موافقت موقت با امضای موافقتنامه تعرفه‌های ترجیحی اتحادیه اوراسیا

هیات دولت به وزارت صنعت، معدن و تجارت اجازه داد نسبت به انجام مذاکره، پاراف و امضای موقت موافقتنامه تعرفه‌های ترجیحی با اتحادیه اقتصادی اوراسیا اقدام کند.مطالب مرتبط

موافقت نامه تجارت ترجیحی ایران با کشورهای اوراسیا امضا شد

موافقتنامه ترجیحات تجاری ایران با کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا با حضور محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان در آستانه قزاقستان به امضا رسید.

ایران و اوراسیا موافقت نامه تجارت ترجیحی امضا کردند

تهران- ایرنا- موافقت نامه تجارت ترجیحی ایران با کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا با حضور محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت کشورمان در آستانه (پایتخت قزاقستان) به امضا رسید.

ماموریت دولت به 2 وزارتخانه برای تصویب نهایی تجارت ترجیحی با اوراسیا + سند

وزارت خانه های صنعت و امور خارجه بنا به مصوبه هیئت دولت، مجاز شدند نسبت به انجام مذاکره و تصویب نهایی قرارداد تعرفه ترجیحی با اتحادیه اقتصادی اوراسیا اقدام کنند.

آغاز رقابت در «اوراسیا»

موافقت‌نامه موقت تجارت ترجیحی ایران با کشورهای اوراسیا در آستانه قزاقستان به امضا رسید؛ کاهش پرداخت‌های گمرکی یکی از مزایای این موافقت‌نامه است که این امکان را به طرفین می‌دهد که بتوانند از تخفیف‌های گمرکی برای صادرات به کشورهای عضو استفاده کنند.

موافقت نامه تجارت ترجیحی ایران با کشورهای اوراسیا امضا شد

موافقت نامه ترجیحات تجاری ایران با کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا، با حضور وزیر صنعت کشورمان در آستانه قزاقستان به امضا رسید.

امضای توافقنامه تجارت ترجیحی ایران با اوراسیا

توافقنامه ترجیحات تجاری ایران با کشور‌های عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا با حضور وزیر صنعت به امضا رسید.

توافقنامه موقت تجارت ترجیحی ایران با اوراسیا امضا شد

توافقنامه ترجیحات تجاری ایران با کشور‌های عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا با حضور وزیر صنعت به امضا رسید.

هدف‌گذاری برای تجارت ۸ میلیارد دلاری با اتحادیه اقتصادی اوراسیا/ ۲۴۶ قلم کالای ایران مشمول تعرفه ترجیحی

رئیس اتاق مشترک ایران و قزاقستان گفت: مراودات بانکی بزرگترین مشکل برای برقراری روابط تجاری ایران با کشورهای عضو منطقه اوراسیا است.

توافقات ایران-اوراسیا با خروج آمریکا از برجام؛ پیام مسکو به واشنگتن چه بود؟

کارشناس سیاسی روس امضای توافق‌نامه اتحادیه اقتصادی اوراسیا با «تهران» بعد از یک هفته از خروج آمریکا از برجام، حاوی پیام‌های مهمی از سوی کرملین به کاخ سفید است.

کشورهای اتحادیه اوراسیا در پی فرصتهای بازار ایران هستند

مسکو - ایرنا - تیگران سرکیسیان رئیس کمیسیون اقتصادی اتحادیه اوراسیا اعلام کرد: کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا به لغو تحریم ها در مورد ایران علاقه مند هستند تا بتوانند در بازار ایران موقعیتی برای خود به دست بیاورند.

اتحادیه اقتصادی اوراسیا؛ فرصتی طلایی برای ایران

عضویت ایران در اتحادیه اقتصادی اوراسیا، به کشورمان کمک خواهد کرد که از فشار تحریم‌های اقتصادی غرب علیه خود بکاهد.

قزاقستان، بلاروس و روسیه ماهواره مشترک می‌سازند

در چارچوب برنامه‌های مشترک ذیل اتحادیه اقتصادی اوراسیا، سه کشور قزاقستان، بلاروس و روسیه موافقتنامه‌ای برای ساخت ماهواره به امضا رساندند.

جنگ تجاری تلافی جویانه اتحادیه اروپا علیه آمریکا

اتحادیه اروپا فهرستی از کالاهایی که ممکن است در واکنش به تعرفه بر واردات آلومینوم و فولاد به آمریکا مشمول تعرفه شوند، در اختیار سازمان تجارت جهانی قرار داد.

هند و اتحادیه اروپا برای تلافی تعرفه‌های آمریکا اقدام کردند

برای تلافی تعرفه‌های وضع شده از سوی رییس‌جمهور آمریکا برای واردات فولاد و آلومینیوم، هند و اتحادیه اروپا لیستی از کالاهای آمریکایی را به سازمان تجارت جهانی ارائه کرده‌اند.

ژاپن خواهان امضای موافقت نامه صلح با روسیه شد

مسکو-ایرنا-'شینزو آبه' نخست وزیر ژاپن در دیدار با 'ولادیمیر پوتین' رئیس جمهوری روسیه گفت که مساله موافقت نامه صلح با روسیه باید حل شود.

افزایش 43 درصدی سرمایه‌گذاری‌ اعضای اوراسیا در قزاقستان

حجم سرمایه‌گذاری‌ کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا در قزاقستان در سال 2017 افزایش 43 درصدی داشته و به 1.3 میلیارد دلار رسیده است.

موافقت مجلس با فوریت طرحی درباره منع عضویت همزمان اعضای اتحادیه‌های صنفی در شوراها

نمایندگان مجلس با فوریت طرحی موافقت کردند که در صورت تصویب نهایی عضویت همزمان اعضای اتحادیه‌های صنفی در شوراهای شهر و روستا را منع می‌کند.

دلیل مخالفت با تعیین سقف ۳ سال در قراردادهای موقت

رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی می‌گوید نگرانی کارفرمایان درباره‌ی تعیین سقف سه ساله برای قراردادهای موقت بی‌مورد است، چون بحث بر سر کارهای غیرمستمر است. وی معتقد است: وقتی زمان کاری از سه سال فراتر می‌رود منطقی آن است که تا زمان استمرار با کارگر ق

ناتوانی اروپا در حفاظت از منافع خود در جنگ تعرفه‌ها با آمریکا/ طرف مغلوب چگونه از ایران دفاع خواهد کرد؟

اتحادیه اروپا در حالی ادعا می‌کند که برای حفظ برجام در برابر آمریکا می‌ایستد که هنوز نتوانسته است از منافع خود در برابر نقض قوانین سازمان تجارت جهانی توسط آمریکا در اعمال تعرفه گمرکی دفاع کند.

اقدام هند و اتحادیه اروپا برای مقابله با تعرفه‌های آمریکا بر فولاد و آلومینیوم