انتقاد از توزیع روزنامه شهرداری تهران در سراسر کشور/ همشهری به نشریات محلی خسارت زده است

نماینده ارومیه در مجلس با انتقاد از توزیع روزنامه همشهری در سراسر کشور، گفت: این اقدام موجب خسارت به نشریات محلی شده است و وزارت ارشاد طی سالیان گذشته از قبول مسئولیت در قبال رسانه‌های محلی شانه خالی می‌کند.مطالب مرتبط

عطریانفر: مخالف انتشار روزنامه همشهری بودم

تهران-ایرنا- آقای کرباسچی در جلسه شورای معاونین وزارت کشور قصد خود برای انتشار روزنامه همشهری را بیان کرد، تنها عضو آن جمع که مخالفت کرد من بودم. بعد از اینکه همشهری در آستانه تعطیلی قرار گرفت دلیل مخالفت آن روز را به کرباسچی گفتم.

روزنامه مشارکت به روایت محمدرضاخاتمی: از خیابان سمیه تا هیات دخمه

تهران-ایرنا-روزنامه «مشارکت» از جمله نشریات مشهور به «روزنامه های دوم خردادی» بود که عمر زیادی پیدا نکرد. این روزنامه ارگان رسمی حزبی به همین نام بود.

توزیع رمان «احضاریه» در پیاده‌روی اربعین

دبیر یازدهمین دوره پویش مطالعاتی روشنا از توزیع 15 هزار نسخه از کتاب «احضاریه» در کتابفروشی‌های سراسر کشور خبر داد و گفت: در حال برنامه‌ریزی برای توزیع کتاب در پیاده‌روی اربعین در تهران هستیم.

ایده انتشار سرمقاله مشترک 7 روزنامه ایران چگونه شکل گرفت

تهران - ایرنا - سردبیر روزنامه همشهری گفت: ایده انتشار همزمان سرمقاله ای در دفاع از آزادی را با برخی سردبیران مطبوعات در میان گذاشتیم، سپس متن را تنظیم و ترجمه کردیم و در اختیار چند روزنامه گذاشتیم تا در صورت تمایل چاپ کنند.

مشکلات اقتصادی نشریات محلی را زمین‌گیر کرده است

انتقاد از اقدام شهرداری تهران برای اعمال محدودیت برکامیون‌داران

رئیس اتحادیه حمل و نقل کالاهای شهری گفت: شهرداری تهران از صنوف ما خواسته است در سامانه شهرداری ثبت نام کنیم و با این کار افرادی که در سامانه شهرداری ثبت نام نکرده‌اند سهمیه آنها را از 1400 لیتر گازوئیل به 210 لیتر گازوئیل کاهش داد.

انتقاد رییس موزه دانشگاه شیراز از نگاه نمایشگاهی به موزه‌/ضرورت تعیین اعتبار برای موزه‌ها

رئیس موزه تاریخ طبیعی و تکنولوژی دانشگاه شیراز ضمن انتقاد از نگاه نمایشگاهی به موزه‌ در کشور، موزه‌های دانشگاهی را پلی میان گذشته، حال و آینده دانست و تأکید کرد: همان‌طور که دولت برای روزنامه‌ها و جراید محلی و ... به سبب توسعه فرهنگ عمومی، محل اعتبار تعیی

مروری بر مطبوعات محلی چهارمحال و بختیاری

گفت و گو با ملک محمد مسعودی، بررسی معضل بیکاری، نگاهی به آغاز بیست و سه سالگی نشریه ارمغان، بررسی نقش جوانان و خانواده استاندارد از جدیدترین مطالب نشریات محلی چهارمحال و بختیاری است.

روزنامه رسالت با 10 نفر منتشر می شود

تهران- ایرنا- سردبیر پیشین روزنامه رسالت می گوید: روزگاری رسالت حدود 200 نفر پرسنل داشت اما با روی کار آمدن نشریات و خبرگزاری ها به خصوص آنهایی که خط سیاسی ما را دنبال می کنند این تعداد را به به کمتر از ده نفر رسانده ایم. به طور مثال دیگر عکاس هم نداریم.

ضرورت تعیین اعتبار برای موزه‌های دانشگاهی

رئیس موزه تاریخ طبیعی و تکنولوژی دانشگاه شیراز ضمن انتقاد از نگاه نمایشگاهی به موزه‌ در کشور، موزه‌های دانشگاهی را پلی میان گذشته، حال و آینده دانست و تأکید کرد: همان‌طور که دولت برای روزنامه‌ها و جراید محلی و ... به سبب توسعه فرهنگ عمومی، محل اعتبار تعیی

نباید در برابر اشتباهات نشریات دانشجویی به دنبال مچ گیری باشیم

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در جمع اعضای حقوقدان کمیته‌های ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، گفت: نباید در برابر اشتباهات دانشجویان در نشریات دانشجویی به دنبال مچ گیری باشیم، بیانیه بزنیم و بخواهیم تند برخورد کنیم. اگرچه قانون

سرمقاله مشترک روزنامه‌های ایران در دفاع از آزادی

روزنامه‌های اطلاعات، ایران، همشهری، شهروند، سازندگی و بهار، سرمقاله‌ای مشترک با عنوان «دفاع از آزادی»، خطاب به روزنامه‌نگاران جهان منتشر کردند.

موکب‌ها نباید محلی برای خودنمایی معماری باشند

رییس مرکز معماری حوزه هنری به بهانه برگزاری دومین مسابقه طراحی معماری «موکب» درباره دستاوردهای این رقابت در دوره گذشته‌اش گفت: چاپ طرح‌های برتر در نشریات تخصصی معماری، ارائه پایان نامه‌هایی با موضوع مشابه و جا افتادن این مفهوم که موکب‌ها نباید محلی برای خ

انتقاد سروری به استفاده خانوادگی عضو شورای شهر تهران از بیت‌المال

عضو سابق شورای شهر تهران با غیرقانونی خواندن واگذاری خودروی شورای شهر تهران به اعضای خانواده یکی از اعضا گفت: پرداخت خسارت وارده باید از سوی فرد باشد.

‌تهیه گزارش اولیه کمیته تحقیق و تفحص از همشهری

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: گزارش اولیه تحقیق و تفحص از همشهری آماده شده است.

آیین نامه نشریات علمی بازنگری و محدودیت‌ها برداشته شده است

وزیر علوم گفت: آیین نامه نشریات بازنگری شده و موضوع محدودیت در نشریات برداشته شده است و هر کسی در هر جایی می‌تواند نشریه راه اندازی کند و وقتی ظرفیت خود را نشان داد آن زمان مجوز را به طور قطعی صادر می‌کنیم.

انتقاد از عدم ارسال لایحه ایمنی سرویس مدارس توسط شهرداری تهران

عضو شورای شهر تهران ضمن انتقاد از ارسال لایحه ایمنی سرویس مدارس به شورای شهر تهران گفت: بنده قصد ندارم که از شهردار در صحن شورا سوال کنم و از هیئت رئیسه درخواست می‌کنم ارسال این لایحه را در دستور کار خود قرار دهد.

جشن‌ها و فستیوال‌ های کشور گرجستان

جشن اگریسوبا یکی از محبوب‌ ترین و زیبا ‌ترین جشن ‌های کشور گرجستان است که هر ساله در فصل پاییر در سراسر کشور گرجستان برگذار می ‌شود. از ویژگی ‌های جشن اگریسوبا موسیقی محلی، به نمایش‌ گذاشتن میوه ‌های مختلف، نمایشگاه هنر ‌های دستی، اسب سواری و رقص‌ های محل

اختصاصی| اسامی 67 نفر از مدیران بازنشسته سراسر کشور+جدول

گروه استان‌ها- با اجرایی شدن قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در سراسر کشور، مدیران دستگاه‌ها و موسسات دولتی و نهادهای عمومی غیردولتی در سراسر کشور که بازنشسته شده‌اند باید صندلی خود را به جوانان بسپارند.

پشت پرده برکناری مدیرکل روابط عمومی شهرداری تهران

محمد علی افشانی رئیس مرکز ارتباطات شهرداری را عزل کرد. کریمی گفت: در حالی که در روز تعطیل کاری و با جمعی از روزنامه نگاران و سردبیران مهمان شرکت ملی نفتکش در بندرعباس بودیم ، خبر عزل خود را در رسانه ها دیدم.