بازدید رایگان از ۱۶ موزه سازمان فرهنگی هنری شهرداری و موزه سینما

«رایگان بودن بازدید موزه‌ها در روز جمعه ۲۸ اردیبهشت ماه» و «نیم‌بها شدن بلیت موزه‌ها در هفته میراث فرهنگی (۲۹ اردیبهشت تا ۳ خرداد)» از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده برای ۱۶ موزه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است.مطالب مرتبط

بازدید رایگان از موزه تنوع زیستی پردیسان

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر موزه های تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی سازمان حفاظت محیط زیست از بازدید رایگان موزه تنوع زیستی در روزهای 15 تا 17 مهرماه خبر داد.

کاخ موزه‌ها و موزه‌های میراث فرهنگی 16 مهر رایگان است

به مناسبت روز کودک کاخ موزه‌ها و موزه‌های میراث فرهنگی در تهران 16 مهر رایگان است و خانواده‌ها با کودکان خود که زیر 12 سال باشند می‌توانند از این تسهیلات بهره مند شوند.

بازدید از موزه تنوع زیستی پردیسان 15 لغایت17 مهرماه رایگان اعلام شد

مدیر کل دفتر موزه های تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی سازمان حفاظت محیط زیست از بازدید رایگان موزه تنوع زیستی در روزهای 15لغایت17 مهرماه 1397 خبر داد.

بازدید از موزه تنوع زیستی پردیسان امروز و فردا رایگان است

مدیر کل دفتر موزه های تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی سازمان حفاظت محیط زیست از بازدید رایگان از موزه تنوع زیستی طی امروز و فردا (۱۶ و ۱۷ مهرماه) خبر داد.

بازدید کودکان از موزه های قزوین رایگان است

قزوین - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قزوین گفت: به مناسبت گرامیداشت روز جهانی کودک، بازدید از موزه های استان برای کودکان امروز دوشنبه رایگان اعلام شد.

بازدید رایگان از موزه‌ها در روز پارالمپیک برای معلولان و جانبازان

مدیرکل موزه‌ها و اموال منقول فرهنگی‌تاریخی گفت: بازدید از موزه‌ها در روز پارالمپیک برای معلولان و جانبازان رایگان است.

بازدید از موزه های لرستان برای کودکان رایگان است

خرم آباد -ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: بازدید از موزه ها و اماکن تاریخی این استان روز دوشنبه 16 مهرماه برای کودکان رایگان است.

بازدید از موزه‌های کرمان در روز جهانی کودک رایگان است

کرمان - ایرنا - مدیر امور فرهنگی اداره کل میراث ‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمان گفت: به‌ مناسبت 16مهرماه روز جهانی کودک، بازدید از موزه‌های تحت پوشش این اداره کل برای خانواده ها به‌ همراه کودکان تا سن 12 سال رایگان است.

بازدید از موزه ها و اماکن تاریخی پایتخت 14 مهرماه رایگان است

تهران -ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران گفت: به مناسبت روز تهران ( 14 مهرماه) بازدید از موزه ها و اماکن تاریخی تحت اختیار این نهاد برای عموم و علاقه مندان رایگان است.

بازدید معلولان از موزه های قزوین فردا سه شنبه رایگان است

قزوین - ایرنا - اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قزوین روز دوشنبه با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد بازدید از موزه های تحت پوشش این اداره کل فردا سه شنبه برای افراد معلول و همچنین جانباز رایگان است.

رایزنان فرهنگی اتریش و ایتالیا از موزه آبگینه بازدید کردند

تهران- ایرنا- مدیر موزه آبگینه و سفالینه ایران از بازدید رایزنان فرهنگی کشورهای اتریش و ایتالیا از این موزه خبر داد و گفت: توسعه پایدار ارتباط میان موزه های ایران با کشورهای هم طراز در جهان، تنها راه پیشرفت این مجموعه های فرهنگی است.

بازدید رایگان کودکان و خانواده‌های آنان از موزه‌های خوزستان در روز یکشنبه ۱۵ مهرماه

بازدید از موزه‌ها و محوطه‌های تحت نظر اداره‌کل میراث فرهنگی خوزستان، برای کودکان و خانواده‌های آنان در روز یکشنبه ۱۵ مهر ماه رایگان اعلام شده است. ]]>

توصیه سفیر استرالیا به بازدید از موزه سینمای ایران

سفیر استرالیا در افتتاحیه هفته فیلم این کشور در خانه هنرمندان گفت: مایلم به هر کسی که تاکنون به موزه سینما در تهران سر نزده، توصیه کنم که این کار را انجام دهد؛ این موزه شکوفایی سینما در ایران از دوره قاجار را نمایش می‌دهد.

بازدید از موزه‌های استان کرمان در روز جهانی کودک رایگان است

کرمان - مدیر امورفرهنگی اداره کل میراث ‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمان گفت: بازدید از موزه‌های استان کرمان در روز جهانی کودک رایگان است.

بازدید رایگان از موزه ها برای کودکان و نوجوانان کرمانشاهی

کرمانشاه_همزمان با روز جهانی کودک بازدید از موزه های استان برای کودکان و نوجوانان رایگان است.

وعده رایگان بودن موزه ها در روز تهران؛ دریافت هزینه از مردم با توجیه ناهماهنگی

مسئولان وعده داده بودند همزمان با روز تهران بازدید از موزه ها رایگان است اما روز گذشته از شهروندان برای بازدید از این امکان تاریخی هزینه دریافت شد و علت این کار را هم ناهماهنگی اعلام کردند.

رایزنان فرهنگی اتریش و ایتالیا از موزه آبگینه دیدن کردند

تهران - ایرنا - مدیر موزه آبگینه و سفالینه ایران از بازدید رایزنان فرهنگی کشورهای اتریش و ایتالیا از این گنجینه خبر داد و گفت: توسعه پایدار ارتباط میان موزه های ایران با کشورهای هم تراز در جهان، تنها راه پیشرفت این مجموعه های فرهنگی است.

تبعید بانو ۷۰۰۰ ساله به موزه ملی/اتفاق جالبِ روز تهران

در نخستین ساعت‌های آغاز «روز تهران»، قول و قرارهای چند روز گذشته بین میراث فرهنگی و شورای شهر تهران، وضعیت دوگانه‌ای را ایجاد کرد و برخی از بازدیدکنندگان با فکرِ رایگان بودن موزه‌ها، به سراغ برخی موزه‌های شهر تهران نرفتند، اما اتفاق به گونه‌ی دیگری رقم

بازدید از اماکن تاریخی هرمزگان برای معلولان وجانبازان رایگان شد

بندرعباس - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان گفت: بازدید از موزه ها و اماکن تاریخی هرمزگان به مناسبت روز ملی پارالمپیک در24 مهر برای جانبازان و معلولان رایگان شد.

بازدید از موزه های آذربایجان شرقی 10 درصد افزایش یافت

تبریز-ایرنا- رییس موزه های آذربایجان شرقی اعلام کرد: بازدید از موزه ها و اماکن تاریخی این استان طی تابستان گذشته نسبت به مدت مشابه پارسال 10 درصد افزایش داشت.