ایرنا در جشنواره دین و رسانه همدان برتر شد

همدان - ایرنا - آثار الهام تدین و زهرا زارعی خبرنگاران خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) مرکز همدان برای دومین سال متوالی در جشنواره استانی دین و رسانه عنوان مقام برتر را از آن خود کردند.مطالب مرتبط

3 عنوان برتر جشنواره رسانه ای ابوذر به فارس رسید

شیراز- ایرنا- چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر برگزیدگان خود در سطح ملی را شناخت و در این میان، سه تن از خبرنگاران و عکاسان استان فارس حائز مقام برتر شد.

خبرنگار ایرنا در جشنواره رسانه ای ابوذر برتر شد

شیراز- ایرنا- چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر برگزیدگان خود در سطح ملی را شناخت و در این میان، محمد امین افشارپور خبرنگار ایرنا در شیراز حائز مقام برتر شد.

آثار برتر رسانه‌ها در حوزه آب و برق در جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر تجلیل می‌شود

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر با اشاره به برگزاری چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر گفت: در جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر از آثار برتر رسانه‌ها در حوزه آب و برق تجلیل می‌شود.

نفرات برتر سومین جشنواره رسانه ای ابوذر در قزوین معرفی شدند

قزوین - ایرنا - نفرات برتر سومین جشنواره رسانه ای ابوذر در قزوین با حضور سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنکی و اجتماعی سپاه پاسداران بعدازظهر پنجشنبه معرفی و تجلیل شدند.

بهترین های جشنواره فیلم فجر در همدان اکران می شود

همدان - ایرنا - معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان گفت: دهه فجر امسال 11تا 14 فیلم از بهترین های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در سینماهای همدان اکران می شود.

جشنواره عمار جهاد رسانه ای است

تهران-ایرنا- دبیر نهمین جشنواره فیلم «عمار» گفت: این جشنواره یک پدیده است که به عنوان جهاد رسانه ای پس از سال ها پدید آمد و نقد جسورانه مسایل را هدف قرار داده است.

موفقیت خبرنگاران مهر در جشنواره رسانه‌ای ابوذر آذربایجان شرقی

تبریز - خبرنگاران خبرگزاری مهر توانستند در دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر آذربایجان شرقی رتبه‌های برتر را از آن خود کنند.

خبرنگاران ایرنا در دومین جشنواره رسانه ای ابوذر خوش درخشیدند

تبریز - ایرنا - خبرنگاران ایرنای آذربایجان شرقی در دومین جشنواره رسانه ای ابوذر موفق به کسب عنوان های اول تا سومی این جشنواره شدند.

200 فیلم کوتاه از جشنواره مردمی عمار در همدان اکران شد

مدیر هنر و ادبیات معاونت فرهنگی سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: از ابتدای جشنواره تا امروز 200 کلیپ، نماهنگ و فیلم کوتاه ا ز جشنواره مردمی فیلم عمار در سطح استان همدان اکران شده است.

«موش و گربه» به جشنواره بین المللی تئاتر فجر رفت

همدان - ایرنا - رئیس انجمن هنرهای نمایشی همدان گفت: نمایش «موش و گربه» به کارگردانی فرزاد لباسی به سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه پیدا کرد.

خبرنگاران ایرنا در جشنواره رسانه ای البرز درخشیدند

کرج - ایرنا - سومین جشنواره رسانه ای البرز در حالی به کار خود پایان داد که خبرنگاران ایرنا البرز توانستند نتایج درخشانی از خود برجای گذارند.

خبرگزاری مهر ۲ رتبه برتر در جشنواره «ابوذر» لرستان کسب کرد

خرم‌آباد- خبرگزاری مهر ۲ رتبه برتر در دومین جشنواره رسانه‌ای «ابوذر» لرستان کسب کرد.

خبرنگاران ایرنا در دومین جشنواره رسانه ای ابوذر خوش درخشیدند

تبریز - ایرنا - خبرنگاران ایرنای آذربایجان شرقی در دومین جشنواره رسانه ای ابوذر در این استان موفق به کسب عنوان های اول تا سومی شدند.

رسانه ها در قالب جشنواره آسیب‌شناسی اجتماعی یاریگر می شوند

رشت - ایرنا - معاون امور فرهنگی و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان بیان کرد: فعالان رسانه ای با حضور در جشنواره آسیب شناسی اجتماعی، یاریگر شده و با قلم فاخر خود در کاهش آسیب های اجتماعی یاری رسان می شوند.

برنامه اکران فیلم‌های جشنواره فجر در سینمای رسانه اعلام شد

آیین قرعه کشی برنامه نمایش فیلمهای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در سینمای رسانه با حضور سینماگران و اصحاب رسانه برگزار شد.

سومین جشنواره رسانه ای ابوذر در قزوین به کار خود پایان داد

قزوین- سومین جشنواره رسانه ای ابوذر در قزوین با معرفی ۲۸ اثر برتر به کار خود پایان داد.

آیا اهالی رسانه موافق انتخاب پردیس سینمایی ملت، برای جشنواره فجر هستند؟

پردیس سینمایی ملت در سی و ششمین دوره از جشنواره فیلم فجر میزبان اهالی رسانه و منتقدان سینمایی بود و کیفیت برگزاری جشنواره در این سالن طی یک نظرسنجی مورد ارزیابی قرار گرفت.

ترویج و توسعه کارآفرینی مهم‌ترین هدف برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر

نماینده داوران دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر مازندران با اشاره به این‌که ترویج و توسعه کارآفرینی مهم‌ترین هدف برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر است، گفت: از مهم‌ترین نتایج برگزاری چنین جشنواره‌ای گردآوری و شناسایی 3000 کارآفرین تحت قالب کانون کارآفرینان

اختتامیه جشنواره رسانه‌ای ابوذر

مراسم پایانی سومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر با حضور سردار نقدی، معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سالن استانداری قزوین برگزار شد.

جشنواره کرسی نشینی در همدان

جشنواره کرسی نشینی در حمام تاریخی قلعه همدان برگزار شد.