یک میلیارد و 50 میلیون دلار به آبیاری نوین اختصاص یافت

اراک - ایرنا - معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: یک میلیارد و 50 میلیون دلار به ایجاد سامانه های آبیاری تحت فشار در اراضی سنتی کشور اختصاص یافت.مطالب مرتبط

95 درصد تجهیزات آبیاری تحت فشار در کشور تولید می‌شود / اختصاص 300 میلیون دلار از منابع صندوق توسعه ملی برای سامانه‌های نوین آبیاری در بودجه 98

اکبری اظهار داشت: طی سه سال گذشته یک میلیارد و 50 میلیون دلار به توسعه سامانه‌های نوین آبیاری اختصاص یافته است]]>

پیشنهاد اختصاص ۳۰۰ میلیون دلار از صندوق توسعه ملی بر‌ا‌ی آبیاری نوین

معاون امور آ‌ب و خاک وزارت جهاد کشاورزی با بیان این‌که ۹۵ درصد تجهیزات آبیاری د‌ر کشور تولید می‌شو‌د، گفت: پیشنهاد دادیم ۳۰۰ میلیون دلار از منابع صندوق توسعه ملی بر‌ا‌ی سامانه‌های نوین آبیاری اختصاص یابد.

اعتبار۳۰۰میلیون دلاری تجهیز سامانه‌های نوین آبیاری برای سال آینده

معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: برای سال ۹۸ تخصیص ۳۰۰ میلیون دلار اعتبار از محل صندوق توسعه ملی را برای توسعه سامانه های نوین آبیاری پیشنهاد داده ایم.

پیشنهاد 3 هزار و 400 میلیارد تومان اعتبار برای طرح سامانه‌های نوین آبیاری در سال 98

معاون وزیر کشاورزی گفت: برای اجرای سامانه های نوین آبیاری در سال آینده وزیر جهاد کشاورزی اختصاص 2 هزار و 400 میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی و هزار میلیارد تومان نیز در بودجه سال 98 پیشنهاد داده است.

200 میلیون دلار به طرح های آبخیزداری اختصاص یافت

همدان- ایرنا- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: 200 میلیون دلار از محل صندوق توسعه ملی به طرح های آبخیزداری کشور اختصاص یافته است.

200 میلیون دلار به طرح های آبخیزداری کشور اختصاص یافت

همدان- ایرنا- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: 200 میلیون دلار از محل صندوق توسعه ملی به طرح های آبخیزداری کشور اختصاص یافته است.

تجهیز ۶۶ درصد از زمین‌های کشاورزی هرمزگان به سامانه آبیاری نوین+ فیلم

کارشناس مسئول آبیاری تحت فشار سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: امسال ۳ هزار و ۲۰۰ هکتار از زمین کشاورزی به سیستم آبیاری نوین مجهز شده است.

124 میلیارد ریال برای توسعه روستاهای حسن آباد اختصاص یافت

شهرری- ایرنا- بخشدار حسن آباد فشافویه گفت: 124 میلیارد و 140 میلیون ریال از محل اعتبارات ارزش افزوده با هدف توسعه عمران و آبادانی به روستاهای فاقد دهیاری این شهر جنوبی پایتخت اختصاص یافت.

چهار میلیارد دلار برای توسعه آبخیزداری در کشور اختصاص یافت

ایلام - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از اختصاص چهار میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ملی برای طرح های آبخیزداری در کشور خبر داد.

چهار میلیارد دلار برای توسعه آبخیزداری در کشور اختصاص یافت

ایلام - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از اختصاص چهار میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ملی برای طرح های آبخیزداری در کشور خبر داد.

فارس| 1.5 میلیارد دلار به اشتغال عشایر کشور اختصاص یافت

عضو فراکسیون عشایر مجلس شورای اسلامی از تخصیص یک و نیم میلیارد دلار برای اشتغال عشایر از صندوق توسعه ملی در سال گذشته خبرداد.

1.8 میلیاد دلار از صندوق ذخیره ارزی به نوسازی مدارس اختصاص یافت

تهران- ایرنا- عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان در جلسه نوبت عصر امروز این کمیسیون مصوب کردند 1.8 میلیارد دلار معادل حدود هزار و سیصد میلیارد تومان از محل صندوق ذخیره ارزی با اولویت برداشت و به بازسازی و نوسازی مدارس اختصاص یابد.

700 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه میادین نفتی ایلام اختصاص یافت

استاندار ایلام، از اختصاص 700 میلیون دلار برای توسعه میادین نفتی ایلام خبرداد.

17هزار میلیارد تومان برای اشتغال زایی در روستاها اختصاص یافت

استاندار تهران گفت: دولت تدبیر و امید با کمک مجلس شورای اسلامی، برای نخستین بار در کشور، رقمی بالغ بر 1 و نیم میلیارد دلار (حدود 17 هزار میلیارد تومان) را از محل صندوق ذخیره ارزی برای توسعه اشتغال روستایی اختصاص داده که این مهم در ادوار گذشته بی‌سابقه بود

17هزار میلیارد تومان برای اشتغال زایی در روستاها اختصاص یافت

تهران - ایرنا - استاندار تهران گفت: دولت تدبیر و امید با کمک مجلس شورای اسلامی، برای نخستین بار در کشور، رقمی بالغ بر یک و نیم میلیارد دلار (حدود 17 هزار میلیارد تومان) از محل صندوق ذخیره ارزی را برای توسعه اشتغال روستایی اختصاص داده که این مهم در ادوار گ

سامان بخشی مصرف آب با سامانه های آبیاری نوین

مشهد- ایرنا- این روزها که تنش آب و خشکسالی یکی از مهمترین چالشهای موجود در کشور است، سامان بخشی مصرف آب و مدیریت صحیح و موثر در این زمینه با استفاده از اجرای شیوه های نوین آبیاری، ضروری و میسر است.

سامان بخشی مصرف آب با سامانه های آبیاری نوین

مشهد - ایرنا - این روزها که تنش آب و خشکسالی یکی از مهمترین چالشهای موجود در کشور است، سامان بخشی مصرف آب و مدیریت صحیح و موثر در این زمینه با استفاده از اجرای شیوه های نوین آبیاری، ضروری و میسر است.

مجوز کمیسیون تلفیق برای اختصاص یک میلیارد دلار از صندوق ذخیره ارزی به ایمن‌سازی مدارس

عضو کمیسیون تلفیق بودجه 98 از اختصاص اعتبار یک میلیارد و 800 میلیون دلار برای ایمن‌سازی مدارس از محل صندوق ذخیره ارزی خبر داد.

تجهیز ۲۸۰۰هکتار از اراضی چهارمحال وبختیاری به سیستم آبیاری نوین

رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: ۲۸۰۰ هکتار از اراضی چهارمحال و بختیاری در سالجاری به سیستم آبیاری نوین مجهز شد.

اختصاص اعتبار برای کمک به طرح‌های بالای ۶۰ درصد

۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برای تامین سرمایه در گردش طرح‌های بالای ۶۰ درصد پیشرفت کاری در کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت.