پرونده سوءاستفاده از بیمه رایگان بسته شد

ساری - ایرنا - مدیرعامل سازمان بیمه سلامت کشور با اشاره به سوءاستفاده برخی افراد برای برخورداری از بیمه رایگان گفت که با اقدامات صورت گرفته جلوی این سوءاستفاده ها گرفته شد .مطالب مرتبط

80 درصد خدمات بیمه سلامت رایگان ارایه می شود

اراک - ایرنا - معاون بیمه سلامت استان مرکزی گفت: 80 درصد خدمات بیمه ای سازمان بیمه سلامت به صورت رایگان در اختیار جمعیت بیمه شده قرار می گیرد.

تحقق هدف اصلی طرح بیمه همگانی سلامت با رفع همپوشانی‌های بیمه‌ای

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت گفت: تمام بیمه شدگان در طرح بیمه همگانی سلامت که به صورت رایگان بیمه شدند، نیازمند یا مستحق نیستند.

550 هزار نفر در خراسان شمالی رایگان بیمه شدند

بجنورد- ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت خراسان شمالی گفت: 550 هزار نفر معادل 87 درصد بیمه شده های این استان بدون پرداخت حتی یک ریال زیرپوشش خدمات بیمه ای این استان قرار گرفتند.

هدف طرح استحقاق سنجی بیمه شدگان رفع هم پوشانی بیمه ای است

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و توانمند سازی سازمان بیمه سلامت از استقرار کامل و اجرای طرح استحقاق سنجی در این نهاد خبر داد و گفت: علاوه برسنجش نوع بسته های خدمتی برای بیمه شدگان، هدف و کارکرد اساسی آن رفع هم پوشانی در نظام بیمه ای است.

پوشش ۴۰ میلیونی بیمه سلامت/ ۳۴ میلیون نفر رایگان بیمه شده‌اند

رئیس سازمان بیمه سلامت از پوشش ۴۰ میلیونی این بیمه خبر داد.

بیش از ۹۸۳ هزار هرمزگانی زیر پوشش خدمات بیمه سلامت+فیلم

مدیرکل بیمه سلامت هرمزگان گفت: هزار و ۸۳۱ بیمار خاص زیر پوشش بیمه سلامت، برای دریافت خدمات رایگان فقط به بیمارستان‌های دولتی مراجعه کنند.

هوشمندسازی پیش نیاز حل مشکلات بیمه سلامت

ارومیه - ایرنا- بسیاری از دغدغه های بیماران نیازمند با گسترش چتر بیمه سلامت به ویژه بیمه همگانی حل شده اما فرهنگ نادرست استفاده از دفترچه های بیمه، مشکلاتی را برای دستگاه های اجرایی ایجاد کرده که پیش نیاز حل آنها هوشمندسازی در قالب تشکیل پرونده بیماران و

جمال خاشقجی و ملالت‌های آن؛ پدر، نمی‌بینی دارم می‌سوزم؟

نکته طنزآمیز و در عین حال تلخ ماجرا اینجاست در مقایسه با پرونده روزنامه‌نگار سعودی، قتل ‌خبرنگار بلغار به حوزه سیاست عملی تعلق دارد. قاعدتا پرونده فساد در اروپا و سوءاستفاده از منابع مالی این اتحادیه از سوی دولتمردان باید توجه‌های بیشتری را به خود جلب کند

نقاط گردشگری استان فارس به وای فای رایگان مجهز شدند

گردشگران داخلی و خارجی می‌توانند، ضمن استفاده از بسته‌های ۱۰۰ مگابایتی رایگان برای هر گردشگر از سرویس ویژه معرفی جاذبه‌های گردشگری فارس به صورت صوتی نیز بهره مند شوند .]]>

23 هزار سرپل ذهابی زیرپوشش بیمه رایگان سلامت هستند

قصرشیرین - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت کرمانشاه گفت: 23 هزار تن از شهروندان سرپل ذهابی زیرپوشش بیمه هستند که ماهیانه بیش از 2 میلیارد و 500 میلیون تومان برای آن ها هزینه می شود.

پرونده چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم بسته شد

صبح امروز دوشنبه ۲۳ مهر ماه، پرونده چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن با برگزاری مراسم اختتامیه در سالن کوه نور اراک بسته شد.

اپراتورهای تلفن همراه خدمات رایگان به زائران اربعین ارائه می‌دهند

دستیار وزیر ارتباطات در امور ارتباطات مردمی با بیان اینکه در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی اپراتورهای تلفن همراه خدمات رایگان به زائران اربعین ارائه می‌کنند، گفت: بسته‌های فرهنگی در پیاده‌روی اربعین به صورت رایگان به زائران ارائه می‌شود.

تخصیص ارز نیمایی به شرکت‌های بیمه‌/ نرخ‌های بیمه تعدیل می‌شود

رئیس بیمه مرکزی اعلام کرد: پس از تغییرات نرخ ارز، دلار ۴۲۰۰ تومانی برای شرکت‌های بیمه‌ای درخواست کردیم اما با پرداخت ارز نیمایی موافقت شد که هرچند بهتر از ارز آزاد است اما باتوجه به اینکه خسارات هزینه بالایی به شرکت‌های بیمه تحمیل می‌کند باید نرخ بیمه‌ها

پرونده سلامت برای کارکنان آموزش و پرورش یزد تشکیل شود

یزد ـ مدیرکل بیمه سلامت استان یزد خواستار همکاری آموزش و پرورش استان برای تشکیل پرونده بیمه سلامت برای کارکنان این دستگاه شد.

رفع همپوشانی بیمه ای ۳.۵ میلیون بیمه شده در مرحله اول

معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی، گفت: دفترچه های بیمه درمانی موجود درکشور بیش از ۸۰ میلیون نفر جمعیت کشور است.

رضیان: مشکلات معیشت مردم موجب سوءاستفاده‌های جناحی شده است

نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عده‌ای با سوءاستفاده از فضای کنونی به دنبال منافع جناحی خود هستند، گفت: این موضوع موجب ناامیدی مردم شده است.

کارنامه صنعت بیمه در شش ماهه ۹۷

رئیس کل بیمه مرکزی با تشریح عملکرد صنعت بیمه در نیمه اول سال جاری گفت: بیمه‌های خصوصی باید با قدرت بیشتری به میدان آمده و ریسک‌ها را در اختیار بگیرند.

انتقاد داریوش ارجمند به سوءاستفاده از اظهاراتش درباره برنامه ۹۰

داریوش ارجمند ضمن گلایه از سوءاستفاده صورت گرفته از صحبت‌هایش درباره حواشی برنامه «۹۰» تأکید کرد دعوای خانوادگی در صداوسیما را نباید به خیابان کشاند.

افزایش ۱۵ درصدی هزینه های بیمه درمان تا ماه‌های آینده

بروز التهاب در برخی شاخص‌های اقتصادی کشور در ماه‌های گذشته باعث اثرگذاری بر صنعت بیمه هم شده است، در این باره مدیرعامل بیمه نوین با اشاره به تاثیر شرایط تورمی بر صنعت بیمه، این اثرگذاری را بیشتر در حوزه بیمه های شخص ثالث و درمان ارزیابی کرد.

استقبال صنعت بیمه از تجمیع قاعده‌مند شرکتهای بیمه

یک مقام مسئول در صنعت بیمه، خواستار جدیت هر چه بیشتر شرکتهای بیمه بر روی کفایت ذخایر شد و گفت: صنعت بیمه از تجمیع نظام‌مند و با قاعده شرکت‌های بیمه استقبال خواهد کرد.