فعالیت های هلال احمر بر خدمات داوطلبانه استوار است

رئیس جمعیت هلال احمر، گفت: ایجاد ظرفیت بازیابی سریع در حوادث و انعطاف پذیری اقشار آسیب پذیر، در اولویت برنامه ها و تلاش های هلال احمر قرار دارد.مطالب مرتبط

فعالیت های بشر دوستانه مهمترین اصل جمعیت هلال احمر است

سنندج – مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان گفت: یکی از اصول فعالیت های این سازمان فعالیت های بشردوستانه است و برنامه های اجرایی ما بر اساس آن ساماندهی می شود.

درمانگاه‌های هلال احمر در اربعین 97 را بشناسید

دبیرکل جمعیت هلال احمر و رئیس کمیته امداد و نجات ستاد مرکزی اربعین، اسامی درمانگاه های هلال احمر در عراق برای خدمات رسانی به زائران اربعین را اعلام کرد.

تشریح تدابیر هلال احمر برای «اربعین» در ایران و عراق

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشورمان از آماده باش هلال احمر برای ارائه خدمات امدادی و درمانی به زائران اربعین در ایران و عراق خبر داد.

هلال احمر به 3597 حادثه دیده سیلاب خدمات داده است

رشت - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: به دنبال بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب، تاکنون سه هزار و 597 نفر در استان های گیلان و مازندران از خدمات این جمعیت بهره مند شده اند.

آمادگی هلال احمر برای خدمات رسانی به زائران اربعین در مهران

ایلام- مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ایلام از آمادگی هلال احمر برای خدمات رسانی به زوار اربعین در مرز مهران خبر داد.

رئیس مرکز پزشکی هلال احمر: افزایش چشمگیر سقف خدمات بیمه ای اربعین 97

دبیر کل جمعیت هلال احمر از افزایش چشمگیر سقف خدمات بیمه ای مراسم پیاده روی اربعین حسینی در سال جاری خبر داد.

اعلام اسامی درمانگاه‌های هلال احمر در عراق برای اربعین

دبیرکل جمعیت هلال احمر و رئیس کمیته امداد و نجات ستاد مرکزی اربعین، اسامی درمانگاه‌های هلال احمر در عراق برای خدمات رسانی به زائران اربعین را اعلام کرد.

اسامی درمانگاه های هلال احمر در عراق برای اربعین اعلام شد

دبیرکل جمعیت هلال احمر و رئیس کمیته امداد و نجات ستاد مرکزی اربعین، اسامی درمانگاه های هلال احمر در عراق برای خدمات رسانی به زائران اربعین را اعلام کرد.

هلال احمر به 6 هزار سیل زده مازندرانی امداد رساند

ساری - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت که 6 هزار نفر از آسیب دیدگان سیل در 18 شهرستان استان از خدمات امدادی این جمعیت بهره مند شدند.

توسعه فعالیت های سلامت محور هلال احمر

طرح توسعه فعالیت های سلامت محور هلال احمر ایران از البرز کلید خورد.

تشریح برنامه‌های جمعیت هلال‌احمر برای خدمت‌رسانی در مراسم اربعین

معاون فنی و عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: بیش از دو هزار نفر در قالب مرکز پزشکی جمعیت هلال احمر در محورهای مواصلاتی کربلا به نجف و در شهرهای زیارتی و در مرز مستقر هستند.]]>

قزوین| عضویت فرد خون گیرنده مدرسه تاکستان در هلال احمر تکذیب شد

هلال احمر در خصوص فرد ناشناسی که در پوشش هلال احمر مبادرت به آزمایش قند خون از مدرسه ای دخترانه در تاکستان کرده است، تکذیبیه صادر کرد.

کاروان سلامت هلال احمر گیلان خدمات بهداشتی درمانی ارایه داد

رشت - ایرنا - مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت: کاروان سلامت و معیشت این جمعیت امروز پنجشنبه با اعزام به شهرستان تالش به ساکنان روستای کیش دبی و روستاهای مجاور خدمات در بخش های مختلف بهداشتی درمانی ارایه داد.

کمک صلیب سرخ به زلزله‌زدگان تحویل هلال احمر می‌شود/انبارهای دارویی هلال شارژ شده‌اند

دبیر کل جمعیت هلال احمر گفت: تا کنون مبلغ قابل توجهی توسط جمعیت‌های مختلف به فدراسیون بین‌المللی صلیب سرخ و هلال احمر برای اجرای برنامه عملیات مشترک برای حمایت از مردم زلزله‌زده کرمانشاه تامین شده است.

تکذیب هرگونه ارتباط کاری عامل خون‌گیری مشکوک از دانش‌آموزان تاکستانی با هلال احمر

روابط عمومی جمعیت هلال احمر در اطلاعیه ای ارتباط اقدام ناشایست فردی ناشناس در خصوص خون گیری مشکوک دانش‌آموزان دختر یک مدرسه در تاکستان قزوین با هلال احمر را رد و تاکید کرد که این فرد به هیچ وجه امدادگر هلال احمر نبوده و اساسا هیچ ارتباط استخدامی و کاری با

کاروان سلامت هلال راهی روستاهای البرز شد

کرج-ایرنا- معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان البرز اعلام کرد که کاروان سلامت هلال احمر برای ارائه خدمات رایگان به قشرهای محروم ، راهی روستاهای استان شد.

تکذیب ارتباط استخدامی و کاری عامل خون‌گیری مشکوک دانش‌آموزان تاکستانی با هلال‌احمر

روابط عمومی جمعیت هلال احمر در اطلاعیه‌ای ارتباط اقدام فردی ناشناس در خصوص خون گیری مشکوک دانش‌آموزان دختر یک مدرسه در تاکستان قزوین با هلال احمر را رد و تاکید کرد که این فرد به هیچ وجه امدادگر هلال احمر نبوده و اساسا هیچ ارتباط استخدامی و کاری با این نها

هلال‌احمر، عضویت عامل خون‌گیری از دانش آموزان تاکستانی را رد کرد

قزوین- جمعیت هلال احمر استان قزوین با صدور اطلاعیه ای عضویت فردی را که در پوشش هلال احمر مبادرت به آزمایش قند خون از دانش آموزان مدرسه در تاکستان کرده بود را تکذیب کرد.

امدادرسانی هلال‌احمر گیلان به 400 خانوار گرفتار در سیلاب

مدیرعامل هلال‌احمر گیلان از امدادرسانی هلال‌احمر به 400 خانوار گرفتار در سیلاب خبر داد و گفت: کمک‌رسانی به مردم حادثه‌دیده تا پایان آبگرفتگی و بازگشت به شرایط عادی ادامه خواهد داشت.

افتتاح نمایشگاه پرواز بازگشت در مرکز اسناد هلال احمر

نمایشگاه پرواز بازگشت با محوریت همکاری‌های صلیب سرخ و هلال احمر در زمینه انتقال اسرای ۸ سال دفاع مقدس در مرکز اسناد جمعیت هلال احمر افلتتاح شد .