سیل کلات 100 میلیارد ریال خسارت داشت

مشهد- ایرنا- فرماندار کلات گفت: بررسی های صورت گرفته در بخش های مختلف حکایت از آن دارد که بارندگی و سیل هفته جاری در این شهرستان حدود 100 میلیارد ریال خسارت به بار آورده است.مطالب مرتبط

بیمه البرز بیش از چهار هزار و 500 میلیارد ریال خسارت پرداخت کرد

شرکت بیمه البرز از فروردین تا پایان تیرماه سال 97، چهار هزار و 583 میلیارد ریال خسارت به بیمه‌گزاران خسارت ‌دیده خود پرداخت کرد که نسبت به مدت مشابه سال 1396، 26.51 درصد رشد داشت.]]>

سرما به بخش کشاورزی آذربایجان غربی7580 میلیارد ریال خسارت زد

مهاباد- ایرنا- دبیر سامانه توسعه هواشناسی کاربردی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی با بیان اینکه امسال بیش از هفت هزار و580 میلیارد ریال خسارت سرمازدگی به بخش کشاورزی استان وارد شده، گفت: اطلاع رسانی به موقع مهمترین اقدام برای جلوگیری یا کاهش خسارت سرمازد

سیل 10 میلیارد ریال به مانه و سملقان خسارت زد

بجنورد- ایرنا- فرماندار مانه و سملقان گفت: جاری شدن سیل روز یکشنبه در این شهرستان 10 میلیارد ریال به بخش کشاورزی و عشایری خسارت وارد کرد.

کشاورزی خرمشهر ۱۴۶ میلیارد ریال خسارت دید

خرمشهر - مدیر جهاد کشاورزی خرمشهر، میزان خسارت وارده به کشاورزی خرمشهر در بخش های زراعت و دامپروری را ۱۴۶ میلیارد ریال اعلام و از تامین نشدن این اعتبار تاکنون خبر داد.

9800 میلیارد ریال خسارت به کشاورزی آذربایجان غربی وارد شد

ارومیه- ایرنا- رییس اداره مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی آذربایجان غربی گفت: امسال سیل و تگرگ، باد و طوفان، خشکسالی، سرمازدگی و یخبندان 9 هزار و 800 میلیارد ریال به محصولات زراعی و باغی، منابع طبیعی، دام و طیور و تاسیسات کشاورزی استان خسارت وارد

آتش یک میلیاردریال به نخیلات گنبکی ریگان خسارت زد

کرمان- ایرنا- بخشدار گنبگی گفت : آتش سوزی در نخیلات این بخش از توابع شهرستان ریگان یک میلیارد ریال به باغداران خسارت زد .

کمک ۲ میلیارد ریالی یک خیر به خانواده عشایر خسارت دیده

نیک اندیش مرودشتی دو میلیارد ریال به خانواده عشایر خسارت دیده کمک کرد.

خسارت 400 میلیاردی آنفلوانزای مرغی به قزوین در سال 96

مدیر کل دامپزشکی استان قزوین از آغاز مرحله دوم واکسیناسیون طیور در این استان خبرداد و گفت: آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان سال گذشته حدود400 میلیارد ریال به واحدهای مرغداری خسارت زد.

150 میلیارد تومان به نخلداران شرق کرمان خسارت وارد شد

مدیرکل جهاد کشاورزی استان کرمان با بیان اینکه امسال نزدیک 30 هزار تن خسارت به نخلستان‌های ریگان، فهرج، نرماشیر و بم وارد شده است گفت: خسارت وارد شده به این نخلستان‌ها بالغ بر 150 میلیارد تومان است.

700 میلیارد ریال طرح عمرانی به بخش خصوصی در لرستان واگذار می شود

خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: امسال متعهد به واگذاری 700 میلیارد ریال طرح عمرانی به بخش خصوصی در استان هستیم که تاکنون 240 میلیارد ریال آن انجام شده است.

30 میلیارد ریال در حوزه اجتماعی خراسان جنوبی اختصاص یافت

بیرجند - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: سال گذشته نزدیک به هشت میلیارد ریال اعتبار برای مبارزه با آسیب های اجتماعی در اختیار مجموعه دولت در استان قرار گرفت که این رقم در سال جاری 30 میلیارد ریال است.

700میلیارد ریال برای واحدهای زلزله زده کرمانشاه هزینه شد

اراک - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مرکزی گفت: 700 میلیارد ریال توسط این بنیاد در استان برای ساخت و بازسازی واحدهای خسارت دیده در 40 روستا مناطق زلزله زده کرمانشاه هزینه کرد.

برآورد خسارت صدو سی میلیارد تومانی سرمازدگی به باغات مهاباد

راهکارهای پیشگیری ازسرمازدگی بهاره درباغات مهاباد بررسی شد.سرمازدگی بهاره، امسال، 130 میلیارد تومان خسارت به باغات مهاباد وارده کرده است.

آمریکا 25 هزار میلیارد دلار به عراق خسارت وارد کرد

بغداد – ایرنا - متخصص حقوق بین الملل پیشنهاد پیوستن عراق به توافقنامه رم (مربوط به دیوان بین المللی کیفری) را داد تا از این طریق عراق حق خود از تهاجم آمریکا که باعث حدود 25 هزار میلیارد دلار خسارت در این کشور شده است را مطالبه کند.

سرمایه صندوق حمایت از کشاورزی هرمزگان 530 میلیارد ریال شد

بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: سرمایه و منبع صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی این استان در ابتدای تاسیس در سال گذشته 130 میلیارد ریال بود و تا پایان تیرماه امسال به 530 میلیارد ریال رسیده است.

40 میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان جهرم نیاز است

شیراز-ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تکمیل بیمارستان 310 تختخوابی سید الشهدای شهرستان جهرم نیازمند 40 میلیارد ریال اعتبار است و با تخصیص آن جمع کل اعتبار هزینه شده برای این مرکز درمانی به حدود یک هزار و 400 میلیارد ریال خواهد رسید.

شهرداری آبسرد دماوند 58 میلیارد ریال درآمد داشت

تهران-ایرنا- شهردار آبسرد دماوند از کسب درآمد 58 میلیارد و 176 میلیون ریالی این نهاد شهری طی 4 ماهه نخست سال جاری و همچنین از راه‌اندازی سامانه نظارت پایش تصویری در سطح شهر خبر داد.

کشف 10 میلیارد ریال کالای قاچاق در آق قلا+فیلم

فرمانده انتظامی شهرستان آق قلا گفت: در سوله ای در شهرک صنعتی آق قلا حجم بالایی از لوازم خانگی به ارزش بیش از 10 میلیارد ریال کشف وضبط شد .

۱۱ هزار میلیارد تومان خسارت به میوه‌های سردرختی وارد شده است

وزیر جهاد­کشاورزی گفت: خسارت سنگینی به باغداران برای میوه های سردرختی وارد شد­­ه است که حدود 11 هزار میلیارد تومان برآورد می شود.

1300 میلیارد ریال جهت توسعه راههای آذربایجان غربی تخصیص یافت

مهاباد- ایرنا- مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: امسال چهار هزار میلیارد ریال اعتبار جهت توسعه و بهسازی زیرساخت های حمل و نقل آذربایجان غربی تخصیص یافته که 1.3 هزار میلیارد ریال آن مربوط به توسعه راه هاست.