٥٠٠ بخشنامه صادر شده از گذشته در ١٠ بخش‌نامه برای اجرا خلاصه شد

معاون حقوقی سازمان تأمین اجتماعی گفت: به منظور بهبود فعالیت واحدهای اجرایی ۵۰۰ بخشنامه که در ادوار مختلف صادر شده بود، در ۱۰ بخشنامه تلخیص شده است.مطالب مرتبط

بانک 'تی بی سی' گرجستان برای ایرانیان بخشنامه جدید صادر کرد

باکو - ایرنا - بانک 'تی بی سی' گرجستان با صدور بخشنامه دوم برای ایرانیان ، بخشنامه نخست این بانک را که موجب سو ء برداشت در رسانه های ایران شده است را تشریح کرد.

از صدور بخشنامه‌های بی‌مورد به مدارس جلوگیری می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه از صادر شدن بخشنامه‌های بیش از حد و بی مورد به مدارس جلوگیری می‌شود، گفت: فقر حرکتی و عدم نشاط را می توان با ورزش برطرف کرد.

افزایش حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی از امروز اجرا می شود

تهران - ایرنا - مدیر کل امور فنی مستمری های سازمان تامین اجتماعی گفت: بخشنامه افزایش حقوق مستمری بگیران این سازمان از امروز (سه شنبه) برای تمامی شعب تامین اجتماعی صادر شد.

سایه بخشنامه ارزی دولت بر صادرات زعفران

نایب رئیس شورای ملی زعفران با بیان اینکه بخش نامه ارزی دولت، صادرات طلای سرخ را مختل کرده است، گفت: این بخش نامه باعث رواج قاچاق زعفران شده است.

حکم تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز اجرا شود

خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: احکامی که برای تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز صادر شده باید اجرا شود تا سایر مردم با اطمینان از جدیت دولت، از ساخت و ساز غیرمجاز پرهیز کنند.

نشست وزارت شهرسازی و نظام مهندسی این هفته برگزار می‌شود

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که نشست مشترک وزارت راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی ساختمان در هفته‌ی جاری برگزار خواهد شد گفت: سازمان‌های نظام مهندسی در استان‌هایی که بخشنامه‌های وزیر را اجرا نمی‌کنند فرصت کوتاهی دارند که به بخشنامه برگردند در غی

وقتی بخشنامه‌ها مانع از اجرای قانون می‌شود /معمای نرخ حق بیمه و سردگمی بیمه‌گر و بیمه شده

سازمان تامین اجتماعی با تفسیر و بسط اختیارات ماده ۴۱ قانون تامین اجتماعی مذکور به کلیه شئونات این سازمان اعم از درآمدها، بازرسی‌ها و هیئت های تشخیص اقدام به صدور صدها بخشنامه و دستور اداری طی سالهای گذشته کرده است که تداوم این رویه نتایج نامطلوبی به دنبا

بخشنامه پنج بندی تامین و خرید ارز از سامانه نیما

بانک مرکزی در بخشنامه ای به شبکه بانکی موارد پنچ گانه ای در خصوص ثبت سفارش با تخصیص ارز بانکی ابلاغ کرد.

قطعه‌ای که شهرداد روحانی برای کارلوس کیروش اجرا کرد+فیلم

شب گذشته شهرداد روحانی رهبر ارکستر سمفونیک تهران یک قطعه موسیقی پرتغالی را با تنظیم ارکسترال اجرا و آن را به کارلوس کیروش تقدیم کرد.

سود تسهیلات با بخشنامه کم نمی‌شود

تبریز- نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: نمی‌توان نرخ بهره را اصلاح کرد زیرا اقتصاد آن را به ما تحمیل کرده و نمی‌توان با یک دستور و بخشنامه آن را برطرف کرد.

بخشنامه الزام دستگاه‌های اجرایی به آشنا کردن مردم با حقوق و تکالیف‌شان

گام بلند دولت در جهت آگاهی‎بخشی دقیق مردم و تنویر افکار عمومی با بخشنامه مهم هیات وزیران برداشته شد.]]>

ثبت بیش از ۵۲ هزار پایان‌نامه در سامانه ملی ثبت پایان‌نامه‌ و رساله

در سال گذشته، ۵۲ هزار و ۳۶۳ پایان‌نامه در سامانه ملی ثبت پایان‌نامه‌، رساله و پیشنهاده به ثبت رسیده است.

18هزار طرح آبیاری نوین اجرا شد

قزوین-ایرنا-مجری سامانه های نوین آبیاری وزارت جهاد کشاورزی گفت: سال گذشته 18 هزار طرح آبیاری نوین در اراضی زراعی و باغی کشور اجرا شد.

نمایشی که به درون‌تان رسوخ می‌کند

کارگردان نمایش «دستورالعمل‌های پرواز برای خدمه و خلبان» معتقد است که این اجرا مانند یک اسب تروا است که می‌خواهد اجازه ورود به درون آدم‌ها را بگیرد و زمانی که این اجازه صادر شد آنچه که حاصل تمرین دوساله آنها از دغدغه‌ها و ترس‌ها و مرگ و زندگی و تاثیرات آن

25 هزار و 500 تن گندم از کردستان به خارج کشور صادر شد

سنندج - ایرنا - نماینده شرکت بازرگانی دولتی در کردستان گفت: در یکسال گذشته 25 هزار و 500 تن از محصول گندم تولیدی مزارع این استان به خارج از کشور صادر شده است.

سه نمایشگاه سلطنتی از گنجینه‌‌ پاکت‌نامه،مهرهای پادشاهی قاجار و لیتوگرافی در کاخ گلستان + تصاویر

گزیده نامه‌نگاری‌های قاجار با بیش از 100 پاکت نامه مصرف شده و نشده،سربرگ‌های مصور و غیر مصور، برچسب پاکت‌ها و نامه‌ها، نمونه‌هایی از نامه‌ها، تلگراف‌ها و برخی از اشیای نامه‌نگاری دوره ناصرالدین شاه قاجار تا پایان این سلسله در کاخ گلستان افتتاح شد.

معاون هنریِ وزیر ارشاد دستور بازبینی دستورالعمل شوراها و آیین‌نامه‌ها را صادر کرد

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر بازبینی عملکرد شوراها، آیین‌نامه و دستورالعمل شوراهای معاونت امور هنری تأکید کرد.]]>

دانشگاه‌ها استاد تمام‌ها را حفظ می‌کنند

وزیر علوم با اشاره به اینکه آیین‌نامه استخدامی اعضای هیات علمی، شرایط جذب یا بازنشسته شدن اساتید را اعلام کرده است، گفت: دانشگاه‌ها طبق بخشنامه‌ای که به آنها ابلاغ شده موظفند استاد تمام‌ها را حفظ کنند.

واکنش دادستان کل کشور به نامه جمعی از وزرا/ پیام‌رسان توئیتر رفع فیلتر نخواهد شد

دادستان کل کشور درباره نامه تعدادی از وزرا مبنی بر رفع فیلتر توئیتر افزود: دیروز با دو نامه که توسط تعدادی وزرا امضا شده بود در کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه مواجه شدیم که یک نامه در طرح کمیته برای رفع فیلتر از پیام رسان توییتر بود و نامه دوم هم رفع فیلتر

شهرکرد| 20 میلیارد تومان طرح هادی روستایی در لردگان اجرا شد

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: طرح هادی در سال گذشته با اعتباری بالغ بر 20میلیارد تومان اجرا شده است و علاوه بر آن با استفاده از حدود 3هزارتن قیر رایگان معابر روستایی به میزان 215هزار متر مربع آسفالت شده است