٥٠٠ بخشنامه صادر شده از گذشته در ١٠ بخش‌نامه برای اجرا خلاصه شد

معاون حقوقی سازمان تأمین اجتماعی گفت: به منظور بهبود فعالیت واحدهای اجرایی ۵۰۰ بخشنامه که در ادوار مختلف صادر شده بود، در ۱۰ بخشنامه تلخیص شده است.مطالب مرتبط

بخشنامه رسیدگی فوری به پرونده‌های تعزیراتی صادر شد

سخنگوی سازمان تعزیرات گفت: رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با توجه به مطالبات جدی مردم و مسئولان، بخشنامه ای برای رسیدگی فوری به شکایات و پرونده ها به استان‌ها صادر کرد.

آثار تخریبی بخشنامه‌های ضدونقیض دولت بر فعالان اقتصادی

رییس اتاق بازرگانی تهران با انتقاد از بخشنامه های متعدد دولت در حوزه اقتصاد طی ماههای گذشته گفت: بخشنامه های دولت آثار تخریبی بر فعالان اقتصادی داشت و بسیاری از بخشنامه های ارزی ضدونقیض است.

بخشنامه انتصابات اعضای هیأت مدیره، مدیران عامل شرکت‌ها و هلدینگ‌ها صادرشد

سرپرست وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به منظور هماهنگی درانتصابات اعضای هیات مدیره ها ومدیران عامل شرکت ها و هلدینگ ها برای روسا ، مدیران عامل سازمان ها ، صندوق ها و موسسات وابسته بخشنامه ای صادر کرد .

سازمان اداری و استخدامی بخشنامه خودش را اجرا نکرد؟ + سند

درحالی که بر اساس بخشنامه سازمان اداری و استخدامی استفاده از عناوین ترکیبی مانند مشاور و مدیر کل ممنوع اعلام شده برخی شواهد از تداوم استفاده از این عنوان در همین سازمان خبر می‌دهد.

دستور اصلاح انتصابات مدیران هلدینگ‌ها و صندوق‌ها صادر شد

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدرو بخشنامه‌ای نحوه انتصاب اعضای هیأت مدیره و مدیران شرکت ها، هلدینگ‌ها، موسسات و صندوق‌های وابسته به این وزارتخانه را صادر کرد.

نرفتن قایقرانان به اردوی تایلند ربطی به بخشنامه وزارت ورزش ندارد

سرمربی تیم قایقرانی آبهای آرام در بخش کایاک لغو اردوی تایلند را با بخشنامه ابلاغی وزارت ورزش مرتبط ندانست و گفت: دعوت نامه اردوی تایلند نیامد.

حکم قطعی غلامحسین کرباسچی صادر شد

حکم قطعی پرونده غلامحسین کرباسچی به استناد ماده ٥٠٠ قانون مجازات اسلامی در تاریخ ٢٢-٥-٩٧ صادر و برای اجرا ابلاغ شد.

بخشنامه بانک مرکزی برای محاسبه بخشی از قیمت بلیت هواپیماست نه همه آن

مقام مسئول سازمان هواپیمایی کشوری به افزایش قیمت بلیت پروازهای داخلی و خارجی به دلیل بخشنامه نرخ تسعیر ارز بانک مرکزی واکنش نشان داد و گفت: این بخشنامه برای بخشی از قیمت بلیت هواپیما یعنی نوسانات نرخ است نه همه آن.

خلاصه ایی از رویدادهای خبری 24 ساعت گذشته سیستان و بلوچستان

خلاصه مهمترین اخبار مجلس در روز ۲۸ مرداد ماه

پاسخ لاریجانی به تذکرات نمایندگان درباره موافقت‌نامه کشورهای حاشیه خزر، اعلام وصول استیضاح وزیر اقتصاد، اطمینان خاطر نهاوندیان در مورد کنترل نوسانات ارزی، اصلاح مواد مربوط به اعتبارنامه‌های نمایندگان در آیین‌نامه مجلس، قرائت گزارش تحقیق و تفحص از بررسی وض

روده‌های یک زن هنگام «سِزارِیَن» سوراخ شد/ بیمارستان: خلاصه پرونده نمی‌دهیم، شکایت کنید

روده‌های یک زن حین عمل «سزارین» در یک بیمارستان سوراخ شد و او را برای بار دوم روانه اتاق عمل کرد؛ اما بیمارستان این مسئله را بر عهده نگرفته و حتی خلاصه پرونده را برای پیگیری حقوقی در اختیار بیمار قرار نمی‌دهد.

۱۲۰ مجوز طبابت در قم صادر شد

قم - رئیس سازمان نظام پزشکی استان قم با بیان اینکه در سال گذشته ۴۱۸ پروانه جدید طبابت در قم صادر شده است، گفت: امسال نیز تا کنون ۱۲۰ پروانه جدید طبابت صادر شده است.

حقوق بشر آمریکایی در ظلم به ملت ها خلاصه شده است

زاهدان - ایرنا - امام جمعه خاش سیستان و بلوچستان گفت: حقوق بشر آمریکایی در ظلم به جوامع بشری، جنایت و انواع تحریم و فشار آوردن به ملت ها خلاصه شده است.

نامه اعتراضی سهامداران صنعت فولاد به وزیر اقتصاد

سهامداران شرکت‌های فولادی در نامه سرگشاده به وزیر اقتصاد نوشتند مگر بالاترین مقام تصمیم‌گیرنده بورس‌های کالایی شورای عالی بورس که شما رئیس آن هستید، نیست؟ پس چگونه است که دیگر وزارتخانه‌ها باصدور بخشنامه، نحوه قیمت‌گذاری در بورس را تعیین می‌کنند؟!

ابهامات «بخشنامه آغاز به کار صرافی‌ها»

بخشنامه «آغاز به کار صرافی ها» دارای نکات مثبت فراوان اما در پاره ای از بندها، دچار ابهاماتی است که برای کارکرد بهتراین مقررات در بازار آزاد و بر بستر سامانه نیما،باید به این موارد توجه کرد.

فیلم/ خلاصه بازی استقلال - تراکتورسازی / پیروزی پرگل شفر مقابل توشاک

خلاصه بازی استقلال و تراکتورسازی در چارچوب هفته سوم لیگ برتر فوتبال را مشاهده کنید.

فیلم/ خلاصه بازی سپاهان - پیکان

خلاصه بازی سپاهان و پیکان در چارچوب هفته سوم لیگ برتر فوتبال را مشاهده کنید.

فیلم/ خلاصه بازی سپیدرود - پدیده

خلاصه بازی سپیدرود و پدیده در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال را مشاهده کنید.

صدور بخشنامه هماهنگی در انتصاب مدیران عامل هلدینگ ها

بخشنامه سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای هماهنگی در انتصابات اعضای هیات مدیره ها ، مدیران عامل شرکت ها و هلدینگ ها صادرشد.

بنیاد برکت 3050 میلیارد ریال طرح اجرا می کند

گچساران - ایرنا- مدیرعامل بنیاد برکت گفت: براساس تفاهم نامه سه هزار و 50میلیارد ریال اعتبار در کهگیلویه و بویراحمد طرح های عمرانی و اقتصادی اجرا می شود که هم اکنون بیش از 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.