٥٠٠ بخشنامه صادر شده از گذشته در ١٠ بخش‌نامه برای اجرا خلاصه شد

معاون حقوقی سازمان تأمین اجتماعی تلخیص و اصلاح بخشنامه ها را از اقدامات بسیار مهم انجام شده در این سازمان برشمرد و گفت: به منظور بهبود فعالیت واحدهای اجرایی ۵۰۰ بخشنامه که در ادوار مختلف صادر شده بود، در ۱۰ بخشنامه تلخیص شده است.مطالب مرتبط

گلایه کشاورزان از روند اجرای یک بخشنامه+فیلم

گلایه کشاورزان از اجرایی نشدن بخشنامه تمدید بازپرداخت وام کشاورزان , مصوبه ای که اول دی برای اجرا به فرمانداران و بانک ها ابلاغ شد.

بخشنامه‌ های ارزی نباید به ضرر صادر کنندگان باشد

اهواز- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز، مشورت بخش خصوصی به تصمیم گیران حوزه اقتصاد را راهگشای بخش زیادی از مشکلات تولیدی و تجاری دانست و گفت: تصمیمات و بخشنامه های ارزی نباید به ضرر صادر کنندگان باشد.

نامه‌نگاری بانک مرکزی با تجار برای رفع تعهد ارزی

بانک مرکزی با ارسال نامه‌هایی به صادرکنندگانی که کمتر از ۵۰ درصد ارز خود را به ۴ روش ذکر شده در بخشنامه، رفع تعهد کرده‌اند، خواستار تسریع در بازگشت ارز حاصل از صادرات آنها شد.

دستورالعمل جدید ثبت اطلاعات صادرکنندگان برای بازگشت ارز صادر شد

تهران- ایرنا- بانک توسعه صادرات با توجه به بخشنامه بانک مرکزی درباره چارچوب الزام های برگشت ارز حاصل از صادرات توسط صادر کنندگان، دستورالعمل شیوه ثبت اطلاعات در سامانه های «تامین ارز» و «جامع تجارت» را اعلام کرد.

نقدینگی در بورس به دلیل تغییر مکرر قوانین در حال جابه‌جایی است

یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به بخشنامه بانک مرکزی درباره ماه‌شمار شدن سود سپرده‌های کوتاه مدت گفت: این بخشنامه هزینه بانکها را کاهش می‌دهد و این کاهش هزینه برای این صنعت مناسب است. البته تغییرات قوانین در ماه‌های گذشته باعث شده نقدینگی در بازار سرمای

بخشنامه برگشت ارز حاصل از صادرات به استان ها ابلاغ شد+ سند

وزارت صنعت، معدن و تجارت با ارسال نامه ای به سازمان های خود در استان ها بخشنامه تعهد ارزی صادرکنندگان و برگشت ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصادی کشور را ابلاغ کرد.

با پنج هزار بخشنامه متفاوت روبرو بودم

شهردا اسبق تهران گفت: در زمانی که من مسئولیت شهرداری تهران را برعهده داشتم با ۵ هزار بخشنامه متفاوت که گاهی این بخشنامه ها ضد هم بودند، روبرو بودم.

شناسنامه مخصوص برای 273 کودک کار در اردبیل صادر شد

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: از سال گذشته تاکنون 273 کودک کار و خیابانی در استان شناسایی و شناسنامه مخصوص برای تمامی آنها در راستای ساماندهی این کودکان صادر شده و ما توانسته‌ایم 90 درصد این کودکان را زیرپوشش قرار دهیم.

بخش خبری ۲۰ یکشنبه شانزدهم دی ۹۷ + فیلم

هشدار راهداری با توجه به ادامه بارش برف و باران، واریز سود سهام مددجویان بهزیستی و کمیته امداد، و گلایه کشاورزان از اجرا نشدن بخشنامه تمدید بازپرداخت وام، مهمترین خبر‌های این بخش است.

پذیرایی اجباری و تهیه هدیه در جلسات دفاع پایان‌نامه ممنوع شد

بخشنامه ممنوعیت پذیرایی اجباری و تهیه هدیه در جلسات دفاع پایان‌نامه و رساله در دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد.

پذیرایی اجباری و تهیه هدیه در جلسات دفاع پایان نامه ممنوع شد

بخشنامه ممنوعیت پذیرایی اجباری و تهیه هدیه در جلسات دفاع پایان نامه و رساله در دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد.

پذیرایی اجباری در جلسه دفاع پایان نامه در دانشگاه آزاد ممنوع شد

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: براساس بخشنامه ای که به تمام واحدهای این دانشگاه ارسال شده است از این پس پذیرایی اجباری در جلسه دفاع از پایان نامه ها و رساله ها ممنوع شد.

رضایت‌نامه ایمان مبعلی صادر شد

ایمان مبعلی با دریافت رضایت‌نامه رسماً از تیم استقلال خوزستان جدا شد.

فرافکنی با ادعای «پیمان سپاری ارزی»

تهران- ایرنا- صادرکنندگان در حالی دولت و بانک مرکزی را به احیای «پیمان سپاری ارزی» متهم می کنند که نه تنها در هیچ یک از بخشنامه های ارزی امسال نامی از آن برده نشده بلکه دست آنها برای هزینه کردن ارز حاصل از صادرات بازتر از گذشته است.

سرنوشت مبهم آیین نامه آموزش پزشکی/مشارکت بخش خصوصی زیر تیغ انتقاد

آیین نامه «نحوه مشارکت بخش خصوصی در آموزش عالی علوم پزشکی» ابلاغ نشده به محاق انتقاد دانشجویان رفت و پیش از اجرا منوط به بازنگری شد.

فیلم/ خلاصه بازی ایران - یمن ؛ آتش‌بازی ملی‌پوشان در اولین گام

خلاصه بازی ایران و یمن و پیروزی 6 بر صفر ملی‌پوشان در اولین قدم را مشاهده کنید.

سعیدی‌کیا: بنیاد مستضعفان طرح آبادانی و پیشرفت منطقه مرزی مراوه‌تپه را اجرا می‌کند

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: تفاهم‌نامه‌ای با استانداری گلستان در راستای طرح آبادانی و پیشرفت منطقه مرزی مراوه‌تپه اجرا می‌شود و این طرح در نیمه نخست سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

بخشنامه بیمه دانشجویان ابلاغ شد

تهران- ایرنا- سرپرست سازمان تامین اجتماعی بخشنامه بیمه دانشجویان دانشگاهها را به همه واحدهای ستادی و ادارات کل استان های این سازمان ابلاغ کرد.

سیاست‌های تشویقی را به جای بخشنامه جایگزین کنیم

عضو شورای شهر تهران درباره لایحه طراحی، پایش و اجرای نماهای پایتخت گفت: سیاست های تشویقی را به جای بخشنامه جایگزین کنیم.

بازداشت موقت و ضرورت‌ها

یک وکیل دادگستری در یادداشتی نوشت: در قانون آیین دادرسی کیفری، راجع به لزوم قید تاریخ و زمان دقیق بازجویی مباحثی مطرح شده است و همچنین آیین نامه‌های مربوط به سازمان زندان‌ها و بخشنامه‌های متعدد دیگر به اصل تفکیک نگهداری مجرم و متهم اشاره‌هایی داشته اند ام