لازمه حمایت از کالای ایرانی تولید با کیفیت برترو قیمت مناسب است

سنندج-مدیرکل استاندارد کردستان یکی از لازمه های اصلی حمایت از کالای ایرانی را تولید با کیفیت بهتر و قیمت مناسب عنوان کرد.مطالب مرتبط

توسعه اقتصاد ملی با خرید کالای ایرانی با کیفیت

حمایت از کالای ایرانی با کیفیت برتر و قیمت مناسب گام مهمی برای توسعه وتقویت اقتصاد ملی است.

کواکبیان: مردم کالای با کیفیت داشته باشند کالای خارجی نمی‌خرند

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: اگر کالا گران یا بی کیفیت باشد مردم تشویق نمی شوند تا کالای ایرانی بخرند. قانونش را در مجلس تصویب کردیم تا بر کیفیت کالای ایرانی افزوده شود.

دستگاه‌های دولتی و مردم باید موضوع حمایت از کالای ایرانی را جدی‌تر دنبال کنند

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی گفت که دستگاه‌های دولتی و مردم هنوز بر ضرورت حمایت از کالای ایرانی اهتمام کافی ندارند.

فولادگر: برای تدوین نقش نظام استاندارد در حمایت از کالای ایرانی باید تلاش کرد

نماینده اصفهان در مجلس گفت: از فرصت نامگذاری امسال به حمایت از کالا و تولید ایرانی باید در راستای استانداردسازی استفاده بیشتری می‌شد.

رصد توصیه‌های مقام معظم رهبری در سال "حمایت از کالای داخلی ایرانی" (23)

از نگاه ۲۴ بند سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی؛ اقتصاد را می توان در ۳ کلمه خلاصه کرد که همان شعار سال یعنی "حمایت از کالای ایرانی" است.

رصد توصیه‌های مقام معظم رهبری در سال "حمایت از کالای داخلی ایرانی" (24)

از نگاه ۲۴ بند سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی؛ اقتصاد را می توان در ۳ کلمه خلاصه کرد که همان شعار سال یعنی "حمایت از کالای ایرانی" است.

تاکید بر گفتمان سازی حمایت از کالای ایرانی در مدارس

مشاور وزیر آموزش و پرورش بر پیگیری گفتمان سازی و فرهنگسازی درباره حمایت از کالای ایرانی در میان دانش آموزان و اولیا در سال تحصیلی جدید تاکید کرد.

وزیر صنعت سوریه: قیمت خودروهای ایرانی مناسب است

دمشق- ایرنا- 'مازن یوسف' وزیر صنعت سوریه گفت: قیمت خودروهای شرکت ایرانی (سیامکو) مناسب است و اخیرا 338 دستگاه خودروی پژو وارد این کشور شده است.

تدوین سند حمایت از کالای ایرانی در دستورکار مجلس دانش‌آموزی

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، تدوین سند حمایت از کالای ایرانی، فضای مجازی و تحقق سند تحول بنیادین را از جمله سندهایی دانست که در دستور کار نمایندگان مجلس دانش آموزی است.

قیمت و کیفیت کالا در بازارچه های محلی شیراز اصلاح شود

شیراز-ایرنا- شهردار شیراز گفت: بازارچه های میوه و تره بار این شهر با هدف ارایه خدمات با کیفیت و قیمت مناسب به شهروندان ایجاد شده اند اما کالاهای ارایه شده در برخی از این مکان ها از این 2 ویژگی مهم برخوردار نیستند و این امر نیازمند اصلاح است.

امروزه زمینه برای افزایش تولید داخلی فراهم شده است

قزوین – ایرنا – معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: شرایط فعلی، فرصت خوبی برای افزایش تولید داخلی و حمایت از کالای ایرانی است که باید بیشتر مورد توجه واقع شود.

شعار حمایت ازکالای ایرانی با استانداردسازی محقق می شود

خرم آباد - ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری لرستان گفت: شعار سال حمایت از کالای ایرانی را باید با استاندارد سازی و کیفی سازی به نتیجه برسانیم.

شرایط کنونی بهترین فرصت برای حمایت از کالای ایرانی است

قزوین – ایرنا – معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: تغییرات حوزه ارزی و شرایط اقتصادی کنونی بهترین فرصت برای حمایت بیشتر از برندهای تولید داخل است.

سیاست وزارت ورزش حمایت از کالای داخلی است

وزیر ورزش: سیاست کلی دولت و وزارت ورزش و جوانان حمایت از کالای ایرانی برای رشد و توسعه این بخش است.

تولیدبازی های رایانه ای ایران ازنظر کیفیت وکمیت رشدداشته است

تهران-ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تولید بازی های ایرانی در سال های اخیر روند رو به رشدی از لحاظ سهم بازار، کیفیت و کمیت داشته است.

کالای ورزشی با کیفیت به سبد خانواده های ایرانی راه می یابد

وزیر ورزش و جوانان گفت: بی تردید راه یابی کالاهای ورزشی به سبد خانواده های ایرانی مرهون بالندگی کیفی و طراحی های خلاقانه؛ چشم نواز و هنرمندانه است.]]>

جریان‌سازیِ حمایت از کالای ایرانی با جشنواره ایران ساخت

تهران-ایرنا-دبیر بخش دانش‌آموزی دومین جشنواره ایران‌ساخت گفت: برگزاری جشنواره «ایران ساخت» موجب گفتمان سازی و جریان‌سازیِ حمایت از کالای ایرانی در عرصه دانش آموزی می شود.

قیمت جدید انواع محصولات سایپا به زودی اعلام می‌شود

مدیرعامل سایپا با اعلام اینکه قیمت گذاری خودرو با توجه به تغییرات در نرخ ارز و قیمت حامل های تولید به سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان واگذار شده است، گفت: به محض تصویب سازمان حمایت قیمت های جدید اعلام عمومی خواهد شد.

تولید 18 کالای صنعتی منفی شد+ جدول

مطابق آمار تا پایان تیرماه امسال از مجموع 31 کالای صنعتی تولید 18 کالا رشد منفی را به خود اختصاص داده است.

تولید دستمال کاغذی و پوشک شبانه‌روزی شد

چند هفته پیش بود که محصولات سلولزی در بازار نایاب شد و قیمت‌ها به یکباره سیر صعودی به خود گرفت. دستمال کاغذی دو هزار تومانی ۴ هزار تومان شد و پوشک بچه هم از ۹۰ هزار تومان عبور کرد. در کمتر از ۲۴ ساعت خانوارهای ایرانی مجبور شدند کالای ۳۰ هزار تومانی را ۶۰