عزم سیاسی اروپا برای حفظ برجام

تهران-ایرنا- شکاف استراتژیک آمریکا و اتحادیه اروپا بر سر سند برجام که در بیانیه امروز مسوول سیاست خارجی این اتحادیه نمود یافت، یکی ازدستاوردهای دیپلماسی متکی به منطق، تدبیر و آرامش است. به نظر می رسد چنین تدبیری در مذاکرات پساخروج آمریکا نیز بتواند اهرم تمطالب مرتبط

عراقچی: تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است

معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران با بیان اینکه تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است، گفت: مذاکره برای رسیدن به راه‌حل‌های عملیاتی ادامه دارد.

عراقچی: تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است

معاون سیاسی وزیر خارجه ایران با بیان اینکه تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است، گفت که مذاکره برای رسیدن به راه حلهای عملیاتی ادامه دارد.

تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام قوی است

معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت : تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است.

معاون ظریف:‌ تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است

معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان می‌گوید که تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی بوده و مذاکره برای رسیدن به راه حل‌های عملیاتی ادامه دارد.

تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است

تهران-ایرنا- معاون سیاسی وزیر امور خارجه تاکید کرد: تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است.

عراقچی: تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است

سید عباس عراقچی تاکید کرد: تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است.

حمایت اروپا پشتوانه خوبی جهت دعاوی حقوقی علیه آمریکاست

معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: اتحادیه اروپا تاکید کرده که وظیفه دارد تا از برجام حمایت کند. با توجه به اینکه از لحاظ سیاسی دولت‌های بزرگ چنین حمایتی از برجام کردند اگر که دیوان دادگستری بین‌المللی هم به این مواضع توجه کند هم از لحاظ قانونی و هم از لحاظ اق

سفیر نروژ بر حفظ برجام توسط اروپا تاکید کرد

تهران- ایرنا- سفیر نروژ در تهران با تأکید بر حفظ برجام از سوی کشورهای اروپایی گفت: عملیاتی کردن بسته پیشنهادی اروپا و حفظ برجام به گسترش تجارت میان بخش های خصوصی طرفین منجر می شود.

روزنامه آلمانی: اروپا باید برای حفظ برجام در برابر آمریکا مقاومت کند

یک روزنامه آلمانی برجام را برای اتحادیه اروپا مسئله‌ای امنیتی دانسته و تاکید کرد که این اتحادیه باید برای حفظ آن تلاش کرده و در برابر آمریکا مقاومت کند.

برجام، ترامپ و بسته اروپایی در گفتگوی تفصیلی با تخت‌روانچی: به اروپا گفته‌ایم اقدام بعد از تحریم ارزشی ندارد

معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور می‌گوید اقدام جبرانی اروپا بعد از اعمال تحریم‌ها فایده‌ای ندارد و باید مشخص باشد که جزئیات بسته پیشنهادی آنها چگونه اجرایی‌ خواهد شد.

شینهوا: تلاش ها برای حفظ برجام ادامه دارد

پکن- ایرنا- خبرگزاری رسمی چین گزارش کرد اروپا، چین و روسیه در تلاش هستند تا از فروپاشی برجام به عنوان یک قرارداد مهم بین المللی، به دنبال خروج آمریکا از آن جلوگیری کنند.

سفیران ایران و اتحادیه اروپا درخصوص برجام گفت وگو کردند

مسکو - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه با سفیر اتحادیه اروپا در مسکو ملاقات و در خصوص برجام، تحولات سوریه و افغانستان گفت وگو کرد.

رایزنی سفیران ایران و اتحادیه اروپا در روسیه در مورد برجام

سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه ،با «مارکوس ادرر» سفیر اتحادیه اروپا در مسکو ملاقات و در خصوص برجام، تحولات سوریه و افغانستان گفت‌وگو کرد.

بسته‌ تضمین‌های اروپا پوچ از آب درآمد/ FATF، فرار رو به جلوی اروپا در برابر تعهداتش

بررسی عملکرد اروپا نشان می‌دهد، اروپا نه تنها اراده‌ سیاسی برای مقابله با تحریم‌های آمریکا را ندارد، بلکه برای مقابله با تحریم‌های آمریکا سنگ FATF را جلوی پای ایران می‌اندازد.

ورود هواپیماهای جدید، نشانه پایبندی اروپا به برجام است

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه تحویل هواپیماهای جدید نشانه پایبندی اروپا به برجام است، گفت: کسانی که فضای ناامیدی و عدم قطعیت را در کشور حاکم کردند اکنون باید پاسخگوی مرم باشند.

سفیر وین در تهران: نقض برجام توسط آمریکا صلح بین‌الملل را به خطر می‌اندازد

سفیر اتریش در گفت‌وگویی در برنامه «سفیران» شبکه پنج سیما درباره اعتبار یک میلیارد یورویی اوبر بانک، بسته شدن تنگه هرمز، ضمانت اروپا برای برجام، نگاه اتریش به لغو یک‌جانبه برجام توسط ایالات متحده آمریکا و روابط دو جانبه صحبت کرد.

پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس در 22 مردادماه

بایسته‌های این آوردگاه، عراقچی: تعهد سیاسی اروپا برای حفظ برجام همچنان قوی است، نسل جدید موشک‌های نقطه‌زن زمینی و دریایی با نام «مبین» رونمایی شد ، ۶ هزار واحد طلافروشی و طلاسازی تعطیل شدند و تصویب و اجرای قانون مالیات بر عایدی سرمایه ضروری و فوری است

تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران آزمایشی بزرگ برای اتحادیه اروپا

در شرایطی که آمریکا با نقض برجام به رژیم تحریم‌ها علیه ایران بازگشته است، کشورهای اروپایی اکنون باید توانایی خود برای حفظ برجام و قصد جدی خود برای ادامه همکاری‌های تجاری-مالی با تهران را ثابت کنند.

برجام و تحولات سوریه محور گفت‌وگوی سفرای ایران و اتحادیه اروپا در مسکو

سفرای ایران و اتحادیه اروپا در مسکو درباره برجام و آخرین وضعیت سوریه به رایزنی پرداختند.

اتحادیه اروپا با ناتوانی در حفظ برجام نشان می‌دهد یک «ببر کاغذی» است

شورای آتلانتیک تأکید کرد، عدم موفقیت اروپایی‌ها برای تضمین اجرای توافق هسته‌ای ایران ثابت کرد، اتحادیه اروپا یک «ببری کاغذی»، بیش نیست.