در حاشیه جلسه هیئت دولت

جلسه هیئت دولت صبح امروز چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه برگزار شد و جمعی از وزرای دولت پس از پایان جلسه در جمع خبرنگاران حاضر شدند.مطالب مرتبط

در حاشیه جلسه هیئت دولت

جلسه هیئت دولت صبح امروز چهارشنبه 18 مهر برگزار شد و جمعی از وزرای دولت پس از پایان جلسه با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات آنان پاسخ گفتند.

اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه دولت چه گفتند؟

اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه هجدهم مهر) هیات دولت در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.

گزارش دبیر هیئت دولت از یکصد و چهاردهمین جلسه هیات وزیران

دبیر هیئت دولت یکصد و چهاردهمین جلسه هیات وزیران گزارشی ارائه کرد.]]>

هیئت دولت برنامه حمایتی دولت از خانوارهای کم درآمد را بررسی کرد

در جلسه امروز هیئت دولت که به ریاست حجت الاسلام روحانی رییس جمهوری برگزار شد، منابع و مصارف برنامه حمایتی دولت از خانوارهای کم درآمد و نحوه تأمین منابع مورد نیاز و کیفیت بسته حمایتی و افراد و خانوارهایی که باید مورد حمایت قرار بگیرند، مورد بحث و بررسی قرا

بررسی بسته‌های حمایتی دولت در جلسه غیرعلنی مجلس

یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از بررسی بررسی بسته‌های حمایتی دولت در جلسه غیرعلنی مجلس با حضور مسئولان مربوطه خبر داد.

جلسه امروز هیات دولت

جلسه هفتگی هیات دولت، امروز چهارشنبه ۱۸ مهر، به ریاست حسن روحانی برگزار شد . در پایان این جلسه برخی از اعضای دولت با حضور در حیاط ساختمان پاستور به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ دادند.

سناریو تکراری حاشیه سازان؛ دیروز برجام امروز FATF

تهران-ایرنا-لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم به رغم همه حاشیه سازی ها دیروز در مجلس تصویب شد؛ این حاشیه ها نه محدود به بهارستان و CFT که تکرار مخالفت ها با دولت، برجام و انکار دستاوردهای ملی است.

ارزش بسته‌های حمایتی دولت برای اقشار آسیب‌پذیر مشخص شد

سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی ارزش بسته‌های حمایتی دولت برای اقشار آسیب‌پذیر در جلسه غیرعلنی پارلمان را تشریح کرد.

ادارات برای جایگزینی نیروهای بازنشسته اقدام کنند

سمنان - دبیر هیئت دولت درباره اجرای طرح بازنشستگی، گفت: هیئت دولت با ابلاغی که به تمام دستگاه‌های اجرایی داشته از آن‌ها خواسته تا برای جایگزینی بازنشستگان اقدام کنند.

تامین منابع مالی جبران خسارت سیل در مازندران

در نخستین جلسه هیئت دولت برای جبران بخشی از خسارات سیل اخیر منابع مالی مصوب و در اختیار استان قرار می‌گیرد.

رویه فعلی، توخالی بودن شعارهای دولت در بخش رسانه را مشخص می‌کند

روزنامه وطن امروز در نامه ای به هیئت نظارت بر مطبوعات، تاکید کرد: ادامه رویه ناصواب از سوی این هیئت قطعا بیش از پیش توخالی بودن شعارهای این دولت در بخش فرهنگ و رسانه‌ها را آشکار خواهد کرد.

برآورد میزان خسارت سیل در مازندران تا فردا

رئیس سازمان برنامه و بودجه : میزان خسارت سیل در مازندران تا فردا غروب باید مشخص شود و قول می‌دهیم در نخستین جلسه هیئت دولت میزان خسارات را مصوب و بلافاصله تخصیص دهیم.

بررسی راهکارها در هیئت مدیره پرسپولیس برای تامین منابع ارزی

هیئت مدیره پرسپولیس تشکیل جلسه داد و شرایط تیم برای لیگ قهرمانان آسیا و راه حل‌ها برای رفع نیاز ارزی باشگاه مورد بررسی قرار گرفت.

جلسه غیرعلنی مجلس در مورد بسته های حمایتی دولت آغاز شد

تهران - ایرنا - مجلس شورای اسلامی درمورد بسته های حمایتی دولت از اقشار آسیب پذیر جامعه با حضور محمد باقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه و محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی جلسه غیر علنی تشکیل داد.

وزیر صنعت: بیش از ۳۰ واحد صنعتی در اثر سیل آسیب جدی دیدند

پس از حضور نوبخت، شریعتمداری وزیر صعنت، معدن و تجارت و تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز در غرب مازندران حضور یافتند و از نزدیک شاهد میزان خسارت‌های ناشی از سیل بودند تا در جلسه امروز (چهارشنبه) هیئت دولت حاضر شوند و برای تصویب مبلغ پرداختی به خسارت

اعتراض کارگران به عدم‌برگزاری جلسه مزد/ چرا دولت برای ترمیم دستمزد تدبیر نمی‌کند؟

دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ایران با ارسال نامه‌ای به سرپرست وزارت کار گفت: کارگران به شعار این دولت که تدبیر و امید است بی‌اعتماد شده‌اند، چرا که تشکیل جلسه شورای عالی کار یک تدبیر و تصمیم در ترمیم دستمزدها است.

هیئت اندیشه‌ورز رسانه‌ای در استان مرکزی تشکیل شود

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار مرکزی با بیان اینکه مدیران کل استان مرکزی موظف به حضور در جلسه شورای اطلاع رسانی و پاسخ‌گویی به رسانه‌ها هستند گفت: هیئت اندیشه‌ورز رسانه‌ای در استان مرکزی تشکیل شود.

خبر خوب سخنگوی هیئت رئیسه مجلس به مردم

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: بر اساس بسته حمایتی دولت، کارت اعتباری‌های ۳۰۰ هزار تومانی به ۲۰ میلیون نفر و در واقع کسانی که زیر ۳ میلیون تومان حقوق دارند تعلق می‌گیرد.

جلسه غیرعلنی مجلس با دستور کار بررسی بسته‌های حمایتی دولت

جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی با دستور کار بررسی بسته‌های حمایتی دولت از اقشار کم درآمد با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر کشاورزی آغاز شد.

سرعت عمل بیشتر در واگذاری اموال مازاد بانک ها

سرپرست وزارت امور اقتصادی و دارایی ضمن اشاره به ابراز رضایت رئیس جمهور از گزارش وزارت متبوع در خصوص واگذاری شرکت ها و اموال مازاد بانک ها در آخرین جلسه هیئت دولت گفت: رییس جمهور در عین حال خواستار سرعت عمل بیشتر نظام بانکی در واگذاری ها هستند.