درخواست از دولت برای ایجاد جبهه بین‌المللی علیه اقدامات آمریکا و رژیم‌صهیونیستی/ تاسیس سفارت آمریکا در قدس غیرقانونی است

مردم و دانشجویان انقلابی در بیانیه پایانی تجمع خود که در محکومیت کشتار مردم فلسطین برگزار شد از دولت خواستند تا حداکثر توان دیپلماتیک خود برای ایجاد جبهه فعال سیاسی بین‌المللی علیه اقدامات آمریکا و رژیم‌صهیونیستی به‌کار گیرد.مطالب مرتبط

افزایش اقدامات تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی علیه لبنان

بیروت-ایرنا-رژیم صهیونیستی در روزهای اخیر از دو سوی زمین و آسمان اقدامات تجاوزکارانه خود علیه لبنان را شدت داده است.

لبنان بار دیگر علیه رژیم صهیونیستی در شورای امنیت شکایت می کند

بیروت-ایرنا-در پی اقدامات تازه رژیم صهیونیستی در تکمیل ساخت دیوار حائل مرزی با لبنان که این کشور آن را تجاوز به خاک خود می داند، 'جبران باسیل' وزیر خارجه لبنان به نماینده این کشور در شورای امنیت دستور داد تا شکایتی را علیه رژیم صهیونیستی تقدیم این شورا کن

آمریکا در صدد خرید سامانه موشکی از رژیم صهیونیستی

نهاد نظامی آمریکا قصد دارد برای حفاظت از نظامیان خود مستقر در کشورهای خارجی، سامانه‌های گنبد آهنین ساخت رژیم صهیونیستی را آزمایش و احتمالا به کار بگیرد.

رژیم افراطی آمریکا راهی در پیش گرفته که نفعی برای آمریکاییان ندارد

تهران - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه با رد اتهامات بی بنیان وزیر امور خارجه آمریکا در قاهره گفت: آمریکا و بخصوص رژیم افراطی کنونی آن بخاطر خصومت دیرینه با ملت ایران و مخالفت با همه اقدامات دولت قبل از خود راهی را در پیش گرفته که هیچ نفعی در آن برای آمر

درخواست نتانیاهو برای انتقال سفارت رومانی به قدس اشغالی

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی از همتای رومانیایی خود درخواست کرد تا این کشور اروپایی سفارتش را از تل آویو به قدس اشغالی منتقل کند.

جزئیات جدید رسانه صهیونیستی از «معامله قرن» ترامپ

کانال ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی چهارشنبه شب جزئیات جدیدی از طرح پیشنهادی دولت آمریکا برای پایان دادن به منازعه این رژیم با فلسطینیان که به «معامله قرن» معروف شده، ارائه کرده است.

نگرانی واشنگتن و تل آویو از تقویت جبهه ضداسرائیلی به رهبری ایران

یک روزنامه فرامنطقه‌ای عربی‌زبان نوشت، تحرکات دیپلماتیک آمریکا و رژیم صهیونیستی در مقطع کنونی ناشی از هراس آنها از اتحاد جبهه‌های ضد اسرائیلی به رهبری ایران است.

وزیر خارجه بحرین از اقدامات خصمانه دولت آمریکا علیه ایران حمایت کرد

تهران – ایرنا – خالدبن احمد بن حمد آل خلیفه وزیر خارجه بحرین روز سه شنبه در دیدار با «بریان هوک» نماینده ویژه آمریکا در امور ایران، از تلاش های ضد ایرانی دولت آمریکا حمایت کرد.

ضرورت استفاده کشورهای عربی از توانایی های خود علیه رژیم صهیونیستی

وزیر خارجه فلسطین: یکی از خطرناک ترین سیاست های رژیم اشغالگر قدس که آثار اقتصادی در پی دارد ساخت و توسعه شهرک های غیرقانونی است.

وحشت روزافزون رژیم غاصب صهیونیستی از محور مقاومت

در ارزیابی راهبردی رژیم صهیونیستی برای سال 2019 ، از ایران، سوریه و حزب الله به عنوان خطرناک ترین تهدید علیه این رژیم یاد شده است

هراس آمریکا و رژیم صهیونیستی از نام «فاطمیون»

عضو مجلس خبرگان رهبری: آمریکا و رژیم صهیونیستی امروز از نام لشکر فاطمیون به هراس می‌افتند

فشار رژیم صهیونیستی بر کشورهای جهان برای انتقال سفارت به قدس اشغالی

رژیم صهیونیستی از طریق جلوگیری از افتتاح کنسولگری‌های افتخاری در قدس اشغالی، به کشورهای جهان فشار وارد می‌کنند تا سفارت خود را به این شهر منتقل کنند.

نیروهای مسلح پشت آمریکا و رژیم صهیونیستی را به خاک می مالند

فرمانده کل ارتش گفت: نیروهای مسلح وقتی با دشمن مانند آمریکا و رژیم صهیونیستی روبرو هستند تلاش می کنند تا پشت دشمن را به خاک بمالند و روحیه و حال آنها شب عملیاتی است.

گروکشی اسرائیل علیه کشورهایی که سفارتشان را به قدس انتقال نداده‌اند

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند، این رژیم نامه‌هایی را به کشورهای که روابط خوبی با تل آویو دارند فرستاده تا سفارت خود را به قدس انتقال دهند.

نتانیاهو:خروج آمریکا از برجام مهمترین اتفاق سال گذشته بود

تهران- ایرنا- نخست وزیر رژیم صهیونیستی خروج آمریکا از برجام و مقابله با حضور ایران در سوریه را دو رویداد مهم سال 2018 برای این رژیم دانست.

تجمع در حمایت از مرضیه هاشمی مقابل سفارت سوئیس

دانشجویان و اقشار مختلف مردم ازجمله زنان در اعتراض به بازداشت غیرقانونی «مرضیه‌هاشمی» مقابل سفارت سوئیس در تهران تجمع کردند و اقدام دولت آمریکا را در این زمینه محکوم کردند.

اقدام مداخله‌جویانه رژیم صهیونیستی علیه پیشرفت موشکی ایران

سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل در نامه ای به شورای امنیت سازمان ملل در پی سیاست‌های کارشکنانه دولت این رژیم، خواستار آن شده است تا شورای امنیت برای متوقف کردن برنامه موشکی ایران وارد عمل شود.

بولتون خواهان ارائه طرح نظامی برای اقدام احتمالی علیه ایران شده بود

وال استریت ژورنال می‌گوید که پس از حمله به سفارت آمریکا در بغداد، مشاور امنیت ملی آمریکا از پنتاگون خواسته بود که گزینه‎های نظامی خود برای اقدام احتمالی علیه ایران را به کاخ سفید ارائه کند.

FATF بازوی آمریکا در اعمال تحریم‌ها علیه ایران و جبهه مقاومت است

امام جمعه موقت تهران گفت: FATF سازوکاری برای اشراف اطلاعاتی بر منابع مالی و سیستم اقتصادی سایر کشورها و بازوی خزانه‌داری آمریکا برای گسترش تحریم‌ها علیه ایران و محور مقاومت است.

روسیه: اقدامات آمریکا جهان را در آستانه یک فاجعه قرار داده است

معاون وزیر خارجه روسیه درباره عواقب خطرناک اقدامات بی‌ثبات کننده آمریکا برای امنیت بین‌المللی، از جمله طرح جدید پنتاگون درباره «حمله پیشگیرانه برای نابودی موشک‌های سایر کشورها، حتی قبل از پرتاب آنها» هشدار داد.