دولت با امضای موقت موافقتنامه تعرفه‌های ترجیحی اتحادیه اقتصادی اوراسیا موافقت کرد

هیات دولت امروز با امضای موقت موافقتنامه تعرفه‌های ترجیحی اتحادیه اقتصادی اوراسیا موافقت کرد.]]>مطالب مرتبط

ماموریت دولت به 2 وزارتخانه برای تصویب نهایی تجارت ترجیحی با اوراسیا + سند

وزارت خانه های صنعت و امور خارجه بنا به مصوبه هیئت دولت، مجاز شدند نسبت به انجام مذاکره و تصویب نهایی قرارداد تعرفه ترجیحی با اتحادیه اقتصادی اوراسیا اقدام کنند.

موافقت نامه تجارت ترجیحی ایران با کشورهای اوراسیا امضا شد

موافقتنامه ترجیحات تجاری ایران با کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا با حضور محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان در آستانه قزاقستان به امضا رسید.

ایران و اوراسیا موافقت نامه تجارت ترجیحی امضا کردند

تهران- ایرنا- موافقت نامه تجارت ترجیحی ایران با کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا با حضور محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان در آستانه (پایتخت قزاقستان) به امضا رسید.

موافقت نامه تجارت ترجیحی ایران با کشورهای اوراسیا امضا شد

موافقت نامه ترجیحات تجاری ایران با کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا، با حضور وزیر صنعت کشورمان در آستانه قزاقستان به امضا رسید.

امضای توافقنامه تجارت ترجیحی ایران با اوراسیا

توافقنامه ترجیحات تجاری ایران با کشور‌های عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا با حضور وزیر صنعت به امضا رسید.

توافقنامه موقت تجارت ترجیحی ایران با اوراسیا امضا شد

توافقنامه ترجیحات تجاری ایران با کشور‌های عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا با حضور وزیر صنعت به امضا رسید.

آغاز رقابت در «اوراسیا»

موافقت‌نامه موقت تجارت ترجیحی ایران با کشورهای اوراسیا در آستانه قزاقستان به امضا رسید؛ کاهش پرداخت‌های گمرکی یکی از مزایای این موافقت‌نامه است که این امکان را به طرفین می‌دهد که بتوانند از تخفیف‌های گمرکی برای صادرات به کشورهای عضو استفاده کنند.

هدف‌گذاری برای تجارت ۸ میلیارد دلاری با اتحادیه اقتصادی اوراسیا/ ۲۴۶ قلم کالای ایران مشمول تعرفه ترجیحی

رئیس اتاق مشترک ایران و قزاقستان گفت: مراودات بانکی بزرگترین مشکل برای برقراری روابط تجاری ایران با کشورهای عضو منطقه اوراسیا است.

اتحادیه اقتصادی اوراسیا؛ فرصتی طلایی برای ایران

عضویت ایران در اتحادیه اقتصادی اوراسیا، به کشورمان کمک خواهد کرد که از فشار تحریم‌های اقتصادی غرب علیه خود بکاهد.

کشورهای اتحادیه اوراسیا در پی فرصتهای بازار ایران هستند

مسکو - ایرنا - تیگران سرکیسیان رئیس کمیسیون اقتصادی اتحادیه اوراسیا اعلام کرد: کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا به لغو تحریم ها در مورد ایران علاقه مند هستند تا بتوانند در بازار ایران موقعیتی برای خود به دست بیاورند.

توافقات ایران-اوراسیا با خروج آمریکا از برجام؛ پیام مسکو به واشنگتن چه بود؟

کارشناس سیاسی روس امضای توافق‌نامه اتحادیه اقتصادی اوراسیا با «تهران» بعد از یک هفته از خروج آمریکا از برجام، حاوی پیام‌های مهمی از سوی کرملین به کاخ سفید است.

قزاقستان، بلاروس و روسیه ماهواره مشترک می‌سازند

در چارچوب برنامه‌های مشترک ذیل اتحادیه اقتصادی اوراسیا، سه کشور قزاقستان، بلاروس و روسیه موافقتنامه‌ای برای ساخت ماهواره به امضا رساندند.

منطقه آزاد تجاری ایران و اوراسیا تشكیل می شود/ فصل جدید همكاری‌های اقتصادی در منطقه

عضو كمیسیون اقتصادی مجلس از انعقاد تفاهم‌نامه هیئت پارلمانی و اقتصادی جمهوری اسلامی ایران با پنج كشور منطقه اوراسیا (روسیه، بلاروس، قراقستان، قرقیزستان و ارمنستان) خبر داد.

افزایش 43 درصدی سرمایه‌گذاری‌ اعضای اوراسیا در قزاقستان

حجم سرمایه‌گذاری‌ کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا در قزاقستان در سال 2017 افزایش 43 درصدی داشته و به 1.3 میلیارد دلار رسیده است.

مسائل اقتصادی در مذاکرات اتحادیه اروپا درباره ایران تقدم دارد/ باید به ملاحظات امنیتی آمریکا توجه کنیم

وزیر خارجه لهستان با اشاره به عملکرد کمپانی‌های اروپایی بعد از امضای توافق هسته‌ای و ورود به بازار ایران گفت: لهستان حس می‌کند ملاحظات اقتصادی در گفت‌وگوهای اتحادیه اروپا تقدم پیدا کرده‌است. در خلال مذاکرات در اتحادیه اروپا، ما بر نیاز به لحاظ کردن انگیزه

جنگ تجاری تلافی جویانه اتحادیه اروپا علیه آمریکا

اتحادیه اروپا فهرستی از کالاهایی که ممکن است در واکنش به تعرفه بر واردات آلومینوم و فولاد به آمریکا مشمول تعرفه شوند، در اختیار سازمان تجارت جهانی قرار داد.

ترامپ وضع تعرفه بر واردات خودرو را بررسی می کند

تهران – ایرنا – روزنامه وال استریت ژورنال به نقل از مقام های اقتصادی آمریکا نوشت که دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور در حال بررسی طرحی برای وضع تعرفه بر واردات خودرو است.

هند و اتحادیه اروپا برای تلافی تعرفه‌های آمریکا اقدام کردند

برای تلافی تعرفه‌های وضع شده از سوی رییس‌جمهور آمریکا برای واردات فولاد و آلومینیوم، هند و اتحادیه اروپا لیستی از کالاهای آمریکایی را به سازمان تجارت جهانی ارائه کرده‌اند.

آمریکا تعلیق تعرفه های تجاری علیه چین را تایید کرد

تهران- ایرنا-به دنبال واکنش های تند دولت چین به تصمیم آمریکا مبنی بر تعرفه های جدید این کشور بر بیش از یکهزار و 300 محصول وارداتی از چین، واشنگتن این تعرفه ها را تعلیق کرد.

صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور

زخمی بودن ولیعهد سعودی، موافقت صدر با تمدید نخست وزیری العبادی، نه کنگره به ترامپ، ظرفیت اقتصادی کشور گروگان برجام زدگی دولت، نمیتوان دور کشور دیوار کشید، صف آرایی 3 قوه علیه ابر چالش های اقتصادی، ورود همزمان با جنس مخالف ممنوع، دولت خودرا از تلگرام بازی