هدفگذاری برای تجارت یک میلیارد دلاری ایران و قطر تا ۲۰۱۸

مشاور وزیر صنعت ، ‌معدن و تجارت در امور بین‌الملل از هدفگذاری یک میلیارد دلاری تبادلات تجاری بین ایران قطر تا سال ۲۰۱۸ خبر داد . ]]>مطالب مرتبط

ترسیم نقشه راه تجارت ۳۰میلیارددلاری ایران وترکیه توسط روسای جمهور

فرستاده ویژه رئیس جمهور گفت: روسای جمهور دو کشور ایران و ترکیه نقشه راه خوبی برای رسیدن به هدف تجارت ۳۰ میلیارد دلاری ترسیم کرده اند. 

صادرات شرکت‌های دانش‌بنیان را به یک میلیارد دلار می‌رسانیم

معاون علمی رئیس جمهور از هدفگذاری صادرات یک میلیارد دلاری محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان خبر داد و گفت: این رقم اکنون حدود 500 میلیون دلار است.

استان قزوین ظرفیت صادرات یک میلیارد دلاری دارد

قزوین- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: با وجود ظرفیت صادرات یک میلیارد دلاری در استان توسعه روابط اقتصادی با کشورهای هدف از جمله اوکراین ضروری است.

سود ۱۰ میلیارد دلاری ترکیه از همکاری گردشگری با ایران، چین و روسیه

همکاری گردشگری ترکیه با سه کشور ایران، روسیه و چین در سال جاری میلادی، درآمد ۱۰ میلیارد دلاری را برای صنعت گردشگری این کشور به همراه خواهد آورد.

90 درصد تجارت ایران به تنگه هرمز وابسته است/بستن هرمز به سود ایران نیست

یک کارشناس مسائل بین‌الملل با بیان اینکه از 10 قلم کالای صادراتی هفت قلم وابستگی مستقیمی به تولید نفت دارد، گفت: با احتساب درآمد 50 میلیارد دلاری ایران از فروش مستقیم نفت، می‌توان گفت که 80 درصد درآمدهای ارزی ایران از محل تولید و صادرات نفت و گاز است.

پاکستان در دو راهی بهبود روابط با ایران و عربستان/ سعودی‌ها وام 4 میلیارد دلاری پیشنهاد کردند

عربستان با پیشنهاد ارائه وام 4 میلیارد دلاری به دولت جدید پاکستان به دنبال گسترش نفوذ خود در دولتمردان این کشور است.

ایران و عراق مبادلات دلاری ندارند/ تجارت با ریال و دینار است

درپی اعلام سخنگوی دولت عراق مبنی بر اینکه "این کشور به استفاده از دلار در مبادلات مالی خود با ایران پایان می‌دهد"، رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق اعلام کرد: ایران و عراق رابطه دلاری با یکدیگر ندارند و مبادلات تجاری بر اساس ریال یا دینار است و مبادل

Airbnb؛ از اجاره تشک بادی ۱۰ دلاری تا بدل شدن به کمپانی ۳۰ میلیارد دلاری

هدفگذاری برای تولید ۲۰۰ هزار تن انواع آبزیان در سواحل مکران

رییس سازمان شیلات ایران اعلام کرد: تولید یک میلیون و ۴۵۰ هزار تن انواع آبزیان تا پایان برنامه ششم توسعه هدفگذاری شده که ۱۷۰ تا ۲۰۰ هزار تن آن مربوط به پرورش و صید در سواحل مکران است.

ترامپ: هر کس با ایران تجارت کند با آمریکا تجارت نخواهد کرد

رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه موضع‌گیری‌های خود علیه ملت ایران درباره تجارت با این کشور هشدار داد و تأکید کرد تجارت با ایران باعث قطع تجارت با آمریکا می‌شود.

نگرانی 15 میلیارد دلاری رژیم صهیونیستی از بسته شدن تنگه باب‌المندب

یک روزنامه چاپ فلسطین اشغالی دلیل همنوا شدن نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با ائتلاف سعودی در موضوع تنگه باب‌المندب را تبادل دریایی 15 میلیارد دلاری از طریق این تنگه عنوان کرد.

برد گازی چین از پیمان‌شکنی فرانسوی‌ها در ایران

انتظار می‌رود با کنار رفتن توتال فرانسه که فعالیت‌های خود در ایران را به دنبال اقدامات خصمانه آمریکا متوقف کرد، شرکت ملی نفت چین (CNPC) در پروژه پنج میلیارد دلاری برای توسعه بخش ایرانی بزرگترین ذخایر گازی جهان پیش بیافتد.

هدفگذاری برای تولید ۲۰۰ هزار تن انواع آبزیان در سواحل مکران تا پایان برنامه ششم توسعه

رییس سازمان شیلات ایران اعلام کرد: تولید یک میلیون و ۴۵۰ هزار تن انواع آبزیان تا پایان برنامه ششم توسعه هدفگذاری شده که ۱۷۰ تا ۲۰۰ هزار تن آن مربوط به پرورش و صید در سواحل مکران است.]]>

شرکت‌های ترکیه‌ای علاقمند به تجارت و سرمایه گذاری در ایران هستند

وزیر تجارت ترکیه گفت: شرکت های ترکیه ای علاقه مند به تجارت و سرمایه گذاری در ایران هستند و اطلاع دارم که برخی از آنها در حال حاضر ۲ میلیارد دلار در ایران  سرمایه گذاری کردند.

سرمایه گذاری 15 میلیارد دلاری قطر در ترکیه

امیر قطر که به ترکیه سفر کرده است از سرمایه گذاری 15 میلیارد دلاری در این کشور خبر داد.

هزینه چهار میلیارد دلاری آمریکا برای طالبان

حجم تجارت پکن و تهران افزایش یافت

پکن - ایرنا - سخنگوی وزارت بازرگانی چین با اشاره به توسعه روابط اقتصادی تهران و پکن اظهار داشت: حجم تجارت ایران و چین در نیمه نخست سال 2018 میلادی نسبت به مدت مشابه سال قبل 10.1 درصد افزایش یافته است.

سرمایه گذاری ۲ میلیارد دلاری جیلی برای توسعه لوتوس

هدفگذاری بیمه تامین اجتماعی برای۱۰ هزار قالی باف زنجانی

زنجان- مدیر اداره فرش استان زنجان گفت: در حال حاضر ۵ هزار قالی‌باف در استان تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند ولی هدفگذاری برای بیمه ۱۰ هزارنفر است.

تلافی یک میلیارد دلاری ترک‌ها برای آمریکا

ترکیه در پی تیرگی روابط با آمریکا و در اقدامی تلافی جویانه، روی واردات طیف گسترده‌ای از کالاهای آمریکایی از خودرو گرفته تا الکل به ارزش یک میلیارد دلار افزایش تعرفه اعلام کرد.