شمارش معکوس برای فروپاشی رژیم پوشالی صهیونیستی آغاز شده است

ستادکل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای اقدام تحریک‌آمیز و شیطانی رییس‌جمهور آمریکا در انتقال سفارت این کشور از تل‌آویو به قدس اشغالی را محکوم کرد.]]>مطالب مرتبط

شمارش معکوس اینتر برای شکار مودریچ آغاز شد

بنابه اعلام یک رسانه‌ ایتالیایی تلاش جدی اینترمیلان برای جذب کاپیتان تیم ملی کرواسی شروع شده است.

برباد رفتن رویاهای رژیم صهیونیستی در سوریه

تهران - ایرنا - بحران سوریه که با هدف تامین امنیت رژیم صهیونیستی آغاز شد، این روزها با شکست تروریست های مورد حمایت جبهه غربی - عربی - صهیونیستی در جنوب سوریه به روزهای پایانی خود نزدیک می شود، اقدامی که موجب برباد رفتن رویاهای رژیم صهیونیستی شده است.

پرونده ویژه؛ فقر و فساد و فحشا در تل‌آویو-5|همخوانی فقر و فحشا در فروپاشی جامعه صهیونیستی

شاخص‌های بلند مدت نشان دهنده افت شدید اوضاع معیشتی و اقتصادی ساکنان سرزمین‌های اشغالی است که با افزایش فحشا و فروپاشی اجتماعی جامعه صهیونیستی همراه شده است.

مصر واردات گاز از رژیم صهیونیستی را اوایل سال ۲۰۱۹ آغاز می‌کند

برخی منابع در صنایع نفت مصر فاش کردند که یک شرکت مصری واردات گاز طبیعی از رژیم صهیونیستی را از اوایل سال ۲۰۱۹ آغاز می‌کند.

ادامه روند عادی‌سازی روابط امارات- رژیم صهیونیستی؛ پرچم اسرائیل در ابوظبی به اهتزاز درمی‌آید

رسانه‌های صهیونیستی فاش کردند که دولت امارات برای اولین بار در تاریخ اعراب با برافراشته شدن پرچم رژیم صهیونیستی در مسابقات امارات و نواخته شدن سرود این رژیم موافقت کرده است.

شمارش معکوس تا لمس خورشید

ناسا چند روز دیگر کاوشگر خورشیدی "پارکر" را به سمت تاج خورشید خواهد فرستاد تا بشر برای اولین بار تا این حد به خورشید نزدیک شود.

احتمال عقب‌نشینی رژیم صهیونیستی از تصمیم خروج از یونسکو افزایش یافت

یک مقام رژیم صهیونیستی با اعلام رایزنی تلفنی «بنیامین نتانیاهو» با مدیر سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد گفت که احتمالا این رژیم تصمیمش برای خروج از این نهاد را تغییر دهد.

آغاز شمارش آرای انتخابات مالی

با اتمام روند رای‌گیری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری مالی که شاهد تنش‌های بسیاری بود و یکی از نیروهای حوزه‌های رای‌گیری کشته شد و ۱۰۰ شعبه اخذ رای هم به علت تهدید امنیتی شبه‌نظامیان بسته شدند، شمارش آراء آغاز شده است.

شمارش معکوس برای ششمین نمایشگاه گل و گیاه + گزارش

کاروان گل‌های زیبا و رنگارنگ به همراه فرشی از گل، پذیرای علاقمندان در ششمین نمایشگاه گل و گیاه است.

مقامات رژیم صهیونیستی بر سر ترور هنیه با هم مشاجره کردند

تهران – ایرنا – ییسرائیل کاتز وزیر حمل و نقل رژیم صهیونیستی با فریاد بر سر اویگدور لیبرمن وزیر دفاع این رژیم از او در مورد وعده اش برای ترور اسماعیل هنیه یکی از رهبران حماس، توضیح خواست.

ترکمنستان و رژیم صهیونیستی در بخش انرژی همکاری می کنند

تهران - ایرنا - وزارت خارجه ترکمنستان میزبان مقامات رژیم صهیونیستی است تا گفت وگوهای راهبردی سیاسی و اقتصادی را با میهمان خود در زمینه گسترش همکاری های دوجانبه در زمینه انرژی و سوخت آغاز کند.

رژیم صهیونیستی گذرگاه ابوسالم را باز کرد

تهران -ایرنا-به دنبال فشارها و انتقادهای بین المللی چند روز گذشته علیه اقدام رژیم صهیونیستی مبنی بر مسدودکردن اصلی ترین گذرگاه نوار غزه، این رژیم امروز این گذرگاه را بطور کامل بازگشایی کرد.

اذعان رژیم صهیونیستی به کشتن ۴ کودک بی‌گناه فلسطینی در سال ۲۰۱۴

نتایج تحقیقات مخفی دادستان نظامی ارتش رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد که یک پهپاد نیروی هوایی این رژیم طی حمله به نوار غزه در سال ۲۰۱۴ چهار کودک از خانواده بکر را در ساحل غزه کشت.

اسرار جنگ 33روزه؛23| شکست‌های اطلاعاتی ــ عملیاتی دشمن صهیونیستی

سرویس‌های جاسوسی رژیم صهیونیستی از ماه‌ها قبل خود را برای آغاز جنگ با لبنان آماده می‌کردند، اما بعد از 33 روز جنگ شکست‌های بزرگی را در ابعاد مختلف اطلاعاتی و عملیاتی دریافت کردند.

کم آبی رژیم صهیونیستی را محاصره کرده است

تهران - ایرنا - رژیم صهیونیستی چند سالی است که باخشکسالی روبرو شده وبرغم ادعای نخست وزیر این رژیم در زمینه موفقیت در تصفیه و بازیابی میزان زیادی از آب فاضلاب و آب دریا، بحران شدید کم آبی و خشکسالی سرزمین های اشغالی را محاصره کرده است.

بازنشر دوباره پاسخ نماینده کوبا به رژیم صهیونیستی

مظلوم نمایی نماینده رژیم صهیونیستی و درخواست از یونسکو برای یک دقیقه سکوت به احترام به اصطلاح قربانیان هولوکاست با اعتراض شدید نماینده کوبا مواجه شد.

رژیم صهیونیستی در دستیابی به اهداف خود ناتوان بوده است

غازی حمد: پیام پاسخ موشکی نیروهای مقاومت فلسطینی به تجاوزات رژیم صهیونیستی این است که اسرائیل هیچ گاه نخواهد توانست معادله را تغییر دهد.

رژیم صهیونیستی کشتی‌های عازم برای شکستن محاصره غزه را هدف قرار داد

رژیم صهیونیستی به سمت کشتی‌های شکستن محاصره غزه که به سمت مرزهای دریایی شمال غزه در حال حرکت بودند، تیراندازی کرد.

کشتن معترضان فلسطینی سزاوار محکومیت است

تهران – ایرنا – جرمی کوربین رهبر حزب کارگر انگلیس در واکنش به انتقاد بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای حضور در مراسم یادبود فلسطینی ها در تونس در سال 2014، بار دیگر کشتار فلسطینی ها توسط رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

رژیم صهیونیستی پناهگاه های سیار احداث کرد

تهران - ایرنا - رژیم صهیونیستی روز دوشنبه از بیم حملات موشکی مقاومت فلسطین در غزه پناهگاه های سیار در شهرک صهیونیستی احداث کرد.