سیلاب حدود 70 میلیارد ریال به راز و جرگلان خسارت زد

بجنورد- ایرنا- فرماندار راز و جرگلان خراسان شمالی گفت: سیلاب در 48 ساعت گذشته حدود 70 میلیارد ریال به بخش های مختلف این شهرستان مرزی استان خسارت وارد کرده است.مطالب مرتبط

خسارت سیلاب در مانه و سملقان

بارش های رگباری دیشب، سبب جاری شدن سیلاب در بخش مانه این شهرستان شد و به بخش های کشاورزی، باغی و زیربنایی آن خسارت وارد کرد.

سرما به بخش کشاورزی آذربایجان غربی7580 میلیارد ریال خسارت زد

مهاباد- ایرنا- دبیر سامانه توسعه هواشناسی کاربردی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی با بیان اینکه امسال بیش از هفت هزار و580 میلیارد ریال خسارت سرمازدگی به بخش کشاورزی استان وارد شده، گفت: اطلاع رسانی به موقع مهمترین اقدام برای جلوگیری یا کاهش خسارت سرمازد

سیل 10 میلیارد ریال به مانه و سملقان خسارت زد

بجنورد- ایرنا- فرماندار مانه و سملقان گفت: جاری شدن سیل روز یکشنبه در این شهرستان 10 میلیارد ریال به بخش کشاورزی و عشایری خسارت وارد کرد.

بیمه البرز بیش از چهار هزار و 500 میلیارد ریال خسارت پرداخت کرد

شرکت بیمه البرز از فروردین تا پایان تیرماه سال 97، چهار هزار و 583 میلیارد ریال خسارت به بیمه‌گزاران خسارت ‌دیده خود پرداخت کرد که نسبت به مدت مشابه سال 1396، 26.51 درصد رشد داشت.]]>

کشاورزی خرمشهر ۱۴۶ میلیارد ریال خسارت دید

خرمشهر - مدیر جهاد کشاورزی خرمشهر، میزان خسارت وارده به کشاورزی خرمشهر در بخش های زراعت و دامپروری را ۱۴۶ میلیارد ریال اعلام و از تامین نشدن این اعتبار تاکنون خبر داد.

۲ شکارچی متخلف در راز و جرگلان دستگیر شدند

رازو جرگلان- رئیس اداره حفاظت محیط زیست راز و جرگلان از دستگیری دو شکارچی متخلف در این شهرستان خبر داد.

9800 میلیارد ریال خسارت به کشاورزی آذربایجان غربی وارد شد

ارومیه- ایرنا- رییس اداره مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی آذربایجان غربی گفت: امسال سیل و تگرگ، باد و طوفان، خشکسالی، سرمازدگی و یخبندان 9 هزار و 800 میلیارد ریال به محصولات زراعی و باغی، منابع طبیعی، دام و طیور و تاسیسات کشاورزی استان خسارت وارد

بستن پرونده خاموشی 40 هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

ساری - ایرنا - وزیر نیرو با بیان اینکه برای بسته شدن پرونده خاموشی در کشور حدود 40 هزار میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است، گفت: برای اجرای این برنامه باید حدود 25 نیروگاه جدید در کشور ساخته شود که بتوانند حدود 5 هزار مگاوات برق تولید کنند.

آمریکا 25 هزار میلیارد دلار به عراق خسارت وارد کرد

بغداد – ایرنا - متخصص حقوق بین الملل پیشنهاد پیوستن عراق به توافقنامه رم (مربوط به دیوان بین المللی کیفری) را داد تا از این طریق عراق حق خود از تهاجم آمریکا که باعث حدود 25 هزار میلیارد دلار خسارت در این کشور شده است را مطالبه کند.

40 میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان جهرم نیاز است

شیراز-ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تکمیل بیمارستان 310 تختخوابی سید الشهدای شهرستان جهرم نیازمند 40 میلیارد ریال اعتبار است و با تخصیص آن جمع کل اعتبار هزینه شده برای این مرکز درمانی به حدود یک هزار و 400 میلیارد ریال خواهد رسید.

۱۱ هزار میلیارد تومان خسارت به میوه‌های سردرختی وارد شده است

وزیر جهاد­کشاورزی گفت: خسارت سنگینی به باغداران برای میوه های سردرختی وارد شد­­ه است که حدود 11 هزار میلیارد تومان برآورد می شود.

آتش یک میلیاردریال به نخیلات گنبکی ریگان خسارت زد

کرمان- ایرنا- بخشدار گنبگی گفت : آتش سوزی در نخیلات این بخش از توابع شهرستان ریگان یک میلیارد ریال به باغداران خسارت زد .

کمک ۲ میلیارد ریالی یک خیر به خانواده عشایر خسارت دیده

نیک اندیش مرودشتی دو میلیارد ریال به خانواده عشایر خسارت دیده کمک کرد.

خسارت 400 میلیاردی آنفلوانزای مرغی به قزوین در سال 96

مدیر کل دامپزشکی استان قزوین از آغاز مرحله دوم واکسیناسیون طیور در این استان خبرداد و گفت: آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان سال گذشته حدود400 میلیارد ریال به واحدهای مرغداری خسارت زد.

علوم پزشکی سالانه 100 میلیارد ریال صرف تحقیقات می کند

کرمانشاه - ایرنا - معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه سالانه 100 میلیارد ریال اعتبار در حوزه تحقیقات و فناوری داریم، گفت: از این میزان حدود 30 میلیارد ریال برای پروپوزال های تحقیقاتی هزینه می شود که از این محل برخی تجهیزات هم

30 میلیارد ریال انگور از آذربایجان غربی صادر می شود

ارومیه- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: انگور تولیدی استان به کشورهای عربی و روسیه صادر می شود و ارزش ریالی آن حدود 30 میلیارد ریال است.

80 هزار میلیارد ریال هر ساله برای توسعه بزرگراه ها نیاز است

اصفهان - ایرنا - رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: سالانه حدود 80 هزار میلیارد ریال اعتبار برای توسعه شبکه بزرگراهی کشور نیاز است.

150 میلیارد تومان به نخلداران شرق کرمان خسارت وارد شد

مدیرکل جهاد کشاورزی استان کرمان با بیان اینکه امسال نزدیک 30 هزار تن خسارت به نخلستان‌های ریگان، فهرج، نرماشیر و بم وارد شده است گفت: خسارت وارد شده به این نخلستان‌ها بالغ بر 150 میلیارد تومان است.

بازنشستگان زنجانی ماهانه 300 میلیاردریال حقوق می گیرند

زنجان - ایرنا - مدیر صندوق بازنشستگی کشوری در استان زنجان گفت: ماهانه حدود 300 میلیارد ریال حقوق به بازنشستگان این استان پرداخت می شود که این رقم در سال به سه هزار و 600 میلیارد ریال می رسد.

پلیس اصفهان موفق به کشف 60 میلیارد ریال کالای قاچاق شد

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: در عملیات مرصاد 10 در حوزه مبارزه با قاچاق کالا 82 تیم تجهیز شد و در سطح شهرها، ورودی‌های و گلوگاه‌های استان موفق به کشف حدود 60 میلیارد ریال کالای قاچاق شدند.