استاندار مرکزی: مشکلات کارگران هپکو بررسی می شود

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی با اشاره به این که مشکلات کارگران هپکو بررسی می شود، گفت: احقاق حقوق کارگران این واحد تولیدی، صنعتی را با همه توان دنبال می کنیم.مطالب مرتبط

استاندار مرکزی: مشکلات کارگران هپکو بررسی می شود

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی با اشاره به این که مشکلات کارگران هپکو بررسی می شود، گفت: احقاق حقوق کارگران این واحد تولیدی، صنعتی را با همه توان دنبال می کنیم.

استاندار مرکزی بر روی ریل خوش قولی

استاندار مرکزی بر روی ریل خوش قولی، یکی از عنوان های خبری شماره 65 هفته نامه اخبار مرکزی است که به موضوع پیگیرهای مقامات ارشد این استان برای رفع مشکلات کارگران شرکت هپکو اخصاص دارد.

اراک| تلاش می کنیم وضعیت مدیریتی هپکو به سرعت بهبود یابد

استاندار مرکزی اقدامات حل مشکل هپکو را در جمع کارگران تشریح کرد و گفت: شورای تامین استان مرکزی در کنار کارگران است و تلاش می کنیم وضعیت مدیریتی هپکو به سرعت بهبود پیدا کند.

پرداخت حقوق معوق کارگران هپکو

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی گفت : سه ماه از حقوق معوق کارگران شرکت هپکو اراک با پیگیری استاندار مرکزی پرداخت شد.

مدیریت هپکو به سازمان خصوصی‌سازی واگذار شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی، گفت: مشکلات شرکت هپکو اراک با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید بررسی و مقرر شد تا زمان تعیین تکلیف وضعیت هپکو هدایت این واحد اقتصادی در اختیار سازمان خصوصی سازی با

سهام‌دار شرکت هپکو خلع ید شد

معاون اقتصادی استاندار مرکزی از خلع ید سهامدار شرکت هپکو خبر داد و گفت: قرار است امروز استاندار مرکزی و وزیر صنعت در تهران پیرامون وضعیت مدیریت جدید هپکو تصمیم‌گیری کنند.

از شرکت هپکو حمایت می کنیم

استاندار مرکزی در جمع کارگران شرکت هپکو اراک گفت : هپکو برای مردم است و از این واحد مهم تولیدی حمایت می کنیم .

احقاق حقوق کارگران هپکو را دنبال می کنیم

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: احقاق حقوق کارگران واحد تولیدی، صنعتی هپکو را با همه توان دنبال می کنیم.

معاون استاندار مرکزی: خط راه آهن امروز باز می‌شود/پیگیر رفع مشکلات هستیم

کارگران شرکت هپکو امروز برای چهارمین روز متوالی دست به اعتراض زده‌اند و برای سومین روز ریل راه‌آهن شمال-جنوب را بستند.

اراک| جزئیاتی از پیگیری مشکلات هپکو از زبان معاون سیاسی استاندار مرکزی

معاون سیاسی استاندار مرکزی جزئیاتی از پیگیری مشکلات هپکو در اراک را تشریح کرد.

واگذاری هپکو به سهامدار جدید دنبال می شود

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: عزم مسئولان استان و کشور برای واگذاری هپکو به سهامدار با اهلیت جدی و موضوع در دستور کار است به همین منظور کارگران این تولیدی باید در دستیابی به این هدف بزرگ همراه و همدل باشند.

پرداخت حقوق معوق کارگران

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار: سه ماه از حقوق معوق کارگران شرکت هپکو اراک عصر امروز با پیگیری استاندار مرکزی پرداخت شد.

تجمع دوباره کارگران «هپکو»ی اراک

کارگران معترض شرکت «هپکو»ی اراک صبح امروز (دوشنبه ۳۱ اردیبهشت) مقابل این شرکت تجمع کردند. این کارگران معترض هفته گذشته مسیر راه آهن شمال-جنوب را به نشانه اعتراض به عدم تحقق مطالباتشان به مدت سه روز بسته بودند اما به دنبال گفتگوی استاندار و دیگر مسئولان اس

سه ماه حقوق معوقه کارگران هپکو اراک پرداخت شد

اراک - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: سه ماه از حقوق معوقه کارگران شرکت هپکو اراک عصر روز پنجشنبه با پیگیری استانداری مرکزی پرداخت شد.

سه ماه حقوق معوقه کارگران هپکو اراک پرداخت شد

اراک - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: سه ماه از حقوق معوقه کارگران شرکت هپکو اراک عصر روز پنجشنبه با پیگیری استانداری مرکزی پرداخت شد.

پرداخت حقوق معوق کارگران شرکت هپکو توسط سازمان خصوصی سازی

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی از پرداخت حقوق معوق کارگران شرکت هپکو توسط سازمان خصوصی سازی خبر داد.

بیانیه شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب استان مرکزی در حمایت از کارگران هپکو

شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان مرکزی طی بیانیه‌ای از کارگران هپکو حمایت کردند]]>

بخشی از معوقات کارگران هپکو پرداخت می شود

اراک - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: بخشی از معوقات کارگران هپکو اراک تا پایان هفته جاری پرداخت می شود.

مخالفت با تصمیم خصوصی‌سازی در خصوص بازگشت هپکو به سهامدار قبلی

استاندار مرکزی گفت: با استعفای سهامدار فعلی، سمت مدیرعامل جدید هپکو بر اساس قانون و آیین نامه این شرکت، باید به سهامدار پیشین هپکو واگذار شود؛ اما هم مسئولان استانی با این موضوع مخالف هستند و هم خود سهامدار قبلی تمایلی به مدیریت در هپکو ندارد.

کارگران هپکو مسیر خط آهن شمال به جنوب را گشودند

اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: کارگران هپکو مسیر راه آهن شمال - جنوب را گشودند.