20درصد از اراضی کشور به سامانه نوین آبیاری مجهز شد

یاسوج- ایرنا- معاون دفتر توسعه سامانه های نوین آبیاری وزارت جهاد کشاورزی گفت: 20 درصد از اراضی آبی کشور معادل یک میلیون و 800 هزار هکتار به سامانه نوین آبیاری مجهز شده است.مطالب مرتبط

۲۸۰۰هکتار از اراضی چهارمحال وبختیاری به سیستم آبیاری نوین مجهز شد

شهرکرد- رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: دو هزار و ۸۰۰ هکتار از اراضی چهارمحال وبختیاری در سالجاری به سیستم آبیاری نوین مجهز شد.

تجهیز ۲۸۰۰هکتار از اراضی چهارمحال وبختیاری به سیستم آبیاری نوین

رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: ۲۸۰۰ هکتار از اراضی چهارمحال و بختیاری در سالجاری به سیستم آبیاری نوین مجهز شد.

تجهیز ۶۶ درصد از زمین‌های کشاورزی هرمزگان به سامانه آبیاری نوین+ فیلم

کارشناس مسئول آبیاری تحت فشار سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: امسال ۳ هزار و ۲۰۰ هکتار از زمین کشاورزی به سیستم آبیاری نوین مجهز شده است.

۸۵ هزار هکتار اراضی آذربایجان غربی به آبیاری نوین مجهز شد

ارومیه - معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر جهاد کشاورزی گفت:۸۵ هزار هکتار از اراضی کشاورزی آذربایجان غربی در سه سال اخیر به شبکه آبیاری نوین تجهیز شده است.

95 درصد تجهیزات آبیاری تحت فشار در کشور تولید می‌شود / اختصاص 300 میلیون دلار از منابع صندوق توسعه ملی برای سامانه‌های نوین آبیاری در بودجه 98

اکبری اظهار داشت: طی سه سال گذشته یک میلیارد و 50 میلیون دلار به توسعه سامانه‌های نوین آبیاری اختصاص یافته است]]>

آبیاری نوین در 56 هزار هکتار اراضی آذربایجان شرقی اجرا شد

تبریز - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با اشاره به برنامه های صرفه جویی آب در مصارف کشاورزی گفت: سامانه های آبیاری نوین در بیش از 56 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان اجرا شد.

اعتبار۳۰۰میلیون دلاری تجهیز سامانه‌های نوین آبیاری برای سال آینده

معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: برای سال ۹۸ تخصیص ۳۰۰ میلیون دلار اعتبار از محل صندوق توسعه ملی را برای توسعه سامانه های نوین آبیاری پیشنهاد داده ایم.

تجهیز 85 هزار هکتار اراضی به شبکه آبیاری نوین

جوادی گفت: 85 هزار هکتار از اراضی کشاورزی آذربایجان غربی در سه سال اخیر به شبکه آبیاری نوین تجهیز شده است.

پیشنهاد اختصاص ۳۰۰ میلیون دلار از صندوق توسعه ملی بر‌ا‌ی آبیاری نوین

معاون امور آ‌ب و خاک وزارت جهاد کشاورزی با بیان این‌که ۹۵ درصد تجهیزات آبیاری د‌ر کشور تولید می‌شو‌د، گفت: پیشنهاد دادیم ۳۰۰ میلیون دلار از منابع صندوق توسعه ملی بر‌ا‌ی سامانه‌های نوین آبیاری اختصاص یابد.

سامان بخشی مصرف آب با سامانه های آبیاری نوین

مشهد - ایرنا - این روزها که تنش آب و خشکسالی یکی از مهمترین چالشهای موجود در کشور است، سامان بخشی مصرف آب و مدیریت صحیح و موثر در این زمینه با استفاده از اجرای شیوه های نوین آبیاری، ضروری و میسر است.

سامان بخشی مصرف آب با سامانه های آبیاری نوین

مشهد- ایرنا- این روزها که تنش آب و خشکسالی یکی از مهمترین چالشهای موجود در کشور است، سامان بخشی مصرف آب و مدیریت صحیح و موثر در این زمینه با استفاده از اجرای شیوه های نوین آبیاری، ضروری و میسر است.

10 هزار هکتار زمین کشاورزی دلگان مجهز به سیستم های آبیاری نوین

تا کنون 10 هزار هکتار زمین کشاورزی دلگان به سیستم های آبیاری نوین مجهز شده است.

پیشنهاد 3 هزار و 400 میلیارد تومان اعتبار برای طرح سامانه‌های نوین آبیاری در سال 98

معاون وزیر کشاورزی گفت: برای اجرای سامانه های نوین آبیاری در سال آینده وزیر جهاد کشاورزی اختصاص 2 هزار و 400 میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی و هزار میلیارد تومان نیز در بودجه سال 98 پیشنهاد داده است.

تولید ماهانه ۳۰۰تن شیرآلات آبیاری نوین در همدان

تولید ماهانه ۳۰۰تن شیرآلات آبیاری نوین در یک واحد تولیدی در همدان که همه استاندارد‌های بین المللی را دارد و دست محصولات خارجی را از بازار ایران کوتاه کرده است.

رشد آذربایجان غربی در ترویج آبیاری نوین مطلوب است

ارومیه - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر جهاد کشاورزی گفت: آذربایجان غربی در استفاده و بهره گیری از شیوه های نوین آبیاری از 36 هزار هکتار در سال 1393 به بیش از 120 هزار هکتار در سال جاری رسیده که در نوع خود مطلوب است.

رشد آذربایجان غربی در ترویج آبیاری نوین مطلوب است

ارومیه - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر جهاد کشاورزی گفت: آذربایجان غربی در استفاده و بهره گیری از شیوه های نوین آبیاری از 36 هزار هکتار در سال 1393 به بیش از 120 هزار هکتار در سال جاری رسیده که در نوع خود مطلوب و بی نظیر است.

تجهیز بیش از 2 ونیم هکتار زمین به شبکه آبیاری نوین طی سالجاری

سامانه ملی تناسب اراضی کشاورزی تهیه شد

قزوین- رئیس موسسه خاک و آب وزارت جهاد کشاورزی گفت: سامانه ملی تناسب اراضی کشاورزی الگوی کشت تهیه شده است.

«کارگاه آموزشی سامانه نوین مجوز صدور کتاب» برگزار شد

«کارگاه آموزشی سامانه نوین مجوز صدور کتاب» با حضور محمدجواد مرادی‌نیا؛ مدیرکل دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونان ستادی و کارشناسان کتاب از ۱۰ استان کشور روز سه‌شنبه(۱۸ دیماه) در ساختمان فرهنگ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار

تجهیز بیمارستان‌های گیلان به سامانه تصفیه فاضلاب

۸ بیمارستان گیلان تا پایان امسال به سامانه تصفیه‌خانه فاضلاب مجهز می‌شوند.