صدور بیش از ۱۰ میلیون کد سهامداری

آخرین اطلاعات و آمارهای رسمی منتشر شده نشان می دهد که تعداد کدهای معاملاتی بورسی در سال ۹۷ از مرز ۱۰ میلیون کد سهامداری عبور کرده است.]]>مطالب مرتبط

صدور ۴۳ میلیون و ۵۰۰ هزار کارت هوشمند ملی/افزایش قیمت نداریم

سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور از صدور ۴۳ میلیون و ۵۰۰ هزار کارت هوشمند ملی خبر داد و گفت: قیمت کارت های هوشمند افزایش پیدا نمی کند.

صدور ۱۳۹ میلیون دلار کالا به قطر/ صادرات ۶۱ درصد افزایش یافت

طی نیمه نخست سال جاری، ۱۳۹ میلیون و ۴۱۲ هزار دلار انواع کالا به قطر صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل، رشد ۶۰.۶۳ درصدی داشته است.

صدور ۲ هزار مجوز موکب/ توزیع روزانه ۴.۵ میلیون پرس غذا در اربعین

ایلام-معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با اشاره به اینکه دو هزار مجوز برپایی موکب برای اربعین صادر شده است، گفت: در روز بیش از چهار میلیون و ۵۰۰ هزار پرس غذا توزیع می شود.

صدور مجوزغیرقانونی نصب دکل/ تهران دوباره مزرعه دکل‌ها می‌شود؟

معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران نسبت به صدور مجوز نصب دکل در املاک خصوصی بدون اخذ مجوز از کارگروه صدور مجوز فعالیت سایت، دکل و آنتن هشدار داد.

شرط صدور مجوز واردات شیر خشک/ هنوز مجوزی صادر نشده است

سخنگوی سازمان غذا و دارو، در واکنش به واردات ۲ میلیون قوطی شیر خشک، توضیحاتی ارائه داد.

مراکز صدور روادید اربعین تا چه ساعتی باز هستند؟

دبیر ستاد مرکزی اربعین با بیان اینکه محدودیتی در صدور ویزای اربعین وجود ندارد، به ساعت فعالیت مراکز صدور روادید برای زائران اربعین حسینی اشاره کرد.

کارنامه بانک مرکزی در تامین ارز واردات

بر اساس آمارهای رسمی، از زمان صدور بسته سیاستی جدید ارزی خود در مردادماه تا هجدهم مهرماه، سه میلیارد و ۳۸۸ میلیون یورو ارز از صادرکنندگان خریداری کرده است.

صدور 3 میلیون و 13 هزار کارت ملی در اصفهان؛ رسوب 100 هزار کارت ملی

مدیر کل ثبت احوال استان اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر یکصد هزار کارت ملی هوشمند در ادارت ثبت احوال اصفهان رسوب شده است، گفت: 3 میلیون و 13 هزار کارت ملی از ابتدای طرح تا پایان شهریور سال جاری در استان اصفهان صادر شده است.

تاکید بر ادامه مراقبت قضات از اطفال پس از صدور حکم

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: باید در دعاوی مربوط به اطفال و نوجوانان وارد حوزه مراقبت پس از صدور احکام شویم تا با صدور حکم کار اصلاح و تربیت و نظارت بر اطفال در جامعه پایان نیابد و قضات همراه والدین و مشاورین به این امر کنند.

آغاز صدور روادید اربعین/ صدور روادید طی 24 ساعت

دبیر ستاد مرکزی اربعین با اعلام خبر آغاز رسمی صدور روادید اربعین گفت: روادید کسانی که ثبت نام کرده‌اند 24 ساعته آماده خواهد شد.

دریافت 40 میلیون تومان اضافه از ثبت‌نام‌کنندگان خودرو به بهانه گرانی دلار

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از صدور حکم الزام به تحویل خودرو و جریمه 3 میلیاردی یک نمایندگی خودرو خبر داد.

مراقبت پس از صدور حکم در دادگاه اطفال ادامه یابد

معاون اجتماعی قوه قضاییه گفت: حوزه مراقبت پس از صدور حکم در دادگاه اطفال ادامه یابد تا با صدور حکم ، کار نظارت بر رفتار و تربیت کودکان پایان نیابد.

مراکز صدور ویزای اربعین به ۲۴ نقطه در کشور افزایش یافت+اسامی

امسال به منظور تسهیل روند صدور ویزای اربعین حسینی، تعداد مراکز صدور ویزا به ۲۴ نقطه در کشور افزایش یافته است.

صدور روادید اربعین در تبریز و قم و شیراز در حال تسریع است

دبیر کمیته کنسولی ستاد اربعین گفت: صدور روادید در شهر های قم ، تبریز و شیراز با مشکل مواجه شده بود که در حال تسریع صدور است.

پیمان معادی «فردی» را می‌سازد/ صدور مجوز برای ۳ فیلمنامه دیگر

شورای صدور پروانه ساخت در جلسه اخیر با چهار فیلمنامه موافقت کرد.

از سرگیری صدور ویزای اربعین/ روادید زائران کمتر از 2 ساعت صادر می‌شود

دبیر ستاد مرکزی اربعین با اشاره به دلیل توقف صدور ویزای اربعین در روزهای اخیر، گفت: صدور ویزای زائران از امروز آغاز می‌شود و روادید زائرانی که تاکنون نام‌نویسی کرده‌اند، در دو ساعت صادر می‌شود.

صدور گذرنامه با ارز دیجیتالی در ونزوئلا!

گزارش‌ها حاکیست که شهروندان ونزوئلایی باید به منظور پرداخت هزینه صدور و تمدید گذرنامه از ارزدیجیتالی اختصاصی دولت این کشور استفاده کنند.

ممنوعیت صدور پروانه تا ۵ سال صحت ندارد

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران گفت: شورا و شهرداری اختیار اینکه محدودیتی برای صدور پروانه ساخت ایجاد کنند، ندارند.

مابه‌ التفاوت هزینه صدور روادید زائران اربعین بازگردانده می‌شود

رییس اداره گذرنامه و روادید وزارت امور خارجه در مورد کاهش قیمت صدور روادید عراق در ایام اربعین حسینی در طی چند روز اخیر، گفت: براساس این کاهش در حال حاضر هزینه صدور روادید حدود 235 هزار تومان شده است و به کسانی که به قیمت 375 هزار تومان ویزا دریافت کرده‌ا

خودرو 140 میلیون تومانی در بازار آشفته 400 میلیون فروخته شد

تهران ـ ایرنا ـ استاندار تهران با ابراز نارضایتی از افتادن نبض بازار در اختیار عده ای سودجو و بی ریشه گفت: افرادی با یک گوشی موبایل و استفاده از یک نرم افزار شبکه اجتماعی بازار را متشنج کردند به گونه ای که خودرو140 میلیون تومانی را 400 میلیون فروختند.