بان‌کی‌مون: خروج از برجام، پیام بدی درباره اعتماد کردن به آمریکا داشت

دبیرکل سابق سازمان ملل در مصاحبه با رسانه آمریکایی از خروج آمریکا از توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 انتقاد کرد و گفت که این کار، «یک پیام بد» به پیونگ یانگ داده است.مطالب مرتبط

نقض برجام، آمریکا را در دنیا بی‌اعتبار کرد

امام جمعه بجنورد گفت: نقض عهد پیمان کار دشمنان است و آمریکا با خروج از برجام، خود را دوباره در دنیا بی‌اعتماد و همچنین ثابت کرد نمی‌توان به دشمنان اعتماد داشت.

خروج آمریکا از برجام اقدامی نابخردانه بود

تهران - ایرنا - رییس سازمان انرژی اتمی گفت: اقدام آمریکا در خروج از برجام یک اقدام نابخردانه بوده است و این نشان از بر داشت صحیح مسوولان ارشد نظام است که واقعا نمی توان به آمریکا اعتماد کرد.

توافقات ایران-اوراسیا با خروج آمریکا از برجام؛ پیام مسکو به واشنگتن چه بود؟

کارشناس سیاسی روس امضای توافق‌نامه اتحادیه اقتصادی اوراسیا با «تهران» بعد از یک هفته از خروج آمریکا از برجام، حاوی پیام‌های مهمی از سوی کرملین به کاخ سفید است.

اقدام آمریکا در خروج از برجام نابخردانه بود

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی: خروج آمریکا از «برجام» نشان داد که آمریکا برای همه جهان بی اعتماد است.

نقض برجام، آمریکا را در دنیا بی اعتبار کرد

امام جمعه بجنورد گفت: نقض عهد و پیمان کار دشمنان است و آمریکا با خروج از برجام، خود را دوباره در دنیا بی اعتماد و ثابت کرد نمی توان به دشمنان اعتماد کرد.

خروج آمریکا از برجام تاثیری بر زندگی مردم نخواهد داشت

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سعی ما بر این است که خروج آمریکا از برجام  کمترین تاثیر را در کسب و کار ما داشته باشد.

آمریکا دوباره نشان داد قابل اعتماد نیست/ لزوم تکیه بر توانمندی‌های داخلی

امام جمعه کرمانشاه گفت: آمریکا امتحان خود را به ما پس داده و خروج آمریکا از برجام نیز به برخی سیاستمداران که تصور می‌کردند با آمریکا می‌توان به توافق رسید، نشان داد آمریکا قابل اعتماد نیست.

ظریف وارد دهلی شد/ گفتگو درباره انرژی و حمل و نقل در هند

ظریف در تشریح دلایل سفرش به هند به شرایط پس از خروج آمریکا از برجام اشاره کرد و گفت که با مقامات هندی درباره گسترش روابط در انرژب و حمل و نقل رایزنی هایی خواهد داشت.

کردستان| آمریکا با خروج از برجام "بی‌عهدی" خود را به دنیا ثابت کرد

امام جمعه سروآباد گفت:آمریکا با خروج از برجام "بی‌تعهدی" خود را به دنیا ثابت کرد و نباید به اروپا هم اعتماد کنیم.

ظریف وارد دهلی شد/ گفتگو درباره انرژی و حمل و نقل در برنامه سفر

ظریف در تشریح دلایل سفرش به هند به شرایط پس از خروج آمریکا از برجام اشاره کرد و گفت که با مقامات هندی درباره گسترش روابط در انرژب و حمل و نقل رایزنی هایی خواهد داشت.

بوشهر| اروپا برای ادامه برجام قابل اعتماد نیست

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس گفت: بعداز خروج آمریکا از برجام در ادامه آن به هیچ‌کدام از کشورهای اتحادیه اروپا حتی روسیه و چین نمی‌توان اعتماد کرد.

خروج ترامپ از برجام مبین غیرقابل اعتماد بودن آمریکا است/ ولایت‌فقیه نقطه امید جبهه مقاومت است

امام جمعه کرمانشاه گفت: خروج ترامپ از برجام، عملی غیرعقلانی و غیرمنطقی بود که توسط جامعه جهانی محکوم شد.

بایدها و نبایدهای اعتماد به اروپایی ها

خطیب جمعه شهرکرد گفت: مسئولان با توجه به بدعهدی آمریکا در برجام درباره اعتماد به اروپایی ها بیشتر مراقبت کنند.

کرملین: خروج آمریکا از برجام عواقبی منفی خواهد داشت

سخنگوی کاخ ریاست‌جمهوری روسیه تأکید کرد که اقدام آمریکا در خروج از توافق‌ هسته‌ای ایران عواقبی منفی به دنبال خواهد داشت.

صالحی: خروج آمریکا از برجام، حاکی از برداشت صحیح مسئولان ارشد نظام بود

رییس سازمان انرژی اتمی با اشاره به خروج آمریکا از برجام، گفت: این اقدام آمریکا حاکی از برداشت صحیح مسئولان ارشد نظام بود که نمی توان به آمریکا اعتماد کرد.

شرق شناس صرب: آمریکا در هیچ زمینه ای قابل اعتماد نیست

بلگراد-ایرنا- شرق شناس صرب با تاکید بر اینکه سازمان ملل متحد و چهار عضو دائمی شورای امنیت سازمان ملل از برجام حمایت می کنند، گفت : خروج آمریکا از این توافق نامه نشان داد که آمریکا به تعهدات خود پایبند نیست و و نمی توان به چنین کشوری در هیچ زمینه ای اعتماد

اثبات شد که راه خروج از مشکلات اقتصادی اعتماد به بیگانگان نیست

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در ماجرای بدعهدی آمریکا و خروجش از برجام بار دیگر بر همگان اثبات شد که راه خروج از مشکلات اقتصادی اعتماد به بیگانگان نیست

برجام بهانه است، آمریکا اروپایی مطیع می خواهد

یک دیپلمات سابق آلمانی در گفتگویی با اشاره به واکنش های موجود درباره خروج آمریکا از توافق هسته ای ایران اظهار داشت که واشنگتن بدنبال اروپایی مطیع و رام است.

سفر مرکل به چین با محوریت مذاکرات درباره برجام

صدر اعظم آلمان امروز به چین سفر می‌کند تا با مقامات این کشور از جمله درباره مسئله مهم خروج آمریکا از برجام دیدار و مذاکره کند.

پیام اتحادیه اروپا درباره حفاظت از برجام به تهران منتقل شد

تهران- ایرنا- وزیر نفت با بیان اینکه کمیسیونر انرژی اتحادیه اروپا حامل پیام حفاظت از برجام از سوی این اتحادیه است، گفت: طرفین باید وارد بحث های جزئی شوند و برای عملیاتی و اجرایی کردن توافق ها تلاش کنند.