انتقال سفارت آمریکا به قدس، در راستای نابودی خاورمیانه است

آنکاراـ ایرناـ ایلنور چویک مشاور ارشد اردوغان با انتشار مقاله ای در روزنامه ینی بیرلیک نوشت: ترامپ با انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس شریف، در حال نابود کردن خاورمیانه است.مطالب مرتبط

پایان دادن به کار «آنروا» در راستای طرح «خاورمیانه بزرگ» است

یکی از مقامات حماس در لبنان تأکید کرد اقدام آمریکا در قبال «آنروا» به نفع طرح «خاورمیانه بزرگ» صورت گرفت و تکمیل گام‌های قبلی در همین راستا است.

هدف امریکا نابودی ایران است

نقوی‌حسینی: هدف آمریکا نابودی "انقلاب اسلامی" است؛ توافق و کنوانسیون بهانه است

هدف امریکا نابودی ایران است

نقوی‌حسینی: هدف آمریکا نابودی "انقلاب اسلامی" است؛ توافق و کنوانسیون بهانه است

کمتر از 12 دقیقه خاورمیانه را از شر آمریکا نجات می‌دهیم‌

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رئیس جمهور آمریکا می‌گوید «ایران در عرض ۱۲ دقیقه می‌تواند خاورمیانه را اشغال کند» این اعتراف دشمن حاکی از قدرت ماست اما باید بداند ما هرگز خاورمیانه را اشغال نخواهیم کرد و با قدرتمان می‌توانیم در کمتر از

روسیه و مصادره منافع مشترک - بهرام امیراحمدیان*

روسیه در خلاء بوجود آمده از حضور آمریکا در خاورمیانه قصد آن دارد که با ورود به این منطقه جای پای اتحاد شوروی را در منطقه خاورمیانه دنبال کند؛ اما نه روسیه، اتحاد جماهیر شوروی است و نه خاورمیانه، خاورمیانه دوره جنگ سرد.

ترامپ: اگر من نبودم؛ ایران خاورمیانه را می‌گرفت!

رئیس جمهوری آمریکا در راستای بزرگنمایی دستاوردهای دولت خود مدعی تضعیف قدرت منطقه‌ای ایران شد.

چاک هاگل: معلوم نیست سیاست آمریکا در خاورمیانه چیست!

وزیر دفاع سابق آمریکا گفت، نمی‌داند هدف سیاست خارجی کشورش در خاورمیانه یا هرجای دیگر چیست و آمریکا نمی‌تواند با دو هزار سربازش در سوریه، همه طرف‌های دیگر از جمله نیروهای ایرانی را از این کشور خارج کند.

توضیحات مقام سفارت ایران در ترکیه درباره اتفاق امروز به تسنیم

یکی از مقامات سفارت با رد هر گونه حمله انتحاری یا بمب گذاری در سفارت گفت: برخلاف شایعات و مطالب مطرح شده هیچگونه حمله‌ای صورت نگرفته و هیچ تهدیدی متوجه سفارت نشده و پلیس ترکیه بیرون سفارت تدابیر امنیتی ایجاد کرده است.

نام خیابان سفارت جدید آمریکا در آنکارا به نام «مالکوم ایکس» تغییر می‌کند

طرح تغییر نام خیابانی که ساختمان سفارت جدید آمریکا در آنکارا در آن قرار دارد در شورای شهرداری پایتخت ترکیه مورد تصویب قرار گرفت.

تهران| نقوی‌حسینی: هدف آمریکا نابودی "انقلاب اسلامی" است؛ توافق و کنوانسیون بهانه است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به دشمنی‌های آمریکا با ملت ایران گفت: توافق و کنوانسیون بهانه است چراکه هدف آمریکا از دشمنی با ایران نابودی انقلاب اسلامی است.

اقتدار ایران مانع رخنه آمریکا در خاورمیانه می شود

سمنان - ایرنا - نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی گفت: اقتدار ایران مانع رخنه و نفوذ ایالات متحده آمریکا برای آتش افروزی و جنایت در منطقه خاورمیانه می شود.

کری: با خروج آمریکا از برجام احتمال جنگ در خاورمیانه بسیار بیشتر شده است

وزیر خارجه سابق آمریکا هشدار داد که خروج آمریکا از برجام احتمال جتگ در خاورمیانه را بسیار بیشتر کرده است.

تجمع مقابل سفارت و کنسولگری عربستان در آمریکا در حمایت از خاشقجی+فیلم

شماری از فعالان سیاسی آمریکا در مقابل سفارت عربستان در واشنگتن و کنسولگری این کشور در نیویورک در حمایت از جمال خاشقجی تجمع کردند.

تظاهرات فعالان سیاسی آمریکا مقابل سفارت عربستان در واشنگتن

شماری از فعالان سیاسی آمریکا در اعتراض به ناپدید شدن روزنامه نگار سعودی در ترکیه، مقابل سفارت عربستان در واشنگتن تظاهرات کردند.

انتقاد سنای افغانستان از تعلل دولت در موضوع انتقال جنجگویان خارجی

شماری از نمایندگان سنای افغانستان اعلام کردند که دولت در راستای ممانعت از انتقال جنگجویان داعشی از عراق و سوریه به افغانستان اقدامی انجام نداده است.

«اون» برای تایید نابودی مرکز آزمایش اتمی از بازرسان دعوت کرد

وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد: رهبر کره شمالی از بازرسان برای تایید فرایند نابودی مرکز آزمایش اتمی این کشور دعوت کرده است.

خبر بمب گذاری و تخلیه سفارت ایران در ترکیه کذب محض است

تهران - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه ادعای بمب گذاری انتحاری در سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکارا و تخلیه آن را تکذیب کرد و گفت کارکنان سفارت ما در سلامت و امنیت کامل در محل کار خود حضور دارند و مشغول کار روزانه خود هستند.

ˈآتش خودیˈ علت نابودی اف-16 بلژیک

دلیل نابودی جنگنده اف-16 ارتش بلژیک در آتش سوزی روز پنج شنبه، شلیک نیروهای خودی اعلام شد.

تکذیب خبر بمب‌گذاری و تخلیه سفارت ایران در ترکیه/ پرسنل سفارت در سلامت و امنیت کامل هستند

در پی ادعای بمب گذاری انتحاری در سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکار و تخلیه آن، سخنگوی وزارت امور خارجه این خبر را تکذیب کرد.]]>

فروپاشی دلار آمریکا ذخیره کنندگان دلار را به خطر می اندازد

مقاله نویس رای الیوم: فروپاشی دلار آمریکا منجر به فروپاشی نظام مالی و اقتصادی جهان و نابودی ثروت کسانی خواهد شد که ثروتشان را به صورت دلار آمریکا نگهداری می کنند.