درخواست از دولت برای ایجاد جبهه بین‌المللی علیه اقدامات آمریکا و رژیم‌صهیونیستی/ تاسیس سفارت آمریکا در قدس غیرقانونی است

مردم و دانشجویان انقلابی در بیانیه پایانی تجمع خود که در محکومیت کشتار مردم فلسطین برگزار شد از دولت خواستند تا حداکثر توان دیپلماتیک خود برای ایجاد جبهه فعال سیاسی بین‌المللی علیه اقدامات آمریکا و رژیم‌صهیونیستی به‌کار گیرد.مطالب مرتبط

تشکیل جبهه‌ای در دولت آمریکا برای حفظ دسترسی ایران به سوئیفت

شماری از مقامات آگاه در دولت آمریکا از تشکیل یک جبهه داخلی در دولت این کشور برای حفظ دسترسی ایران به بازارهای مالی بین المللی خبر دادند.

مسجدی: آمریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال تفرقه‌افکنی میان ایران و عراق هستند

سفیر کشورمان در بغداد تاکید کرد که آمریکا، رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای منطقه در تلاش هستند تا میان دو کشور ایران و عراق اختلاف و تفرقه ایجاد کنند.

خروج غیرقانونی آمریکا از برجام در سمینار بروکسل تاکیدشد

لندن – ایرنا – شرکت‌کنندگان در پیش نشست سومین کنفرانس امنیتی تهران در بروکسل روز سه‌شنبه با یادآوری اینکه برجام یک توافق‌نامه بین‌المللی به شمار می‌رود، خروج آمریکا از این توافق و اعمال دوباره تحریم‌ها علیه ایران را اقدامی غیرقانونی و برخلاف تعهدات بین‌ال

وزیرفرهنگ و ورزش رژیم صهیونیستی به ابوظبی دعوت شد

دوحه – ایرنا – دولت امارات که طی سالهای اخیر اقدامات متعددی برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی به عمل آورده است با دعوت از 'میری رگو' وزیر فرهنگ و ورزش این رژیم که به داشتن مواضع ضد عربی و اسلامی مشهور است، گام دیگری در این راستا برداشت .

رژیم صهیونیستی مدعی توافق ایران و روسیه برای دور زدن تحریم‌ها شد

وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در یک سند محرمانه ادعا کرده ایران و روسیه به توافقی برای دور زدن تحریم‌های آمریکا علیه ایران دست پیدا کرده‌اند.

تحریم هسته ای، شگرد تازه آمریکا علیه چین

تهران – ایرنا – آمریکا در خلال جنگ سیاسی و اقتصادی علیه چین جبهه دیگری باز کرد و در تازه ترین کمپین فشار بر آن کشور انتقال فناوری هسته ای غیرنظامی به پکن را محدود کرد. این رویکرد در حالی است که واشنگتن در یک طرح موازی همسایگان خود در قاره آمریکا را به دور

اتحادیه عرب جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه فلسطین را محکوم کرد

اتحادیه عرب جنایت‌های فجیع و بی‌وقفه رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین و ریختن خون شهروندان فلسطینی در مقابل دیدگان افکار عمومی جهانیان را محکوم کرد و خواستار مداخله فوری جامعه بین‌المللی در غزه شد.

نیکی هیلی سفیر آمریکا یا سفیر رژیم صهیونیستی؟

نیکی هیلی در حمایت از رژیم صهیونیستی در پاره ای مواضع حتی از دولت راستگرای نتانیاهو نیز سبقت می گرفت.

علت اصرار جامعه اطلاعاتی آمریکا برای ماندن ایران در سوئیفت چیست؟

روزنامه صهیونیستی جروزالم پست با اذعان به بروز اختلاف در دولت ترامپ بر سر تحریم یا عدم تحریم سوئیفت علیه ایران نوشت: اصرار جامعه اطلاعاتی آمریکا برای ماندن ایران در سوئیفت به خاطر توانایی ردیابی معاملات بین المللی ایران از این طریق است.

درخواست آمریکا از اوپک برای تولید نفت بیشتر بازار را می‌ترساند

درخواست آمریکا برای تولید بیشتر نفت توسط اوپک باعث ایجاد ترس در بازار نفت شده است چرا که بازار نفت از این درخواست اینگونه برداشت می‌کند که ظرفیت مازاد تولید به کمترین حد خود رسیده است.

رژیم صهیونیستی خواستار مقابله با ایران است

تهران- ایرنا- نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار با وزیر خارجه آلمان خواستار اقدام جامعه بین المللی علیه ایران در سوریه و لبنان شد.

انتقاد چین از اقدامات آمریکا

سخنگوی وزارت بازرگانی چین از اقدامات آمریکا علیه پکن انتقاد کرد.

آمادگی حقوقدانان کشور برای پیگیری اقدامات آمریکا علیه ملت ایران

تهران-ایرنا- جمعی از حقوق دانان و وکلای دادگستری در بیانیه ای اقدام مغایر موازین حقوق بین الملل و حقوق بشری آمریکا در اعمال تحریم ضد ملت ایران را محکوم کرده و آمادگی خود را برای پیگیری و استیفای حقوق مردم در مجامع و نهادهای بین المللی اعلام کردند.

درخواست اسراییل از آلمان برای حمایت از تحریمهای ضد ایرانی

رئیس رژیم صهیونیستی از صدر اعظم آلمان خواست تا به روند تحریم ها علیه ایران بپیوندد.

گزارش ادعایی وزارت خارجه رژیم صهیونیستی از توافق نفتی ایران و روسیه

وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی با انتشار گزارشی مدعی شد تهران و مسکو به توافقی برای فروش نفت ایران و دور زدن تحریم‌های آمریکا دست یافته‌اند.

رژیم صهیونیستی آمادگی وجرأت ایجاد جنگ جدید در منطقه را ندارد

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل گفت: رژیم صهیونیستی آمادگی وجرأت ایجاد جنگ جدید در منطقه را ندارد. محور آمریکایی و رژیم صهیونیستی تلاش می کند تا محور مقاومت را تضعیف نمایند و در این راه از همه ابزارها استفاده می‌کنند.

سفیر رژیم صهیونیستی هیلی را دوست واقعی این رژیم دانست

نیویورک- ایرنا- سفیر رژیم صهیونیستی نخستین شخصی بود که به استعفای نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد واکنش نشان داد و او را دوست واقعی این رژیم دانست.

واشنگتن درخواست ایجاد نیروی نظامی مشترک با ژاپن را دارد

تهران - ایرنا - یک گروه از کارشناسان سیاسی آمریکا در راستای تقویت اتحاد دو جانبه واشنگتن و توکیو برای مقابله با حمله های احتمالی چین به دلیل ادعای ارضی این کشور در دریای چین شرقی و جنوبی، از ژاپن درخواست کرده اند تا نیروهای نظامی مشترکی با آمریکا تشکیل دا

جلسه دادگاه شکایت مالی ایران از آمریکا در لاهه آغاز شد

تهران – ایرنا - نخستین روز جلسات استماع شفاهی بررسی شکایت ایران علیه مصادره غیرقانونی حدود 2میلیارد دلار از اموال بانک مرکزی در آمریکا و نقض متعاقب عهدنامه دوجانبه مودت، صبح امروز (دوشنبه) در کاخ صلح دیوان دادگستری بین المللی واقع در لاهه هلند آغاز شد.

پمپئو: امروز روابط آمریکا و اسرائیل، قویتر از همیشه است

وزیر خارجه آمریکا در «موسسه یهودی امنیت ملی آمریکا » گفت: امروز روابط آمریکا و رژیم صهیونیستی، قویتر از همیشه است.