خبر جدید وزیر آموزش و پرورش درباره «تعطیلات زمستانی» مدارس

وزیر آموزش و پرورش گفت: طرح تعطیلات زمستانه مدارس تا قبل از آغاز سال تحصیلی جدید آماده می‌شود.



مطالب مرتبط

توضیحات وزیر آموزش و پرورش درباره "تعطیلات زمستانی" مدارس

وزیر آموزش و پرورش جزئیاتی از "تعطیلات زمستانی" مدارس را تشریح کرد.

تکلیف «تعطیلات زمستانی» فعلا روشن نیست /رایزنی برای ذخیره سهمیه استخدام معلولان

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه تکلیف تعطیلات زمستانی فعلا برای امسال روشن نیست گفت: توزیع شیر مدارس نیز متاسفانه به دلیل مشکلات اعتباری همچنان در هاله ای از ابهام است‌؛ منتظریم اعتبارات لازم ابلاغ شود.

مدرسه‌ها زمستان تعطیل می‌شود؟

عضو کمیسیون آموزش مجلس آخرین وضعیت اجرای طرح تعطیلات زمستانی مدارس را تشریح کرد.

دانش آموزان امسال تعطیلات زمستانی نخواهند داشت

شمیرانات- عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: دانش آموزان در سال جاری تعطیلات زمستانی نخواهند داشت.

وزیر آموزش و پرورش:هشت هزارکلاس درس جدیددرکشور ساخته شده است

تهران-ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: در سال تحصیلی جاری هشت هزار کلاس درس جدید به مجموعه مدارس کشور افزوده شده که 50 درصد این کلاس های درس توسط خیرّین نیک اندیش احداث شده است.

شاید شیر امسال به مدارس برسد

وزیر آموزش و پرورش درباره توزیع شیر در مدارس گفت: امیدواریم با تلاش سازمان برنامه و بودجه و تخصیص اعتبار بتوانیم از آبان کار را شروع کرده و توزیع شیر را در مدارس داشته باشیم.

گلایه وزیر آموزش و پرورش از شکل گیری رقابت های فردی در مدارس

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه از سال های گذشته با مشکل رقابت های فردی در مدارس روبرو هستیم گفت: باید این موضوع برعکس شود و به جای آن فعالیت های جمعی و گروهی را توسعه دهیم.

وزیر آموزش و پرورش سرزده از مدارس جوادآباد ورامین بازدید کرد

تهران-ایرنا- وزیر آموزش و پرورش که به منظور افتتاح مدرسه هفت کلاسه حصارقاضی از توابع بخش جوادآباد ورامین در این شهرستان حضور پیدا کرده ، به صورت سرزده از مدارس این بخش بازدید کرد.

عزم آموزش و پرورش برای جمع‌آوری مدارس خشتی و گلی

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به افزایش ۱۱۰ درصدی اعتبارات این سازمان در سال جاری گفت: عزم خود را جزم کرده‌ایم جمع‌آوری مدارس خشت و گلی که چند سال است شعار برچیدن آنها در آموزش و پرورش داده می‌شود را به نتیجه برسانیم و پروژه‌های نی

عدم تحقق وعده وزیر آموزش و پرورش در جمع آوری مدارس کانکسی

کرمانشاه_استاندار کرمانشاه از عدم تحقق وعده وزیر آموزش و پرورش در جمع آوری مدارس کانکسی انتقاد کرد.

اهداف وزارت آموزش و پرورش درخوزستان محقق شده است

اهواز - ایرنا - معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: اهداف وزارت آموزش و پرورش در خوزستان محقق شده که مهم ترین آن کسب رتبه نخست آموزش و پرورش این استان در پوشش صددرصدی نوآموزان دوره پیش دبستانی است.

نسشت شورای آموزش و پرورش لنده

شورای آموزش و پرورش لنده با محوریت ۱۳ آبان، المپیاد ورزشی مدارس وآسیب شناسی مشکلات حوزه آموزش و پرورش برگزار شد.

تاثیر قطب نمای جدید آموزش و پرورش بر کتاب های درسی

با تصویب «اهداف دوره های تحصیلی» در شورای عالی آموزش و پرورش قرار است این مصوبه قطب نمای جدید در آموزش و پرورش باشد که قاعدتا تغییر در محتوای کتاب های درسی را بار دیگر شاهد خواهیم بود.

مدارس مهران در ایام اربعین به فعالیت آموزشی خود ادامه می‌دهند

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: خدمات رسانی آموزش و پرورش به زائران به گونه‌ای است که به فعالیت آموزشی مدارس مهران خدشه وارد نشود.

اولیاء اخذ اجباری «کمک به مدرسه» را گزارش کنند/ معافیت مدارس از پرداخت قبوض آب، برق و گاز

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران با تاکید بر اینکه اخذ هرگونه وجه از اولیاء برای برگزاری مراسم و مواردی از این دست ممنوع بوده و تخلف است گفت: خانواده‌ها تخلفات مدارس را به ادارات ارزیابی عملکرد مناطق آموزش و پرورش اطلاع دهند.

بخشنامه ۱۲ بندی وزیر آموزش و پرورش برای توسعه فرهنگ اقامه نماز

وزیر آموزش و پرورش در بخشنامه‌ای خطاب به مدیرکل و مسئولان ستاد نماز آموزش پرورش استان‌های کشور خواستار اجرای دستورالعمل شورای اقامه نماز شد.  

توزیع شیر مدارس در هاله ای از ابهام است

تهران - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش گفت: شیر مدارس به دلیل مشکلات اعتباری همچنان در هاله ای از ابهام است و منتظر ابلاغ اعتبارات هستیم.

سوال از وزیر علوم درباره استخدام مدرسین دانشگاه فنی و حرفه ای

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: وضعیت استخدامی مدرسین حق‌التدریس که از آموزش و پرورش به دانشگاه فنی و حرفه‌ای آمده اند هنوز بلاتکلیف است و وزیر علوم باید درباره آن پاسخ دهد.

ایجاد نهضت ملی حفظ جزء سی قرآن برای ایجاد موج قرآنی در سطح مدارس

وزیر آموزش و پرورش در پنجاهمین جلسه کمیسیون تخصصی توسعه آموزش عمومی قرآن کشور با اشاره به مطالبه رهبری گفت: ایجاد موج قرآنی در سطح مدارس برای پیشبرد نهضت ملی حفظ جزء سی ضروری است.

تشکیل گروه ویژه سرکشی به مدارس/ناهمواری جاده‌، علت حادثه اتوبوس راهیان نور تبریز

وزیر آموزش و پرورش از مامورکردن گروهی ویژه برای پیگیری اجرایی نشدن آزمون‌های زائد در مدارس خبر داد و گفت:‌ من این گروه را مامور کرده‌ام که به همه مدارس سرکشی کنند و به‌محض مشاهده چنین مواردی، مدیر مدرسه لغو ابلاغ می‌شود.