لازمه حمایت از کالای ایرانی تولید با کیفیت برترو قیمت مناسب است

سنندج-مدیرکل استاندارد کردستان یکی از لازمه های اصلی حمایت از کالای ایرانی را تولید با کیفیت بهتر و قیمت مناسب عنوان کرد.مطالب مرتبط

اگر مردم خواهان ارتقای کیفیت محصولات داخلی هستند باید کالای ایرانی بخرند/ اروپاییان به تعهدشان در برجام پایبند نخواهند بود

امام جمعه بندرعباس با اشاره به خرید کالای ایرانی در سال حمایت از کالای ایرانی گفت: اگر مردم ما خواهان ارتقای کیفیت کالای ایرانی هستند باید آن را بخرند تا تولید کننده مجبور به افزایش کیفیت بشود دراین صورت صنعت و کشاورزی ماندگار خواهند شد.

یکی از کالاهای خواب با کیفیت ایرانی را کدام برند تولید می‌کند؟

برند ویستر یکی از باکیفیت‌ترین تشک، بالش و کالای خواب را با براساس استانداردهای روز دنیا و با قیمت بسیار مناسب تولید می‌کند.

تمایل ۶۳ درصد مردم به خرید کالای ایرانی

وزیر کار گفت: براساس نظر سنجی های­ انجام شده ۶۳ درصد مردم به شرط بالا رفتن کیفیت و قیمت مناسب آمادگی دارند کالای ایرانی مصرف کنند.

تمایل ۶۳ درصد مردم به خرید کالای ایرانی

وزیر کار: براساس نظر سنجی های­ انجام شده ۶۳ درصد مردم به شرط بالا رفتن کیفیت و قیمت مناسب آمادگی دارند کالای ایرانی مصرف کنند.

حمایت از کالای ایرانی ، از حرف تا عمل

فروشندگان با فروش کالاهای با کیفیت و متنوع ایرانی می توانند علاوه بر اشتغالزایی از تولید کنندگان کشورمان نیز حمایت کنند.

معرفی کالای ایرانی به نام کالای هندی و ترکی

برندهای معروف ایرانی و محصولات با کیفیت در کشور به‌دلیل نبود حمایت‌های لازم به ورشکستگی کشیده شده است، چرا که منفعت‌طلبی برخی تولیدکنندگان به‌واسطه کاهش کیفیت مدتی پس از سود در بازار سبب عدم اعتماد به برندهای ایرانی شده است.

استاد دانشگاه شریف: کاهش تصنعی دلار به ضرر تولید داخل است

استاد دانشگاه صنعتی شریف گفت: تعیین قیمت ارز کلیدی ترین متغیر در حمایت از کالای ایرانی است و تا زمانی که این متغیر اصلاح نشود نمی توان انتظار داشت تولید کالای ایرانی توسعه یابد.

ذائقه مردم افغانستان پذیرای کالای ایرانی است

هرات - ایرنا - رئیس و عضو «اتحادیه پیشه وران» استان هرات افغانستان خواستار توسعه و گسترش همکاری های این اتحادیه با اتاق اصناف جمهوری اسلامی ایران شد و گفت: ذائقه مردم افغانستان پذیرای کالای ایرانی با توجه به کیفیت مناسب و قیمت رقابتی آن است.

چوبی که تولیدکنندگان می‌خورند

«حمایت از کالای ایرانی» و به تبع آن ارتقاء کیفیت تولیدات و فرهنگ ملی استفاده از کالاهای داخلی از ارکان و شاخصه مهم اقتصاد مقاومتی است بنابراین می‌طلبد در گام نخست با حمایت از تولید اعتماد عمومی را جلب کرد.

نظام بانکی چه نقشی در ارتقای جایگاه کالای ایرانی در بازارهای داخلی و خارجی دارد؟

بانک‌ها می‌توانند از طریق ارائه تسهیلات ارزان قیمت و حمایت و تامین مالی برد-برد با ارائه خدمات و محصولات با کیفیت در احیای کسب و کارهای ایرانی، بسیار موثر باشند.]]>

تنوع و کیفیت؛ درد و درمان کالای وطنی

همدان - ایرنا - تنوع و کیفیت کالای وطنی درد مشترک تولید کننده و مصرف کننده ها است؛ دردی که ریشه صنعتگر را خشک و مشتری ایرانی را با تولید داخلی بیگانه می کند؛ دردی که باید درمانش را در ریشه هایش یافت.

حمایت از کالای ایرانی مستلزم مبارزه با کالای قاچاق است

استاندار سمنان گفت : حمایت از کالای ایرانی، تقویت تولید و اشتغال را به دنبال دارد و این کار مستلزم مبارزه با کالای قاچاق است.

بسیاری از ناکارآمدی‌های اقتصادی ربطی به تحریم‌ ندارد/ بهترین فرصت برای حمایت از کالای داخلی فراهم شد

یک استاد اقتصاد دانشگاه بالابردن کیفیت تولید داخل و حمایت از کالای ایرانی را بهترین اقدام در شرایط معلق ماندن برجام برشمرد و گفت: بعضی ناکارآمدی‌ها و خسران‌هایی که به تحریم ارتباط داده می‌شود در واقع هیچ ارتباطی به تحریم ندارد.

حمایت از کالای ایرانی؛ روزگار کیف و کفش

حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی موجب افزایش اشتغال و کاهش بیکاری، تقویت بنیان‌های اقتصاد مقاومتی، افزایش صادرات و کاهش تورم می‌شود.

اظهارات رییس صداوسیما درباره حمایت از کالای ایرانی

رییس سازمان صداوسیما با تاکید بر اینکه این رسانه حمایت از کالای ایرانی را سرلوحه کار خود قرار داده است، گفت: رسانه ملی، رسانه توسعه‌محور و پیشرفت‌مدار است و در خدمت همه نهادها در راستای حمایت از تولید ملی است.

خرید کالای ایرانی به شرط کیفیت مطلوب

کالای ایرانی را به شرط کیفیت مطلوب ، خریداریم ، این خواسته‌ای است که بیشتر مردم به آن تاکید دارند.

وقتی کالای داخلی در انبار کارخانه‌ها خاک می‌خورد!/ عرض‌اندام تولید داخلی مقابل کالاهای لوکس خارجی در سایه حمایت مسؤولان

ضرورت حمایت ملت و مسؤولان ایرانی از چرخه‌ تولید و کالای ایرانی راه‌حل اساسی برای حرکت و جهش اقتصاد کشور است، اما اگر نیم‌نگاهی حتی به لوازم زندگی خود و البته محیط کار داشته باشیم، متوجه این امر می‌شویم که انواع کالاهای لوکس و ضروری در خانه‌های‌مان جا خوش

بیرجند|حمایت از کالای ایرانی چشم انتظار تدبیر مسئولان

«حمایت از کالای ایرانی» عنوانی است که توسط مقام معظم رهبری برای نامگذاری سال 97 انتخاب شده و به ذنبال آن ایشان از مردم و مسئولان خواستند تا با حمایت از کالای ایرانی زمینه اشتغالزایی هرچه بیشتر نیروی کار در کشور را فراهم کنند.

چرا دستور آتش زدن کالای قاچاق روی زمین ماند؟ به غلط در گوش مردم فرو کردند که کالای ایرانی کیفیت ندارد+فیلم

مدیرعامل شرکت سرم آرا با اعلام اینکه واردات کاشی و سرامیک تزیینی را به صفر رساندیم گفت: 400 میلیون متر مربع کاشی در انبارها خاک می خورد و دلیلش این است که به غلط در گوش مردم فرو کردند که کالای ایرانی کیفیت ندارد.

بررسی حمایت از کالای ایرانی در حوزه وزارت نیرو روی میز مجلس

بررسی حمایت از کالای ایرانی در حوزه وزارت نیرو روی میز مجلس شورای اسلامی قرار گرفته و در هفته جاری کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم (44) قانون اساسی با حضور مسئولان امر، به این موضوع می پردازد.