موافقت موقت با امضای موافقتنامه تعرفه‌های ترجیحی اتحادیه اوراسیا

هیات دولت به وزارت صنعت، معدن و تجارت اجازه داد نسبت به انجام مذاکره، پاراف و امضای موقت موافقتنامه تعرفه‌های ترجیحی با اتحادیه اقتصادی اوراسیا اقدام کند.مطالب مرتبط

ارمنستان ریاست اتحادیه اقتصادی اوراسیا را عهده دار شد

ارمنستان که چهار سال پیش به عضویت اتحادیه اقتصادی اوراسیا درآمد، از تاریخ 1 ژانویه سال جاری به عنوان رئیس این اتحادیه برگزیده شد.

تصویب افزایش تعرفه تبلیغات محیطی در قم

اعضای شورای اسلامی شهر قم با افزایش تعرفه تابلو‌های تبلیغاتی موافقت کردند.

دانمارک: اتحادیه اروپا با تحریم ایران موافقت کرد

وزیر امور خارجه دانمارک مدعی شده اتحادیه اروپا با اعمال تحریم‌های هدفمند علیه ایران به‌دلیل ادعاهای این کشور موافقت کرده است.

ابوالغیط بر ضرورت بازگشت سوریه به اتحادیه عرب تأکید کرد

تهران- ایرنا- «احمد ابوالغیط» دبیرکل اتحادیه که برای شرکت در نشست اقتصادی اتحادیه عرب در بیروت بسر می برد، بار دیگر درباره بازگشت دوباره سوریه به این اتحادیه گفت: در صورت موافقت، تمامی کشورهای عربی با این موضوع، ما فوراً این درخواست را اجرا می کنیم.

شیراز میزبان مسابقات کاراته اوراسیا

رقابت‌های سبک‌های آزاد کاراته بین المللی اوراسیا در شیراز، برگزار خواهد شد.

عضویت در اوراسیا اتفاق خوبی برای حضور در بازارهای آسیای میانه است

رئیس سازمان صنعت ومعدن خراسان‌رضوی گفت: عضویت در اوراسیا و تسهیل حضور ایران در اوراسیا اتفاق خوبی برای شرق کشور و حضور در بازارهای آسیای میانه است.

فروش بنزین در پایانه‌های مرزی با نرخ ترجیحی

بر اساس مصوبه امروز کمیسیون تلفیق، دولت می‌تواند در پایانه‌های مرزی بنزین را به نرخ ترجیحی بفروشد

فرصت "اوراسیا" را از دست ندهیم!

نایب رییس اتاق مشترک ایران و روسیه معتقد است در صورتیکه ایران بتواند در یک مدت زمان کوتاه طوری برنامه‌ریزی کند که از فرصت بازار اوراسیا بهره‌مند شود، می‌توان به زمینه قابل توجه پیش‌ روی بازرگانان ایرانی فکر کرد.

موافقت اتحادیه اروپا با تحریم وزارت اطلاعات ایران

یک رسانه روسی از موافقت اتحادیه اروپا با تحریم وزارت اطلاعات ایران خبر داد.

مقایسه دو بندر چابهار و گوادر از نگاه اوراسیا تایمز

دهلی نو - ایرنا - اوراسیا تایمز نوشت: اهداف پروژه هند در بندر چابهار ایران با بندر گوادر پاکستان که با سرمایه گذاری چین ساخته شده است متفاوت است. اما هند و چین هر دو خواسته های مشابهی را دنبال می کنند که آن تجارت و دسترسی به بازار های جدید است.

دولت می تواند در بازارچه های مرزی بنزین به قیمت ترجیحی عرضه کند

تهران- ایرنا- عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: با تصویب اعضای این کمیسیون دولت در سال 98 می تواند در بازارچه های مرزی کشور به نرخ ترجیحی بنزین ارائه کند و درآمد حاصله از این محل به خزانه واریز شود.

سیاست ترجیحی استفاده از نیروهای بومی هرمزگان پیگیری می شود

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری هرمزگان گفت: برای ما همه، بومی و غیر بومی از حقوق برابر برخوردار است اما به دلیل شرایط خاص کشور سیاست ترجیحی استفاده از نیروهای ماندگار و بومی دراستان پیگیری می شود.

بازرگانان منتظر الحاق ایران به پیمان نامه اوراسیا هستند

تهران- ایرنا- رئیس اتاق مشترک ایران و روسیه گفت: الحاق ایران به پیمان نامه اوراسیا فرصتی استثنایی است که با تصویب و اجرایی شدن آن، بازرگانان ایرانی می توانند با استفاده از انواع معافیت ها و امکان حضور رقابتی، بازار این مناطق را در اختیار گیرند.

موافقت شواری شهر با نظارت اتحادیه بر نمایشگاه‌های خیابانی

تحویل بیش از 125 وسیله تکنیکی نظامی از روسیه به قرقیزستان

یک محموله شامل 125 واحد خودرویی و مهندسی نظامی در چارچوب توافقات صورت گرفته در زمینه گمرکات مرزی اتحادیه اقتصادی اوراسیا، از روسیه به قرقیزستان تحویل داده شد.

راست افراطی آلمان با شعار خروج از اتحادیه اروپا وارد کارزار انتخاباتی می شود

تهران - ایرنا - حزب راست افراطی آلمان موافقت کرد که درصورت تحقق نیافتن خواسته هایش برای اصلاحات در اتحادیه اروپا، با شعار خروج آلمان از این اتحادیه وارد کارزار انتخابات پیش روی پارلمان اروپا شود.

افزایش همکاری‌ اتحادیه انجمن اسلامی دانش‌آموزی با هلال احمر گیلان

رشت- رئیس اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزی گیلان از امضای تفاهم‌نامه‌ باجمعیت هلال احمر استان خبر داد و گفت: این تفاهم نامه با هدف ایجاد تعامل، هماهنگی و هم‌افزایی امضا شده است.

هدف وزارت نیرو از افزایش تعرفه آب و برق چیست؟

افزایش تعرفه مشترکان پرمصرف آب و برق موضوعی است که از مدت‌ها قبل مطرح شده اما نه با هدف ایجاد درآمد کوتاه‌مدت برای این دو صنعت، بلکه طبق گفته‌های وزیر نیرو، هدف دستیابی به درآمد بلندمدت و کلان است.

وزیر خارجه دانمارک اعلام کرد: موافقت اتحادیه اروپا با تحریم ایران

وزیر خارجه دانمارک از اعمال تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه ایران خبر داد.

کارشناس سیاسی: تلاش آمریکا برای ایجاد تفرقه در منطقه اوراسیا