خبر جدید وزیر آموزش و پرورش درباره «تعطیلات زمستانی» مدارس

وزیر آموزش و پرورش گفت: طرح تعطیلات زمستانه مدارس تا قبل از آغاز سال تحصیلی جدید آماده می‌شود.مطالب مرتبط

مدارس گرجستان به دلیل شیوع آنفلوانزای خوکی تعطیل شد

باکو – ایرنا – وزارت آموزش و پرورش گرجستان، امروز چهارشنبه اعلام کرد با شیوع ویروس آنفلوانزای خوکی در این کشور تعطیلات زمستانی مدارس تا 18 ژانویه - 28 دی - تمدید می شود .

مشاور وزیر آموزش و پرورش در بوشهر: مدارس معارف در استان‌ها گسترش می‌یابد

مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر توسعه مدارس معارف اسلامی گفت: اکنون 200 مدرسه معارف در کشور فعال است که حمایت از گسترش کمی و کیفی مدارس معارف از سیاست‌های جدی آموزش و پرورش است.

دو معاون جدید وزیر آموزش و پرورش منصوب شدند

وزیر آموزش و پرورش دو حکم انتصاب جدید برای معاونت حقوقی و امور مجلس آموزش و پرورش و ریاست سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی صادر کرده است.

بیشترین کمک ها به آموزش و پرورش تهران توسط مردم است

تهران-ایرنا- معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی گفت: بیشترین مساعدت به آموزش و پرورش ، کمک های مردم به مدارس بوده است.

عدم آشنایی مدیران با ظرفیت شورا‌های آموزش و پرورش

معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش گفت: آشنانبودن مدیران آموزش و پرورش با ظرفیت و قانون شورا‌های آموزش و پرورش یکی از چالش‌هاست.]]>

پنج انتصاب جدید در وزارت آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش طی دو روز گذشته پنج مشاور و مدیر جدید منصوب کرد که جدیدترین انتصاب او محمد خرم بود. عهده‌دار سرپرستی دفتر امور مجلس وزارت آموزش و پرورش شد.

وزیر آموزش و پرورش: ورزش اصلی ترین مولفه نشاط در مدارس است

تهران - ایرنا - وزیر آموزش‌ و پرورش با اشاره اهمیت فعالیت جسمانی و ورزش در مدارس گفت: نشاط یکی از لازمه های مدارس به شمار می رود و اصلی ترین مولفه نشاط و سرزندگی، درس تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی است.

وزیر آموزش و پرورش از ایمن‌سازی مدارس می‌گوید

وزیر آموزش و پرورش امشب ـ ۲۲ دی ماه ـ در برنامه «نگاه یک» به سوالات پیرامون دانش‌آموزان و معلمان پاسخ می‌گوید.

بسترسازی برای جذب خیرین برای توسعه و تجهیز مدارس در مناطق مرزی

 وزیر آموزش و پرورش و وزیر کشور به مناسبت سالروز تصویب قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش پیام مشترکی صادر کردند.

نبود سرویس بهداشتی در برخی مدارس، معضل جدی پیش روی "بطحائی"

وزیر آموزش و پرورش درباره مشکل آب آشامیدنی مدارس گفت: این امر نیاز به امکان سنجی و بررسی دارد. باید مدارس دچار مشکل، شناسایی شوند تا ببینیم چطور می‌توانیم آن را رفع کنیم. سرویس‌های بهداشتی معضل جدی برای مدارس ماست و مدارسی داریم که اصلا سرویس بهداشتی ندار

آموزش و پرورش از محل شهرهای جدید 2900 مدرسه طلب دارد

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی در جلسه شورای آموزش‌ و پرورش شهر تهران گفت: این وزارتخانه، ۲۹۰۰ فضای آموزشی از محل شهرهای جدید طلب دارد.

«بطحایی» قیچی به دست شد/ ادغام برخی بخش‌ها و هر روز یک انتصاب

به طور میانگین هر روز یک انتصاب طی روزهای گذشته در آموزش و پرورش در حال انجام است؛ وزیر آموزش و پرورش درباره تغییرات در حال انجام در آموزش و پرورش هم گفت: فعالیت‌های موازی باید قیچی شده و حذف شود.

موضع جدید بطحایی درباره «مشق شب»/ وزیر به دیدار مراجع می‌رود؟

وزیر آموزش پرورش موضع قطعی خود درخصوص مشق شب را اعلام کرد.

مقدمات رایگان شدن برق مدارس در انتظار فهرست آموزش و پرورش

تهران- ایرنا- گفت: سخنگوی صنعت برق، گفت: مقدمات لازم برای اجرای قانون رایگان شدن برق مدارس در صنعت برق آماده شده اما هنوز فهرست مدارس از وزارت آموزش و پرورش به دستمان نرسیده است.

مدارس 3 شهرستان چهارمحال و بختیاری تعطیل شد

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به بارش برف و باران اطلاعیه آموزش و پرورش مبنی بر شروع فعالیت مدارس استان صادر شد‌.

توضیحات بطحایی درباره اصلاحات ساختاری آموزش و پرورش از ستاد تا مناطق

وزیر آموزش و پرورش گفت: اصلاحات ساختاری را در ستاد آموزش و پرورش شروع کرده‌ایم و بعد به استان‌ها و مناطق وارد خواهیم شد و نکته این است که در این اصلاح ساختار باید تلاش کنیم فعالیت‌ها و وظایف موازی در واحد‌های وزارتخانه کاهش یابد.

استاندارد سازی مدارس شاهد اولویت وزارت آموزش و پرورش است

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: اداره کل شاهد وزارت آموزش و پرورش در راستای ماموریت های خود اولویت کار در مدارس شاهد را کیفیت بخشی و استاندارد سازی قرار داده و در قالب یک سبک منسجم و با اهدافی مشخص فعالیت می کنند.

استاندارد سازی مدارس شاهد اولویت وزارت آموزش و پرورش است

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: اداره کل شاهد این وزارتخانه اولویت کار در مدارس را کیفیت بخشی و استانداردسازی قرار داده است.

چرا هنوز آب و برق مدارس رایگان نشده است؟

براساس دستورالعمل نحوه تعیین الگوی مصرف آب، برق و گاز طبیعی مدارس در قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کشور، تنها برخی مدارس از پرداخت هزینه‌ها معاف هستند و باید سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس وزارت آموزش و پرورش، لیست این مدارس را ارائه می‌کرد که تاکنون این اتفاق

1700میلیاردتومان ازمحل قانون شوراهای آموزش و پرورش دریافت شد

تهران - ایرنا - رئیس سازمان مراکز و مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: سال گذشته 1700 میلیارد تومان از محل اجرای قانون شوراهای آموزش و پرورش کمک های نقدی و غیر نقدی دریافت شد.