انتقاد از توزیع روزنامه شهرداری تهران در سراسر کشور/ همشهری به نشریات محلی خسارت زده است

نماینده ارومیه در مجلس با انتقاد از توزیع روزنامه همشهری در سراسر کشور، گفت: این اقدام موجب خسارت به نشریات محلی شده است و وزارت ارشاد طی سالیان گذشته از قبول مسئولیت در قبال رسانه‌های محلی شانه خالی می‌کند.مطالب مرتبط

شهردار تهران استعفای مدیرعامل همشهری را نپذیرفت

به گفته رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران، استعفای «مرتضی حاجی» از مدیرعاملی «موسسه همشهری» با مخالفت «محمدعلی افشانی» شهردار تهران مواجه شده است.

نشریات ترکیه در یک نگاه|انتقاد اردوغان از آمریکا در کنگره آکپارتی/ مسئول آمریکا در پرونده سوریه، YPG را تروریست می‌داند

کنگره آک پارتی و تغییرات در کادر آن از جمله مهمترین موضوعاتی بود که نشریات امروز ترکیه به آن پرداختند.

اعتماد مردم به شهرداری از بین رفته/در هرندی هر ۲۰۰ قدم مسجد ساختند/همه تقصیرها را گردن معتادان انداخته‌ایم

فعالان حوزه آسیب‌های اجتماعی و NGOها در پنل نقش مدیریت شهری و آسیب‌های اجتماعی از رویکرد و نگاه شهرداری انتقاد کرده و معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در دفاع از اقدامات شهرداری گفت: ما در سال‌های اخیر همه مسوولیت‌ها را پذیرفته‌ایم اما هیچ نقشی از هزا

عرضه ۲۵ هزار رأس دام عشایری برای ذبح در عید قربان/ اختصاص ۶۴ میلیارد تومان درآمد مالیاتی به عشایر

رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: ۲۰ تا ۲۵ هزار رأس دام عشایری برای ذبح در عید قربان در سراسر کشور توزیع می‌شود که ۶ تا ۷ هزار رأس آن در استان تهران توزیع خواهد شد.

انتقاد از شهرداری تهران مساوی با لغو طرح ترافیک‌ خبرنگاران

ظاهرا ماجراهای شهرداری تهران و معاونت حمل‌ونقل ترافیک آن در "طرح ترافیک خبرنگاران" تمامی ندارد؛ این بار تنبیه یک خبرنگار با لغو سهمیه طرح ترافیکش!

دفتر روزنامه بوستون گلوب تهدید به بمب گذاری شد

تهران - ایرنا - دفتر روزنامه بوستون گلوب که با ابتکار آن بیش از 350 روزنامه آمریکایی در روز پنجشنبه سرمقاله خود را به انتقاد از ترامپ اختصاص داده بودند، تهدید به بمب گذاری شد.

انتقاد رئیس اداره صنعت شهرستان ری از توزیع قطره چکانی موجودی انبارها

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری از واردکنندگان و توزیع کنندگان به سبب توزیع قطره چکانی موجودی انبارهایشان در بازار انتقاد کرد و گفت: این اقدامات با نیت افزایش قیمت انجام می شود.

انتقاد از تصمیم دولت برای واردات تخم مرغ/آیا دستی پشت کار است؟

دبیر انجمن تخم‌مرغ شناسنامه‌دار ایران، ضمن انتقاد شدید از تصمیم دولت برای واردات تخم‌مرغ، گفت: واردات این محصول در سال گذشته، خسارت اقتصادی زیادی به کشور وارد کرد.

پیروزی پرگل سن ایچ مقابل شهرداری

تیم سن ایچ ساوه در یک دیدار پرگل مقابل همشهری خودش یعنی شهرداری ساوه به پیروزی قاطع دست یافت.

سرمقاله 350 روزنامه آمریکایی در انتقاد از رویکرد ترامپ علیه رسانه‌ها

بیش از 350 روزنامه و نشریه آمریکایی در اقدامی هماهنگ با انتشار سرمقاله‌هایی از رویکرد ترامپ در حمله به رسانه‌ها انتقاد کردند.

نشریات ترکیه در یک نگاه|مردم برای فروش دلار در صف ایستادند/حمایت چندین کشور از ترکیه، آمریکا تنها می­‌مانَد

افزایش تنش بین ترکیه و آمریکا و مسائل اقتصادی پیش آمده برای این کشور و نیز حمایت کشورهای مختلف از آنکارا از جمله تیترهای امروز نشریات ترکیه بود.

صادرات قزوین زمین گیر مشکلات پیش پا افتاده

تیتر اول شماره جدید روزنامه همشهری قزوین به مشکلات گمرگی صادرکنندگان این استان اختصاص یافته است.

واکنش مشاور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری به درخواست وکیلی

مشاور معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در یک پیام توییتری به درخواست نماینده مردم تهران و مدیر مسئول روزنامه ابتکار به حذف سهمیه طرح ترافیک دختر این نماینده پاسخ داد. ]]>

توزیع روغن از هفته آینده در بازار/هیجان خرید بالاست

دبیر ستاد حمایت از کالای داخلی شهرداری تهران از توزیع روغن به میزان کافی در بازار خبر داد و گفت: از هفته آینده این کار آغاز می شود.

غنابخشی به نشریات کودکان ضروری است

تهران - ایرنا - شورای رسانه کودک و نوجوان دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات با حضور کارشناسان و فعالان رسانه ای با بررسی محتوایی برخی نشریات فعال حوزه کودک، بر اتخاذ رویکردهای ایجابی، غنابخشی به محتوای رسانه‌ای و ارائه آن در قالب‌های جذاب و متناسب با سنین کو

دشمن خطا کند خسارت زیادی متحمل می شود

رئیس دفتر ارتباطات نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح به دشمنان اخطار می دهند که اگر در صدد وارد کردن خسارت به کشور باشید، خسارت چند برابری بر شما وارد خواهد شد.

دشمن خطا کند خسارت زیادی متحمل می شود

رئیس دفتر ارتباطات نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح به دشمنان اخطار می دهند که اگر در صدد وارد کردن خسارت به کشور باشید، خسارت چند برابری بر شما وارد خواهد شد.

انتقاد عضو شورای شهر به رشوه‌خواری و باجگیری برخی از ماموران شهرداری

عضو شورای شهر تهران نسبت به رشوه‌خواری و باجگیری برخی کارکنان و ماموران فاسد شهرداری تهران واکنش نشان داد.

نشریات ترکیه در یک نگاه|مذاکرات آنکارا-واشنگتن به نتیجه نرسید، دلار باز هم بالا رفت/ اصلی­‌ترین خیابان عفرین، اردوغان نام گرفت

تحریم آمریکا علیه ترکیه و بالا رفتن ارزش دلار در برابر لیره و واکنش مقامات این کشور از جمله تیترهای امروز نشریات ترکیه بود.

ایستگاه میانی حمله زباله قزوین، باشد یا نباشد؟

شماره جدید روزنامه همشهری، وضعیت پروژه انتقال میانی حمل زباله قزوین از داخل شهر به خارج آن را بررسی کرده است.