامی ندارد ...

۱۰ سال است که هپکو واگذار شده و اخیرا نیز مدیرعاملش تغییر کرده است اما هر زمانی که صحبت خصوصی‌سازی می‌شود عده ای پای این شرکت را هم وسط می‌کشند.

حاشیه‌های واگذاری هپکو بعد از ۱۰ سال تمامی ندارد ...

۱۰ سال است که هپکو واگذار شده و اخیرا نیز مدیرعاملش تغییر کرده است اما هر زمانی که صحبت خصوصی‌سازی می‌شود عده ای پای این شرکت را هم وسط می‌کشند.

هپکو، دارنده تندیس مدیر برتر جشنواره تولید ملی + عکس

تندیس مدیر برترجشنواره حمایت از تولید ملی به مدیرعامل شرکت هپکو اراک اعطا شد.

بررسی مشکلات مردم نهبندان در مصلی نماز جمعه

استاندار خراسان جنوبی و هیات همراه امروز با حضور در نماز جمعه نهبندان و تشکیل میز خدمت از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار گرفتند و آن را بررسی کردند.

میز خدمت در محله کارگران شهر بیرجند برپا شد

بیرجند - ایرنا - میز خدمت به منظور بررسی مسائل و مشکلات ساکنان محله کارگران شهر بیرجند با حضور فرماندار بیرجند، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی و روسای ادارات این شهرستان برپا شد.

طلبکاری و تامین مواد اولیه، عمده مشکلات قطعه‌سازان استان مرکزی

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی گفت: مطالبات واحدهای تولیدی قطعه‌ساز از شرکت‌های خودروساز و تامین مواد اولیه به مشکلات عمده این صنف بدل شده است.

درویش: دایی به خاطر مشکلات کارگران اردو را لغو کرد

مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: علی دایی به دلیل مشکلات کارگران در کارخانه سایپا و خط تولید برگزاری اردو در ترکیه را لغو کرد.

فرزندان خمینی(ره) را بایکوت نکنید/ کارگران را دریابید/ پسابرجام یا عصر خالی‌بندی؟

برگزیده بخش مستند «تاریخ سیاسی و فتنه ۸۸» در اختتامیه نهمین جشنواره مردمی فیلم عمار گفت: وضع ما مستندسازها خوب نیست اما خیلی بهتر از کارگردان هفت‌تپه، هپکو و ... است. امیدوارم هر چه زودتر فکری به حال مشکل این عزیزان شود.

ملاقات عمومی استاندار مرکزی با مردم

استانداری مرکزی در ملاقات عمومی به حل مشکلات شهروندان از نزدیک پرداخت.

کارگران اولین قربانیان تفکرات اقتصادی اشتباه دولت هستند

نماینده مجمع عالی نمایندگان کارگران در شورای عالی کار با بیان اینکه ریشه تمام مشکلات کارگران تحریم ها نیست گفت:در شرایطی که دولت کارفرمای بزرگ است، مشخص است که امکان افزایش دستمزد وجود ندارد.

مشکلات ۳ بنگاه اقتصادی استان تهران بررسی شد

تهران- استاندار تهران از بررسی مشکلات ۳ بنگاه اقتصادی این استان در جلسه ستاد رفع موانع تولید خبر داد.

تاکید بر رفع مشکلات مردم با وحدت و همدلی مسئولان

در جلسه مجمع نمایندگان استان مرکزی با استاندار که در محلات تشکیل شد بر رفع مشکلات مردم با وحدت و همدلی مسئلان تاکیدشد.

موافقت مشروط کارفرمایان با افزایش حق مسکن کارگران

دویست و هشتادمین نشست شورای عالی کار که با موضوع بررسی حق مسکن کارگران برگزار شده بود در حالی به جمع بندی نهایی نرسید که پیش از این معاون روابط کار از پیشنهاد افزایش حق مسکن کارگران در جلسه شورای عالی کار خبر داده بود.

پرداخت مطالبات کارگران واحدهای تولیدی در دستور کار

استاندار قزوین بر ضرورت پرداخت مطالبات کارگران واحدهای تولیدی تأکید کرد و گفت: با فروش اموال کارخانه‌های تعطیل‌شده مطالبات کارگران هرچه سریع‌تر پرداخت شود.

مسئولان انگیزه کافی برای حل مشکلات کارگران ندارند/ جلوگیری از پرداخت بیمه بیکاری اشتباه دولت بود/ افزایش دوبرابری نرخ بیکاری در استان

عضو شورای عالی اشتغال در استان فارس گفت: بسیاری از کارفرمایان و مسئولان کارگری استان بنا به دلایلی مانند عدم انگیزه کافی و نداشتن اختیارات کافی در حوزه بهبود وضعیت معیشت کارگران دست از تلاش کشیده اند به طوری که آنها ترجیح می دهند به جای حل مشکلات این ق

اموال کارخانه‌های تعطیل شده برای پرداخت مطالبات کارگران فروخته می‌شود

استاندار قزوین در اولین نشست ستاد اقتصاد مقاومتی بر ضرورت پرداخت مطالبات کارگران واحدهای تولیدی اشاره و تاکید کرد: با فروش اموال کارخانه‌های تعطیل شده مطالبات کارگران هرچه سریعتر پرداخت شود.]]>

در حد توان به کشاورزان و کارمندان و کارگران کمک می کنیم

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه "دشمن به کل خانواده حمله کرده، وقت رفع مشکلات مردم است و نه طرح اختلافات"، همه را به وحدت و تلاش برای مشکلات فرا خواند و اظهارداشت: نه تسلیم خواهیم شد و نه خود را خواهیم باخت؛ بلکه امیدواریم و از مشکلات عبور می کنیم.

قفل مشکلات کارگران مه نخ و فرنخ قزوین پس از ۱۵ سال گشوده می شود

قزوین- با تصمیم دستگاه قضایی استان قزوین اولین گام محکم و عملی برای پرداخت مطالبات کارگران و حل گره ۱۵ ساله کارخانه بحرانی فرنخ مه نخ با همکاری بانک های طلبکار برداشته شد.