سردار مجید خادمی رئیس سازمان حفاظت اطلاعات وزارت دفاع شد

با حکم فرمانده معظم کل قوا سردار مجید خادمی رئیس سازمان حفاظت اطلاعات وزارت دفاع شد.مطالب مرتبط

مجید عباسپور مشاور رییس سازمان حفاظت محیط زیست شد

مجید عباسپور به عنوان مشاور رییس سازمان محیط زیست در امور سیاستگذاری، پژوهش‌های زیست محیطی، فعالیت‌های زیست محیطی سازمان در حوزه‌های انرژی و آب، کنوانسیون‌های منطقه‌ای و بین‌المللی منصوب شد.

بازدید رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه از اداره کل زندان‌های استان تهران

رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه و هیات همراه به منظور بررسی و واکاوی مباحث مرتبط در مسائل حفاظتی و امنیتی طی جلسه‌ای از واحد‌های مختلف حفاظت، بازرسی، قضایی، فرهنگی و کارگزینی اداره کل زندان‌های استان تهران بازدید کرد.

محمود نیایی سرپرست دفتر فناوری اطلاعات سازمان محیط زیست شد

محمود نیایی در حکمی از سوی کریم شافعی معاون توسعه مدیریت حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان سرپرست دفتر فناوری اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست منصوب شد.

حفاظت و اطلاعات سازمان قضایی نیرو‌های مسلح با قاطعیت و جدیت به تخلف نیروها رسیدگی کند

رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح گفت: حفاظت در زمینه مبارزه با فساد باید با قاطعیت و جدیت ورود کند؛ زیرا حتی یک مورد فساد هم موجب گستردگی آن خواهد شد و قابل اغماض نیست.]]>

رییس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه از اداره کل زندان‌های استان تهران بازدید کرد

رییس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه و هیات همراه طی جلسه‌ای از واحد‌های مختلف حفاظت، بازرسی، قضایی، فرهنگی و کارگزینی بازدید کرد.

هفت دستگاهی که هنوز در زمینه دولت الکترونیک کم کارند

تهران- ایرنا- عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، وزارت دادگستری، جهاد دانشگاهی، انستیتو پاستور ایران، بنیاد شهید انقلاب اسلامی ایران، سازمان حفاظت محیط‌ زیست و سازمان حفظ نباتات در زمینه دولت الکترونیک همکاری منا

سردار شیرازی از موزه انقلاب اسلامی بازدیدکرد

 سردار سرتیپ «محمد شیرازی» رییس دفتر نظامی فرمانده کل قوا و هیات همراه امروز از سراسر نمای دفاع مقدس و تالارهای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازدید کردند.

سخنان سردار شعبانی ناقص و وارونه نقل شده است

سردار شریف با تکذیب مطالب منتسب به یکی از فرماندهان سپاه در دوران دفاع مقدس گفت: سخنان سردار شعبانی ناقص و وارونه نقل شده است.

سخنگوی سپاه اعلام کرد: سخنان سردار شعبانی ناقص و وارونه نقل شده است

سردار شریف با تکذیب مطالب منتسب به یکی از فرماندهان سپاه در دوران دفاع مقدس گفت: سخنان سردار شعبانی ناقص و وارونه نقل شده است.

سخنگوی سپاه: سخنان سردار شعبانی ناقص و وارونه نقل شده است

سردار شریف با تکذیب مطالب منتسب به یکی از فرماندهان سپاه در دوران دفاع مقدس گفت: سخنان سردار شعبانی ناقص و وارونه نقل شده است.

سخنگوی سپاه : سخنان سردار شعبانی ناقص و وارونه نقل شده است

سردار شریف با تکذیب مطالب منتسب به یکی از فرماندهان سپاه در دوران دفاع مقدس گفت : سخنان سردار شعبانی ناقص و وارونه نقل شده است .

مدیر سازمان اداری و استخدامی: 1600 دستگاه اجرایی اطلاعات حقوق و مزایا را افشا نکرد‌ه‌اند

رئیس مرکز فناوری اطلاعات سازمان اداری و استخدامی با بیان اینکه، 1600 دستگاه اجرایی اطلاعات مربوط به حقوق و مزایا را ارائه نکردند،گفت: میزان حقوق مدیران دولتی بعد از تکمیل و ثبت اطلاعات مربوط به حقوق در سامانه جامع سازمان افشاء می‌شود.

سردار نائینی: دفاع مقدس یک ثروت فرهنگی است

رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس گفت: اگر بتوانیم این فرهنگ را در زمان اردوهای آموزشی و تربیتی و یا اردوهای راهیان نور به‌خوبی به دانش‌آموزان منتقل کنیم و بگوییم که چگونه این تحول به وجود آمد، کار بزرگی را انجام داده‌ایم که البته این موضوع جای کار دار

میزان مصدومیت سردار آزمون مشخص نیست

کادر پزشکی روبین کازان اعلام کرد به زودی درباره مصدومیت سردار آزمون در بازی برابر دینامومسکو به اطلاعات کافی دست خواهد یافت.

رئیس سازمان حمایت: استفاده‌کنندگان از ارز رسمی اطلاعات نمی‌دهند+اسناد

رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گفت: علی‌رغم پیگیری صورت‌گرفته برخی از واحدها از ارائه اطلاعات خود درباره استفاده از ارز رسمی سر باز زده‌اند.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از ایرنا بازدید کرد

تهران- ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست امروز دوشنبه (22 مردادماه ) در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) حضور یافت و از بخش های مختلف آن بازدید کرد.

افزوده شدن حوزه «مدافعان حرم» به جایزه کتاب سال دفاع مقدس

رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: حوزه مدافعان حرم از جمله بخش‌های موجود در هجدهمین دوره کتاب سال دفاع مقدس است.

دفاع از هر شرایطی از منافع هم‌وطنان/ اسامی شهدای سقوط جرثقیل در مسجدالحرام به مقام‌های عربستانی داده‌ایم

رئیس گروه اعزامی وزارت امور خارجه به حج تاکید کرد: حضور کارشناسان بخش کنسولی وزارت امور خارجه نوعی اطمینان‌بخشی به حجاج است و ما در هر شرایطی از منافع هم‌وطنان حمایت و از آن دفاع می‌کنیم.]]>

رئیس گروه اعزامی وزارت خارجه به حج: پاسخگوی نیازهای حجاج هستیم

رئیس گروه اعزامی وزارت امورخارجه به حج گفت: حضور کارشناسان بخش کنسولی وزارت امورخارجه نوعی اطمینان بخشی به حجاج است و ما درهر شرایطی از منافع هموطنان حمایت و از آن دفاع می‌کنیم.

جزئیات هجدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس اعلام شد

تهران- ایرنا- رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، از ارسال افزون بر 18 هزار اثر به دبیرخانه هجدهمین دوره انتخاب کتاب سال دفاع مقدس که قرار است در بهمن ماه سال جاری برگزار شود، خبر داد.