خبر جدید وزیر آموزش و پرورش درباره «تعطیلات زمستانی» مدارس

وزیر آموزش و پرورش گفت: طرح تعطیلات زمستانه مدارس تا قبل از آغاز سال تحصیلی جدید آماده می‌شود.مطالب مرتبط

موافقت اولیه وزیر آموزش و پرورش با طرح تعطیلات زمستانی/بهبود مشكلات ارزی گردشگران ورودی

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در خصوص تعطیلات زمستانی گفت: قطعاً تعطیلات زمستانی اتفاق خوبی برای كشور خواهد بود، تحرك اقتصادی جدی در تمام بخش های كشور ایجاد می كند صحبت هایی كه با وزیر آموزش و پرورش داشتیم ایشان موافقت اولیه را با این طرح اعلام كرده

موافقت آموزش‌و‌پرورش با تعطیلات زمستانی مدارس/در معرفی و تبلیغ جاذبه‌های ایران ضعیف عمل کرده‌ایم

علی‌اصغر مونسان می‌گوید: طرح تعطیلات زمستانی یکی از موضوعات مهمی است که می‌تواند به توزیع گردشگری در نقاط مختلف کشور کمک شایانی کند. ما در حال حاضر ما موافقت اولیه وزارت آموزش و پرورش را برای این موضوع گرفته‌ایم اما اگر لازم باشد مجلس به موضوع ورود کند، ا

جزئیات طرح تعطیلات زمستانی

رئیس سازمان میراث فرهنگی گفت: طرح تعطیلات زمستانی محدود به دانش آموزان است و پیشنهاد کرده ایم که اگر در ۱۴ روز امکان اجرا شدن آن وجود نداشته باشد به یک هفته کاهش پیدا کند.

فروش لوازم التحریر خارجی در مدارس ممنوع است

تهران-ایرنا-وزیر آموزش و پرورش گفت:کالا و لوازم التحریر خارجی نباید در فروشگاه های مرتبط با آموزش و پرورش، مدارس و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به فروش برسد.

اعتماد جامعه به قشر معلم نباید از بین برود

وزیر آموزش و پرورش در جلسه شورای آموزش و پرورش تربت حیدریه گفت: وضعیت امروز مدارس بیانگر میزان توسعه و پیشرفت کشور در آینده است.]]>

۴۰ درصد سیستم گرمایشی مدارس ناایمن است/ 7 هزار کلاس تحویل آموزش و پرورش می‌شود

رئیس سازمان نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس کشور با بیان اینکه ۳۰ درصد مدارس فرسوده و نیاز به بازسازی دارند، گفت: 7 هزار کلاس در مهرماه سال‌جاری تحویل آموزش و پرورش می‌شود.

افتتاح هفت طرح بزرگ عمرانی آموزش و پرورش در آران و بیدگل

هفت طرح بزرگ عمرانی آموزش و پرورش با حضور مهر الله رخشانی مهر معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور در آران و بیدگل افتتاح شد.

استفاده و عرضه اقلام خارجی در مدارس، ممنوع / گردش مالی بازار نوشت‌افزار در ایران

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه در هیچ فروشگاه وابسته‌ای به آموزش و پرورش کالای خارجی نباید فروخته شود گفت: همه کالاهایی که در مدارس و بوفه‌ها عرضه می‌شوند باید ایرانی باشند. ممنوعیت استفاده از اقلام خارجی بویژه آنها که دارای نمادهای خارجی‌اند را در

۲۶۳۱ خانوار فرهنگی در مدارس خراسان جنوبی اسکان یافتند

بیرجند- دبیر ستاد اسکان آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: دو هزار و ۶۳۱ خانوار فرهنگی از آغاز تعطیلات تابستانی تاکنون در مدارس استان اسکان یافتند.

مدارس کهگیلویه و بویراحمد به 254 نمازخانه جدید نیاز دارند

گچساران- ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ضرورت گسترش نمازخانه های مدارس گفت: مدارس این استان به 254 نمازخانه جدید نیاز دارند.

آموزش و پرورش: ممنوعیت استفاده دانش‌آموزان از لوازم‌التحریر و کیف‌های دارای تصاویر غربی

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به ممنوعیت استفاده لوازم التحریر و کیف‌های دارای تصاویر نمادهای غربی در مدارس گفت: هیچ یک از فروشگاه‌های وابسته به آموزش و پرورش اجازه فروش محصولات خارجی را ندارند.

کمک های خیرین به آموزش و پرورش 18 درصد افزایش یافت

کاشان- ایرنا- معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور از افزایش 18 درصدی مشارکت خیرین در طرح های عمرانی وزارت آموزش و پرورش در سال جاری نسبت به سال 1396 خبر داد.

کمک خیرین به آموزش و پرورش 18 درصد افزایش یافت

کاشان- ایرنا- معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور از افزایش 18 درصدی مشارکت خیرین در طرح های عمرانی وزارت آموزش و پرورش در سال جاری نسبت به سال 1396 خبر داد.

مسئولان میلی برای اجرای سند تحول آموزش‌وپروش ندارند/ عدم مقابله با سیاست‌های غرب

معاون بسیج دانشجویی دانشگاه شهید رجایی گفت: وزیر آموزش و پرورش باید گزارشی مفصل و مستند درباره روند اجرایی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به استماع عموم مردم برساند.

نظارت بر مدارس غیردولتی از بخشنامه تا اجرا

بعد از ماجرای مدرسه معین وزیر آموزش و پرورش قول نظارت بیشتر بر مدارس غیردولتی را داد.

مدارس و تعطیلات کشدار تابستانی؛ تغییر یا تداوم

تهران- ایرنا- ایام طولانی تعطیلات تابستانی و تفاوت های اقلیمی در مناطق مختلف سبب شده تا بسیاری ضرورت های دگرگونی تقویم آموزشی کشور را در میانه این تعطیلات یادآور شوند.

خروجی آموزش و پرورش نقطه مثبت ندارد/وزیر خوش تعامل و خوش صحبت

بطحایی در حالی دوره یکساله خود را در وزارت آموزش و پرورش به پایان می‌رساند که عملکرد وی خصوصا از بعد برطرف کردن چالشهای آموزش و پرورش مورد نقد جدی است.

پاسخ وزیر آموزش و پرورش به پویش «فرزندت ـ کجاست؟»

وزیر آموزش و پرورش درباره پویشی که اخیرا تحت عنوان "#فرزندت ـ کجاست؟" در فضای مجازی شکل گرفته است گفت: دو فرزند دارم؛ فرزند اولم دختر و خانه‌دار است و پسرم نیز مشغول درس خواندن و گذراندن خدمت سربازی است. تا کنون فرزندانم به جز عتبات عالیات به کشور خارجی،

افزایش حداکثر ۱۵ درصدی شهریه پیش دبستانی‌های مدارس دولتی/ عدم کاهش پیش دبستانی‌های مدارس

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه کلاس‌ها و فضاهای مازاد مدارس دولتی همچنان برای پیش دبستانی مورد استفاده قرار می‌گیرند گفت: قرار نیست تعداد پیش دبستانی‌های ضمیمه مدارس دولتی کاهش یابد و شهریه پیش دبستانی‌ها نباید بیشتر از ۱۵ درصد شهری

35 درصد مدارس بوکان تک نوبته اداره می شود

مهاباد- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش بوکان گفت: در سال تحصیلی جدید 35 درصد از مدارس این شهر شامل 18 مدرسه به صورت تک نوبته اداره می شود.