شمارش معکوس برای فروپاشی رژیم پوشالی صهیونیستی آغاز شده است

ستادکل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای اقدام تحریک‌آمیز و شیطانی رییس‌جمهور آمریکا در انتقال سفارت این کشور از تل‌آویو به قدس اشغالی را محکوم کرد.]]>مطالب مرتبط

شمارش معکوس برای فروپاشی رژیم صهیونیستی آغاز شده است

ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای اقدام تحریک‌آمیز و شیطانی رئیس‌جمهور آمریکا در انتقال سفارت این کشور را محکوم و تاکید کرد: شمارش معکوس برای فروپاشی رژیم صهیونیستی آغاز شده است.

شمارش معکوس برای فروپاشی رژیم پوشالی صهیونیستی آغاز شده است

ستادکل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای اقدام تحریک‌آمیز و شیطانی رییس‌جمهور آمریکا در انتقال سفارت این کشور از تل‌آویو به قدس اشغالی را محکوم کرد.]]>

در آینده‌ نه چندان دور طومار رژیم اشغالگر قدس برای همیشه درهم خواهد پیچید

در بیانیه ستاد کل آمده است: شمارش معکوس برای فروپاشی رژیم پوشالی صهیونیستی آغاز شده و در آینده‌ای که چندان دور نخواهد بود، براساس وعده الهی طومار رژیم اشغالگر قدس برای همیشه درهم خواهد پیچید.

آغاز شمارش معکوس برای فروپاشی رژیم صهیونیستی

ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای اقدام تحریک‌آمیز و شیطانی رییس جمهور آمریکا در انتقال سفارت این کشور از تل‌آویو به قدس اشغالی را محکوم کرد.

شمارش معکوس برای نابودی اسرائیل رقم خورده است

قزوین-ایرنا-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: با بیداری مردم در جهان، شمارش معکوس برای نابودی اسرائیل جنایتکار رقم خورده است.

رژیم صهیونیستی فشار به دادگاه لاهه را آغاز کرد

رژیم صهیونیستی برای پذیرفته نشدن درخواست تشکیلات خودگردان فلسطین برای تحقیقات در موضوع کشتار مردم غزه، فشارها به دادگاه لاهه را آغاز کرد.

یاسوج| شمارش معکوس برای نجات جامعه عشایری کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد

جامعه عشایری کهگیلویه و بویراحمد بنا به دلایل مختلف روبه اضمحلال و نابودی بوده به گونه‌ای که جمعیت 126 هزار نفری این جامعه رد سال 96 هم اکنون به نصف رسیده است.

مرکز گامای شهرکرد آماده بهره برداری

شمارش معکوس برای بهره برداری از نخستین مرکز پرتودهی گامای بخش خصوصی کشور در شهرکرد آغاز شد

تقویت انتفاضه در فلسطین فرآیند فروپاشی رژیم صهیونیستی را تسریع می‌بخشد/ارتش از آرمان آزادی قدس حمایت می‌کند

ارتش جمهوری اسلامی ایران، ضمن محکوم کردن اقدام غیرقانونی و گستاخانه دولت جنایتکار آمریکا در انتقال سفارتخانه شیطان بزرگ به شهر قبله اول مسلمین و همچنین جنایات رژیم خونخوار صهیونیستی اعلام می‌کند از آرمان ملت فلسطین که آزادی قدس شریف است، حمایت می‌کند.

شمارش معکوس برای افتتاح قطعه نخست آزاد راه خرم آباد- اراک

ایمنی تردد،کوتاه شدن 55 دقیقه ای زمان سفر و صرفه جویی 70 میلیون لیتری سالانه در مصرف سوخت، از ویژگی های بارز این طرح ملی ست

رابطه مصر و اسراییل ، آغاز فاصله ها

الجزیره-ایرنا- مصر از جمله کشورهای عربی است که وارد سخت ترین جنگ ها ضد رژیم صهیونیستی شد اما بعدها نخستین کشور عربی بود که رژیم صهیونیستی را به رسمیت شناخت و با آن روابط دیپلماتیک برقرار کرد.

وعده رژیم صهیونیستی برای بهبود اوضاع انسانی در غزه

با ادامه راهپیمایی‌های بازگشت در مرز نوار غزه، به نظر می‌رسد رژیم صهیونیستی ناچار به عقب‌نشینی‌هایی شده؛ در همین راستا وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کرد اقداماتی برای بهبود اوضاع انسانی نوار غزه انجام خواهد شد.

امام جمعه مشهد : پوشالی بودن سازمان ملل وحقوق بشر

امام جمعه مشهدگفت : سازمان ملل وحقوق بشر همه پوشالیست اگرازغیرازاین بود دربرابرجنایت های رژیم صهیونیستی وعوامل استکبارسکوت نمی کردند.

شمارش معکوس برای تحولات در نظام مهندسی

در شرایطی که هنوز نشست مشترک وزارتخانه و نظام مهندسی برگزار نشده مسوولان وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده‌اند که در راه اجرای اصلاحات ساختاری در سازمان نظام مهندسی ساختمان جدی هستند.

انتقال سفارت آمریکا به قدس، راه را برای جنایات رژیم صهیونیستی باز کرد

آنکاراـ ایرناـ عبدالله گل رییس جمهوری سابق ترکیه در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه فلسطین گفت: تصمیم ترامپ مبنی بر انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس راه جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی ها را باز کرد.

آمریکا و رژیم صهیونیستی از تداوم جنگ در منطقه تغذیه می کنند

آنکاراـ ایرناـ روزنامه نگاران و کارشناسان سیاسی ترک ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه و انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس، تداوم اختلافات میان کشورهای اسلامی و تشدید جنگ و خونریزی در منطقه را عاملی برای تغذیه آمریکا و رژیم صهیونیستی خوا

اتحاد رمز پیروزی بر رژیم صهیونیستی است/ ایران‌هراسی هدف بزرگ آمریکا از نامه‌نگاری به سران کشورهای عربی

امام‌جمعه خرم‌آباد رمز رهایی فلسطین از اشغال رژیم صهیونیستی را اتحاد و مقاومت دانست و گفت: امروز امت اسلامی به‌خوبی دریافته که راه مقابله با رژیم صهیونیستی اتحادو مقاومت است.

جنایات رژیم صهیونیستی سرنوشت محتوم این رژیم را جلو می‌اندازد/ حماقت‌های ترامپ، آمریکا را در موضع ضعف قرار داده است

کارشناس مسائل استراتژیک گفت: جنایات رژیم صهیونیستی نمی‌تواند این رژیم را از سرنوشت محتومی که در انتظارش نجات دهد و نه تنها مانع سرنگونی رژیم اشغالگر قدس نیست، بلکه زمان آن را جلو می‌اندازد.

حزب اردوغان از تصویب طرح قطع روابط با رژیم صهیونیستی ممانعت کرد

نمایندگان حزب عدالت و توسعه به رهبری رئیس‌جمهور ترکیه مانع تصویب طرح پیشنهادی حزب جمهوری‌خواه خلق برای قطع روابط با رژیم صهیونیستی شده و همچنان بر ادامه روابط با این رژیم کودک‌کش اصرار کردند.

پارلمان قبرس کشتار رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کرد

آتن - ایرنا - پارلمان قبرس با انتشار بیانیه ای حملات نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی را به نوار غزه بشدت محکوم کرد و از دولت آمریکا خواست که انتقال سفارت این کشور را در رژیم صهیونیستی به شهر قدس لغو کند.