تشدید نظارت بر اماکن تهیه و توزیع مواد پروتئینی در ماه رمضان

مدیر کل دامپزشکی کهگیلویه وبویراحمد از تشدید نظارت بر اماکن تهیه و توزیع مواد پروتئینی در ماه مبارک رمضان خبر داد.مطالب مرتبط

مدیریت مهندسی بهداشت محیط در سلامت رمضان

رییس اداره بهداشت مواد غذایی و بهسازی اماکن عمومی وزارت بهداشت از تشدید بازرسی‌ها بر اماکن تهیه و پخت مواد غذایی بویژه مراکز تهیه و توزیع آش و حلیم در ماه رمضان خبر داد.

تشدید نظارت بربازار مهاباد در ماه مبارک رمضان

طرح نظارت بر واحدهای تهیه و توزیع مواد غذایی در ماه مبارک رمضان در مهاباد تشدید میشود .

تشدید نظارت کارشناسان بهداشت برمراکز تهیه و توزیع مواد خوراکی

تشدید نظارت بر عرضه مواد غذایی در ماه مبارک رمضان

کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت صومعه‌سرا گفت: طرح نظارت بهداشتی بر مواد غذایی در طول سال اجرا می‌شود، اما در ایامی چون نوروز، تابستان، ماه رمضان تشدید می‌شود.

طرح تشدید نظارت بر تولید و عرضه فرآورده های دامی اجرا می شود

کرمان-رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی کرمان از اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی بر تولید، توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی طی ماه مبارک رمضان در کرمان خبر داد.

تشدید نظارت کارشناسان بهداشت در ماه مبارک رمضان

علیرضایی کارشناس مسئول بهداشت محیط مرکز توسعه سلامت کیش از تشدید نظارت کارشناسان بهداشت بر مراکز عرضه مواد غذایی در ماه مبارك رمضان درجزیره کیش خبر داد.

نظارت بر واحدهای دامی و پروتئینی در دشتی تشدید شود

دشتی- فرماندار دشتی با بیان اینکه عملکرد دامپزشکی در دشتی مطلوب است گفت: نظارت و بازرسی از واحدهای دامی و پروتئینی در دشتی تشدید شود.

مواد غذایی غیرقابل استفاده معدوم شد

تربت حیدریه - ایرنا - رییس اداره سلامت محیط و حرفه ای معاونت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: در راستای اجرای برنامه تشدید نظارت بر اماکن عرضه مواد غذایی در ماه مبارک رمضان، بیش از 50 کیلوگرم سوپ و مواد غذایی پخته شده غیرقابل استفاده، معدوم شد.

تشدید نظارت بهداشتی دامپزشکی قزوین در ماه مبارک رمضان

قزوین- رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی استان قزوین از تشدید نظارت بهداشتی بر مراکز عرضه فرآورده­ های خام دامی ورستورانها در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

نظارت بر دست‌فروشان مواد غذایی در دشتی تشدید می‌شود

دشتی- فرماندار دشتی گفت: در ایام ماه مبارک رمضان نظارت بر دست فروشان مواد غذایی در این شهرستان تشدید می شود.

اجرای طرح نظارت ویژه بهداشتی از مراکز تهیه وتوزیع مواد غذایی

همزمان با ماه مبارک رمضان طرح نظارت ویژه بهداشتی از مراکز تهیه وتوزیع مواد غذایی در استان اصفهان آغاز شد.

طرح نظارت های بهداشتی دامپزشکی مازندران در ماه مبارک رمضان

مدیرکل دامپزشکی مازندران از اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی این اداره کل بر مواد خام دامی در ماه مبارک رمضان خبر داد.

کرمان| نظارت بر واحدهای صنفی کرمان در ماه مبارک رمضان تشدید شد

سرپرست معاونت امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان کرمان با اشاره به اینکه نظارت برواحدهای صنفی کرمان در ماه مبارک رمضان تشدید شده است گفت: 6 گروه کار بازرسی و نظارت برواحدهای صنفی را برعهده دارند.

نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی زنجان در ماه رمضان تشدید می‌شود

زنجان- رئیس اداره نظارت و بازرسی صنعت، معدن و تجارت زنجان گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی استان زنجان تشدید می شود.

نظارت بهداشتی به محصولات دامی در آذربایجان غربی تشدید می شود

ارومیه- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی آذربایجان غربی گفت: طرح تشدید نظارت های بهداشتی ویژه ایام ماه مبارک رمضان با هدف نظارت بر مراکز تولید و عرضه فرآورده های خام دامی در استان اجرا می شود.

نظارت بر مراکز عرضه فرآورده های دامی قزوین شدت یافت

قزوین-ایرنا-رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی قزوین گفت: نظارت بهداشتی بر مراکز عرضه فرآورده های خام دامی و رستوران ها در ماه مبارک رمضان تشدید خواهد شد.

تشدید نظارت بر بازار در ایام ماه مبارک رمضان

سازمان ملی استاندارد ایران در طرح سراسری به برخی اقلام پرمصرف در ماه مبارک رمضان نظارت خواهد کرد.

همدان|15 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان همدان منهدم شد

فرمانده انتظامی استان همدان با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون یک هزار کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان همدان کشف شده است، گفت: 15 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان منهدم شده است.

اقلام طرح ضیافت رمضان در جنوب کرمان توزیع می شود

جیرفت - ایرنا - مدیرعامل شرکت پیشتیبانی امور دام جنوب استان کرمان گفت: 120 مرکز فروش بصورت ثابت و سیار برای رفاه بیشتر شهروندان در هفت شهرستان این منطقه اقلام پروتئینی طرح ضیافت ماه مبارک رمضان را توزیع می کنند.

طرح تشدید نظارت و پایش بازار در دشتستان اجرا می‌شود

بوشهر - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان گفت: طرح تشدید نظارت و پایش بازار ویژه ماه مبارک رمضان در این شهرستان در حال اجراست.