برترین های انتخابی بدمینتون جوانان معرفی شدند

تهران- ایرنا- «علیرضا کرمی» از استان تهران در قسمت یک نفره و «صالح سنگتراش» و «محمدمهدی میرشکاری» از استان سیستان وبلوچستان در قسمت 2 نفره به مقام قهرمانی مسابقات انتخابی تیم ملی بدمینتون جوانان ایران دست یافتند.



مطالب مرتبط

برترین‌های ووشوی بانوان قم معرفی شدند

قم - برترین‌های ووشوی بانوان قم در ۳ رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان معرفی شدند.

بدمینتون باز قمی به اردوی انتخابی غرب آسیا دعوت شد

قم - رئیس هیئت بدمینتون استان قم از دعوت از بدمینتون باز نوجوان قمی به اردوی انتخابی غرب آسیا خبر داد.

تهران، قهرمان بدمینتون دانشجویان پسر کشور

تیم‌های برتر مسابقات بدمینتون پسران دانشجو کشور در شیراز معرفی شدند.

برترین های مسابقات تکواندوی لیگ منطقه 5 کشور معرفی شدند

اصفهان- ایرنا- تیم های خردسالان مرودشت، شهرضا و شیراز به عنوان برترین های مسابقات تکواندوی لیگ منطقه پنج کشور معرفی شدند.

برترین های مسابقات تکواندوی لیگ منطقه 5 کشور معرفی شدند

اصفهان- ایرنا- تیم های خردسالان مرودشت، شهرضا و شیراز به عنوان برترین های مسابقات تکواندوی لیگ منطقه پنج کشور معرفی شدند.

معرفی برترین بانوان پینگ پنگ باز استان سمنان

برترین های مسابقات آزاد تنیس روی میز بانوان استان سمنان در رده های سنی نونهالان ، نوجوانان و بزرگسالان در شاهرود معرفی شدند.

معرفی برترین های لیگ برتر و دسته یک پرش با اسب

برترین های مسابقات لیگ برتر و دسته یک پرش با اسب کشور در اصفهان معرفی شدند.

پایان رقابت‌های تکواندو، تنیس روی میز، بدمینتون و شطرنج المپیاد ورزشی دانشجویان

نفرات و تیم‌های برتر رشته‌های تکواندو، تنیس روی میز، شطرنج و بدمینتون چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر سراسر کشور در شیراز معرفی شدند.

نتایج المپیاد دانشجویان پسر در رشته های تکواندو، تنیس روی میز، بدمینتون و شطرنج

نفرات و تیم‌های برتر رشته‌های تکواندو، تنیس روی میز،شطرنج و بدمینتون چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر سراسر کشور در شیراز معرفی شدند.

برترین های مسابقات ورزشی هفته خبرنگار در همدان معرفی شدند

همدان- ایرنا- مسابقات ورزشی گرامیداشت هفته خبرنگار امروز (دوشنبه) با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.

3 مسافر بازی‌های المپیک جوانان مشخص شدند

با برگزاری مسابقات انتخابی درون اردویی تیم ملی تکواندو دختران ترکیب تیم ملی اعزامی به المپیک جوانان آرژانتین مشخص شد.

چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان کشور| پایان رقابت‌های تکواندو، تنیس روی میز، بدمینتون و شطرنج

نفرات و تیم‌های برتر رشته‌های تکواندو، تنیس روی میز، شطرنج و بدمینتون در چهاردهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر سراسر کشور در شیراز معرفی شدند.

معرفی برترین های مسابقات قرآنی وزارت نیرو در سمنان

برترین های مسابقات  قرآنی وزارت نیرو در استان سمنان معرفی شدند.

برترین های چهارمین جشنواره شعر و سرود کیش معرفی شدند

کیش – ایرنا – چهارمین جشنواره ملی شعر و سرود کیش با معرفی آثار و شاعران برگزیده در قالب های مختلف شعری پایان یافت.

معرفی برترین های جشنواره سراسری تئاتر بچه‌های مسجد

سیزدهمین جشنواره سراسری تتاتر مردمی بچه‌های مسجد با معرفی برترین‌ها در قزوین پایان یافت .

قهرمانان کشتی فرنگی جوانان خراسان رضوی معرفی شدند

مشهد- ایرنا- مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی جوانان خراسان رضوی جام 'استاد حسین معرب' در مشهد روز جمعه با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

تجلیل از 15 فرمانده و مدیر ارشد نزاجا

برترین های هشتمین جشنواره "مالک اشتر" سطح پنج درمرکز آموزش توپخانه اصفهان معرفی شدند.

قهرمانان تیراندازی ناشنوایان معرفی شدند

تهران- ایرنا- سومین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی کشور ناشنوایان از صبح امروز (یکشنبه21 مرداد ماه ) در تهران آغاز شد و دقایقی قبل با معرفی برترین هایی کشور به کار خود پایان داد.

المپیاد ورزشی دانشجویان پسر/معرفی برترین‌های مسابقات شطرنج برق آسا

مسابقات شطرنج برق آسا دانشجویان پسر در دانشگاه شیراز با معرفی برترین‌ها به کار خود پایان داد.

برق آساهای شظرنج ایران در زنجان

برترین های شطرنج ایران معرفی شدند.