افزایش ساعت کاری باغ کتاب در ماه رمضان

مدیرعامل باغ کتاب تهران از فعالیت این مجموعه از ساعت ۱۰ صبح تا سحر در ماه رمضان خبر داد.مطالب مرتبط

پیگیری ساعت کاری داروخانه بیمارستان شفای سمنان + فیلم

در بخش اتاق خبر صداوسیمای مرکز سمنان، دکتر ملکی نژاد رئیس بیمارستان شفای سمنان به درخواست شهروندان درباره ساعت کاری داروخانه این بیمارستان پاسخ داد

ماجرای پنج رمضان در رادیو اصفهان

نمایش رادیویی با عنوان "گلستان در آتش" با موضوع ماجرای پنج رمضان در مرکز اصفهان تولید شده است.

بیشترین ساعت کاری متعلق به کدام کشور است؟

سازمان توسعه و همکاری اقتصادی اعلام کرد مکزیکی‌ها با ۲۲۵۷ ساعت کار در سال، بیشتر از مردم سایر کشورها کار می‌کنند.

برگزاری یادواره شهیدان رمضان و علی حیدر نعمتی در چرام

آیین گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رمضان و علی حیدر نعمتی در چرام برگزار شد.

«میم.کاف» یک کمدی اقتصادی- اجتماعی است/ امیدواریم سریال به رمضان ۹۸ برسد

تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «میم.کاف» گفت: این سریال یک کمدی اقتصادی- اجتماعی است که امیدوارم پخش آن به ماه مبارک رمضان سال 98 برسد.

سرای محله کوی رمضان اهواز به بهره‌برداری رسید+تصویر

سرای محله کوی رمضان اهواز در جهت ارائه خدمات و تسهیل در مدیریت شهری در مساحت 2 هزار و 100 متر مربع و سه طبقه و ارائه خدمات مختلف به افتتاح رسید.

گیلان| افزایش میزان کتاب‌خوانی در محیط خانواده‌ بسیار اهمیت دارد

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان گفت: خانواده‌ها در راستای افزایش میزان کتابخوانی و مطالعات افراد در محیط خانوادگی تلاش کنند و میزان علاقه‌مندی به کتاب‌خوانی افزایش یابد.

حق نوبت کاری پرستاران تامین اجتماعی افزایش می یابد

تهران - ایرنا - معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: افزایش حق نوبت کاری و پرداخت ما به التفاوت قانون ارتقای بهره وری برای پرستاران سازمان تامین اجتماعی ابلاغ شده و به زودی پرداخت می شود.

اصفهان| قاچاقچیان کتاب، صنعت نشر کتاب ایران را نابود می‌کنند

مدیرکل دفتر توسعه کتاب و کتاب‌خوانی گفت: قاچاقچیان کتاب، صنعت نشر کتاب ایران را نابود می‌کنند چون کتاب اصلی ناشر به دلیل قیمت بالاتر در انبار می‌ماند و بازار به دست کتابفروشان قاچاق می‌افتد.

چاپ تازه کتاب «خِردکُشی» منتشر شد

چاپ سوم کتاب «خِردکُشی؛ روشنفکران و انقلاب اکتبر» تألیف خسرو ناقد به تازگی روانۀ کتاب‌فروشی‌ها شده است. در این چاپ افزون بر اصلاح چند اشتباه تحریری، نمایه‌ای نیز به کتاب افزوده شده که دربرگیرندۀ فهرست نام‌ها و کتاب‌هاست.

کتاب‌هایم در انبارها خاک می‌خورند؛ برنامه‌ای برای کتاب جدید ندارم

جلیل رسولی می‌گوید که کتاب‌های مجموعه آثار قبلی‌اش اکنون در انبارها مانده‌اند و به دلیل سختی تولید کتاب هنری دیگر علاقه‌ای به چاپ کتاب جدید ندارد.

کم خوابی شبانه به عروق خونی آسیب می رساند

طبق نتایج یک مطالعه، افرادی که کمتر از 6 ساعت در شب می خوابند در مقایسه با افرادی که 7 تا 8 ساعت خواب شبانه دارند، 27 درصد بیشتر با افزایش ریسک مشکلات عروق خونی روبرو هستند.

رشد ۱۷.۶ درصدی صادرات برق در سال ۹۶

صادرات برق در سال 96 با افزایش هزار و 183 میلیون کیلووات ساعت نسبت به سال قبل به میزان 7هزار و 881 میلیون کیلووات ساعت رسیده و واردات برق در این سال نسبت به سال 95 با کاهش 309 هزار مگاواتی روبرو بوده است.

نمایشگاه کتاب فرصتی برای عطوفت با دنیا

جیرفت - ایرنا - برگزاری نمایشگاه کتاب فرصتی برای عطوفت با دنیا و دوستی بیشتر با یار مهربان است تا شاهد افزایش سرانه مطالعه باشیم.

همدان| 19 کتاب در حوزه دفاع مقدس به کتاب صوتی تبدیل شده است

کارگردان و تهیه‌کننده کتاب صوتی "پیغام ماهی‌ها" گفت: تا امروز 19 کتاب منتشر شده در حوزه دفاع مقدس را به کتاب صوتی تبدیل کرده‌ایم.

یار مهربان دچار آفت کتاب سازی شده است

تهران- ایرنا- معاون علمی، پژوهشی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی و عضو هیات علمی فرهنگستان هنر با تاکید بر اینکه دچار بیماری کتاب‌سازی شده‌ایم، گفت: امروز کتاب‌های خوب، اندکی کمیاب شده چرا که کتاب های امروزی برخاسته از درد روزگار ما نیست.

خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج است

بندرعباس- ایرنا- کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: با ورود امواج ناپایدار بر روی استان و افزایش سرعت باد، طی ساعت های ابتدایی صبح امروز پنجشنبه در محدوده خلیج فارس و به تدریج طی ساعت های ظهر و عصر نیز تنگه هرمز و دریای عمان مواج است.

تناقض در هزینه‌های برگزاری نمایشگاه کتاب سی‌ام/ افزایش منابع درآمدی نمایشگاه ۳۱

در مجموع نمایشگاه سی‌ و یکم کتاب تهران ۱۴ میلیارد و نمایشگاه سی‌ام ۱۱ میلیارد ریال هزینه در بر داشته است. این در حالی است که پیش از این موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی هزینه نمایشگاه سی‌ام را ۱۲ میلیارد اعلام کرده بود.

دومین کتاب میثم مطیعی

کتاب «پایه‌های علم رجال» دومین کتاب رجالی میثم مطیعی از سوی انتشارات سمت روانه بازار کتاب شد.

انتشار «این هزار و یک شب لعنتی»/هزارویکشب کتاب کتاب‎هاست

«این هزار و یک شب لعنتی» نوشته مسعود میری منتشر شد. به باور میری هزار و یکشب کتاب کتاب‌هاست و خود در معرفی‌اش متن می‌آفریند.