بیش از ۲۸۰ هزار هکتار از اراضی کشور به سیستم‌‌های نوین آبیاری مجهز شد

معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: در سال گذشته بیش از ۲۸۰ هزار هکتار سیستم‌های نوین آبیاری در سطح مزارع و باغات کشور اجرا شده است.]]>مطالب مرتبط

۲۸۰۰هکتار از اراضی چهارمحال وبختیاری به سیستم آبیاری نوین مجهز شد

شهرکرد- رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: دو هزار و ۸۰۰ هکتار از اراضی چهارمحال وبختیاری در سالجاری به سیستم آبیاری نوین مجهز شد.

تجهیز ۲۸۰۰هکتار از اراضی چهارمحال وبختیاری به سیستم آبیاری نوین

رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: ۲۸۰۰ هکتار از اراضی چهارمحال و بختیاری در سالجاری به سیستم آبیاری نوین مجهز شد.

۸۵ هزار هکتار اراضی آذربایجان غربی به آبیاری نوین مجهز شد

ارومیه - معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر جهاد کشاورزی گفت:۸۵ هزار هکتار از اراضی کشاورزی آذربایجان غربی در سه سال اخیر به شبکه آبیاری نوین تجهیز شده است.

10 هزار هکتار زمین کشاورزی دلگان مجهز به سیستم های آبیاری نوین

تا کنون 10 هزار هکتار زمین کشاورزی دلگان به سیستم های آبیاری نوین مجهز شده است.

تجهیز ۶۶ درصد از زمین‌های کشاورزی هرمزگان به سامانه آبیاری نوین+ فیلم

کارشناس مسئول آبیاری تحت فشار سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: امسال ۳ هزار و ۲۰۰ هکتار از زمین کشاورزی به سیستم آبیاری نوین مجهز شده است.

تجهیز 85 هزار هکتار اراضی به شبکه آبیاری نوین

جوادی گفت: 85 هزار هکتار از اراضی کشاورزی آذربایجان غربی در سه سال اخیر به شبکه آبیاری نوین تجهیز شده است.

آبیاری نوین در 56 هزار هکتار اراضی آذربایجان شرقی اجرا شد

تبریز - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با اشاره به برنامه های صرفه جویی آب در مصارف کشاورزی گفت: سامانه های آبیاری نوین در بیش از 56 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان اجرا شد.

رشد آذربایجان غربی در ترویج آبیاری نوین مطلوب است

ارومیه - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر جهاد کشاورزی گفت: آذربایجان غربی در استفاده و بهره گیری از شیوه های نوین آبیاری از 36 هزار هکتار در سال 1393 به بیش از 120 هزار هکتار در سال جاری رسیده که در نوع خود مطلوب است.

رشد آذربایجان غربی در ترویج آبیاری نوین مطلوب است

ارومیه - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر جهاد کشاورزی گفت: آذربایجان غربی در استفاده و بهره گیری از شیوه های نوین آبیاری از 36 هزار هکتار در سال 1393 به بیش از 120 هزار هکتار در سال جاری رسیده که در نوع خود مطلوب و بی نظیر است.

1118 هکتار از اراضی کشاورزی بانه رفع تداخل شد

سنندج - ایرنا - رئیس جهاد کشاورزی بانه گفت: یک هزار و 118 هکتار از اراضی کشاورزی که قبلا در نقشه های منابع طبیعی جزء اراضی ملی بود به اراضی کشاورزی واگذار و از آنها رفع تداخل شد.

95 درصد تجهیزات آبیاری تحت فشار در کشور تولید می‌شود / اختصاص 300 میلیون دلار از منابع صندوق توسعه ملی برای سامانه‌های نوین آبیاری در بودجه 98

اکبری اظهار داشت: طی سه سال گذشته یک میلیارد و 50 میلیون دلار به توسعه سامانه‌های نوین آبیاری اختصاص یافته است]]>

تجهیز بیش از 2 ونیم هکتار زمین به شبکه آبیاری نوین طی سالجاری

پیشنهاد اختصاص ۳۰۰ میلیون دلار از صندوق توسعه ملی بر‌ا‌ی آبیاری نوین

معاون امور آ‌ب و خاک وزارت جهاد کشاورزی با بیان این‌که ۹۵ درصد تجهیزات آبیاری د‌ر کشور تولید می‌شو‌د، گفت: پیشنهاد دادیم ۳۰۰ میلیون دلار از منابع صندوق توسعه ملی بر‌ا‌ی سامانه‌های نوین آبیاری اختصاص یابد.

۳ هزار هکتار از اراضی ملی اردبیل اعاده شد

اردبیل - معاون پیشگیری از وقوع جرائم دادگستری استان اردبیل گفت: از ابتدای امسال توسط شورای حفظ حقوق بیت‌المال سه هزار و ۲۰۲ هکتار از اراضی ملی اردبیل اعاده شد.

سامان بخشی مصرف آب با سامانه های آبیاری نوین

مشهد - ایرنا - این روزها که تنش آب و خشکسالی یکی از مهمترین چالشهای موجود در کشور است، سامان بخشی مصرف آب و مدیریت صحیح و موثر در این زمینه با استفاده از اجرای شیوه های نوین آبیاری، ضروری و میسر است.

سامان بخشی مصرف آب با سامانه های آبیاری نوین

مشهد- ایرنا- این روزها که تنش آب و خشکسالی یکی از مهمترین چالشهای موجود در کشور است، سامان بخشی مصرف آب و مدیریت صحیح و موثر در این زمینه با استفاده از اجرای شیوه های نوین آبیاری، ضروری و میسر است.

پیشنهاد 3 هزار و 400 میلیارد تومان اعتبار برای طرح سامانه‌های نوین آبیاری در سال 98

معاون وزیر کشاورزی گفت: برای اجرای سامانه های نوین آبیاری در سال آینده وزیر جهاد کشاورزی اختصاص 2 هزار و 400 میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی و هزار میلیارد تومان نیز در بودجه سال 98 پیشنهاد داده است.

بیش از 20 هزار هکتار اراضی کشاورزی کامیاران رفع تداخل شد

سنندج - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی کامیاران گفت: 20 هزار و 203 هکتار اراضی کشاورزی این شهرستان در قالب 13 پلاک رفع تداخل شده است.

793 هکتار از اراضی استان کردستان رفع تداخل شد

در سی و هفتمین جلسه کمیسیون رفع تداخلات اراضی استان در مجموع 3 پلاک به مساحت کل 6780 هکتار بررسی و از این مقدار 793 هکتار تغییر نوعیت داده شد.

11 هزار و 200 کلاس درس در کرمانشاه به سیستم گرمایشی استاندارد مجهز شده است

مدیرکل نوسازی مدارس استان کرمانشاه گفت: از سال 92 تاکنون 11 هزار و 200 کلاس درس در استان به سیستم گرمایشی استاندارد مجهز شده است.