انتقاد از توزیع روزنامه شهرداری تهران در سراسر کشور/ همشهری به نشریات محلی خسارت زده است

نماینده ارومیه در مجلس با انتقاد از توزیع روزنامه همشهری در سراسر کشور، گفت: این اقدام موجب خسارت به نشریات محلی شده است و وزارت ارشاد طی سالیان گذشته از قبول مسئولیت در قبال رسانه‌های محلی شانه خالی می‌کند.مطالب مرتبط

چاپ نشدن روزنامه جام جم تکذیب شد

تهران – ایرنا – مدیر روابط عمومی روزنامه جام جم ، مشکل فنی دردستگاه چاپ چاپخانه این نشریه را علت پائین آمدن تیراژ روزنامه امروز عنوان کرد و گفت: مشکل برطرف و روزنامه از فردا (دوشنبه 17آبانماه 97) به روال گذشته منتشر و توزیع خواهد شد.

توزیع بیش از صد هزار حلقه لاستیک نرخ دولتی بین رانندگان تاکسی

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور از توزیع بیش از یكصد هزار حلقه لاستیک به رانندگان تاکسی در سراسر کشور با نرخ مصوب دولتی، از سوی این اتحادیه و با همكاری سازمان های تاكسیرانی و مدیریت های حمل و نقل شهرداری ها خبر داد.

انتقاد به اضافه شدن ۱۳ساختار سازمانی جدید به شهرداری تهران

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران نسبت به اضافه شدن ۱۳ ساختار سازمانی جدید به شهرداری تهران در قالب برنامه سوم توسعه انتقاد کرد.

توزیع بیش از صد هزار حلقه لاستیک نرخ دولتی بین رانندگان تاکسی

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور از توزیع بیش از یکصد هزار حلقه لاستیک به رانندگان تاکسی در سراسر کشور با نرخ مصوب دولتی، از سوی این اتحادیه و با همکاری سازمان‌های تاکسیرانی و مدیریت‌های حمل و نقل شهرداری‌ها خبر داد.]]>

توزیع گازوئیل یورو ۴ تا دهه فجر امسال به روزانه ۲۸ میلیون لیتر خواهد رسید

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از توزیع سراسری و گسترده گازوئیل یورو ۴ در کشور خبر داد و گفت: هدف بزرگ این شرکت توزیع ۱۰۰ درصدی گازوئیل یورو ۴ در بخش حمل‌و‌نقل سراسر کشور است.

انتقاد سالاری به ایجاد 13 ساختار جدید در برنامه سوم توسعه شهرداری تهران

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران نسبت به ایجاد 13 ساختار جدید در شهرداری تهران که در برنامه پنج ساله سوم به آن اشاره شده است، انتقاد کرد.

نشریات ترکیه در یک نگاه|احتمال پیشرفت در جریان اعاده گولن به ترکیه/ موسسات پ.ک.ک در عراق تعطیل می‌شوند

تداوم رقابت احزاب برای معرفی نامزدهای انتخابات شهرداری‌ها٬ تیتر مشترک اغلب روزنامه‌های امروز ترکیه است.

نشریات ترکیه در یک نگاه|نشست مهم مقامات نظامی و امنیتی ترکیه در مرز سوریه/ کلچدار اوغلو: شورای عالی انتخابات٬ بی‌طرف نیست

سخنرانی اردوغان در مورد انتخابات و انتقاد او از آمریکا و اروپا به دلیل حمایت از شبکه گولن و پ.ک.ک٬ تیتر مشترک اغلب روزنامه‌های امروز ترکیه است.

بازتاب فرار شاه از ایران در روزنامه ژاپنی

تهران- ایرنا- روزنامه 'ژاپن تودی'، در گزارشی تحت عنوان 'چهل سال پس از فرار شاه ایران' نوشت، چند ماه قبل از فرار شاه و پایان یافتن حکومت 2500 ساله شاهنشاهی، 'احمد شیخ مهدی'، مغازه دار، از شور و شوقی می گوید که سراسر کشور را فرا گرفته و نوید پیروزی انقلاب ا

توزیع محموله‌های پرتقال در سراسر کشور با نرخ مصوب آغاز شد

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از آغاز بارگیری و حمل پرتقال استان مازندران به مقصد استان‌های سراسر کشور، در چارچوب طرح تنظیم بازار میوه روزهای پایانی سال و شب عید خبرداد.

دستورالعمل تدوین، اجرا و تفریغ بودجه شهرداری ها ابلاغ شد

تهران - ایرنا - معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از ابلاغ دستورالعمل «طرز تهیه و تدوین، اجرا و تفریغ بودجه شهرداری» از سوی وزیر کشور به استانداران به منظور اجرا در شهرداری‌های سراسر کشور خبر داد.

هشدار؛ رتبه دوم ایران در آلودگی به بدافزار استخراج رمز ‌ارز

بررسی‌ها نشان می‌دهد که جدیدترین نسخه بدافزار NRSMiner از اواسط ماه نوامبر شروع به توزیع کرده و در کامپیوترهای آسیب‌پذیر در یک شبکه محلی توزیع می‌شود. این بدافزار بیش‌تر در آسیا توزیع شده و بعد از ویتنام، کشور ایران رتبه دوم آلودگی به این بدافزار را با بی

انتقاد شدید روزنامه عربستانی از سیاست های ترامپ

تهران-ایرنا-روزنامه عربستانی«الحیات» در تحلیلی با انتقاد از سیاست های «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا تاکید کرد که سیاست های ترامپ در بعد داخلی و خارجی که کاملا مخالف اهداف سیاسی، اقتصادی، نظامی و ارزش های آمریکایی است،باعث تضعیف و انزوای آمریکا شده است

واکنش استاندار تهران به نحوه توزیع سهم مالیات بر ارزش‌افزوده شهرداری‌ها در لایحه بودجه 98

استاندار تهران درباره توزیع مالیات بر ارزش افزوده شهرداری‌ها توسط شوراهای برنامه ریزی و توسعه استان‌ها که در لایحه پیشنهادی بودجه 98 آورده شده است، گفت: این موضوع به صورت کارشناسی با نمایندگان مجلس بررسی خواهد شد.

جزئیات توزیع گازوئیل 4 در ایران

اوایل سال بود که خبر توزیع گازوئیل یورور چهار در سراسر کشور منتشر شد و طبق آخرین اخبار ارائه شده، به‌زودی استان‌های کرمان، یزد، سیستان و بلوچستان، بوشهر، سمنان و فارس به‌طور کامل از گازوئیل یورو ۴ بهره‌مند خواهند شد.

انتقاد سالاری به عدم بررسی کارشناسی ایجاد ۱۳ ساختار جدید در برنامه سوم شهر تهران

رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران نسبت به اضافه شدن ۱۳ ساختار سازمانی جدید به شهرداری تهران در قالب برنامه سوم توسعه انتقاد کرد.

دستورالعمل طرز تهیه و تدوین، اجرا و تفریغ بودجه شهرداری‌ها ابلاغ شد

معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از ابلاغ دستورالعمل "طرز تهیه و تدوین، اجرا و تفریغ بودجه شهرداری" از سوی وزیر کشور به استانداران برای اجرا در شهرداری‌های سراسر کشور خبر داد.

‌رئیس ‌جمهور: روزنامه‌ها، فضای مجازی و صداوسیما آزادانه از دولت انتقاد کنند؛ جایزه هم می‌‌دهیم‌

رئیس‌جمهور با بیان اینکه امروز روز وحدت است، گفت: روزنامه‌ها، فضای مجازی و صداوسیما آزادند انتقاد کنند. آنهایی که دولت را نقد می‌کنند جایزه هم می‌گیرند. همه مردم باید حرف بزنند و انتقاد کنند اما در عین حال کشورشان را دوست دارند.

جشنواره نشریات دانشجویی فرصتی برای تعامل تمام گرایشات فکری

دبیر اجرایی هجدهمین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: جشنواره نشریات فضایی را به وجود می‌آورد که همه دانشجویان با هر گرایش فکری، سیاسی و علمی در کنار یکدیگر و در یک مسیر قرار گیرند تا بتوانند ثمره فعالیت‌های خود در یک سال را ببینند.

مازندران| 3 هزار دستگاه ویلچر بین معلولان کشور توزیع شد

مدیرعامل بنیاد اجتماعی برکت احسان از توزیع سه هزار دستگاه ویلچر بین معلولان سراسر کشور با مشارکت بنیاد برکت، خیرین و مشارکت های مردمی خبر داد.