میزان جرایم شکار و صید افزایش یافت

تهران - ایرنا - هیات دولت میزان جرایم مندرج در مواد (10)، (11)، (12) و (13) اصلاحی قانون شکار و صید مصوب 1375 را افزایش داد.مطالب مرتبط

شکار در قرق ها از اول آبان تا 15 آذر ممنوع است

تهران-ایرنا-مدیرکل حفاظت و مدیریت شکار و صید سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به آغاز فصل شکار از اواسط شهریور ماه گفت: فصل شکار از اول شهریور آغاز شده و 15 اسفندماه پایان می یابد اما از اول آبان ماه تا 15 آذرماه همزمان با فصل جفت گیری، شکار در قرق ها ممنو

تعقیب متهمان اقتصادی، شاکی نمی خواهد- سیدعلی شاه صاحبی*

تهران- ایرنا- جرایم اقتصادی از یک سو به تمرکز سرمایه‌ها و افزایش شکاف غنی و فقیر منجر شده و از سویی این انباشتگی سرمایه، سبب استفاده ابزاری آن در جهت تسهیل و افزایش ارتکاب سایر جرایم و ممانعت از پیشرفت اقتصادی و به مخاطره افتادن امنیت اقتصادی جامعه است.

افزایش 6.1 درصدی تولید جهانی مس

میزان تولید معادن مس شرکت های جهان طی 4 ماهه نخست سال 2018 میلادی، 6.1 درصد افزایش یافت.

واردات معدن ۵۰ درصد افزایش یافت!

میزان واردات در حوزه صنعت و معدن طی دو ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل به ترتیب کاهش ۷.۸ درصدی و افزایش ۵۰.۶ درصدی داشته است.

افزایش میزان تصادفات نگران‌کننده است/ مصدومیت سالانه بیش از ۳۰۰ هزار نفر در کشور

رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه میزان کشته‌شدگان در اثر تصادف در کشور نسبت به سال‌های قبل کاهش یافته و در سیر ثابت قرار گرفته، گفت: متاسفانه در چند ماهه امسال‌ میزان تصادفات افزایش یافته و نگرانی بازگشت شرایط قبل را ایجاد می‌کند.

طرح مبارزه با جرایم اقتصادی نقش موثری در مبارزه با این جرایم دارد

معاون حقوقی قوه قضاییه گفت: طرح مبارزه با جرایم اقتصادی در صورت تصویب در مجلس نقش موثری در مبارزه با این نوع جرایم دارد.

شکار و صید پرندگان در مناطق آلوده به آنفلوانزا ممنوع می ‌شود

تهران - ایرنا - معاون محیط طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: طبق هماهنگی‌ های اخیر با سازمان دامپزشکی،در هر منطقه ‌ای که این سازمان مستنداتی از شیوع بیماری ارائه دهد و خواستار ممنوعیت شکار و صید پرندگان شود، در آن منطقه پروانه صید و ‌شکار پرندگان صادر نخو

قیمت نفت افزایش یافت

بازار نفتِ با نگرانی از عرضه نفت در بازارهای جهانی افزایش یافت و بشکه‌ای 74.15 دلار به فروش رفت.

اتباع خارجی می توانند در همدان گراز شکار کنند

همدان- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست همدان بیان کرد: طبق دستورالعمل صدور پروانه شکار سالجاری اتباع خارجی می توانند با رعایت مقررات در این استان گراز شکار کنند.

آفات و بیماری های خشکی پسند در خراسان شمالی افزایش یافت

بجنورد- ایرنا- مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: هم اکنون میزان فعالیت آفات و بیماری های خشکی پسند در این استان افزایش یافته است.

کشف سوخت قاچاق در استان بوشهر 128 درصد افزایش یافت

رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به کشف 204 هزار لیتر سوخت قاچاق در این استان گفت:کشف این میزان سوخت قاچاق در 4 ماه نخست امسال در استان بوشهر نسبت به مدت مشابه سال قبل 128 درصد افزایش دارد.

پروانه شکار در جاشلوبار صادر نمی‌شود

پنجمین جلسه کمیته فنی قرق ‌های اختصاصی، با حضور نمایندگان ادارات کل محیط زیست استان های یزد، کرمان و سمنان و نمایندگان دفاتر ستادی عضو کمیته، در اداره کل حفاظت و مدیریت شکار و صید تشکیل شد.

قبولی های کنکور پاوه 20 درصد افزایش یافت

کرمانشاه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش پاوه گفت: میزان رشد قبولی شرکت کنندگان در کنکور سراسری امسال این شهرستان نسبت به سال گذشته 20 درصد رشد را نشان می دهد.

قیمت طلا افزایش یافت

امروز در بازارهای جهانی قیمت طلا تحت تاثیر تضعیف ارزش دلار، ۱.۳ دلار افزایش یافت.

درآمد نفت و گاز در سه ماه امسال 72 درصد افزایش یافت

وضعیت دخل و خرج بودجه در سه ماه نخست سال نشان می دهد که درآمد نفت و گاز و فرآورده‌ها ۷۲ درصد افزایش یافت و پرداخت‌های عمرانی ۲۶۶۴ درصد رشد کرد.

ذخایر ارزی چین به ۳.۱۱ تریلیون دلار افزایش یافت

بانک مرکزی چین اعلام کرد ذخایر ارزی خارجی تا پایان ماه ژوئیه با ۵.۸۲ میلیارد دلار افزایش به ۳.۱۱۸ تریلیون دلار افزایش یافت.

بهای انواع سکه در بازار افزایش یافت

تهران- ایرنا- بهای انواع سکه طلا در بازار تهران امروز (دوشنبه) افزایش یافت و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی با 42 هزار تومان افزایش نسبت به دیروز، سه میلیون و 746 هزار تومان عرضه شد.

اعلام منطقه شکار ممنوع درریگان

رییس حفاظت محیط زیست ریگان گفت : با پیگیریهای صورت گرفته و بررسی شرایط منطقه ، منطقه شکار ممنوع ریگان به مساحت 80 هکتار مصوب شد .

دستگیری سه متخلف شکار در بجستان

رئیس اداره حفاظت محیط زیست بجستان از دستگیری سه متخلف شکار در این شهرستان خبر داد.

کاهش قیمت طلا به علت بحران مالی ترکیه

با افزایش ارزش دلار به بالاترین رقم در 13 ماه گذشته در اثر نگرانی در مورد بحران مالی ترکیه، قیمت طلا به کمترین میزان در 18 ماه کاهش یافت.