ورود مکمل های آمریکایی ممنوع شد

تهران- ایرنا- مدیرکل فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو گفت: واردات مکمل های غذایی تولید آمریکا از یکشنبه هفته گذشته به ایران ممنوع شده است.مطالب مرتبط

ممنوعیت واردات ۴۶ قلم مکمل تغذیه‌ای/ عرضه مکمل‌ها بدون نیاز به نسخه

مدیرکل فراورده‌های طبیعی و سنتی سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه واردات مکمل‌های تغذیه‌ای مشابه تولید داخل ممنوع است، تاکید کرد: واردات ۴۶ قلم از مکمل‌هایی که مشابه تولید داخل هستند، ممنوع است.]]>

ممنوعیت واردات 46 قلم مکمل تغذیه‌ای/ عرضه مکمل‌ها بدون نیاز به نسخه

مدیرکل فراورده‌های طبیعی و سنتی سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه واردات مکمل‌های تغذیه‌ای مشابه تولید داخل ممنوع است، گفت: واردات 46 قلم از مکمل‌هایی که مشابه تولید داخل هستند، ممنوع است.

واردات ۴۶ قلم مکمل‌ مشابه تولید داخل ممنوع است

مدیرکل فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو با اشاره به ممنوعیت واردات مکمل‌های تغذیه‌ای مشابه تولید داخل، گفت: واردات ۴۶ قلم از مکمل‌هایی مشابه تولید داخل ممنوع است.

ورود کشتی‌های ایرانی به هیچ یک از بنادر دنیا رسما ممنوع نشده است

معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد که تاکنون هیچ یک از بنادر دنیا به صورت رسمی و مکتوب پهلوگیری کشتی‌های ایرانی و ناوگان کشتیرانی تحت پرچم کشورمان را ممنوع اعلام نکرده‌اند، البته برخی ترمینال‌ها و بنادر خارجی که شرکای آمریکایی د

مکمل های ورزشی از داروخانه ها تامین شود

همدان- ایرنا- کارشناس دارویی اداره نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل معاونت غذا و دارو همدان با بیان اینکه مکمل های ورزشی قاچاق و فاقد مجوز به صورت زیر زمینی و باعنوان مکمل های مجوزدار توزیع می شود، خواستار تهیه این اقلام از داروخانه ها شد.

جمع‌آوری دو مکمل تقلبی تبلیغی در فضای مجازی

اداره‌کل فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو، دستور جمع‌آوری دو فرآورده مکمل شرکت پایدار تاک پاسارگاد را صادر کرد.

دستور جمع‌آوری دو مکمل تقلبی تبلیغی در فضای مجازی

اداره‌کل فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو، دستور جمع‌آوری دو فرآورده مکمل شرکت پایدار تاک پاسارگاد را صادر کرد.

افزایش تنش ها در دریای سیاه با ورود دومین ناو آمریکایی

مسکو - ایرنا - تنش های اخیر روسیه و آمریکا در دریای سیاه که از حدود یک ماه پیش با توقیف سه شناور اوکراینی و 24 ملوان این کشور آغاز شد، با ورود دومین ناو آمریکایی به این پهنه آبی وارد فاز جدیدی شده است.

ورزشکاران مراقب مکمل های تقلبی باشند

این روزها مکمل های ورزشی تقلبی در بازار زیاد شده است.

سناتور آمریکایی مقامات مخابراتی چین را به اعدام تهدید کرد

نیویورک- ایرنا- تعدادی از سناتورهای آمریکایی طرحی دو حزبی ارائه کردند که به موجب آن صادرات قطعات به شرکت های مخابراتی چین که قوانین تحریمی آمریکا را نقض کرده باشند، ممنوع می کند.

وزارت دفاع عراق ورود نیروهای آمریکایی به این کشور را تکذیب کرد

سخنگوی وزارت دفاع عراق ضمن تکذیب ورود نیروهای آمریکایی از سوریه به عراق، افزود آمریکا در عراق پایگاه نظامی هم ندارد.

مکمل ویتامین D فایده ای برای افراد بالای ۷۰ سال ندارد

نتایج یک تحقیق جدید نشان می دهد مکمل های ویتامین D برای افراد بالا ۷۰ سال فایده ندارند.

گمرک:صدور مجوز ورود کالاهای گروه 4 به مناطق آزاد ممنوع است

تهران- ایرنا- گمرک ایران در بخشنامه ای اعلام کرد: گمرکات اجرایی کشور از صدور هرگونه مجوز ترانزیت و ورود کالاهای گروه 4 به مناطق آزاد تجاری– صنعتی و ویژۀ اقتصادی فعلا خودداری کنند.

«اتحادیه میهنی» ورود نیروهای آمریکایی به کرکوک را تأیید کرد

یکی از رهبران اتحادیه میهنی کردستان عراق گفت که نزدیک به هزار نیروی آمریکایی از سوریه به شهرهای کرکوک و موصل عراق وارد شده‌اند.

جشنواره هنر مقاومت و تجسمی فجر مکمل یکدیگرند/ دعوت از کودکان برای بازدید از نمایشگاه

دبیرکل پنجمین جشنواره هنر مقاومت گفت: قصد رقابت با جشنواره تجسمی فجر نداریم؛ جشنواره هنرهای تجسمی فجر و هنر مقاومت مکمل یکدیگرند.

تاثیر مکمل های ویتامین D در کاهش حملات مرگبار بیماران ریوی

مطالعه جدید نشان می دهد مصرف مکمل ویتامین D می تواند حملات مرگبار ریوی را در بیماران مبتلا به «بیماری مزمن انسداد ریوی» کاهش دهد.

ورود ناو آمریکا به دریای سیاه؛ روسیه نظارت می‌کند

کمتر از دو هفته پس از استقرار یک کشتی جنگی نیروی دریایی آمریکا در دریای سیاه، ناوشکن آمریکایی "یواس‌اس دونالد کوک" هم در آنجا مستقر شد و مسکو تاکید دارد فعالیت‌های این کشتی آمریکایی را به دقت زیر نظر گرفته است.

لبنان یک آمریکایی را به دلیل ورود مخفیانه از فلسطین اشغالی دستگیر کرد

بیروت-ایرنا-واحد اطلاعات ارتش لبنان اعلام کرد که یک شهروند آمریکایی را که مخفیانه از فلسطین اشغالی وارد خاک لبنان شد، دستگیر کرد.

رئیس نظارت و ارزیابی سیما: صحبتی از ممنوع‌التصویری زائری و هر فرد دیگری نشده است

رئیس مرکز طرح، برنامه، ارزیابی و نظارت سیما در واکنش به احضار مجری شبکه یک و ممنوع‌التصویری حجت‌الاسلام زائری، گفت: نمی‌دانیم که منشأ خبر احضار علی‌ضیا از کجاست و تصمیم برای ممنوع‌‎التصویری افراد در صداوسیما گرفته می‌شود.

روزی می‌رسد آمریکایی‌ها پنهانی هم نمی‌توانند وارد خاورمیانه شوند

مرند – امام جمعه مرند با اشاره به ورود پنهانی رئیس جمهور آمریکا به عراق گفت: روزی می رسد که آمریکایی ها به صورت پنهانی و شبانه هم نخواهند توانست وارد منطقه خاورمیانه شوند.