درخواست از دولت برای ایجاد جبهه بین‌المللی علیه اقدامات آمریکا و رژیم‌صهیونیستی/ تاسیس سفارت آمریکا در قدس غیرقانونی است

مردم و دانشجویان انقلابی در بیانیه پایانی تجمع خود که در محکومیت کشتار مردم فلسطین برگزار شد از دولت خواستند تا حداکثر توان دیپلماتیک خود برای ایجاد جبهه فعال سیاسی بین‌المللی علیه اقدامات آمریکا و رژیم‌صهیونیستی به‌کار گیرد.مطالب مرتبط

ارسال نامه‌های حاوی پودر سفید به سفارت‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی در آلمان

ماه گذشته، سفارت‌های آمریکا و رژیم‌صهیونیستی در آلمان نامه‌هایی که پودر سفید در آنها بوده، دریافت کرده‌اند.

سفارت روسیه: وزارت خارجه آمریکا "دیپلماسی بلندگویی" را در پیش گرفته است

سفارت روسیه در آمریکا امروز (دوشنبه) نسبت به تصمیم وزارت خارجه آمریکا برای احضار دیمیتری ژیرنوف، کاردار این سفارتخانه به خاطر اتهاماتی از جمله اینکه مسکو از رسانه‌های اجتماعی برای ایجاد تفرقه در آمریکا استفاده می‌کند، ابراز تاسف کرد.

اقدامات آمریکا علیه ملت ایران محکوم به شکست است

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت گفت: اقدامات خصمانه دولت آمریکا علیه ملت شریف ایران اسلامی محکوم به شکست است.

جنیدی از پرونده‌های حقوقی ایران در مقابله با اقدامات آمریکا خبر داد

معاون حقوقی رییس‌جمهور گفت: در واکنش به اقدامات آمریکایی‌ها، ایران در دادگاه دادگستری بین‌المللی پرونده‌هایی را در شکایت از اقدامات دولت آمریکا به جریان انداخته است.

خیال‌پردازی وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی درباره اجرایی شدن تحریم‌ها علیه ایران

وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی در اظهار نظری، بازگشت تحریم‌های آمریکا علیه ایران را باعث دو اتفاق خوب یا عالی در آینده خواند.

مخالفت انگلیس با درخواست ضد ایرانی آمریکا

تعدادی از اعضای بلند پایه دولت انگلیس با درخواست سفیر آمریکا در لندن در خصوص همراهی با واشنگتن علیه ایران مخالفت کردند.

جنیدی از به جریان انداختن پرونده‌های حقوقی ایران در مقابله با اقدامات آمریکا خبر داد

معاون حقوقی رییس‌جمهور گفت: در واکنش به اقدامات آمریکایی‌ها، ایران در دادگاه دادگستری بین‌المللی پرونده‌هایی را در شکایت از اقدامات دولت آمریکا به جریان انداخته است.

انگلیس درخواست آمریکا برای همراهی با تحریم‌ها علیه ایران را رد کرد

وزارت خارجه انگلیس خبر داد این کشور به تعهداتش در برجام پایبند می‌ماند و درخواست آمریکا برای همراهی با تحریمها علیه ایران را رد کرده است.

قدرت‌های جهانی اقدام آمریکا در اعمال تحریم علیه ایران را محکوم کردند

چندین قدرت بزرگ در جهان نسبت به اقدام یک‌جانبه دولت آمریکا در اعمال تحریم علیه ایران انتقاد کرده و از شرکت‌های بین‌المللی خواسته‌اند، طی ماه‌های آینده از اجرای سیاست‌های دولت آمریکا خودداری کنند.

مسکو: آمریکا علیه روسیه خط مونتاژ تحریم به راه انداخته است

سفارت روسیه در واشنگتن در واکنش به تحریم‌های جدید وزارت خارجه آمریکا علیه مسکو به اتهام دست‌داشتن درحادثه مسمومیت سالزبری انگلیس، تأکید کرد، آمریکا با استناد به اتهاماتی دور از ذهن، تحریم‌هایی بسیار ظالمانه علیه روسیه وضع کرده است.

سفارتهای آمریکا و اسرائیل نامه‌های تهدیدآمیزی دریافت کردند

سخنگوی پلیس برلین اعلام کرد که سفارت‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی در این شهر نامه‌های تهدیدآمیزی دریافت کردند.

رژیم صهیونیستی گذرگاه ابوسالم را باز کرد

تهران -ایرنا-به دنبال فشارها و انتقادهای بین المللی چند روز گذشته علیه اقدام رژیم صهیونیستی مبنی بر مسدودکردن اصلی ترین گذرگاه نوار غزه، این رژیم امروز این گذرگاه را بطور کامل بازگشایی کرد.

40 سال استقامت مردم ایران شرارت آمریکا و رژیم صهیونیستی را خنثی کرد

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مردم مسلمان ایران 40 سال به‌ عنوان مدافعین حریم ولایت توانسته‌اند، شرارت آمریکا و رژیم صهیونیستی را در تمامی زمینه‌ها، پشت سر بگذارند و الگویی برای آزادگان جهان باشند.

اعتیاد آمریکا به تحریم

تهران - ایرناپلاس- در سال 1983 با انفجار یک کامیون بمب‌گذاری ‌شده در یک مجتمع نظامی آمریکا در بیروت لبنان، 241 نفر از اعضای ارتش آمریکا کشته شدند. دولت ریگان با طرح اتهام علیه ایران، عزم دولت خود را برای طراحی دور جدیدی از تحریم‌ها علیه ایران نشان داد.

استقبال وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از بازگشت تحریم‌ها علیه ایران

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با استقبال از بازگشت تحریم‌های آمریکا علیه ایران، تصمیم رئیس‌جمهور این کشور را شجاعانه توصیف کرد.

آمریکا آداب گفت‌وگو را رعایت کند و از اقدام علیه کره شمالی دست بردارد

وزارت خارجه کره شمالی با صدور بیانیه‌ای از تلاش آمریکا برای «ایجاد بهانه‌ای تازه برای فشار» به پیونگ‌یانگ انتقاد و تأکید کرده که تا زمانی که این اقدامات واشنگتن ادامه داشته باشد روند اتمی‌زدایی از شبه جزیره کره پیشرفت نمی‌کند.

دانشمندان از انفجار هسته‌ای غیرقانونی رژیم صهیونیستی پرده برداشتند

دو دانشمند سوئدی و استرالیایی در یک مقاله علمی از آزمایش هسته‌ای غیرقانونی پرده برداشته و گمانه‌زنی‌های 39 ساله درباره نقش رژیم صهیونیستی در این انفجار را تایید کردند.

روسیه تحریم‌های جدید آمریکا را غیرقانونی دانست

کاخ کرملین امروز (پنجشنبه) اعلام کرد، تحریم‌های جدید ایالات متحده علیه مسکو طبق قوانین بین‌المللی غیرقانونی است و سیستم مالی روسیه از ثبات برخوردار است.

آمریکا نماینده رسانه ای و امنیتی رژیم صهیونیستی است

تهران - ایرنا - 'یوسف الحساینه' از فرماندهان جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: وزارت خارجه آمریکا با اظهارات جانبدارانه خود به نماینده رسانه ای و امنیتی رژیم صهیونیستی تبدیل شده است.

ذوق‌زدگی نتانیاهو از اقدام ترامپ برای اجرای مرحله اول تحریم‌های علیه ایران

نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی از رییس‌جمهوری آمریکا به دلیل امضای دستور اجرایی بازگشت تحریم‌ها علیه ایران تمجید کرد.]]>