عنایتی: انتقال سفارت آمریکا به قدس نکبت دیگر است

سفیر کشورمان در کویت گفت که توافق هسته‌ای ایران یک توافق بین‌المللی است و خروج آمریکا از آن به چالش کشیدن جامعه بین‌المللی در یک گام یکجانبه است.مطالب مرتبط

سفارت آمریکا در آنکارا درباره کشیش بازداشتی در ترکیه بیانیه‌ای صادر نکرده است

یک مقام سفارت آمریکا در آنکارا گفت که این سفارت در رابطه با مساله «اندرو برانسون» کشیش آمریکایی بازداشت شده در ترکیه بیانیه‌ای صادر نکرده است.]]>

سفارت روسیه: وزارت خارجه آمریکا "دیپلماسی بلندگویی" را در پیش گرفته است

سفارت روسیه در آمریکا امروز (دوشنبه) نسبت به تصمیم وزارت خارجه آمریکا برای احضار دیمیتری ژیرنوف، کاردار این سفارتخانه به خاطر اتهاماتی از جمله اینکه مسکو از رسانه‌های اجتماعی برای ایجاد تفرقه در آمریکا استفاده می‌کند، ابراز تاسف کرد.

آمریکا و صهیونیسم پیام مقاومت ملت‌های منطقه را دریافت کرده اند

رئیس مجلس در پیامی به سید حسن نصرالله تاکید کرد: آمریکا و صهیونیسم که بخوبی پیام مقاومت را دریافته‌اند، با انتقال سفارت به بیت‌المقدس، تلاش دارند تا روند تحولات را به نفع خود تغییر دهند.

عنایتی: برای تبریزی خوشحالم، او فشار را از روی خودش برداشت/ استقلال دیگر مشکلی ندارد

بازیکن پیشین تیم استقلال گفت که این باشگاه با بازیکنانی که گرفته دیگر مشکلی ندارد.

واکنش سفارت روسیه به احضار دیپلمات این کشور به وزارت خارجه آمریکا

سفارت روسیه در واشنگتن احضار دیپلمات روس به وزارت خارجه آمریکا برای توضیح در باره "مداخله تهاجمی روسیه در امور داخلی آمریکا" را نشانه دیپلماسی مبتنی بر اطلاعات رسانه‌ای نامیده و نسبت به این برخورد ابراز تاسف کرد.

دیگر یزد برای انتقال آب تهدید نمی‌شود

استاندار یزد با اشاره به دغدغه‌های جدی خود برای تأمین آب مورد نیاز استان گفت: خوشبختانه به دنبال پیگیری های مکرر، تمام موانع و مشکلات حقوقی انتقال آب به یزد رفع شده و دیگر هیچ وقت یزد را تهدید نمی‌کند.

توضیح سفارت واشنگتن در بغداد درباره اظهارات سخنگوی وزارت خارجه آمریکا

سفارت واشنگتن در بغداد با انتشار بیانیه‌ای درباره اظهارات سخنگوی وزارت امورخارجه آمریکا درباره موضع عراق درقبال تحریم‌ها علیه ایران توضیحاتی ارائه داد.

ارسال نامه‌های حاوی پودر سفید به سفارت‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی در آلمان

ماه گذشته، سفارت‌های آمریکا و رژیم‌صهیونیستی در آلمان نامه‌هایی که پودر سفید در آنها بوده، دریافت کرده‌اند.

باشگاه پاس با رضا عنایتی قطع همکاری کرد

همدان- ایرنا- باشگاه پاس همدان با رضا عنایتی سرمربی معرفی شده خود قطع همکاری کرد.

انتقال خون شکل مدرن حجامت/ انتقال هپاتیت دور از ذهن نیست

مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران، طب انتقال خون را نوع علمی حجامت معرفی کرد و گفت: انتقال بیماری های عفونی از طریق روش سنتی انتقال خون، یکی از چالش های پیش روی این حوزه است.

داستان های دو زبانه، ابزاری برای انتقال فرهنگ

شاهرود- ایرنا- ترجمه آثار ادبی ایران، راهی برای انتقال فرهنگ غنی این سرزمین به دیگر کشورها بوده و در این میان، کتاب های دوزبانه با ارائه هم زمان یک متن در 2 زبان مبدأ و مقصد، می توانند در انتقال بهتر مفاهیم، نقش داشته باشند.

اردوغان: اقدامات آمریکا ما را مجبور می‌کند به دنبال دوستان دیگر برویم

رئیس‌جمهور ترکیه در حالی که تنش‌های کشورش با آمریکا ادامه دارد، یادداشتی در روزنامه «نیویورک تایمز» منتشر کرده و هشدار داد: آمریکا یکجانبه آمریکا ما را مجبور می‌کند به دنبال دوستان و متحدان دیگر برویم».

جاسوسی بی بی سی از آسانژ در سفارت اکوادور

بی بی سی با نصب دوربین در مقابل سفارت اکوادور در انگلیس مؤسس ویکیلیکس را زیر نظر داشته است

عنایتی: خروج آمریکا از برجام تاثیری بر گفت‌وگوی ایرانی ـ عربی ندارد

سفیر جمهوری اسلامی ایران در کویت با اشاره به اینکه ایران از گفت‌وگوی عربی ـ ایرانی استقبال کرد، گفت که این گفت‌وگو حتی نتیجه‌بخش خواهد بود.

آمریکا در برابر همبستگی ایران و عراق عقب نشست

بغداد – ایرنا – سفارت آمریکا در بغداد در بیانیه ای گفت که از نظر واشنگتن پایبندی بغداد به تحریم های ضد ایرانی، در حد عدم تعامل با دلار (و نه بیشتر) تعریف می شود و تاکنون نیز تخلفی از آن صورت نگرفته است.

سفیر آمریکا در ایروان: برای تجارت با ایران ابتدا با ما مشورت کنید

سفیر آمریکا در جمهوری ارمنستان خطاب به فعالان اقتصادی و تجاری این کشور گفت پیش از هر داد و ستدی با ایران، ابتدا با سفارت آمریکا در ایروان مشورت شود.

مسکو: آمریکا علیه روسیه خط مونتاژ تحریم به راه انداخته است

سفارت روسیه در واشنگتن در واکنش به تحریم‌های جدید وزارت خارجه آمریکا علیه مسکو به اتهام دست‌داشتن درحادثه مسمومیت سالزبری انگلیس، تأکید کرد، آمریکا با استناد به اتهاماتی دور از ذهن، تحریم‌هایی بسیار ظالمانه علیه روسیه وضع کرده است.

سفیر آمریکا در بنگلادش هدف حمله مسلحانه قرار گرفت

تهران - ایرنا - دفتر اطلاع رسانی سفارت آمریکا در بنگلادش یکشنبه شب اعلام کرد که یک گروه مسلح به خودرو حامل «مارشا بیرنیکات» سفیر واشنگتن حمله کرده اند.

دیدار کاردار آمریکا در آنکارا با کشیش آمریکایی بازداشت شده

کاردار سفارت آمریکا در آنکارا با کشیش‌ آمریکایی که به اتهامات تروریستی در استان ازمیر تحت حبس خانگی قرار دارد، ملاقات کرد.

سفارتهای آمریکا و اسرائیل نامه‌های تهدیدآمیزی دریافت کردند

سخنگوی پلیس برلین اعلام کرد که سفارت‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی در این شهر نامه‌های تهدیدآمیزی دریافت کردند.