صدور بیش از ۱۰ میلیون کد سهامداری

آخرین اطلاعات و آمارهای رسمی منتشر شده نشان می دهد که تعداد کدهای معاملاتی بورسی در سال ۹۷ از مرز ۱۰ میلیون کد سهامداری عبور کرده است.]]>مطالب مرتبط

صدور ۱۰۵ میلیون نسخه الکترونیک

مدیرکل دفتر راهبری سیستم‌های سازمان تامین اجتماعی، از صدور بیش از ۱۰۵ میلیون نسخه الکترونیک خبر داد.]]>

صدور ۱۰۵میلیون نسخه الکترونیک/کاهش خطاهای پزشکی

مدیرکل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی، از صدور بیش از ۱۰۵ میلیون نسخه الکترونیک خبر داد.

فرخزاد چهارصد میلیون دلاری در زندان است

دادستان تهران از رییس اتاق بازرگانی کشور خواست که در صدور کارت‌های بازرگانی به میزان وظیفه‌ای که دارد ایفای نقش کند و گفت:‌ متهمی به نام فرخزاد که 400 میلیون دلار ارز 4200 تومانی گرفته و اکنون در زندان است، سواد زیادی ندارد.

اعطای چهارصد میلیون دلار ارز دولتی به فردی کم ‌سواد به نام فرخزاد/ متهم در زندان است

دادستان تهران از رییس اتاق بازرگانی کشور خواست که در صدور کارت‌های بازرگانی به میزان وظیفه‌ای که دارد ایفای نقش کند و گفت:‌ متهمی به نام فرخزاد که 400 میلیون دلار ارز 4200 تومانی گرفته و اکنون در زندان است، سواد زیادی ندارد.

مردم مراقب شرکت‌های مدعی سهامداری در بورس‌های غربی باشند

مدیرحقوقی و انتظامی سازمان بورس هشدار داد:مردم در مواجهه با شرکت‌هایی که با اخذ پول از مردم وعده سرمایه گذاری آنرا در بورس نزدک، ارزهای دیجیتال و انرژی‌های جدید می دهند باید مراقب باشند، اینها حتی از سازمان های نظارتی غربی مجوز فعالیت ندارند.

صدور مجوز کیمیایی، نجفی و... / شورجه غایب بود

شورای صدور پروانه ساخت در جلسه اخیر با چهار فیلمنامه موافقت کرد.

بررسی وضعیت خاک کشور

از وسعت 165 میلیون هکتاری کشور، 1 / 89 میلیون هکتار فاقد خاک است و تنها ایران 9/ 75 میلیون هکتار خاک دارد که از این میزان هم فقط 5/ 18 میلیون هکتار برای کشت مورد استفاده قرار می گیرد.

تشرف 27 میلیون زائر به مشهدمقدس/حضور 3 میلیون آن زائران غیرایرانی

مدیرکل هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: در 9 ماهه امسال 27 میلیون و 400 هزار زائر در مشهدالرضا(ع) داشتیم که از این تعداد 3 میلیون آن زائران غیرایرانی بودند.

قیمت هرکیلوگرم زعفران 10 تا 11.5 میلیون تومان شد

مدیر عامل سازمان تعاون روستایی گفت:قیمت هر کیلوگرم سوپر نگین 10 میلیون تا 11 میلیون و پانصد هزار تومان، نگین 9 میلیون تا 9 میلیون و پانصد هزار تومان و سر گل از قرار هر کیلو 8میلیون و ششصد هزار تومان است.

فیلم مسعود کیمیایی پروانه ساخت گرفت/ صدور مجوز برای ۳ اثر دیگر

شورای صدور پروانه ساخت در جلسه اخیر خود با چهار فیلمنامه موافقت کرد.

بیش از 45 میلیون سهم در بورس خوزستان مبادله شد

اهواز - ایرنا - 45 میلیون و 121 هزار سهم، حق تقدم و اوراق به ارزش 151 میلیارد و 416 میلیون ریال در معاملات هفته گذشته بورس منطقه ای مبادله شد.

5 میلیون تن محصولات پلیمری در 9 ماهه 97 تولید شد

تهران- ایرنا- معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن وتجارت میزان تولید محصولات پلیمری پتروشیمی از آغاز امسال تا پایان آذرماه را پنج میلیون تن اعلام کرد و گفت: در دوره 12 ماهه پارسال 6 میلیون و 700 هزار تن پلیمر تولید شد که سه میلیون و 500 هزار تن در داخل کشور

صدور 2000 اخطاریه زیست محیطی در 9 ماه

معاون فنی اداره کل محافظت محیط زیست استان اصفهان از صدور هزار و 978 اخطاریه محیط زیستی خبر داد و گفت بازدیدها به صورت شبانه روزی در حال انجام است.

قیمت روز مسکن 1397/10/28| قیمت خانه در شوش متری 5 میلیون، جوادیه 5.5 میلیون تومان

بررسی قیمت روز مسکن در تهران حاکی از آن است که در شهرک نفت یک واحد مسکونی 62 متری به قیمت 680 میلیون تومان و آپارتمان 70 متری 2 ساله به قیمت 340 میلیون تومان معامله شده است.

واکسیناسیون بیش از 10 میلیون نوبت دام در چهارمحال و بختیاری

شهرکرد- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی چهارمحال وبختیاری تعداد دام سبک و سنگین موجود در استان را بیش از 2.5 میلیون راس عنوان کرد و گفت: با حمایت مالی دولت، طی 9 ماه امسال 10 میلیون و 500 هزار نوبت واکسن علیه انواع بیماری دامی انجام شد.

9 میلیون سهم در تالار بورس سیستان و بلوچستان معامله شد

زاهدان - ایرنا - مدیر بورس منطقه ای سیستان و بلوچستان گفت: این مجموعه اقتصادی در یک هفته گذشته 9 میلیون و717 هزار و 62 سهم و حق تقدم به ارزش افزون بر 44 میلیارد و 600 میلیون ریال از میان 122 شرکت داد و ستد کرد.

ماهانه پنج میلیون بشکه نفت و میعانات گازی در بورس انرژی عرضه می شود

تهران- ایرنا- نایب رییس کمیسیون تلفیق مجلس گفت: وزارت نفت مکلف شد در سال آینده حداقل دو میلیون بشکه نفت خام سبک، دو میلیون بشکه نفت خام سنگین و یک میلیون بشکه میعانات گازی پارس جنوبی را ماهانه در رینگ صادارت بورس انرژی عرضه کند.

حمایت «ماهاتیر محمد» از عدم صدور روادید برای ورزشکاران صهیونیست

نخست وزیر مالزی از عدم صدور روادید برای ورزشکاران رژیم صهیونیستی در رقابت‌های جهانی پارا شنا ۲۰۱۹ در کشوش حمایت کرد.

گسترش روند تامین و صدور حواله‌های ارزی

رئیس کل بانک مرکزی در جلسه با اقتصاددانان گفت: بر اساس اقدامات انجام شده، روند تامین و صدور حواله‌های ارزی از طریق کشورهای مختلف بسط یافته است.

صدور مجوز توسعه واحد گاو شیری برای "زقیام"

ناشر کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان از صدور مجوز توسعه یک واحد گاو شیری 1100 راسی در مورچه خورت خبر داده است.