پرونده سوءاستفاده از بیمه رایگان بسته شد

ساری - ایرنا - مدیرعامل سازمان بیمه سلامت کشور با اشاره به سوءاستفاده برخی افراد برای برخورداری از بیمه رایگان گفت که با اقدامات صورت گرفته جلوی این سوءاستفاده ها گرفته شد .مطالب مرتبط

550 هزار نفر در خراسان شمالی از بیمه رایگان خدمات درمانی استفاده می‌کنند

مدیرکل بیمه سلامت خراسان شمالی گفت: از تعداد 613هزار بیمه شده خراسان شمالی 550هزار نفر بیمه رایگان دریافت کرده اند.

کشاورز: در تنظیم آیین‌نامه‌ها و قوانین راه‌های پنهان سوءاستفاده بسته شود

رئیس سابق اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری کشور گفت: باید در تنظیم آیین‌نامه‌ها و گاه قوانین راه‌های پنهان سوءاستفاده بسته شود زیرا گاهی مشاهده می‌شود تخلفات از مسیر قانونی به وقوع می‌پیوندد.

مفقودی دفترچه درمانی به تامین اجتماعی اطلاع داده شود

تهران- ایرنا- بیمه‌ شدگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در صورت فقدان دفترچه درمانی باید موضوع را به شعب تامین اجتماعی اطلاع دهند تا از سوءاستفاده‌ های احتمالی جلوگیری شود زیرا تبعات این سوءاستفاده بیمه شده را نیز دربرمی ‌گیرد.

بیمه پایه هنرمندان مناطق زلزه‌زده غرب کشور برای 2 سال رایگان است

مدیر عامل صندوق اعتباری هنر با اهدای معرفی‌نامه بیمه تامین اجتماعی 160 نفر از هنرمندان سرپل ذهاب گفت: بیمه پایه اهالی فرهنگ و هنر مناطق زلزه‌زده غرب کشور برای مدت دو سال از سوی صندوق رایگان است.

پرونده خاموشی‌ها بسته شد/ برنامه‌ریزی برای اوج مصرف در تابستان ۹۸

وزیر نیرو گفت: از روز جمعه ۱۹ مردادماه، خاموشی صفر داشتیم و با توجه به کاهش دما پیش‌بینی می‌کنیم در این فصل، پرونده خاموشی‌ها بسته شود.

پرونده خاموشی ها بسته شد

وزیر نیرو گفت: پرونده خاموشی ها از روز جمعه پانزدهم مرداد بسته شد.

پرونده خاموشی‌ها بسته شد

وزیر نیرو گفت: پرونده خاموشی های تابستان امسال بسته شد و از ۱۹ مرداد ماه خاموشی نداشتیم.]]>

پرونده خاموشی سال ۹۷ بسته شد

وزیر نیرو گفت: پرونده خاموشی تابستان سال ۱۳۹۷ بسته شده و از ۱۹ مردادماه خاموشی نداشته‌ایم.

بیمه اهالی فرهنگ و هنر مناطق زلزله‌زده غرب کشور تا ۲ سال رایگان است

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر گفت: براساس وظیفه اصلی ما در حمایت از اهالی فرهنگ و هنر، بیمه پایه اهالی فرهنگ و هنر مناطق زلزه زده غرب کشور برای مدت دو سال از سوی صندوق رایگان است.

پرونده خاموشی‌های امسال بسته شده است/ تجریه امسال را در سال آینده هم به کار می‌گیریم

وزیر نیرو گفت: پرونده خاموشی‌های امسال بسته شده اما برنامه‌ریزی کرده‌ایم برای سال بعد با پیش‌بینی شرایط مشابه تجربه امسال به کار گرفته شود. ]]>

مشکلات نظام ارجاع و پزشک خانواده/سوءاستفاده از دفترچه بیمه

کارشناسان اقتصاد سلامت بر این عقیده اند که کاهش هزینه های سلامت، تنها با تشکیل پرونده الکترونیک سلامت برای تک تک ایرانی ها و همچنین اجرای کامل نظام ارجاع و برنامه پزشک خانواده اتفاق می افتد.

پرونده مسکن مهر پردیس سال ۹۸ بسته می‌شود/ افزایش قیمت نداریم

مدیرعامل شهر جدید پردیس با اشاره به اینکه در صورتی که منابع مالی موردنیاز تأمین شود، پرونده مسکن مهر در این شهر در سال ۹۸ بسته خواهد شد، گفت: افزایش قیمت مسکن مهر به هیچ وجه در این شهر تکرار نخواهد شد.

خدمات بیمه‌‌ای با تخفیف ویژه به شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه می‌شود

با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تفاهم با بیمه ایران، شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند از چهار بسته حمایتی بیمه‌های بازرگانی بهره‌مند شوند.

ارائه تخفیف و تسهیلات بیمه ایران به شرکت‌های دانش بنیان

با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کمک و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان با الصاق بسته حمایتی بیمه ای، بیمه ایران عملیاتی شد.

پرونده مسکن مهر استان کرمانشاه تا پایان امسال بسته می‌شود

مدیر مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان کرمانشاه گفت: پرونده مسکن مهر استان کرمانشاه تا پایان امسال بسته می‌شود و تمام واحدها به بهره‌برداری می‌رسند.

بسته الحاقی رایگان Adventure Pack برای بازی Ni No Kuni II منتشر شد

امضاهای طلایی در بسته جدید ارزی حذف شد

معاون سازمان توسعه تجارت ایران اعلام کرد که در بسته ارزی جدید از امضاهای طلایی یا فضاهایی که می تواند به سمت رانت گرایش یابد خبری نیست و پیگیری پرونده مختلفان و سودجویان ارزی در بسته گذشته ادامه دارد که دستگاه‌های نظارتی و قوه قضاییه باید جدی‌تر و حساس‌تر

جزئیات پرداخت بیمه حوادث به مددجویان/ توزیع 50 هزار بسته لوازم‌ التحریر بین دانش‌آموزان مناطق محروم

مدیرکل مدیریت بحران و مناطق محروم کمیته امداد با اشاره به جزئیات خدمات بیمه‌ای حوادث به مددجویان این نهاد، گفت: هر ساله 50 هزار بسته لواز‌م التحریر بین دانش‌آموزان مناطق محروم توضیح می‌شود.

به پرونده الکترونیک سلامت دست یافته‌ایم!

در حالی که کارشناسان نظام سلامت بارها پرونده الکترونیک را از نقاط ضعف طرح تحول سلامت عنوان کرده‌ بودند،‌مدیر کل دفتر مدیریت خدمات عمومی بیمه سلامت ایران پس از گذشت 4 سال ازهشدار‌های کارشناسان می‌گوید که به پرونده الکترونیک سلامت دست یافته‌ایم!

شناسایی 4 روش سوءاستفاده از ارز دولتی

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مجاری احتمالی سوءاستفاده از ارز دولتی را به سازمان برنامه و بودجه و ستاد اقتصاد مقاومتی اعلام کرد.