تجمع مردمی در اعتراض به کشتار مردم غزه

تجمع جمعی از مردم و دانشجویان تهرانی در اعتراض به کشتار مردم فلسطین و غزه در جریان انتقال پایتخت آمریکا به قدس در مقابل لانه جاسوسی سابق امریکا برگزار شد.مطالب مرتبط

تجمع مردمی در اعتراض به بازداشت مرضیه هاشمی

جمعی از اقشار مختلف مردم در اعتراض به بازداشت «مرضیه هاشمی» خبرنگار شبکه پرس. تی. وی در آمریکا، صبح امروز یکشنبه ۳۰ دی ماه، مقابل دفتر حافظ منافع خارجی سفارت سوئیس تجمع کردند.

دانشجویان فردا در اعتراض به بازداشت «مرضیه هاشمی» تجمع می کنند

جمعی از دانشجویان، اصحاب رسانه و فرهنگ، فعالان بین المللی و اقشار مختلف مردم فردا مقابل سفارت سوئیس در اعتراض به دستگیری «مرضیه هاشمی» تجمع می کنند.

دانشجویان و اقشار مختلف فردا در اعتراض به بازداشت غیرقانونی «مرضیه هاشمی» تجمع می‌کنند

جمعی از دانشجویان، اصحاب رسانه و فرهنگ، فعالان بین المللی و اقشار مختلف مردم فردا قرار است فردا مقابل سفارت سوئیس در اعتراض به دستگیری «مرضیه هاشمی تجمع کنند.

تجمع اعتراض آمیز کارمندان آمریکایی نسبت به تعطیلی دولت+عکس

صدها کارمند دولتی با تجمع در اطراف کاخ سفید نسبت به ادامه تعطیلی بخشی از فعالیت‌های دولت آمریکا اعتراض کردند.

تجمع مطالبه‌گرانه مرغداران اهوازی در اعتراض به گرانی دان مرغ

مرغداران اهوازی در اعتراض به گرانی و نبود دان مرغ مانند ذرت و سویا، درب سازمان جهاد کشاورزی خوزستان تجمع کردند.

تجمع اعتراضی امریکایی ها در رم

شماری از زنان امریکایی مقیم ایتالیا در اعتراض به خشونت و بدرفتاری با بانوان کشورشان تجمع کردند.

تجمع در حمایت از مرضیه هاشمی مقابل سفارت سوئیس

دانشجویان و اقشار مختلف مردم ازجمله زنان در اعتراض به بازداشت غیرقانونی «مرضیه‌هاشمی» مقابل سفارت سوئیس در تهران تجمع کردند و اقدام دولت آمریکا را در این زمینه محکوم کردند.

دستاورد عربستان در یمن کشتار مردم بی‌گناه و شکست بوده است

رئیس گروه روابط پارلمانی جمهوری اسـلامی ایـران با پارلمان اروپا گفت‌وگو را راهکاری مطلوب برای رفع منازعات منطقه دانست و گفت: عربستان در یمن هیچ دستاوردی جز کشتار مردم، زنان و کودکان بی‌گناه و تخریب زیرساخت‌های این کشور نداشته است.

تجمع دانشجویان دانشگاه علامه در اعتراض به بازداشت غیرقانونی «مرضیه هاشمی»

جمعی از دانشجویان دانشگاه علامه در اعتراض به بازداشت غیرقانونی «مرضیه هاشمی» خبرنگار شبکه «پرس تی‌ وی» مقابل دفتر سازمان ملل در مشهد تجمع کردند.

تجمع کشاورزان اسفرورینی

جمعی از کشاورزان بخش اسفرورین امروز در اعتراض به اجرایی نشدن استمهال سه ساله وام‌های کشاورزی، مقابل بانک کشاورزی این شهر تجمع کردند.

تجمع اعتراض آمیز ایتالیایی ها مقابل سفارت عربستان در رم

رم-ایرنا - شماری از صلح طلبان ایتالیایی در آستانه برگزاری بازی سوپرکاپ کشورشان در جده، امروز در مقابل سفارت عربستان سعودی در شهر رم تجمع اعتراضی برپاکردند.

تجمع معلمان مدارس حمایتی یزد

معلمان مدارس حمایتی استان با تجمع در مقابل استانداری، دفتر امام جمعه و اداره کل آموزش و پرورش یزد به نحوه مدیریت مدارس حمایتی و عدم پرداخت کامل حق و حقوق خود اعتراض کردند.

تجمع جمعی از متقاضیان و ثبت‌نام کنندگان خودرو مقابل مجلس

جمعی از متقاضیان خودرو در اعتراض به عدم تحویل به موقع خودروهای ثبت‌نامی خود از سوی شرکت های خودروسازی داخلی مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

تجمع اعتراضی ایتالیایی ها مقابل سفارت عربستان در رم

ایتالیایی ها در اعتراض به برگزاری دیدار سوپرجام فوتبال ایتالیا در عربستان مقابل سفارت این کشور در رم تجمع اعتراضی برپا کردند.

تجمع انقلابی فاطمی مردم ری در بیستم بهمن‌ماه

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ری از برگزاری تجمع انقلابی فاطمی مردم ری در بیستم بهمن‌ماه همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا( س) در دهه فجر خبر داد.

تجمع ضد سعودی ایتالیایی ها روبروی سفارت عربستان در رم

اعضای فدراسیون فوتبال و حامیان حقوق بشر و روزنامه نگاران در ایتالیا در اعتراض به جنایت های رژیم سعودی و برگزاری بازی فوتبال سوپر کاپ میان دو تیم ایتالیایی در عربستان سعودی، در برابر سفارت این کشور در ایتالیا تجمع کردند.

اعتراض اهالی تئاتر به تهمت‌ها و دخالت‌های غیرقانونی

تعدادی از اعضای خانه تئاتر با تجمع در ساختمان این خانه، بیانیه‌ای را به روسای قوای سه گانه امضاء و به تهمت‌ها و دخالت‌های غیرقانونی در این حوزه اعتراض کردند.

اعتراض مردم از گودبرداری رها شده دراسدآباد

گودبرداری و رها سازی قطعه زمینی موجب اعتراض مردم در شهراسدآباد شده است.

جمعی از مشتریان پیش خریدی خودرو مقابل مجلس تجمع کردند

تهران-ایرنا- جمعی از مشتریان پیش خریدی خودرو در اعتراض به تحویل ندادن به موقع خودروهای ثبت نامی آنها از سوی شرکت های خودروسازی داخلی امروز - یکشنبه - مقابل مجلس تجمع کردند.

نیروهای بسیج مردمی عراق تجمع تروریستهای داعش را در سوریه هدف قرار دادند