ورود مکمل های آمریکایی ممنوع شد

تهران- ایرنا- مدیرکل فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو گفت: واردات مکمل های غذایی تولید آمریکا از یکشنبه هفته گذشته به ایران ممنوع شده است.



مطالب مرتبط

ورود خودرو به نقش جهان ممنوع، به جز...

ورود خودرو به میدان نقش‌جهان، این میراثی جهانی از چهارسال پیش ممنوع است مگر اینکه هزار و یک اما و اگر وجود داشته باشد که هربار به بهانه‌ای هوای میدان را دود بگیرد.

واکنش واشنگتن به ممانعت رژیم صهیونیستی از ورود دانشجوی آمریکایی به اسرائیل

آمریکا اعلام کرد که این کشور از آزادی بیان حمایت کرده و مخالف ممنوع الورودی دانشجوی اهل فلوریدا به سرزمین‌های اشغالی است.

حمایت واشنگتن از "آزادی بیان" بعد از ممانعت رژیم صهیونیستی از ورود دانشجو آمریکایی

آمریکا اعلام کرد که این کشور از آزادی بیان حمایت کرده و مخالف ممنوع الورودی دانشجوی اهل فلوریدا به سرزمین‌های اشغالی است.

صدور یا عدم صدور مجوز ورود به دانشجوی آمریکایی‌ به اسرائیل مربوط است

در حالی که یک دانشجوی آمریکایی منتقد رژیم صهیونیستی چند روزی است که اجازه ورود به سرزمین‌های اشغالی را نمی‌یابد، وزارت خارجه آمریکا نیز این موضوع را در حوزه اختیارات تل‌آویو دانسته است.

ورود بدون ویزا به صربستان برای ایرانی‌ها ممنوع شد

دولت صربستان ورود بدون ویزای ایرانیان به خاک این کشور را لغو کرد.

دانشجوی آمریکایی به جرم حمایت از تحریم اسرائیل از ورود به اراضی اشغالی محروم شد

رژیم صهیونیستی یک دانشجوی آمریکایی را به حمایت از طرح خروج سرمایه‌ از این رژیم و اعمال تحریم‌هایی علیه آن با هدف مقابله با پایان یافتن اشغال اراضی فلسطینی‌ها متهم کرده و به او اجازه ورود به فلسطین را نداد.

زیر آفتاب باید رفت!

به گفته محققان، مکمل‌های ویتامین D برای افرادی که دارای کمبود این ویتامین نیستند، هیچ منفعت خاصی ندارد. آنها در بررسی‌های خود دریافتند که مکمل‌ها باعث بهبود سلامت استخوان و جلوگیری از شکستگی نمی‌شوند و جای جذب این ویتامین از طریق نور خورشید را نمی‌گیرند.

یک دیپلمات سابق آمریکایی: خاشقجی در ساختمان کنسولگری به قتل رسیده است

یک دیپلمات سابق آمریکایی معتقد است که روزنامه‌نگار منتقد سعودی پس از ورود به کنسولگری عربستان در ترکیه به قتل رسیده است.

بررسی پیش فرض های ورود ترکیه به بازار مکمل های غذایی ایران

عضو هیات رئیسه مجمع واردات گفت: اگر تجار ترکیه ای می خواهند در این زمینه با ایران همکاری کنند، باید فکری به حال ارتقای GMP خطوط تولیدی خود کنند و یا اینکه با ایرانی ها سرمایه گذاری مشترک راه بیاندازند

دادگاهی در اسرائیل ممنوعیت ورود دانشجوی آمریکایی را تأیید کرد

فوق برنامه های آموزشی باید مکمل برنامه های رسمی باشد

تبریز - ایرنا - فرماندار ویژه میانه گفت: فوق برنامه های آموزشی دانش آموزان باید مکمل برنامه های آموزش رسمی باشد.

سناتورهای آمریکایی خواستار تحقیق درباره سرنوشت خاشقچی شدند

تهران – ایرنا – 22 سناتور آمریکایی روز چهارشنبه در نامه‌ای به «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا خواستار تحقیق درباره سرنوشت «جمال خاشقچی» روزنامه‌نگار منتقد آل‌سعود شدند که از زمان ورود به کنسولگری عربستان در ترکیه، ناپدید شده است.

اینجا تتو و ریش‌های مدل‎دار ممنوع هستند!

در تیمی که سیلویو برلوسکونی و آدریانو گالیانی، سران سابق میلان در اختیار دارند قوانین جدیدی وضع شده که بر اساس آن تتو و ریش‎های مدل‎دار برای بازیکنان ممنوع شده است.

نویسنده آمریکایی: چرا دنیا از ما آمریکایی‌ها متنفر است؟

یک نویسنده آمریکایی که به کشورهای خارجی زیادی سفر کرده، انگیزه تنفر خارجی‌ها از آمریکایی‌ها به ویژه در سال‌های اخیر را تشریح می‌کند.

فامیل ‌گرایی ممنوع!

روزنامه کیمیای وطن روز چهارشنبه در ستون سرمقاله خود مطلبی را با عنوان ' فامیل ‌گرایی ممنوع! ' به قلم مظفر حاجیان منتشر کرد.

فعالیت ٩ صرافی ممنوع شد

تهران- ایرنا- بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: فعالیت ٩ شرکت صرافی به دلیل رعایت نکردن ضوابط و مقررات در خرید و فروش ارز ممنوع شد.

گردهمایی «خود تحریمی ممنوع» در قم

قم -ایرنا -گردهمایی «خود تحریمی ممنوع» با حضور جمعی از نمایندگان مجلس، کارشناسان اقتصادی و حقوقی، نخبگان سیاسی و تشکل های حوزوی و دانشگاهی شامگاه شنبه در مسجد امیرالمؤمنین(ع) قم برگزار شد.

گردهمایی «خود تحریمی ممنوع» در قم

قم -ایرنا -گردهمایی «خود تحریمی ممنوع» با حضور جمعی از نمایندگان مجلس، کارشناسان اقتصادی و حقوقی، نخبگان سیاسی و تشکل های حوزوی و دانشگاهی شامگاه شنبه در مسجد امیرالمؤمنین(ع) قم برگزار شد.

استفاده از اولین قطعه چاپ ۳ بعدی در ناو آمریکایی

ناو آمریکایی هری اس.ترومن میزبان اولین سوپاپ چاپ ۳بعدی در ناوهای آمریکایی خواهد بود.

واردات مداد ممنوع شد + اسناد

وزیر صنعت، معدن و تجارت ، واردات مداد و مداد رنگی با توجه به ظرفیت‌های تولیدی ایجاد شده به منظور تامین کل نیاز کشور را ممنوع اعلام کرد.