انتقال سفارت آمریکا به قدس درگیری در منطقه را تشدید می کند

آنکاراـ ایرناـ هاکان چاووش اوغلو معاون نخست وزیر ترکیه گفت: اعلام قدس به پایتختی رژیم صهیونیستی و انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به این شهر در واقع لگد زدن به میز مذاکرات صلح است که بحران و درگیری در منطقه خاورمیانه را تشدید می کند.مطالب مرتبط

انتقال سفارت آمریکا به قدس درگیری در منطقه را تشدید می کند

آنکاراـ ایرناـ هاکان چاووش اوغلو معاون نخست وزیر ترکیه گفت: اعلام قدس به پایتختی رژیم صهیونیستی و انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به این شهر در واقع لگد زدن به میز مذاکرات صلح است که بحران و درگیری در منطقه خاورمیانه را تشدید می کند.

انتقال سفارت آمریکا به قدس، افراطی گری را تشدید می کند

آنکاراـ ایرناـ ابراهیم کیراس روزنامه نگار، نویسنده و مشاور نشر روزنامه استار با انتشار مقاله ای در روزنامه کارار ترکیه نوشت: اعلام قدس به پایتختی رژیم صهیونیستی و انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس باعث تشدید افراطی گری در جهان و افزایش جنگ در م

انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس معنایی جز تجاوز به خاک فلسطین ندارد

یکی از اعضای جنبش فتح از کشورهای عرب منطقه خواست که در اعتراض به انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت‌المقدس سفارت‌هایشان را در واشنگتن تعطیل کنند. ]]>

آمریکا و رژیم صهیونیستی از تداوم جنگ در منطقه تغذیه می کنند

آنکاراـ ایرناـ روزنامه نگاران و کارشناسان سیاسی ترک ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه و انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس، تداوم اختلافات میان کشورهای اسلامی و تشدید جنگ و خونریزی در منطقه را عاملی برای تغذیه آمریکا و رژیم صهیونیستی خوا

ویتنام: انتقال سفارت آمریکا به قدس نگران کننده است

کوالالامپور- ایرنا- وزارت امور خارجه ویتنام با صدور بیانیه ای انتقال سفارت آمریکا به قدس را نگران کننده دانست و اعلام کرد این کشور نماینده ای در مراسم انتقال سفارت آمریکا به قدس نداشته است.

السیسی: انتقال سفارت آمریکا به قدس باعث بی‌ثباتی در منطقه می‌شود

رئیس جمهور مصر در واکنش به اقدام آمریکا در انتقال سفارت خود به بیت‌المقدس گفت که این اقدام آمریکا باعث بی‌ثباتی می‌شود.

تجمع اعتراضی در واکنش به انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس

تعدادی از دانشجویان و شهروندان تهرانی در اعتراض به انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس، چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت، مقابل لانه جاسوسی (سفارت سابق آمریکا) تجمع کردند.

خروج آمریکا از برجام، تاثیرات منفی عمیق در خاورمیانه دارد

آنکاراـ ایرناـ ارمغان کول اوغلو سرلشگر بازنشسته ارتش ترکیه گفت: خروج آمریکا از برجام و انتقال سفارت این کشور از تل آویو به بیت المقدس بی تردید تاثیرات منفی عمیق بر منطقه خاورمیانه دارد و به تشدید بحران منطقه ای دامن خواهد زد.

واکنش دیرهنگام رئیس‌جمهور مصر به انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی

رئیس‌جمهور مصر در واکنشی دیرهنگام در قبال مساله انتقال سفارت ایالات متحده از تل آویو به قدس اشغالی اعلام کرد که این اقدام آمریکا باعث بی‌ثباتی منطقه خواهد شد.

دنباله روی گواتمالا از تصمیم غیرقانونی آمریکا برای انتقال سفارت به قدس اشغالی

2 روز پس از اقدام جنجالی و غیرقانونی آمریکا در انتقال سفارت از تل آویو به شهر بیت المقدس، گواتمالا نیز سفارت خود را به قدس شریف منتقل کرده است.

انتقال عجولانه سفارت آمریکا مقدمه ای برای توطئه های بعدی است

هدف از انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس اشغالی ظاهرا محک زدن کشورهای عربی و سازشگران با رژیم صهیونیستی بوده است.

انتقال سفارت آمریکا به قدس، اشتباه بزرگی بود

آنکاراـ ایرناـ بینالی یلدریم نخست وزیر ترکیه گفت: انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس، تصمیم بسیار اشتباهی از سوی کاخ سفید بود که موجب متشنج شدن بیشتر خاورمیانه شد.

سیسی: انتقال سفارت به قدس باعث بی‌ثباتی می‌شود

رئیس‌جمهوری مصر به انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس واکنش نشان داد.

هدف از انتقال سفارت آمریکا به قدس، نابودی مقدسات است

رهبر جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی، اقدامی خصمانه است که مقدسات امت اسلامی را هدف قرار داده است.

واکنش «السیسی» به انتقال سفارت آمریکا پس از سه روز!

رییس‌جمهوری مصر پس از گذشت سه روز از انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی، سرانجام به این اقدام ایالات متحده واکنش نشان داد.]]>

آمریکا با انتقال سفارت خود به بیت المقدس خوی استکباریش را اثبات کرد

عضو کمیسیون کشاورزی در مجلس گفت: هفته گذشته همزمان با انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس، رژیم جنایتکار و غاصب صهیونیستی با حمایت آمریکا ملت مظلوم فلسطین را به خاک و خون کشید و بار دیگر غیر قانونی بودن خود را اثبات نمود.

تظاهرات مردم مالزی در محکومیت انتقال سفارت آمریکا به قدس

ایرنا -کوالالامپور- صدها نفر از مردم مالزی در نخستین جمعه از ماه مبارک رمضان، پس از اقامه نمازجمعه با حضور در تظاهرات و تجمع مقابل سفارت آمریکا در کوالالامپور ،انتقال سفارت این کشور به قدس را به شدت محکوم کردند.عکس : مریم شفیعی.*10*

انتقال سفارت آمریکا به قدس، در راستای نابودی خاورمیانه است

آنکاراـ ایرناـ ایلنور چویک مشاور ارشد اردوغان با انتشار مقاله ای در روزنامه ینی بیرلیک نوشت: ترامپ با انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس شریف، در حال نابود کردن خاورمیانه است.

رهبر انصارالله یمن انتقال سفارت آمریکا به قدس را محکوم کرد

عبدالملک الحوثی: اقدام آمریکا در قدس قابل پیش بینی بود؛ آمریکا در هر اتفاقی که در فلسطین و منطقه روی می دهد، همدست اسرائیل است.

نتانیاهو، انتقال سفارت آمریکا به قدس را یک لحظه تاریخی توصیف کرد

نخست‌‌وزیر رژیم صهیونیستی تأکید کرد که انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس یک لحظه تاریخی بود که اسرائیل همیشه آن را به یاد خواهد داشت.