تشدید نظارت بر اماکن تهیه و توزیع مواد پروتئینی در ماه رمضان

مدیر کل دامپزشکی کهگیلویه وبویراحمد از تشدید نظارت بر اماکن تهیه و توزیع مواد پروتئینی در ماه مبارک رمضان خبر داد.مطالب مرتبط

همدان|بازرسی از اماکن بین راهی برای ایام اربعین آغاز شده است/ توصیه‌هایی به زائران

کارشناس ناظر بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن بین راهی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: از 10 روز گذشته تا کنون بازرسی بهداشتی از اماکن بین راهی استان همدان آغاز شده و تا یک هفته پس از اربعین نیز ادامه دارد.

بوشهر| باند تهیه و توزیع مواد مخدر در دیلم متلاشی شد

رئیس پلیس دیلم از متلاشی‌شدن باند تهیه و توزیع مواد مخدر در این شهرستان خبرداد و گفت: از این باند محموله 20 کیلوگرمی تریاک از یک خودرو سواری کشف شد.

فراخوان وزارت بهداشت برای ایجاد دفاتر خدمات سلامت

رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با بیان اینکه اقدامات موثر دفاتر خدمات سلامت به عنوان ارائه دهنده خدمات در بخش خصوصی از مولفه های مهم در ارتقای وضعیت بهداشتی در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی است، گفت: وزارت بهداشت در جهت افزایش تعداد

دستگیری سوداگران مرگ در آمل

89 کیلو مواد مخدر از سه باند تهیه و توزیع در آمل کشف شد.

کشف بیش از ۶ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی در کرمانشاه

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از انهدام یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی در کرمانشاه خبر داد و گفت: از این باند بیش از ۶ کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین کشف شده است.

بیش از 2 میلیون دز واکسن طیور در ری توزیع شد

شهرری- ایرنا- رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ری گفت: 2 میلیون و 151 هزار و 500 دز واکسن از ابتدای سالجاری تاکنون به منظور پیشگیری از بیماری های مختلف طیور تحت نظارت این نهاد تهیه و توزیع شد.

کشک زرد زابل مغذی با منابع پروتئینی فراوان

زاهدان - ایرنا - مردمان سیستان و بلوچستان با توجه به فرهنگ غنی قومی محلی از سالهای بسیار دور در تهیه انواع غذاهای مفید، ارگانیک، سالم و مقوی به ویژه غذاهایی که در سفرها و جنگ ها به سرعت تهیه می شود، مهارت داشته اند که از آن جمله کشک زرد و لَنٌدو است.

مشارکت بازرسین افتخاری برای تشدید نظارت‌ها در بازار لرستان

معاون استاندار لرستان از مشارکت بازرسین افتخاری برای تشدید نظارت‌ها در بازار خبر داد و گفت: بازرسین افتخاری به‌زودی برای کمک به اداره صمت جهت تشدید نظارت‌ها و بازرسی‌ها ورود می‌کنند.

کشک زرد زابل مغذی با منابع پروتئینی فراوان و درآمد مفید

زاهدان - ایرنا - مردمان سیستان و بلوچستان با توجه به فرهنگ غنی قومی محلی از سالهای بسیار دور در تهیه انواع غذاهای مفید، ارگانیک، سالم و مقوی به ویژه غذاهایی که در سفرها و جنگ ها به سرعت تهیه می شود، مهارت داشته اند که از آن جمله کشک زرد و لَنٌدو است.

کمبود کتاب درسی نداریم/هدایت تحصیلی در پایه دهم چالش ماست

مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد مشکلی در توزیع کتاب های درسی وجود ندارد و با کمبود کتاب رو به رو نیستیم.

89 کیلوگرم مواد مخدر در آمل کشف شد

ساری - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: با تلاش عوامل انتظامی این شهرستان مقدار 89 کیلوگرم انواع مواد مخدر از 3 باند تهیه و توزیع در سطح این شهرستان کشف و ضبط شد.

12 باند توزیع مواد مخدر در خراسان شمالی منهدم شد

بجنورد- ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: در نیمه نخست امسال 12 باند توزیع مواد مخدر در استان منهدم شد.

ضرورت تشدید نظارت بر جایگاههای سوخت

در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان کرمان بر ضرورت تشدید نظارت بر جایگاههای سوخت برای مبارزه با قاچاق سوخت تاکید شد.

نظارت بر بازار باید تشدید شود

شیراز- ایرنا- مدیر کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری فارس گفت: آنچه که امروز از سوی دستگاه های متولی تحت عنوان نظارت بر بازار مطرح می شود آنگونه که باید نتیجه بخش نبوده و ضرورت دارد که نظارت ها شدیدتر شود.

کتاب‌های درسی به دست دانش‌آموزان رسیده است

مدیرکل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی با بیان اینکه کتاب‌های درسی به دست دانش‌آموزان رسیده است، گفت: بیشترین مشکل توزیع کتاب درسی در پایه دهم و به دلیل تغییر رشته مکرر برخی دانش‌آموزان ایجادمی‌شود.

نمایندگان قوانین مصوب اجرا ‌نشده را رصد هفتگی می‌کنند

رئیس مجمع نمایندگان استان سمنان و عضو فراکسیون امید از تهیه متنی با موضوع نظارت بر اجرای قوانین در مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: اخیراً متنی تهیه شده است و اکثریت نمایندگان نیز آن را امضا کردند که در هفته یک‌بار، جلسه‌ای برای نظارت بر اجرای قوانین تشکی

انهدام باند بزرگ مواد مخدر در کرمانشاه/ 100 کیلوگرم تریاک کشف ضبط شد

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از انهدام باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر، کشف و ضبط 100 کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک خبر داد.

«ممنوعه» این هفته نمی‌آید/ نامشخص بودن زمان توزیع

صادق یاری تهیه کننده سریال «ممنوعه» که مدتی پیش توزیع آن در شبکه نمایش خانگی متوقف شد، اعلام کرد هنوز زمان توزیع قسمت جدید مشخص نیست.

دستگیری 7000 سارق و توزیع‌کننده مواد مخدر در کرمانشاه

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: امسال با تلاش ماموران پلیس بیش از هفت هزار سارق و توزیع کننده مواد مخدر در استان دستگیر شده‌اند.

طرح نظارت بر انبارهای کالا در بوشهر تشدید شد

بوشهر-ایرنا-معاون سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان بوشهر گفت: با همکاری نیروی انتظامی و تعزیرات حکومتی بازدید از مراکز عمده ذخیره کالا در این استان تشدید شده و بصورت روزانه انبارها رصد می شوند.