حمایت دولت تایلند از مواضع برجامی ایران

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: مبنای بسیاری از نابرابری‌ها نظام بین‌الملل بی‌اخلاقی و رفتارهای خارج از هنجارهای مقبول بین‌المللی و عدم التزام به تعهدات پیشین است.مطالب مرتبط

حمایت کویت از مواضع پادشاه سعودی در موضوع قتل خاشقجی

یک منبع وزارت خارجه کویت از حمایت این کشور از مواضع اتخاذ شده توسط شاه سعودی در پرونده روزنامه‌نگار منتقد این کشور خبر داد. ]]>

نماینده ویژه دولت انگلیس :با برنامه ضد برجامی آمریکا مخالفیم

حریف تدارکاتی تیم فوتبال ایران به تایلند باخت

تهران- ایرنا- تیم فوتبال ترینیداد و توباگو که قرار است در دیداری تدارکاتی به مصاف ایران برود، مقابل تایلند شکست خورد.

لغو اردوی مشترک بوکسور‌های ایران و تایلند

اردوی مشترک و تدارکاتی تیم ملی بوکس ایران با تایلند که قرار بود از امروز برپا شود، لغو شد.

مقابله تایلند با مهاجرانی که این کشور را گذرگاه می دانند

کوالالامپور- ایرنا - مسئولان اداره مهاجرت تایلند اعلام کردند: قوانین سختگیرانه ای برای مهاجران غیرقانونی که قصد ورود به کشورثالت از طریق تایلند و گردشگرانی که اقامت بیش از حد مجاز در روادید خود در این کشور دارند ، اعمال می شود.

دولت تایلند بافساد راهبان بودایی مقابله می کند

کوالالامپور-ایرنا- دادگاههای دولتی تایلند در 2 سال اخیر تعدادی از راهبان بودایی را به جرم فساد اخلاقی و اقتصادی محکوم به حبس های طولانی مدت کرده و در تازه ترین مورد یکی از رهبران بودایی را به جرم تجاوز به کودکان به 16 سال حبس محکوم کرد.

ضرورتِ برآورده شدنِ سهم دولت در حمایت از تئاتر خصوصی

هیئت مدیره‌ کانون ملی منتقدان تئاتر ایران در بیانه‌ای خواهان حمایت دولت از بخش خصوصی تئاتر شد.

همراهی اروپایی‌ها و آسیایی‌ها در حمایت از برجام

اتحادیه اروپا و نمایندگانی از آسیا قصد دارند با شرکت در اجلاس مشترکی در بروکسل، برنامه‌های خود را برای حمایت از توافق هسته‌ای ایران و مقابله با سیاست‌های دولت آمریکا هماهنگ کنند.

حزب بارزانی هم حمایت خود را از دولت آتی عراق اعلام کرد

حزب دموکرات کردستان که تاکنون از به رسمیت شناختن دولت آتی عراق سر باز زده بود، از موضعگیری خود عقب نشینی و اعلام کرد از کابینه آتی به رهبری عبدالمهدی حمایت می‌کند.

ضرورت حمایت دولت از قشر‌های کم درآمد

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور با اشاره به شرایط اقتصادی ماه‌های اخیر گفت: حمایت دولت از قشر‌های کم درآمد در این شرایط ضروری است.

سنایی:مواضع ایران و روسیه در مسائل کلیدی مطابقت دارد

مسکو -ایرنا - سفیر ایران در روسیه بار دیگر بر حق ایران برای خروج از برجام در صورت سودمند نبودن آن برای تهران تاکید کرد و گفت: مواضع ایران و روسیه در مسائل کلیدی جهان با یکدیگر مطابقت دارد.

یک طلا و یک نقره برای نماینده ایران در مسابقات پرورش اندام کاپ آزاد تایلند

نماینده کشورمان موفق به کسب یک طلا و یک نقره در مسابقات پرورش اندام کاپ آزاد تایلند شد.

گیلان|‌ عزم دولت برای ایجاد تغییرات مدیریتی مورد حمایت مجلس است

عضو هیئت رئیسه مجلس با تأکید بر حمایت مجلس از دولت برای ایجاد تغییرات مدیریتی گفت: استعفای و جابه‌جایی برخی وزرا توسط دولت به معنای دور زدن مجلس نیست. ‌

دولت از تولیدکنندگان و کارآفرینان حمایت کند

یزد - ایرنا - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: در جنگ اقتصادی اخیر اسکتبار جهانی علیه نظام اسلامی ، اولویت دولت باید مبتنی بر حمایت از تولیدکنندگان و کارآفرینان داخلی باشد.

رهبر انقلاب شخصاً در مورد لوایح تصمیم‌گیری نمی‌کنند/ایشان از مواضع خود عدول نکرده‌اند

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه رهبر انقلاب از مواضع خود درمورد پیوستن به کنوانسیون‌ها عدول نکرده‌اند،‌ گفت: رهبر انقلاب این حق را به مجلس می‌دهند لوایحی که دولت قصد به تصویب رساندن آن را دارد، از کانال قانونی عبور کند.

تعهدات برجامی ایران کامل بوده است/ تحریم‌های ضدایرانی لغو شوند

شرکت کنندگان نشست «گفتگوی آسیا -اروپا» (آسِم) در پایتخت بلژیک خواستار لغو تحریم های ضدایرانی شدند.

ایران در صدد تضمین رعایت حقوق کودکان و پرورش آن‌ها در فضای عاری از خشونت است

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی مواضع کشورمان در خصوص حقوق کودکان را در کمیته حمایت از حقوق کودکان اتحادیه بین‌المجالس جهانی بیان کرد.

اسلام آباد، در برابر زیاده خواهی آمریکا از ایران حمایت کند

اسلام آباد - ایرنا - تحلیلگر ارشد پاکستان و استاد علوم سیاسی دانشگاه علوم و مدیریت لاهور با انتقاد از سیاست های توسعه طلبانه رئیس جمهوری آمریکا در جهان، از دولت پاکستان خواست برابر تحریم های ظالمانه واشنگتن، از ایران حمایت کند.

حمایت اروپا و آسیا از برجام، مخالفت با آمریکا

شرکت کنندگان در اجلاس اروپا-آسیا ضمن حمایت صریح از توافق هسته‌ای ایران، سیاست های اقتصادی دولت آمریکا را محکوم کرده و خواستار چندجانبه گرایی و احترام به قوانین سازمان تجارت جهانی شدند.

ایران درصدد تضمین رعایت حقوق کودکان و پرورش آنها در فضای عاری از خشونت است

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی مواضع کشورمان درخصوص حقوق کودکان را در کمیته حمایت از حقوق کودکان اتحادیه بین‌المجالس جهانی تشریح کرد.]]>