اروپا باید برای حفظ برجام قاطع در مقابل واشنگتن بایستد

یک تحلیلگر ارشد فرانسوی در گزارشی با تاکید بر لزوم تلاش اروپا برای حفظ برجام نوشت: خروج آمریکا از برجام تهدیدی علیه ارزش‌های ساختاری اروپا از جمله چندجانبه‌گرایی است.مطالب مرتبط

اروپا با شهامت مقابل آمریکا بایستد

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم  با اشاره به مساله خروج آمریکا از برجام تاکید کرد: اروپا باید به منافع خود توجه کرده و مقابل آمریکا بایستد.

اروپا در مقابل زیاده خواهی آمریکا بایستد

دوویلپن گفت: اروپا باید یکبار برای همیشه در مقابل زیاده خواهی های آمریکا بایستد و استقلال خود را نشان دهد.

آیا اروپا به تعهداتش در برجام پایبند می ماند؟

اتحادیه اروپا در قضیه برجام نمی خواهد در مقابل آمریکا بایستد.

اروپا باید درباره برجام با آمریکا مخالفت کند

رم - ایرنا - 'ماسیمو دالما' نخست وزیر و وزیر امور خارجه اسبق ایتالیا، با انتقاد از خروج آمریکا از برجام و تهدید واشنگتن علیه شرکت های اروپایی به تحریم های ثانوی گفت: اروپا باید به این اقدام واشنگتن واکنش نشان داده و با آن مقابله کند.

آیا اروپا می تواند در مقابل تهدیدات آمریکا بایستد؟

تهران- ایرنا- شبکه تلویزیونی یورونیوز در سلسله گزارش ها خود درباره برجام با انعکاس دیدگاه تحلیل گران و پژوهشگران نوشت : گمانه زنی ها درباره آینده توافق هسته ای با ایران افزایش یافته است و همه منتظرند که ببینید آیا اروپا می تواند در مقابل تهدیدهای آمریکا

اروپا باید هزینه خروج آمریکا از برجام را متحمل شود/ برای ادامه برجام ایران باید پیش‌شرط بگذارد نه اروپا

دبیر دفتر تحکیم وحدت گفت: جمهوری اسلامی ایران بایستی به اروپا به عنوان جایی نگاه کند که باید هزینه خروج آمریکا از برجام را بپردازد و اینکه باید فراموش نکنیم که ما باید برای ادامه برجام پیش‌شرط قرار بدهیم نه اروپا.

تناقض در واشنگتن، گام اقتصادی انسداد تحریم ها در اروپا

تهران- ایرنا- هرچه از زمان خروج واشنگتن از برجام بیشتر می گذرد تناقض گویی مقام های این کشور درباره ایران و این توافق جهانی نیز افزایش می یابد اما در مقابل، سران اتحادیه اروپا در اقدامی هماهنگ روز به روز به هم نزدیکتر شدند تا اینکه تصمیم های اقتصادی برای م

منصوری آرانی: اروپا اگر ایستادگی نکند، مستعمره آمریکا می‌شود

یک کارشناس مسائل بین‌الملل تاکید کرد: اگر اروپا نتواند مقابل آمریکا بایستد شک نکنید که به عنوان یک مستعمره برای آمریکایی‌ها خواهد شد و شرایط بدتری برایش رقم می‌خورد.

برای ادامه برجام باید از اروپا تضمین عملی بگیریم/ چرا صدای کمیته نظارت بر برجام درنمی‌آید؟

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر با بیان اینکه برای رسیدن به تجربه برجام هزینه سنگینی داده شده، گفت: ما برای ادامه برجام باید از اروپا تضمین عملی بگیریم که البته بعید است اروپا چنین تضمینی بدهد.

امام جمعه شیراز:اروپا در مقابل ناقض برجام سکوت نکند

شیراز-ایرنا-امام جمعه شیراز گفت: اروپا اگر می خواهد برجام ادامه پیدا کند باید در مقابل آمریکا که ناقض برجام است سکوت اختیار نکند و هر جا که لازم باشد اقدامات ظالمانه سران آمریکا را برای جهانیان شفاف سازی کند.

نمد برجام و کلاهی که بر سر لهستان می رود

تهران- ایرنا- لهستان که در رابطه خود با آمریکا، سازی مخالف با اتحادیه اروپا می زند؛ خروج واشنگتن از برجام را فرصتی یافته تا علاوه بر اثبات برادری خود به کاخ سفید، به بهانه 'میانجی گری' میان واشنگتن و بروکسل از اتحادیه اروپا امتیازگیری کند.

اروپا از رهگذر ماندن در برجام به دنبال برجام 2 و 3 است/ اروپا تحریم‌های آمریکا را جبران نمی‌کند

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اروپا از رهگذر ماندن در برجام به دنبال برجام 2 و 3 است، گفت: باید برای ادامه مذاکره از اروپا تضمین عینی لازم را بگیریم.

اروپا برای ادامه برجام باید تضمین بدهد

بروجرد - ایرنا - امام جمعه بروجرد با اشاره به اینکه آمریکا و اروپا به دنبال دائمی شدن تعهدات برجام علیه ایران هستند، گفت: اروپا برای حفظ و ادامه برجام باید تضمین قطعی و عملی بدهد.

وزیر خارجه لهستان: اتحادیه اروپا باید بیشتر با واشنگتن همراهی کند

وزیر امور خارجه لهستان با تکیه بر ادعاهای واشنگتن گفت که اتحادیه اروپا درباره رویکرد آمریکا در قبال توافق هسته‌ای باید همراهی بیشتری داشته باشد و نگرانی‌های واشنگتن را در نظر بگیرد.

آینده اروپا به برجام گره خورده است

تهران-ایرنا- دلایل سیاسی، اقتصادی و امنیتی باعث شده است تا اتحادیه اروپا برای خروج از زیر سایه سنگین واشنگتن، تلاش های خود را برای شکل دهی به آینده و اقدام مستقل در چارچوب برجام تشدید کند.

اروپا یکی به نعل می‌زند یکی به میخ / خیال‌بافی‌های وزیر امور خارجه آمریکا مضحک است

امام جمعه تبریز گفت: رهبری فرمودند که برای تصمیم‌گیری به ادامه برجام بدون آمریکا، باید اروپا تضمین‌هایی را بدهد، در حالی که اروپا یکی به نعل و یکی به میخ می‌زنند، اروپایی‌ها هرگز به آمریکا پشت نمی‌کنند و اینکه فکر کنیم اروپا در مقابل آمریکا می‌ایستد، خیال

لهستان: درمورد توافق هسته‌ای ایران، اتحادیه اروپا باید با آمریکا بیشتر همراهی کند

وزیر خارجه لهستان با حمایت از ادعاهای آمریکا برای خروج از توافق هسته‌ای ایران، تاکید کرد اتحادیه اروپا باید در مذاکراتی که برای حفظ برجام انجام می‌دهد، دلایل واشنگتن را درنظرگرفته و با آن بیشتر همراهی کند.

برای ادامه برجام ایران باید پیش‌شرط بگذارد نه اروپا/ روحانی بیشتر از هرکسی می‌داند چرا نباید به اروپا اعتماد کرد

نمایندگان اتحادیه‌های بزرگ دانشجویی در میزگردی که در خبرگزاری فارس برگزار شد نسبت به عدم اعتماد به اروپا تاکید کرده و از مسئولان خواستند برای ادامه برجام ار اروپا تضمین قطعی گرفته شود.

ایران و اروپا باید از فواید برجام منتفع شوند

کمیسیونر انرژی اروپا گفت: معتقدیم ایران و اروپا باید از فواید این توافق منتفع شوند، به همین دلیل کمیسیون انرژی اروپا برای تسهیل استفاده از منافع برجام برنامه‌ریزی‌هایی را داشته است.

اروپا برای حفظ مفاد برجام باید ضمانت دهد

مهاباد- ایرنا- امام جمعه مهاباد با اشاره به تهدیدهای آمریکا مبنی بر بازگشت تحریم ها، گفت: اروپا باید برای حفظ مفاد برجام، تضمین کافی را به ایران و پاسخ مناسب را به آمریکا بدهد.