شمارش معکوس برای فروپاشی رژیم پوشالی صهیونیستی آغاز شده است

ستادکل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای اقدام تحریک‌آمیز و شیطانی رییس‌جمهور آمریکا در انتقال سفارت این کشور از تل‌آویو به قدس اشغالی را محکوم کرد.]]>مطالب مرتبط

شمارش معکوس اعلام قیمت قطعی خودروهای داخلی

دمشق آزادی فوری اسیر سوری در بند زندان‌های رژیم صهیونیستی را خواستار شد

وزارت خارجه سوریه حکم دادگاه رژیم‌ صهیونیستی در حق صدقی المقت، اسیر سوریه‌ای را باطل خوانده و تاکید کرد، این حکم یک رسوایی برای رژیم‌ صهیونیستی است.

نشست سفیران امارات، مصر و رژیم صهیونیستی در واشنگتن

تهران - ایرنا - روزنامه صهیونیستی هاآرتص از شرکت سفیران امارات متحده عربی و مصر در یک همایش برای حمایت از رژیم صهیونیستی خبرداد.

وزیرفرهنگ و ورزش رژیم صهیونیستی به ابوظبی دعوت شد

دوحه – ایرنا – دولت امارات که طی سالهای اخیر اقدامات متعددی برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی به عمل آورده است با دعوت از 'میری رگو' وزیر فرهنگ و ورزش این رژیم که به داشتن مواضع ضد عربی و اسلامی مشهور است، گام دیگری در این راستا برداشت .

پیش‌بینی‌ها درباره تشکیل کابینه عراق پیش از پایان مهلت قانونی

همزمان با آغاز شمارش معکوس مهلت تعیین شده در قانون اساسی برای نخست وزیر مکلف عراق جهت تشکیل کابینه، یک منبع سیاسی مطلع در بغداد اعلام کرد، نخست وزیر مکلف عراق قصد دارد مهلت تعیین شده طبق قانون اساسی برای تشکیل دولت و معرفی آن به پارلمان را کاهش دهد. به گف

جولان فساد در کانون قدرت رژیم صهیونیستی

بیروت - ایرنا - نخستین جلسه دادگاه همسر «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حالی برگزار شد که بحث ها درباره رسوخ فساد در میان دولتمردان این رژیم و خانواده های آنها بالا گرفته است.

پرواز جنگنده‌های رژیم صهیونیستی بر فراز لبنان

برخی منابع غربی با اعلام حضور جنگنده‌های «اف-16» رژیم صهیونیستی در مرز با سوریه گفتند که نیروی هوایی این رژیم درحال سنجش میزان آمادگی سامانه‌های موشکی «اس-300» سوریه است.

سلاح جدید رژیم صهیونیستی برای مقابله با «راهپیمایی بازگشت» غزه +فیلم

رژیم صهیونیستی که با به کار گرفتن تک‌تیرانداز و پهپاد‌های پیشرفته موفق به توقف راهپیمایی‌های بازگشت نشده، به روشی جدید برای تحقق این هدف روی آورده است.

پیش‌بینی‌ها درباره تشکیل کابینه عراق پیش از پایان مهلت قانون اساسی

همزمان با آغاز شمارش معکوس مهلت تعیین شده در قانون اساسی برای نخست وزیر مکلف عراق جهت تشکیل کابینه، یک منبع سیاسی مطلع در بغداد اعلام کرد، نخست وزیر مکلف عراق قصد دارد مهلت تعیین شده طبق قانون اساسی برای تشکیل دولت و معرفی آن به پارلمان را کاهش دهد. به گف

سفیر رژیم صهیونیستی هیلی را دوست واقعی این رژیم دانست

نیویورک- ایرنا- سفیر رژیم صهیونیستی نخستین شخصی بود که به استعفای نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد واکنش نشان داد و او را دوست واقعی این رژیم دانست.

رژیم صهیونیستی از ورود سوخت به غزه جلوگیری کرد

تهران - ایرنا - وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از ورود سوخت به نوار غزه از طریق گذرگاه «کرم ابوسالم» به بهانه ادامه راهپیمایی های بازگشت و درگیری با ارتش این رژیم جلوگیری کرد.

رژیم صهیونیستی محدوده صید در غزه را کاهش داد

تهران - ایرنا - وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در ادامه سیاست های سخت گیرانه علیه فلسطینیان، محدوده منطقه مجاز برای صید در سواحل نوار غزه را از 9 مایل به 6 مایل کاهش داد.

درندگی و حیله‌گری از خصایص رژیم صهیونیستی است

تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه درباره گستاخی رئیس رژیم نامشروع اسرائیل نسبت به مردم ایران، گفت: درندگی، تجاوز، حقارت و حیله‌گری از خصایص بارز رژیم صهیونیستی است.

حماس از طرح رژیم‌صهیونیستی برای ترور ۳ تن از رهبرانش پرده برداشت

منابعی در جنبش حماس از طرح رژیم صهیونیستی برای ترور سه تن از رهبران این جنبش خبر دادند.

گزارش ادعایی وزارت خارجه رژیم صهیونیستی از توافق نفتی ایران و روسیه

وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی با انتشار گزارشی مدعی شد تهران و مسکو به توافقی برای فروش نفت ایران و دور زدن تحریم‌های آمریکا دست یافته‌اند.

شمارش معکوس برای عرضه نفت خام در بورس

از ابتدای هفته گذشته بورس انرژی در انتظار عرضه نفت خام بود، اتفاقی که رخ نداد و در حد انتشار اعلامیه‌ای از سوی شرکت ملی نفت باقی ماند. طبق این اعلامیه‌ شرکت ملی نفت ایران در نظر دارد تا پایان مهرماه سال جاری به عرضه یک میلیون بشکه نفت خام در رینگ بین‌المل

رژیم صهیونیستی آمادگی وجرأت ایجاد جنگ جدید در منطقه را ندارد

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل گفت: رژیم صهیونیستی آمادگی وجرأت ایجاد جنگ جدید در منطقه را ندارد. محور آمریکایی و رژیم صهیونیستی تلاش می کند تا محور مقاومت را تضعیف نمایند و در این راه از همه ابزارها استفاده می‌کنند.

رژیم صهیونیستی مجازات‌های تازه‌ای علیه غزه اعمال کرد

آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز (شنبه) در واکنش به ادامه تظاهرات مسالمت‌آمیز فلسطینیان در نوار مرزی باریکه غزه، تصمیم به کاهش مسافت مجاز برای ماهیگیری فلسطینیان در آب‌های منطقه از ۹ مایل به ۶ مایل گرفت.

محدود شدن منطقه ماهیگیری برای فلسطینیان توسط رژیم‌صهیونیستی

رژیم‌صهیونیستی محدوده مجاز برای ماهیگیری توسط فلسطینیان را کوچکتر کرد.]]>

وزیر ورزش رژیم صهیونیستی به امارات می رود

تهران - ایرنا - منابع خبری رژیم صهیونیستی پنجشنبه شب مدعی شدند: وزیر فرهنگ و ورزش رژیم اشغالگر قدس به همراه یک مقام مسئول ورزشی دیگر، اواخر اکتبر(آبان)، تیم جودوی اسرائیل را در سفر به امارات متحده عربی همراهی می کنند.