طرح ضیافت الهی در کرمانشاه اجرا می شود

کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه کرمانشاه، با بیان اینکه در 20 بقعه استان به مناسبت ماه مبارک رمضان افطاری ساده بر پا می شود، به جزییات طرح ضیافت الهی و آیین های ویژه در سطح بقاع متبرکه و مناطق محروم استان پرداخت.مطالب مرتبط

بازیکنان پرسپولیس و خوردبین در ضیافت ناهار برانکو

ضیافت ناهار پرسپولیسی‌ها با حضور سرپرست پیشین این تیم برگزار شد.

قنبرپور: ضیافت ناهار برای تیم لازم بود/ بازیکنان فقط درددل کردند

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برگزاری ضیافت ناهار اقدام خوبی از سوی برانکو بود.

ضیافت ناهار اعضای تیم فوتبال پرسپولیس

کادرفنی پرسپولیس تصمیم به برگزاری ضیافت ناهار برای افزایش روحیه بازیکنان تیمش دارد.

برانکو برای پرسپولیسی‌ها ضیافت برگزار می‌کند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قصد دارد برای بازیکنانش ضیافت ناهاری برگزار کند.

پنج برنامه شاخص فرهنگی ذر کرمانشاه اجرا می شود

کرمانشاه - ایرنا - تفاهم نامه همکاری و اجرای پنج برنامه شاخص فرهنگی ملی و استانی روز چهارشنبه به امضای تعدادی از مدیران استان کرمانشاه رسید.

مسعود کیمیایی به تماشای «ضیافت»ی دیگر رفت

مسعود کیمیایی در اجرای هنرمندان نمایش «ضیافت‌شبانه‌ای برای شبنم» به تماشای این نمایش نشست. 

شناخت بیشتر مسئولیت دانشجوی انقلابی با اجرای طرح ضیافت رضوی

رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: طرح ضیافت رضوی به دنبال آن است که مسئولیت دانشجوی انقلابی بیشتر شناخته شود و دانشجویان بتوانند نقش انقلابی خود را به خوبی ایفا کنند.

اینجا حرم امن الهی است، از آمریکا نترس!

سرش را می‌آورد بیخ گوشم و می‌گوید: «آمریکا». خنده‌ام می‌گیرد. زائر اهل گینه، وسط حرم امن الهی، جرات ندارد به یک ایرانی بگوید آمریکا به شما ظلم کرده.

سفر استاندار به شهرستان کنگاور

ایرنا - کرمانشاه - هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه به منظور بازدید از چند طرح عمرانی در دست اجرا به شهرستان کنگاور سفر کرد. (عکاس: مجید رحمتی)

طرح آموزش مهارتی سیار در روستاهای کرمانشاه اجرا می شود

قصرشیرین - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای کرمانشاه ، از اجرای طرح آموزش مهارتی سیار با هدف مهارت آموزی افراد جویای کار در روستاهای این استان خبر داد.

شناخت و مبارزه با دشمن از تکالیف الهی است

امام جمعه موقت بیرجند گفت: شناخت و مبارزه با دشمن تکالیف الهی است که توصیه زیادی در اسلام به آن شده است.

استاندار بر تسریع در اجرای طرح های عمرانی کنگاور تاکید کرد

کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه روز شنبه در سفر به شهرستان کنگاور از چندین طرح عمرانی در دست اجرا در این شهرستان بازدید کرد و خواستار تسریع در اجرای طرح ها به منظور بهره مندی مردم از مزیای این طرح ها شد.

سیلاب برای منابع آب کشور رحمت الهی است

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو با تاکید بر اینکه در شرایط فعلی خشکسالی کشور وقوع سیلاب رحمتی الهی برای منابع آبی کشور است، گفت: هم زیستی با سیلاب بایستی به عنوان یک هدف در پیش روی ما قرار بگیرد.

حادثه رانندگی در شهر کرمانشاه یک کشته بر جا گذاشت

کرمانشاه - ایرنا - مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ، از وقوع یک فقره تصادف در شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: متاسفانه در این حادثه یک تن جان خود را از دست داد.

بزهای آلپ به کرمانشاه می آیند

کرمانشاه - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه اعلام کرد که به زودی نژاد بزهای فرانسوی که در دامنه کوه های آلپ زندگی می کنند در کرمانشاه پرورش داده می شوند.

راه رسیدن به قرب الهی انس با قرآن و درک آموزه‌های قرآنی است

یزد ـ نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: راه رسیدن به قرب الهی، انس با قرآن و رسیدن به مرحله درک آموزه‌های قرآنی است.

نژاد اسب کرد به نام کرمانشاه ثبت خواهد شد

کرمانشاه - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه اعلام کرد که فدراسیون های بین المللی سوارکاری اقدام های مقدمانی برای ثبت اسب کرد را انجام داده اند و بزودی این نژاد ارزشمند به نام ‌کرمانشاه ثبت خواهد شد.

وقوع سیلاب رحمتی الهی برای منابع آبی کشور است

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: در شرایط فعلی خشکسالی کشور وقوع سیلاب رحمتی الهی برای منابع آبی کشور است، لذا هم زیستی با سیلاب بایستی به عنوان یک هدف در پیش روی ما قرار بگیرد.

تکلیف گزینه اصلی شهرداری کرمانشاه امروز مشخص می شود

کرمانشاه - ایرنا - عضو شورای شهر کرمانشاه گفت: اگر اعضای شورا هم‌ نظر باشند در جلسه امروز 'غلامرضا امیری' به عنوان شهردار کرمانشاه انتخاب می شود در غیر اینصورت وی از بین گزینه‌های موجود کنار می رود.

برنج ‌کاران کرمانشاه بر سر دو راهی

کرمانشاه - ایرنا - متولیان منابع آبی استان کرمانشاه تاکنون با کشت برنج با قاطعیت برخورد می کردند اما با دفاع استاندار کرمانشاه از برنج ‌کاران، ابهامات و سوالات جدیدی مطرح شده است.