ایرنا در جشنواره دین و رسانه همدان برتر شد

همدان - ایرنا - آثار الهام تدین و زهرا زارعی خبرنگاران خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) مرکز همدان برای دومین سال متوالی در جشنواره استانی دین و رسانه عنوان مقام برتر را از آن خود کردند.مطالب مرتبط

جشنواره عکس بین المللی فتوواک در همدان برگزار شد

همدان- ایرنا- سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان گفت: جشنواره عکس بین المللی فتوواک به میزبانی فرهنگسرای پرواز این شهر برگزار شد.

هیات های ورزشی برتر همدان معرفی شدند

همدان- ایرنا- معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان همدان، هیات های برتر و ضعیف حوزه ورزش این استان را معرفی کرد.

حاجی بابایی: همدان قطب صنایع هایتک ایران می شود

همدان - ایرنا - نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به احداث دومین منطقه ویژه فناوری های برتر کشور در این استان گفت: این طرح همدان را به قطب صنایع هایتک ایران تبدیل می کند.

آغاز جشنواره قصه گویی استان همدان

بیست و یکمین جشنواره استانی قصه گویی با شعار خوب زندگی کردن تمرین می خواهد در کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان همدان آغاز شد.

جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان اعتبار و آبروی همدان است

همدان - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان را اعتبار و آبروی این استان دانست.

اثر گرافیکی دانشجویی از گیلان در جشنواره بین المللی برتر شد

رشت - ایرنا - اثر گرافیکی دانشجوی دانشگاه گیلان در جمع 10 اثر برتر جشنواره بین المللی پوستر فرانسه قرار گرفت.

215 اثر به جشنواره رسانه و میراث کُردستان ارسال شد

سنندج - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان گفت: 215 اثر به دبیرخانه جشنواره رسانه و میراث کردستان ارسال شده اما تا 25 مهر مهلت برای ارسال آثار وجود دارد.

رسانه ها نقش تعیین کننده ای در توسعه گردشگری دارند

همدان- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: رسانه ها نقش تعیین کننده ای در توسعه گردشگری دارند و ایرنا به ‌عنوان رسانه مرجع کشور در مسیر اثرگذاری بیشتر در جامعه حرکت می‌کند.

رسانه ها نقش تعیین کننده ای در توسعه گردشگری دارند

همدان -ایرنا- معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: رسانه ها نقش تعیین کننده ای در توسعه گردشگری دارند و ایرنا به ‌عنوان رسانه مرجع کشور در مسیر اثرگذاری بیشتر در جامعه حرکت می‌کند.

برگزاری جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت از 25 مهر

نخستین جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت در روزهای 25 و 26 مهرماه جاری در سالن همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می‌شود.

برگزیدگان پنجمین جشنواره مطبوعات کرمان آبان معرفی می ‌شوند

کرمان - ایرنا - دبیر پنجمین جشنواره مطبوعات و رسانه های استان کرمان از ارسال 684 اثر در بخش های حرفه ای این جشنواره خبر داد و گفت: برگزیدگان پنجمین جشنواره مطبوعات و رسانه‌ ها در آبان ماه معرفی می‌ شوند.

گذرهای فرهنگ و هنر در همدان ایجاد می‌شود

معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل ارشاد استان همدان از ایجاد گذرهای فرهنگ و هنر در همدان خبر داد.

پنجمین جشنواره مطبوعات خراسان شمالی برگزار می شود

بجنورد- ایرنا- مدیر خانه مطبوعات و رسانه های خراسان شمالی گفت: پنجمین جشنواره مطبوعات و رسانه های استان، پس از 2 سال وقفه، زمستان امسال برگزار می شود.

برگزاری جشنواره فیلم مستند و کوتاه کشورهای اسلامی در همدان

همدان - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از برگزاری جشنواره فیلم مستند و کوتاه کشورهای اسلامی در همدان خبر داد

نفرات برتر جشنواره قصه گویی در آذربایجان غربی معرفی شدند

ارومیه- ایرنا- مرحله استانی بیست و یکمین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان در آذربایجان غربی با حضور 63 نفر در سه بخش رقابتی به مدت 2 روز در ارومیه برگزار شد و با معرفی نفرات برتر به کار خود خاتمه داد.

برگزیده شدن سه اثر ایرانی در جشنواره‌ی دریای خزر

مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها و مطبوعاتی وزارت ارشاد از برگزیده شدن سه اثر ایرانی در جشنواره رسانه‌های دریای خزر به میزبانی آستارخان خبر داد.

نخستین جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت

نخستین جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت در مرکز همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می‌شود.

بررسی راهکارهای کسب‌ درآمد ارزی از نرم‌افزارهای موبایل در جشنواره رسانه‌های دیجیتال

دبیر اجرایی جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت گفت: دو پنل تخصصی صادرات اپلیکیشن‌های موبایل در عصر تحریم و چگونه استارتاپ شویم با حضور سخنرانان و استارتاپ‌ها در مرکز بین‌المللی همایش‌های رازی برگزار می‌شود.

۲۱۵ اثر به جشنواره رسانه و میراث کردستان ارسال شد

سنندج - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان از ارسال ۲۱۵ اثر به دبیرخانه جشنواره رسانه و میراث کردستان خبرداد و گفت: مهلت ارسال آثار تا ۲۵ مهرماه ادامه دارد.

مسابقات مچ اندازی قهرمانی همدان برگزار شد

همدان- ایرنا- رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام همدان گفت: قهرمانان مچ اندازی این استان با برگزاری یک دوره مسابقه به میزبانی سالن شهرداری شهرک مدنی همدان برگزار شد.