40هزار روحانی به نقاط مختلف کشور اعزام می شوند

همدان- ایرنا- معاون امور مجلس و استان های سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: همزمان با حلول ماه مبارک رمضان حدود 40 هزار مبلغ و مبلغه به نقاط مختلف کشور اعزام می شوند.مطالب مرتبط

800 مبلغ به مناطق مختلف لرستان اعزام می شود

خرم آباد - ایرنا - کارشناس اعزام مبلغ سازمان تبلیغات اسلامی لرستان گفت: در دهه آخر ماه صفر 800 مبلغ به نقاط مختلف این استان اعزام می شود.

اعزام ۷۵۰ روحانی از خراسان رضوی به عراق در اربعین حسینی

اربعین امسال ۷۵۰ روحانی از خراسان رضوی برای تبلیغ به کشور عراق اعزام می شوند.

اعزام کاروان‌های احسان سلامت به نقاط محروم کشور

رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با بیان اینکه مشکلات مردم تنها با حضور مردم حل می شود، از اعزام کاروان‌های احسان سلامت به نقاط محروم کشور خبر داد.

۶۰ مبلغ در دهه آخر صفر به پلدختر اعزام می‌شوند/ برپایی ۲ موکب

پلدختر- رئیس اداره تبلیغات اسلامی پلدختر از اعزام ۶۰ مبلغ و مبلغه در دهه آخر صفر به مناطق مختلف این شهرستان خبر داد.

دانش‌آموزان دختر اردبیلی تا 20 آذر ماه به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند

مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: برنامه اعزام کاروان راهیان نور دانش‌آموزان دختر در مرحله نخست تا دوم آبان ماه ادامه خواهد داشت و پس از اربعین حسینی نیز در 13 آبان ماه و 20 آذر ماه به مناطق عملیاتی کشور اعزام می‌شوند.

اعزام تنها ۲۵ نفر به مدارس ایرانی خارج از کشور/ برگزاری دوره دیپلماسی تعلیم و تربیت

رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور یکی از مسائل مهم در این مرکز را مشکلات ارزی عنوان کرد و گفت: این امر باعث شد تا روند اعزام‌ها تغییر کند و امسال در موارد خاص که ضرورت ایجاب می‌کرد تنها 25 نفر اعزام شوند.

اعزام تنها ۲۵ نفر به مدارس ایرانی خارج از کشور/ برگزاری دوره دیپلماسی تعلیم و تربیت

رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور یکی از مسائل مهم در این مرکز را مشکلات ارزی دانست و تاکید کرد: این امر باعث شد تا روند اعزام‌ها تغییر کند و امسال در موارد خاص که ضرورت ایجاب می‌کرد تنها ۲۵ نفر اعزام شوند.]]>

مناطق ویژه اقتصادی و فرصت های طلایی توسعه

قزوین - ایرنا - راه اندازی و ایجاد مناطق جدید ویژه اقتصادی را که با مصوبه اخیر مجلس در نقاط مختلف کشور کلید خورده ، فرصت هایی طلایی برای رونق تولید، صادرات و اشتغال زایی در نقاط مختلف بویژه مناطق کم تر توسعه یافته دانست.

ناظم‌الشریعه: وظیفه سرمربی درخواست از فدراسیون است نه اعزام تیم ملی/ قدرت اجرایی ندارم

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: در هیچ جای دنیا رسم نیست که سرمربی تیم ملی در رابطه با اعزام یا عدم اعزام تیم ملی به تورنمنت‌های مختلف تصمیم‌‌گیرنده باشد.

700 خادم مشهدی به راهپیمایی اربعین اعزام می شوند

مشهد-ایرنا- یک مسئول ستاد مردمی اربعین حسینی گفت: 700 نفر از مشهد برای خدمت به زائران و شرکت کنندگان در پیاده روی اربعین حسینی به عراق اعزام می شوند.

6 هزار دانش آموز ایلامی به مناطق عملیاتی اعزام می شوند

ایلام - ایرنا - مسئول بسیج دانش آموزی سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام گفت: 6 هزار و 500 نفر از دانش آموزان دختر و پسر تا پایان اسفندماه سال جاری به مناطق جنگی و یادمان های راهیان نور اعزام می شوند.

50 روستای قزوین در نیمه دوم امسال گازدار می شوند

قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت گاز قزوین گفت: عملیات گازرسانی به 50 روستا در نقاط مختلف استان در نیمه دوم امسال به پایان می رسد.

۱۵ مداح بیرجندی به سفر اربعین حسینی اعزام می شوند

بیرجند- رئیس کانون مداحان بیرجند با اشاره به پیش رو بودن مراسم اربعین حسینی گفت: حداقل ۱۵ نفر از مداحان بیرجندی برای حضور در این همایش عظیم به کربلا اعزام می شوند.

اربعین حسینی| 123 پاکبان به موکب احمد بن موسی (ع) اعزام می‌شوند

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز گفت: 123 پاکبان برای خدمات‌دهی به زائران اربعین به موکب احمد بن موسی (ع) در مرز شلمچه اعزام می‌شوند.

کاروان تجهیزات ورزشی به منطقه‌های مختلف استان سمنان اعزام شد

معاون تربیت بدنی آموزش و پرورش استان سمنان با اشاره به اعزام کاروان تجهیزات ورزشی به منطقه‌های مختلف استان سمنان گفت: 15هزار و 110 قلم ورزشی به مناطق مختلف استان ارسال شد.

5 تیم خبری گیلانی به مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی اعزام می‌شوند

مسئول سازمان بسیج رسانه استان گیلان گفت: 5 تیم خبری از این استان برای پوشش خبری همایش جهانی پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) به کربلا و نجف اعزام می‌شوند.

جهاد دانشگاهی پیشرو در ایجاد دانشگاه کارآفرین در کشور

طیبی گفت: هم اکنون ۴۰هزار دانشجو در بیش از ۵۰۰کد رشته در مراکز آموزش عالی جهاد دانشگاهی کشور تحصیل می‌کنند.

تهیه نقشه نقاط ریسک و خطر کشور

مدیرکل دفتر آبخیزداری و حفاظت خاک سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری ضمن اشاره به تهیه نقشه نقاط ریسک و خطر کشور با همکاری فائو گفت: این نقشه ریسک نقاط بحرانی آتش‌سوزی، سیل، فرسایش خاک و... را نشان خواهد داد.

100 دستگاه اتوبوس و 600 پاکبان از مشهد به عراق اعزام می شوند

مشهد- ایرنا- رئیس ستاد اربعین شهرداری مشهد گفت: 100 دستگاه اتوبوس و 600 پاکبان از این ارگان برای خدمت رسانی به زائران پیاده اربعین به عراق اعزام می شوند.

حریق بزرگ در جنوب غرب مصر و اعزام چهار بالگرد

حریقی بزرگ در جنوب غرب مصر، سبب خروج شماری از مردم از منازل شده و دولت با اعزام چهار بالگرد و دهها خودرو اطفای حریق از نقاط استان‌های دیگر به محل حادثه، تلاش می‌کند آن را مهار کند.