قاچاق کالا و ارز گرفتاری بزرگی در کشور شده است/مناطق آزاد دریچه بزرگ ورود و قاچاق کالا شده اند

دادستان کل کشور بر ضرورت اصلاح قوانین،ساختار و تقویت عملکردها در حوزه قاچاق کالا و ارز تاکید کرد و گفت:متاسفانه موضوع قاچاق کالا و ارز تبدیل به گرفتاری و مصیبت بزرگی در کشور شده است که باید دست به دست هم و با تمام توان این مشکل بزرگ را حل کنیم.مطالب مرتبط

محدودیت های غیرمنطقی، قاچاق کالا را افزایش می دهد

قشم - ایرنا - رییس هیات تحقیق و تفحص قاچاق کالا و ارز مجلس شورای اسلامی گفت: نباید برای مناطق آزاد محدودیت های قانونی ایجاد کرد زیرا محدودیت های بیشتر، قاچاق کالا را افزایش می دهد.

ایجاد محدودیت بیشتر باعث افزایش قاچاق کالا می شود

قشم - ایرنا - رئیس هیات تحقیق و تفحص قاچاق کالا و ارز مجلس شورای اسلامی گفت: نباید برای مناطق آزاد محدودیت های قانونی ایجاد کرد زیرا ایجاد محدودیت های بیشتر باعث می شود قاچاق کالا بیشتر شود، بلکه باید به توسعه مناطق اندیشید.

دوران ۳۶۰ درجه «مرتضی بانک» درباره قاچاق از مناطق آزاد/ بالاخره قاچاق از مناطق آزاد داریم یا نداریم؟

دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد، اردیبهشت‌ماه امسال، قاچاق در مناطق آزاد را 9 درصد دانسته و با صراحت از مبارزه با این معضل سخن گفته بود؛ اما بعد از ۱۸ روز می‌گویدمفهوم قاچاق از مناطق آزاد بی‌معنا است و فرضیه قاچاق این مناطق، از ابتدا نادرست بود.

مقابله با قاچاق کالا و ارز باید متحول شود

رئیس هیات تحقیق و تفحص مجلس از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز، بر لزوم در اولویت قرار گرفتن مبارزه با قاچاق کلان و سازمان یافته گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز نیاز به تحول اساسی دارد.

رفع قاچاق کالا به قانون های منطقه ای نیاز دارد

قشم - ایرنا - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: تصویب قانون کلی برای سراسر کشور جهت رفع قاچاق کالا جوابگو نیست بلکه باید با شناخت هر منطقه و نوع قاچاق های مختص به آن، دستورهای قانونی را ایجاد کرد.

تلاش می‌شود در بحث مبارزه با قاچاق کالا و ارز تحول جدی صورت بگیرد

رئیس هیئت تحقیق و تفحص مجلس از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: اعضای هیئت تحقیق و تفحص مجلس از روند مبارزه با قاچاق کالا و ارز در ادامه رسیدگی‌ها به موضوع مبارزه با قاچاق کالا بازدید میدانی از منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی استان هرمزگان داشتند.

کشف محموله بزرگ قاچاق کالا و مشروبات الکلی در مشهد‎

ایرنا-مشهد-به دستور مهدی خدابخشی،سرپرست دادسرای انقلاب اسلامی مشهد یک محموله بزرگ قاچاق اعم از هزاران بطری مشروبات الکلی خارجی ،دهها تن شکر،پودر مکمل بدنسازی،سیگار و غیره توسط ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی خراسان رضوی کشف و ضبط شد،طی

نصف قاچاق کشور متعلق به این 4 کالا است

آمارها نشان می‌دهد 4 کالا، حدود نیمی از قاچاق در کشور را به خود اختصاص داده‌اند.

کشف محموله چهارمیلیارد ریالی قاچاق کالا

ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز چهارمحال و بختیاری محموله بیش از چهارمیلیارد ریالی قاچاق کالا را در محور شهرکرد به اصفهان کشف و ضبط کردند .

کشف انبار کالای قاچاق

ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز چهارمحال و بختیاری انبار قاچاق کالا در شهرکرد را شناسایی کردند .

سمنان| طرح‌های مبارزه با قاچاق کالا با همکاری مردم اجرا شود

استاندار سمنان با تأکید بر لزوم مشارکت سازمان‌های مردم‌نهاد در برنامه‌های مبارزه با قاچاق کالا گفت: طرح‌های مبارزه با قاچاق کالا باید با استفاده از ظرفیت عموم مردم در سراسر استان برگزار شود.

پیشگیری؛ در دستور کار ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با همکاری همه دستگاه‌ها در تلاش است تا با اقدامات پیشگیرانه از قاچاق سوخت جلوگیری کند.

دولت با تخفیف مالیات از تولیدکنندگان حمایت کند/ جلوگیری از قاچاق کالا موجب تقویت اقتصاد داخلی می‌شود

عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی با تأکید بر اینکه دولت با حمایت از تولیدکنندگان داخلی و تخفیف در مالیات قدم بزرگی بر ایجاد اشتغال برمی‌دارد، گفت: جلوگیری از قاچاق کالا، تولید داخلی را به شدت تقویت خواهد کرد.

کشف محموله بزرگ قاچاق کالا و مشروبات الکلی در مشهد

محموله بزرگ قاچاق کالا و مشروبات الکلی از یک دستگاه خودرو تریلی ترانزیتی در ورودی شهر مشهد کشف شد.

رئیس جمهور در قانون جدید رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز می‌شود

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اهمیت ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: در قانون جدید شخص رئیس جمهور و یا نماینده ویژه ایشان با اختیارات تام مسئولی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز خواهد شد.

کشف ۴میلیارد ریال کالای قاچاق در بندرگز

فرمانده انتظامی بندرگز گفت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در حوزه مبارزه با قاچاق کالا 4 میلیارد ریال کالا کشف وضبط شد .

ترمیم قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز بزودی بروز می شود.

خرم‌آباد|محموله 2 میلیارد ریالی قاچاق کالا در لرستان توقیف شد

فرمانده انتظامی استان لرستان از توقیف یک دستگاه کامیون حامل بار قاچاق خبر داد و گفت: محموله 2 میلیارد ریالی قاچاق کالا در پلدختر کشف و ضبط شد.

راه‌اندازی و تجهیز مرکز مبارزه با قاچاق سازمان یافته در ناجا

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز آگاهی ناجا از افزایش 51 درصدی ارزش ریالی کالا‌های مکشوفه قاچاق خبر داد و گفت : مرکز مبارزه با قاچاق سازمان یافته در ناجا راه‌اندازی و در حال تجهیز آن هستیم.

محموله بزرگ کالای قاچاق در مشهد کشف شد

مشهد- ایرنا- سرپرست دادسرای انقلاب مشهد گفت: محموله بزرگ قاچاق کالا و مشروبات الکلی در ورودی شهر مشهد کشف شد.