انتقال سفارت آمریکا به قدس، در راستای نابودی خاورمیانه است

آنکاراـ ایرناـ ایلنور چویک مشاور ارشد اردوغان با انتشار مقاله ای در روزنامه ینی بیرلیک نوشت: ترامپ با انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس شریف، در حال نابود کردن خاورمیانه است.مطالب مرتبط

کردستان| انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس سبب نابودی اسرائیل می‌شود

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: به‌راستی انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس جنایاتی بزرگ برعلیه بشریت و سبب نابودی اسرائیل می‌شود.

انتقال سفارت آمریکا به قدس، اشتباه بزرگی بود

آنکاراـ ایرناـ بینالی یلدریم نخست وزیر ترکیه گفت: انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس، تصمیم بسیار اشتباهی از سوی کاخ سفید بود که موجب متشنج شدن بیشتر خاورمیانه شد.

ترامپ، خطاهای تاریخی آمریکا در خاورمیانه را کامل کرد

تهران - ایرنا - روزنامه آمریکایی واشنگتن پست در تفسیری نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با خارج کردن کشورش از 'برجام' و انتقال سفارت این کشور به 'بیت المقدس'، دومینوی خطاهای تاریخی روسای جمهوری آمریکا در خاورمیانه را تکمیل کرد.

انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس معنایی جز تجاوز به خاک فلسطین ندارد

یکی از اعضای جنبش فتح از کشورهای عرب منطقه خواست که در اعتراض به انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت‌المقدس سفارت‌هایشان را در واشنگتن تعطیل کنند. ]]>

انتقال عجولانه سفارت آمریکا مقدمه ای برای توطئه های بعدی است

هدف از انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس اشغالی ظاهرا محک زدن کشورهای عربی و سازشگران با رژیم صهیونیستی بوده است.

خروج آمریکا از برجام، تاثیرات منفی عمیق در خاورمیانه دارد

آنکاراـ ایرناـ ارمغان کول اوغلو سرلشگر بازنشسته ارتش ترکیه گفت: خروج آمریکا از برجام و انتقال سفارت این کشور از تل آویو به بیت المقدس بی تردید تاثیرات منفی عمیق بر منطقه خاورمیانه دارد و به تشدید بحران منطقه ای دامن خواهد زد.

آمریکا با انتقال سفارت خود به بیت المقدس خوی استکباریش را اثبات کرد

عضو کمیسیون کشاورزی در مجلس گفت: هفته گذشته همزمان با انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس، رژیم جنایتکار و غاصب صهیونیستی با حمایت آمریکا ملت مظلوم فلسطین را به خاک و خون کشید و بار دیگر غیر قانونی بودن خود را اثبات نمود.

تظاهرات مردم مالزی در محکومیت انتقال سفارت آمریکا به قدس

ایرنا -کوالالامپور- صدها نفر از مردم مالزی در نخستین جمعه از ماه مبارک رمضان، پس از اقامه نمازجمعه با حضور در تظاهرات و تجمع مقابل سفارت آمریکا در کوالالامپور ،انتقال سفارت این کشور به قدس را به شدت محکوم کردند.عکس : مریم شفیعی.*10*

نتانیاهو، انتقال سفارت آمریکا به قدس را یک لحظه تاریخی توصیف کرد

نخست‌‌وزیر رژیم صهیونیستی تأکید کرد که انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس یک لحظه تاریخی بود که اسرائیل همیشه آن را به یاد خواهد داشت.

انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس دهن کجی به مسلمانان بود

تهران - ایرنا - رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس را ضد بشری دانست و گفت: این اقدام یک جنایت آشکار و دهن کجی به مسلمانان است.

پیشنهاد ریاض المالکی درباره واکنش به انتقال سفارت آمریکا به قدس

وزیر امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین به کشورهای عربی پیشنهاد کرد، در واکنش به انتقال سفارت آمریکا به قدس سفیران خود را از واشنگتن فراخوانند.

انتقال سفارت آمریکا به قدس «نکبت در نکبت» بود

دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه انتقال سفارت آمریکا به قدس «نکبت در نکبت» بود، گفت: تحولات آینده این حقیقت را عیان خواهد کرد که مذاکره فقط برای وقت تلف کردن است.

مردم مالزی انتقال سفارت آمریکا به قدس را محکوم کردند

کوالالامپور- ایرنا- صدها نفر از مردم مالزی درنخستین جمعه از ماه مبارک رمضان، پس از اقامه نمازجمعه با حضور در تظاهرات و تجمع مقابل سفارت آمریکا در کوالالامپور ،انتقال سفارت این کشور به قدس را به شدت محکوم کردند.

راهپیمایی نمازگزاران تهرانی در محکومیت انتقال سفارت آمریکا به قدس

نمازگران تهرانی بعد از اقامه نماز جمعه با حضور پرشور در راهپیمایی اقدام آمریکا در انتقال سفارت خود به قدس را محکوم کرده و علیه جنایات رژیم صهیونیستی در قدس شعار دادند.

انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس اشتباهی تاریخی بود

آنکاراـ ایرناـ ابراهیم کالین سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه گفت: انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس، یک اشتباه تاریخی بود که موجب شد تا واشنگتن در نگاه فلسطینی ها جایگاه میانجی مذاکرات صلح فلسطین و رژیم صهیونیستی را از دست بدهد.

اراک| انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس ظلم آشکار به جهان اسلام است

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی گفت: توطئه شوم آمریکا و اسرائیل در انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس جنایتی است که در تاریخ باقی می‌ماند و ظلمی آشکار به جهان اسلام است.

انتقال سفارت آمریکا به قدس برای جلب حمایت «آیپک» در انتخابات بعدی

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، جلب حمایت لابی‌های صهیونیستی در انتخابات دوره بعد ریاست جمهوری آمریکا را یکی از دلایل ترامپ برای انتقال سفارت به قدس توصیف کرد.

خیانت آل‌سعود سبب انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف است/ نگرانی مردم از افزایش قیمت‌ کالاهای اساسی

امام جمعه ایلام گفت: خیانت آل سعود و برخی از سران کشورهای مرتجع عربی سبب اصلی انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف است.

آمریکا ماهیت خود را با انتقال سفارت به بیت المقدس نشان داد

یزد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس برای تثبیت غاصبان صهیونیستی انجام شد و ماهیت دنیای استکباری علیه مقدسات مسلمین را نشان داد.

کردستان| ماموستا شیرزادی: انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف اهانت به مسلمانان است

امام جمعه مریوان گفت: انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف نهایت بی‌شرمی و اهانت به مسلمانان جهان اسلام است.