ساخت مسجد در مناطق محروم، اولویت مجمع خیرین مسجدساز است

مدیرعامل مجمع خیرین مسجدساز کشور گفت: اولویت مجمع خیرین مسجدساز، ساخت مساجد در مناطق محروم و پرجمعیت است.مطالب مرتبط

کارگاه نقاشی برای کودکان در مناطق محروم

کارگاه نقاشی کودکان توسط خیرین و هنرمندان نقاش با هدف ترویج هنر و پرورش خلاقیت کودکان در مناطق محروم زاهدان برگزار شد.

رویکرد دولت توجه به زیرساخت های مناطق محروم است

شیراز - ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه راههای ایران در بازدید از طرح های ساخت بزرگراه پل فهلیان به پل بریم و محور قائمیه به پل فهلیان در شهرستان های رستم و ممسنی گفت: رویکرد دولت تدبیر و امید توجه به زیرساختهای مناطق محروم اس

۱۵۰هزار مترمربع پروژه دانشگاهی توسط خیّرین در حال ساخت است

قائم‌مقام وزیر علوم با اشاره به نقش مهم خیّرین در توسعه آموزش عالی گفت: ۱۵۰هزار مترمربع پروژه توسط خیّرین در دانشگاه های کشور در حال ساخت است.

همایش مجمع خیرین سلامت تایباد برگزار شد

مشهد- ایرنا- سومین همایش مجمع خیرین سلامت تایباد روز پنجشنبه با هدف جلب مشارکت های خیرخواهانه در حوزه سلامت با حضور خیرین و مدیران این شهرستان برگزار شد.

قزوین| مجمع خیرین نماز جمعه در استان قزوین گسترش یابد

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: مجمع خیرین شهر اقبالیه شروع به‌کار کرد و امیدواریم بتوانیم این مجمع را در سطح استان گسترش دهیم.

ستاد اجرایی سالی 3میلیارد تومان در مناطق محروم هزینه می کند

تهران- ایرنا- رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: سالانه ۳ میلیارد تومان در مناطق محروم هزینه می کنیم که ۷۰ درصد آن در حوزه اشتغال است.

اشتغالزایی در مناطق محروم از اهداف وزارت ورزش و جوانان است

شیراز - ایرنا- معاون توسعه منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: توجه به طرح های اشتغال زایی و پیشبرد مسائل اجتماعی در مناطق محروم از مهمترین اهداف این وزارتخانه است.

راه‌اندازی دامداری‌های صنعتی خُرد در مناطق محروم

مدیرعامل شرکت زیرمجموعه بنیاد مستضعفان با تاکید بر برنامه‌های گسترده این نهاد برای اشتغالزایی و محرومیت‌زدایی در سراسر کشور،گفت: در این راستا با پرداخت تسهیلات یارانه‌ای دامداری‌های صنعتی خُرد در مناطق محروم راه‌اندازی می‌شود.

استفاده از ظرفیت‌های اوقاف برای مسکن‌دار کردن قشر محروم

زنجان-رئیس انجمن خیرین مسکن‌ساز کشور گفت: اوقاف و امور خیریه از ظرفیت‌های بسیار خوبی برای مسکن‌دار شدن قشر محروم جامعه برخوردار است.

خدمات پزشکی رایگان در مناطق محروم کوهدشت ارائه می‌شود

مدیرعامل انجمن سفیران سلامت کوهدشت با اشاره به اینکه در طرح جمعه‌های سلامت مناطق محروم شهرستان کوهدشت از خدمات پزشکی رایگان بهره‌مند می‌شوند گفت: چهارمین برنامه ویزیت رایگان در منطقه وزکور برگزار می‌شود.

توسعه نواحی صنعتی در روستاها اولویت دولت است

همدان- ایرنا- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی گفت: توسعه نواحی صنعتی به ویژه در مناطق روستایی با هدف کمک به اقتصاد و معیشت ساکنان این مناطق در اولویت برنامه های دولت قرار دارد.

توسعه نواحی صنعتی در روستاها اولویت دولت است

همدان - ایرنا - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی گفت: توسعه نواحی صنعتی به ویژه در مناطق روستایی با هدف کمک به اقتصاد و معیشت ساکنان این مناطق در اولویت برنامه های دولت قرار دارد.

ابتکار: از کودکان بازمانده از تحصیل حمایت می‌کنیم

معاون امور زنان و خانواده ریس جمهور یکی از اولویت‌های این معاونت را حمایت از کودکان بازمانده از تحصیل و پیگیری اجرای طرح خودیاری آموزش و پرورش برای تقویت و حمایت از راه‌اندازی مدارس در مناطق محروم خواند.

ارتقای معیشت ویژه بازنشستگان در مناطق محروم از سیاست های اصلی دولت

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشور: ارتقای معیشت، درمان و تسهیلات ویژه بازنشستگان به خصوص در مناطق محروم از سیاست های اصلی دولت دوازدهم است.

بانوان بسیجی 30 هزار خدمت به مردم مناطق محروم ارائه دادند

تهران- ایرنا- رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: بانوان بسیجی در مجموع 30 هزار خدمت در قالب اجرای طرح «خدمت رسانی و نقش آفرینی اقشار» به مردم مناطق محروم به ویژه بانوان ارائه دادند.

طرح ترویج فرهنگ کتابخوانی در مناطق محروم استان اردبیل اجرا می‌شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل گفت: طرح ترویج فرهنگ کتابخوانی در مناطق محروم استان اردبیل اجرا می‌شود.

ساخت 12500 واحد مسکونی زلزله زده پایان یافت

قصرشیرین - ایرنا - رئیس ستاد بازسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه، از پایان عملیات ساخت 12 هزار و 500 واحد مسکونی تخریب شده ناشی از زلزله 7.3 دهم ریشتری 21 آبان 96 در مناطق زلزله زده این استان خبر داد.

600 مبلغ به مناطق محروم استان کرمانشاه در دهه آخر ماه صفر اعزام می‌شوند

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: 600 مبلغ به مناطق محروم استان کرمانشاه در دهه آخر ماه صفر اعزام می‌شوند.

200 مسجد در 15سال اخیر در کشورآذربایجان احداث و مرمت شده است

باکو - ایرنا - دستیار رئیس جمهوری آذربایجان در امور اجتماعی و سیاسی ،در مقاله ای ، تامین آزادی مذهبی و حفاظت و توسعه ارزش های ملی - معنوی را از اولویت های کشورش عنوان کرد و افزود: 220 مسجد ، کلیسا و کنیسه ، طی 15 سال اخیر در جمهوری آذربایجان احداث و بازسا

محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان در مناطق مختلف کشور

امام جمعه ایلام در دیدار رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: خدمات با اخلاص و بی منت این بنیاد به مردم در مناطق محروم باعث برطرف شدن محرومیت در این مناطق شده است.