عنایتی: انتقال سفارت آمریکا به قدس نکبت دیگر است

سفیر کشورمان در کویت گفت که توافق هسته‌ای ایران یک توافق بین‌المللی است و خروج آمریکا از آن به چالش کشیدن جامعه بین‌المللی در یک گام یکجانبه است.مطالب مرتبط

انتقال سفارت آمریکا به قدس «نکبت در نکبت» بود

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه انتقال سفارت آمریکا به قدس «نکبت در نکبت» بود، گفت: تحولات آینده این حقیقت را عیان خواهد کرد که مذاکره فقط برای وقت تلف کردن است.

راهپیمایی مردم تهران در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف

نمازگزاران تهرانی در اعتراض به جنایات رژیم صهیونیستی در روز نکبت و انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف، بعد از اقامه نماز جمعه راهپیمایی کردند.

آمریکا با انتقال سفارت خود به بیت المقدس خوی استکباریش را اثبات کرد

عضو کمیسیون کشاورزی در مجلس گفت: هفته گذشته همزمان با انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس، رژیم جنایتکار و غاصب صهیونیستی با حمایت آمریکا ملت مظلوم فلسطین را به خاک و خون کشید و بار دیگر غیر قانونی بودن خود را اثبات نمود.

نگاه ایل بختیاری به انتقال سفارت امریکا به قدس

هفته نامه ایل بختیاری در شماره 605 این نشریه در مطلبی با عنوان انتقال سفارت امریکا به قدس در هفتادمین سال نکبت به قلم محمد برزویی مدیرمسئول این نشریه به بررسی این موضوع پرداخته است.

انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس معنایی جز تجاوز به خاک فلسطین ندارد

یکی از اعضای جنبش فتح از کشورهای عرب منطقه خواست که در اعتراض به انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت‌المقدس سفارت‌هایشان را در واشنگتن تعطیل کنند. ]]>

انتقال عجولانه سفارت آمریکا مقدمه ای برای توطئه های بعدی است

هدف از انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس اشغالی ظاهرا محک زدن کشورهای عربی و سازشگران با رژیم صهیونیستی بوده است.

انتقال سفارت آمریکا به قدس، اشتباه بزرگی بود

آنکاراـ ایرناـ بینالی یلدریم نخست وزیر ترکیه گفت: انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس، تصمیم بسیار اشتباهی از سوی کاخ سفید بود که موجب متشنج شدن بیشتر خاورمیانه شد.

رئیس‌جمهور در فرودگاه مهرآباد: آمریکا از هر زمان دیگر منفورتر است

حجت‌الاسلام روحانی گفت: انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف بر خلاف قوانین و مقررات بین المللی است و آمریکا از هر زمان دیگر در جهان اسلام منفورتر است.

تظاهرات مردم مالزی در محکومیت انتقال سفارت آمریکا به قدس

ایرنا -کوالالامپور- صدها نفر از مردم مالزی در نخستین جمعه از ماه مبارک رمضان، پس از اقامه نمازجمعه با حضور در تظاهرات و تجمع مقابل سفارت آمریکا در کوالالامپور ،انتقال سفارت این کشور به قدس را به شدت محکوم کردند.عکس : مریم شفیعی.*10*

عنایتی:بهتر از این برای استقلال نمی شود

عنایتی در خصوص شرایط استقلال افزود: شرایط استقلال خوب است آنها در جام حذفی قهرمان شدند در آسیا هم به جمع هشت تیم پایانی راه یافتند و دیگر بهتر از این نمی‌شود]]>

انتقال سفارت آمریکا به قدس ثابت کرد برای فلسطین راهی جز انتفاضه باقی نمانده است

اقدام رئیس جمهور آمریکا در انتقال سفارت خود به قدس شریف، از سوی دیگر ساده‌اندیش‌ترین افراد در فلسطین اشغالی، جهان عرب و جهان اسلام را متوجه این مطلب خواهد ساخت که برای تعیین قضیه فلسطین راهی جز انتفاضه برای مردم آن سرزمین مقدس باقی نمانده است.

نتانیاهو، انتقال سفارت آمریکا به قدس را یک لحظه تاریخی توصیف کرد

نخست‌‌وزیر رژیم صهیونیستی تأکید کرد که انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس یک لحظه تاریخی بود که اسرائیل همیشه آن را به یاد خواهد داشت.

انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس دهن کجی به مسلمانان بود

تهران - ایرنا - رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس را ضد بشری دانست و گفت: این اقدام یک جنایت آشکار و دهن کجی به مسلمانان است.

پیشنهاد ریاض المالکی درباره واکنش به انتقال سفارت آمریکا به قدس

وزیر امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین به کشورهای عربی پیشنهاد کرد، در واکنش به انتقال سفارت آمریکا به قدس سفیران خود را از واشنگتن فراخوانند.

اتحادیه عرب: انتقال سفارت کشورها به قدس تنها اوضاع را پیچیده‌تر می‌کند

اتحادیه عرب ضمن محکوم کردن اقدام پاراگوئه مبنی بر انتقال سفارت این کشور به قدس اشغالی، از دیگر کشورهای جهان خواست تا از اقدام مشابه خودداری کنند.

مردم مالزی انتقال سفارت آمریکا به قدس را محکوم کردند

کوالالامپور- ایرنا- صدها نفر از مردم مالزی درنخستین جمعه از ماه مبارک رمضان، پس از اقامه نمازجمعه با حضور در تظاهرات و تجمع مقابل سفارت آمریکا در کوالالامپور ،انتقال سفارت این کشور به قدس را به شدت محکوم کردند.

راهپیمایی نمازگزاران تهرانی در محکومیت انتقال سفارت آمریکا به قدس

نمازگران تهرانی بعد از اقامه نماز جمعه با حضور پرشور در راهپیمایی اقدام آمریکا در انتقال سفارت خود به قدس را محکوم کرده و علیه جنایات رژیم صهیونیستی در قدس شعار دادند.

آمریکا از هر زمان دیگر در جهان اسلام منفورتر است

رئیس جمهور کشورمان انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف بر خلاف قوانین و مقررات بین المللی دانست و گفت: آمریکا از هر زمان دیگر در جهان اسلام منفورتر است.

آمریکا از هر زمان دیگر در جهان اسلام منفورتر شده است

رئیس جمهور کشورمان انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف بر خلاف قوانین و مقررات بین المللی دانست و گفت: آمریکا از هر زمان دیگر در جهان اسلام منفورتر شده است.

هفتادمین نکبت و تهدیدات 20گانه صهیونیسم‌-3| تهدیدات سیاسی علیه موجودیت رژیم صهیونیستی

سناریوی وحشیانه کشتار مردم غزه در تظاهرات بازگشت و انتقال سفارت آمریکا به قدس با هدف تلاش برای کسب مشروعیت سیاسی کلید زده شد.