دنباله روی گواتمالا از تصمیم غیرقانونی آمریکا برای انتقال سفارت به قدس اشغالی

2 روز پس از اقدام جنجالی و غیرقانونی آمریکا در انتقال سفارت از تل آویو به شهر بیت المقدس، گواتمالا نیز سفارت خود را به قدس شریف منتقل کرده است.مطالب مرتبط

ادامه تحصن ساکنان روستای خان احمر در قدس اشغالی

ساکنان روستای خان احمر در قدس اشغالی به تحصن نامحدود خود در مخالفت با تصمیم اشغالگران صهیونیست برای ویرانسازی این روستا ادامه می دهند.

توضیحات مقام سفارت ایران در ترکیه درباره اتفاق امروز به تسنیم

یکی از مقامات سفارت با رد هر گونه حمله انتحاری یا بمب گذاری در سفارت گفت: برخلاف شایعات و مطالب مطرح شده هیچگونه حمله‌ای صورت نگرفته و هیچ تهدیدی متوجه سفارت نشده و پلیس ترکیه بیرون سفارت تدابیر امنیتی ایجاد کرده است.

واکنش آمریکا به تصمیم هند برای ادامه خرید نفت از ایران

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به تصمیم هند برای ادامه خرید نفت از ایران گفت که این تصمیم سودمند و موثر نخواهد بود.

ترامپ: جدا کردن خانواده‌ها بازدارنده مهاجرت غیرقانونی است

رئیس جمهوری آمریکا گفته است که جدایی خانواده‌های مهاجر در مرز ممکن است بازدارنده‌ای برای مهاجرت غیرقانونی باشد. او اعلام کرد که در حال بررسی چند گزینه دیگر برای تشدید امنیت مرزی است.

دلیل ادامه جنگ در سوریه تداوم حضور غیرقانونی آمریکا است

وزیر امور خارجه روسیه تداوم حضور غیرقانونی آمریکا در سوریه را از دلایل عدم پایان یافتن جنگ در این کشور عنوان کرد.

ناو جنگی آمریکا در جنوب سرزمین های اشغالی پهلو گرفت

تهران – ایرنا – منابع خبری روز دوشنبه گزارش دادند ناو جنگی «USS ROSS» آمریکا در بندر اسدود در جنوب سرزمین های اشغالی پهلو گرفته است.

نام خیابان سفارت جدید آمریکا در آنکارا به نام «مالکوم ایکس» تغییر می‌کند

طرح تغییر نام خیابانی که ساختمان سفارت جدید آمریکا در آنکارا در آن قرار دارد در شورای شهرداری پایتخت ترکیه مورد تصویب قرار گرفت.

خروج غیرقانونی آمریکا از برجام در سمینار بروکسل تاکیدشد

لندن – ایرنا – شرکت‌کنندگان در پیش نشست سومین کنفرانس امنیتی تهران در بروکسل روز سه‌شنبه با یادآوری اینکه برجام یک توافق‌نامه بین‌المللی به شمار می‌رود، خروج آمریکا از این توافق و اعمال دوباره تحریم‌ها علیه ایران را اقدامی غیرقانونی و برخلاف تعهدات بین‌ال

گرجستان جلوی انتقال غیرقانونی ارز به ایران را گرفت

باکو - ایرنا- سرویس امنیت دولتی گرجستان،اعلام کرد که طی عملیات ویژه ای، با فعالیت غیر قانونی تعدادی از شهروندان ایرانی مقیم این کشور برخورد کرد و جلوی انتقال ارز از سوی این افراد به ایران را گرفت .

تجمع مقابل سفارت و کنسولگری عربستان در آمریکا در حمایت از خاشقجی+فیلم

شماری از فعالان سیاسی آمریکا در مقابل سفارت عربستان در واشنگتن و کنسولگری این کشور در نیویورک در حمایت از جمال خاشقجی تجمع کردند.

تظاهرات فعالان سیاسی آمریکا مقابل سفارت عربستان در واشنگتن

شماری از فعالان سیاسی آمریکا در اعتراض به ناپدید شدن روزنامه نگار سعودی در ترکیه، مقابل سفارت عربستان در واشنگتن تظاهرات کردند.

ناوشکن «USS ROSS» آمریکا در جنوب فلسطین اشغالی پهلو گرفت

خبرگزاری آناتولی از پهلو گرفتن ناوشکن «USS ROSS» آمریکا در جنوب فلسطین اشغالی خبر داد.

منطق، محور تصمیم گیری اروپایی ها برای حفظ برجام باشد

یزد - ایرنا - استاندار یزد گفت: شرایط امروز ایران و جهان ، فرصت خوبی را برای انگلیس و کشورهای اروپایی فراهم کرده است تا منطق را در تصمیم گیری ها برای حفظ برجام و مقابله با تحریم های یکجانبه آمریکا نشان دهند.

خائنان و بن بست نماها باید به مردم معرفی شوند/ملت آنها را از صدارت به پائین می‌کشند

وزیر اسبق ارتباطات و فناوری گفت: کسی که دنباله رو آمریکا هست و در این مسیر حرکت می‌کند که منویات آمریکا را به ملت ایران تحمیل می‌کند خائن است و رسانه‌ها باید انها را به مردم معرفی کنند.

جسارت اتخاذ تصمیم‌های مهم را از کارشناسان حیات وحش سلب نکنیم

معاون محیط طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: پروژه انتقال گورخرها به پارک ملی کویر ۷۰ درصد موفقیت داشته است و ما خود را مکلف به پیگیری کوتاهی‌های احتمالی در این باره می‌دانیم اما نباید با اعمال فشار بیش از اندازه جسارت تصمیم‌گیری و انجام اقدامات مهم را از

چرا آمریکا به دنبال خروج سامانه پاتریوت از غرب آسیا است؟

تصمیم آمریکا برای برچیدن پاتریوت، باج خواهی مالی از کشورهای عربی منطقه است

سفارت ایران: بستن آب به روی عراق صحت ندارد

بغداد – ایرنا – معاون سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد روز چهارشنبه ادعاهای برخی رسانه ها در خصوص تصمیم ایران برای بستن آب به روی عراق را نادرست خواند و آن را تکذیب کرد.

اختصاص 8 میلیون دلار از جانب آمریکا برای تجهیز مرزبانان تاجیکستان

سفارت آمریکا در تاجیکستان تجهیزاتی به ارزش 8 میلیون دلار به مرزبانان و وزارت دفاع کشور تحویل داد.

تهدید بالن‌های آتش زا برای قلب فلسطین اشغالی/ شهرک‌نشینان در اندیشه فرار از اطراف غزه

رسانه‌های رژیم صهیونیستی بالن‌های آتش زای فلسطینی‌ها را تهدیدی برای قلب فلسطین اشغالی دانستند و گفتند که صهیونیست‌ها در اندیشه فرار از شهرک های پیرامون نوار غزه هستند.

عبور غیر قانونی از مرز آمریکا و مکزیک

مهاجران غیرقانونی تلاش می کنند از مرز آمریکا و مکزیک در ایالت تگزاس عبور کنند، اما اغلب توسط نیروهای مرزبانی آمریکا دستگیر می شوند.