فعالیت های هلال احمر بر خدمات داوطلبانه استوار است

رئیس جمعیت هلال احمر، گفت: ایجاد ظرفیت بازیابی سریع در حوادث و انعطاف پذیری اقشار آسیب پذیر، در اولویت برنامه ها و تلاش های هلال احمر قرار دارد.مطالب مرتبط

هلال احمر فارس به 670 بیمار نیازمند خدمات‌رسانی کرد

شیراز-‌ایرنا-مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس گفت: این نهاد در نخستین روز از فعالیت کاروان سلامت به 670 بیمار نیازمند در بخش کتیچ شهرستان فنوج از توابع استان سیستان و بلوچستان خدمات درمانی ارایه کرد.

فعالیت تیم های پزشکی کاروان سلامت هلال احمر در جنوب سیستان وبلوچستان

تیم های پزشکی کاروان سلامت هلال احمر از 19 استان کشور، که از یک شنبه فعالیت خود را در استان آغاز کرده اند در مناطق محروم شهرستان های سیب و سوران و چابهار هم مشغول عرضه خدمات هستند.

بهره مندی۱۳۰۰ سیستانی از خدمات درمانی کاروان هلال احمر گلستان

گرگان- سرپرست جمعیت هلال احمر استان گلستان گفت: بیش از هزار و ۳۰۰ سیستانی از خدمات دارویی- درمانی و بیش از ۵۰۰ نفر هم از خدمات بهداشتی- آموزشی کاروان سلامت هلال احمر گلستان بهره مند شدند.

نگاه جمعیت هلال احمر فرابخشی و فعالیت های آن بدون مرز است

سنندج - ایرنا - رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: نگاه این جمعیت به مسئولیت ها فرابخشی و فعالیت ها و خدمات رسانی آن بدون مرز است.

بهره مندی ۱۸ مصدوم حوادث از خدمات درمانی و امدادی هلال احمر

اهواز- مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: طی ۹ روز گذشته ۱۸ مصدوم در حوادث مختلف در سطح استان از خدمات بهداشتی، درمانی و امدادی هلال احمر بهره مند شده اند.

فعالیت تبم های پزشکی کاروان سلامت هلال احمر در جنوب سیستان وبلوچستان

تیم های پزشکی کاروان سلامت هلال احمر از 19 استان کشور، که از یک شنبه فعالیت خود را در استان آغاز کرده اند در مناطق محروم شهرستان های سیب و سوران و چابهار هم مشغول ارائه خدمت هستند.

ویزیت رایگان ۲۰۰۰نفر از دلگانی‌ها توسط کاروان سلامت هلال احمر یزد

یزد ـ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: در پایان روز سوم فعالیت تیم کاروان سلامت جمعیت هلال احمر استان یزد در شهرستان دلگان، بیش از ۲هزار نفر ویزیت رایگان شدند.

خدمت‌رسانی کاروان سلامت هلال احمر استان مازندران در میرجاوه آغاز شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از آغاز به‌کار فعالیت‌های کاروان سلامت هلال احمر این استان در شهرستان مرزی میرجاوه سیستان و بلوچستان خبر داد.

هلال احمر کرمان به 1400 ایرانشهری خدمات درمانی ارائه کرد

کرمان- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: این نهاد در قالب اعزام تیم های امدادی به یکهزار و 400 نفر از ساکنان ایرانشهر استان سیستان و بلوچستان خدمات درمانی و بهداشتی ارائه کرد.

70 خودروی امدادی به پایگاه های هلال احمر افزوده می شود

تهران- ایرنا- دبیر کل جمعیت هلال احمر از نیاز هلال احمر به داشتن 2 هزار و 205 خودرو امدادی خبر داد و گفت: امسال 70 خودرو به پایگاه های هلال احمر افزوده می شود.

کاروان سلامت هلال احمر فارس در سیستان و بلوچستان؛ معاینه 670 بیمار در روز نخست

مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس از ارائه خدمات درمانی به 670 بیمار نیازمند در بخش کتیچ شهرستان فنوج استان سیستان و بلوچستان در روز نخست فعالیت کاروان سلامت این جمعیت خبر داد. 

بازدید مدیرعامل هلال احمر استان یزد ازفعالیت تیم کاروان سلامت یزد در دلگان

مدیرعامل هلال احمر استان یزد در دلگان سیستان و بلوچستان حضور یافت و از فعالیت تیم کاروان سلامت هلال احمر یزد بازدید کرد.

14 مرکز درمانی برون مرزی هلال احمر فعال است

خمین - ایرنا - دبیر فراکسیون هلال احمر مجلس شورای اسلامی گفت: 14 مرکز درمانی در خارج از کشور توسط جمعیت هلال احمر ایران راه اندازی شده است.

فیلم| تشکیل تیم‌های واکنش سریع هلال احمر

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: تیم‌های واکنش سریع امسال در شعب هلال احمر استان‌ها ایجاد می‌شود.

هلال احمر البرز به 42 حادثه دیده، خدمات امدادی ارائه کرد

کرج-ایرنا- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر البرز گفت: امدادگران این جمعیت هفته گذشته به 42 حادثه دیده در استان خدمات امدادی ارائه کردند.

جمعیت هلال احمر و خبرنگاران وظیفه یکسان دارند

شیراز _ مدیرعامل هلال احمر فارس گفت: وظیفه جمعیت هلال احمر و خبرنگاران کمک به رفع مشکلات مردم است و در این خصوص هم مسیر هستند.

ارائه خدمات پزشکی به 670 نفر از اهالی سیستان و بلوچستان

مدیرعامل هلال‌احمر استان فارس گفت: تیم‌های پزشکی، آموزشی، سلامت روان و بهداشت و درمان اضطراری در قالب کاروان سلامت جمعیت هلال‌احمر فارس با اعزام به استان سیستان و بلوچستان به ارائه خدمات به اهالی این منطقه از کشور پرداختند.

هلال احمر همدان به یاری بیماران سیستان و بلوچستان شتافتند

همدان - ایرنا - معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر همدان گفت: تیم پزشکی هلال احمر این استان به ویزیت رایگان سه هزار و 514 بیمار دراستان سیستان و بلوچستان اقدام کردند.

3 انتصاب جدید در جمعیت هلال احمر استان یزد+تصاویر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد در احکامی سرپرست معاونت داوطلبان،معاونت منابع انسانی و پشتیبانی و روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد را منصوب کرد.

ساخت اردوگاه مجهز ویژه هلال احمر در منطقه جنوبشرق در دستور کار

رئیس سازمان جوانان هلال احمر کشور از احداث اردوگاه مجهز ویژه هلال احمر در منطقه جنوب شرق خبر داد.