قاچاق کالا و ارز گرفتاری بزرگی در کشور شده است/مناطق آزاد دریچه بزرگ ورود و قاچاق کالا شده اند

دادستان کل کشور بر ضرورت اصلاح قوانین،ساختار و تقویت عملکردها در حوزه قاچاق کالا و ارز تاکید کرد و گفت:متاسفانه موضوع قاچاق کالا و ارز تبدیل به گرفتاری و مصیبت بزرگی در کشور شده است که باید دست به دست هم و با تمام توان این مشکل بزرگ را حل کنیم.مطالب مرتبط

قاچاق کالا در مرزهای ایلام وجود ندارد

ایلام - ایرنا - فرمانده مرزبانی ایلام گفت: میزان قاچاق کالا در خط مرزی 430 کیلومتری این استان با کشور عراق بسیار ناچیز و در حد صفر است.

اولویت مهم نیروی انتظامی، مبارزه با قاچاق و احتکار کالا

امسال 70 میلیارد تومان کالا کشف و 49 باند احتکار و کالای قاچاق در لرستان منهدم شد.

ضرورت مشارکت مردم در مبارزه با قاچاق کالا و ارز

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، گفت: مشارکت مردم و اجرای مناسب برنامه ها تاثیر بسزایی درکاهش قاچاق کالا و ارز دارد.]]>

قاچاق بیش از یک میلیارد لیتر سوخت در 3 ماه / به شبکه‌های خوبی در قاچاق سوخت رسیدیم

رئس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از قاچاق بیش از یک میلیارد لیتر سوخت در دو الی سه ماه گذشته و تشکیل 272 پرونده قاچاق ارز در سال 97 خبر داد.

صدور رای پرونده قاچاق ظروف شیشه ای

مدیرکل قضایی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز از صدور رای قطعی پرونده بزرگ قاچاق­ هزار ­و ۱۲۸ کانتینری ظروف شیشه‌ای خبر داد.

احیای کارت سوخت حتمی است/ قاچاق کالاهای اساسی مهار شده است

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: تا زمانی که اختلاف قیمت سوخت بین کشور و کشورهای همجوار بسیار است، همچنان شاهد پدیده قاچاق سوخت خواهیم بود.

داروی قاچاق درصدر کشفیات مازندران قرار گرفت

ساری-ایرنا- دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مازندران گفت: در نیمه نخست سال جاری حدود 20 درصد از کشفیات کالای قاچاق در این خطه شمال کشور را دارو تشکیل داده است.

شناسایی ۲۴ واحد متخلف قاچاق کالا طی ۳ ماه در گلستان

گرگان- معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: بازرسان ما در سه‌ماهه دوم امسال ۲۴ واحد متخلف قاچاق کالا را در سطح استان شناسایی کردند.

انهدام ۳۰باند قاچاق کالا در هرمزگان

بندرعباس - فرمانده انتظامی هرمزگان از انهدام ۳۰ باند قاچاق کالا در هرمزگان خبر داد.

در مقابله با قاچاق موفق نبودیم

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز: این ستاد به نظر می‌رسد با توجه به آمارها­ در کنترل قاچاق موفق نبوده است.

قاچاق یک میلیارد لیتر سوخت در سه ماه گذشته/ سوءاستفاده ۱۰۰ هزار کارت مهاجر در سیستان

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: ظرف دو، سه ماه گذشته یک میلیارد لیتر سوخت قاچاق از کشور خارج شده است.

27 انبار احتکار و قاچاق کالا در سمنان کشف شد

سمنان- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن استان سمنان گفت: 27 انبار احتکار و قاچاق کالا همزمان با اجرای طرح مشترک برای ایجاد ثبات قیمت در بازار در نیمسال اول 97 در این استان کشف شد.

کشف 27 انبار احتکار و قاچاق کالا در سمنان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از کشف27 انبار احتکار، امتناع از عرضه کالا و قاچاق در استان در طرح نظارتی مبارزه با احتکار خبر داد.

کشف 27 انبار احتکار و قاچاق کالا در سمنان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از کشف27 انبار احتکار، امتناع از عرضه کالا و قاچاق در استان در طرح نظارتی مبارزه با احتکار خبر داد.

لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز از مصادیق مبارزه با پولشویی بود

تهران - ایرنا- نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی درباره خارج شدن لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز از دستور کار مجلس اخطار داد و گفت: این لایحه از مصادیق مبارزه با فساد و پولشویی بود.

نگهداری کالا بدون اعلام موجودی تخلف است

بیرجند - ایرنا - رئیس شعبه ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان قاینات گفت: صرف انبار کردن یک یا چند نوع کالا احتکار محسوب نمی شود و هر شخصی که کالای خود را بدون ثبت در سامانه و اعلام شفاف موجودی در اماکن غیررسمی دپو کند، محتکر اس

ناجا با دانه درشت ها در زمینه قاچاق برخورد کند

قم - ایرنا - آیت الله سید محمد علی علوی گرگانی از مراجع تقلید گفت: نیروی انتظامی در بحث مبارزه با قاچاق کالا باید با دانه درشت ها برخورد کند تا این مساله در کشور ریشه کن شود.

عقب‌گردمجلس؛هدررفت بیت‌المال/مبارزه اصولی با قاچاق به تاخیر افتاد

خروج لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز از دستور کار مجلس، نه تنها از مبارزه اصولی با قاچاق جلوگیری کرد بلکه بررسی مجدد این لایحه منجر به هدررفت زمان و اتلاف منابع نیز خواهد شد.

قاچاق یک میلیارد لیتر سوخت در سه ماهه اخیر/تفاوت قیمت عامل قاچاق

رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعلام کرد که عامل اصلی قاچاق سوخت تفاوت قیمت داخل و خارج آن بوده است و طی سه ماهه اخیر به یک میلیارد لیتر رسیده است.

کالاهای قاچاق دیگر گارانتی نمی‌گیرند/افزایش ریسک عرضه

نمایندگان مجلس با تصویب ماده ای در قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ریسک عرضه کالای قاچاق را افزایش دادند به گونه ای که دیگر امکان ارائه خدمات به کالاهای مشکوک وجود نخواهد داشت.